Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11247
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Olar4
9 kwietnia 2018

Witaj Igorze
Mam pytanie Czy Piotr i Pamela G będą razem ? czy on ją kocha? jaka to jest relacja?
Biedy podziękował za kasę ...
Dzięki serdeczne
 
Igor

10 kwietnia 2018

Olar4
Wczoraj o 20:01

A dlaczego oni sami nie pytają tylko ty za nich?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Olar4
12 kwietnia 2018

Bo jestem tą 3
 
anet
12 kwietnia 2018

Czesc,
Od prawie trzech miesiecy jestem w nowej duzej firmie. Czasami czuje sie zagubiona,gdyz nie do konca rozumiem intencje ludzi wokol mnie. Czuje ogromny mlyn i nie wiem jak sie odnalesc tutaj. A jak Ty Igorze to widzisz? Czy karty cos mowia? Jak sie zachowac, komu wierzyc. Jak to sie ulozy? Jestem troche jak dziecko we mgle.
Biedny wsparty i dziekuje.
Pozdrawiam
Anet
 
kamelon

12 kwietnia 2018

Witam. Od kilku miesięcy jestem zakochana w mężczyźnie którego poznałam w drugiej pracy. Cały czas nie mam pewności czy on jest mną w ogóle zainteresowany??? I jakby tego było mało wczoraj inny mężczyzna wyraził chęć spotykania się ze mną. Znam go bardzo długo, ale nigdy nie przypuszczałam, że jest mną zainteresowany. Jest albo już po rozwodzie albo w trakcie wiem że ma 3 dzieci. Igorze co robić??? Który z nich byłby dla mnie lepszym wyborem??? Serce bije bardzo mocno do pierwszego z nich... drugi nie wiem- podoba mi się, ale czy to wystarczy... proszę pomóż mi co mówią o mojej sytuacji karty???
 

Kamelon
Igor

12 kwietnia 2018

Olar4
23 godzin temu

Tarot kartami VI Kochankowie i IX Pucharów mówi, że małżonkami nie zostaną, za dużo ludzi się tam w trąca.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

12 kwietnia 2018

anet
14 godzin temu

Tarot kartami Walet Kijów i II Kapłanka mówi, że możesz zaufać młodemu mężczyźnie ;)

Tarot mówi o nim tak:

WALET KIJÓW
Reprezentuje osobę pracowitą i ciekawą świata, opanowaną przez potrzebę nieustannego uczenia się, poznawania i samodoskonalenia. Ambitna i niecierpliwa, pragnie wolności i niezależności. Żywa i wesoła, ruchliwa i zmienna. Charakter złożony, raz gwałtowny i wylewny, to znowu poważny i ostrożny, zrównoważony. Inteligencja żywa i bystra , pozwala na szybki awans zawodowy. W roli podwładnego wykazuje rodność i szczerość. Jest wierna i przywiązana, ale bez tendencji do służalczości.

Karta ta reprezentuje częściej młodego wspólnika niż domownika.

Jest to karta poznania uczuciowego.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

12 kwietnia 2018

kamelon
2 godziny temu

Tarot opisuje ich kartami:

Pan nr I: Rycerz Kijów
Pan nr II: VI Kijów

Reasumując od nr II trzymaj się z daleka ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
kamelon

13 kwietnia 2018

Igor:
kamelon
2 godziny temu

Tarot opisuje ich kartami:

Pan nr I: Rycerz Kijów
Pan nr II: VI Kijów

Reasumując od nr II trzymaj się z daleka ;)

Pozdrawiam
Igor

Igorze czy mógłbyś napisać coś więcej szczególnie zależy mi na osobie nr:1
Rycerz Kijów to nie do końca pozytywna karta.
 

Kamelon
tajne.tarot-marsylski.pl

 
79277

13 kwietnia 2018

Oj popisałem, popisałem... Nie skopiowałem... Kliknąłem "wyślij" i ...dupa. Zniknęło... Drugi raz tego nie wygeneruję... Nie lubię się powtarzać- nawet przed samym sobą...
Szkoda

Pozdrawiam

PS. Igor. Dziś próbuję... Może wyjdzie. Dużo przypadków było ostatnio... Chociaż coś mi mówi, że to jeszcze nie ten dzień...
Zobaczymy
 
Igor

13 kwietnia 2018

79277
4 godziny temu

To przyjdzie do Ciebie tak, wstaniesz rano i będziesz wiedział, że to jest własnie "to dzisiaj".

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

13 kwietnia 2018

kamelon
7 godzin temu

W takim razie musisz zacząć sobie stawiać karty sama, skoro sama lepiej wiesz ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
kamelon

13 kwietnia 2018

Igor:
kamelon
7 godzin temu

W takim razie musisz zacząć sobie stawiać karty sama, skoro sama lepiej wiesz ;)

Pozdrawiam
Igor


Przepraszam Igorze jeśli tak to odebrałeś- nie wiem dlatego pytam :(
 

Kamelon
Igor

13 kwietnia 2018

kamelon
21 minut temu

Niema mnie za co przepraszać, wpierw najlepiej zastanowić się samemu o co mi w życiu chodzi, gdzie idę i po co?

Potem dopiero pytać wóżbitę a zrobić tak trzeba by tam przez tę jakąś część życia iść w zgodzie z własnym sumieniem i pozytywnym obrazem samego siebie.

Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor

ps. a tutaj zestaw ćwiczeń dla ciebie, będziesz ćwiczyć przez 30 dni, pisząc własny scenariusz na życie a potem zweryfikujemy: ćwiczenie na 30 dni

tylko pamiętaj zawsze musi być to ta sama godzina
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Olar4
15 kwietnia 2018

Dziękuję bardzo za pytanie
Czy on ja kocha czy mnie ?
Bardzo mi zależy na odpowiedzi ...to bardzo ważne dla mnie ..
to bardzo skomplikowane ,,,,jaki uczucia ma dla mnie?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Biedny otrzymał pieniądze
 
Igor

16 kwietnia 2018

Olar4
Wczoraj o 19:37

Nim postawię karty - mam do ciebie pytanie pytanie brzmi tak
dlaczego boisz się usłyszeć w odpowiedzi, którą usłyszałabyś wprost od niego?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Olar4
16 kwietnia 2018

Igorze nie boję się odpowiedzi ...on mi mówi że mnie kocha pytanie czy wierzy się to co facet mówi????
Sytuacja wygląda tak ... dzieli nas pół świata ...zawsze szczerze rozmawiamy ...mówi mi o swoich uczuciach .itd. związkach które były i obecnym .
Dziś po roku znajomości patrzę na ta relacje inaczej ...ale wiesz ja to kobiety ...chcą wiedzieć :)
Pytam z ciekawości ...
Pozdrawiam serdecznie :)
 
piotr3
16 kwietnia 2018

Witaj :-) proszę o odpowiedź na pytanie czy ja i Artur będziemy razem? Jak się ułoży moje życie uczuciowe? Biedny podziękował i życzył mi wszystkiego dobrego.
 
Igor

17 kwietnia 2018

Olar4
Wczoraj o 18:48

Mówi ci o obecnym związku i byłych a czy ty się zastanawiałaś kiedyś nad jego stabilnością emocjonalną, lub czy on się zastanawiał?

Czy ty wiesz co to jest stan nienasycenia emocjonalnego, kiedy człowiek poszukuje wciąż nowych doznań?

czy zastanawiałaś się jak długo ty w takim związku potem z taką osobą byś funkcjonowała, co było by gdyby innym opowiadał jak to jest z tobą?

Przemyśl sprawę dokładnie.

Pozdrawiam
Igor

ps. Tarot kartami Walet Mieczy i Rydwan VII mówi o tym wszystkim tak: niebezpieczne związki. Człowiek nieuczciwy. Fałszywy świadek. Kochanek nieuczciwy i interesowany.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

17 kwietnia 2018

piotr3
Wczoraj o 22:05

Tarot kartami Król Pucharów i Cesarz IV opisuje twojego Artura tak:

Symbolizuje człowieka krewkiego, porywczego, ale dobrego; jego i gniew nie trwa długo. Osoba spontaniczna, zdolna, zmienna. Choć sprawia wrażenie człowieka silnego, pozwala się ponieść emocjom, jeśli w grę wchodzą jego interesy, przyjemności albo namiętności. Egoista, bardziej obawia się doznawania niż zadawania bólu. Rzadko czyni zło, jeśli już, to w obronie samego siebie.

Aby uniknąć zaburzenia ustalonego porządku i sprowokowania f komplikacji osobistych, pozostawia sprawy samym sobie. Jego obojętność i bierność powodują niezgodę i niepokój. Jest miłośnikiem spokoju, ale własnego. Jest aktywny, pełen werwy, ambitny. Jego serce panuje nad głową, daje się więc ponieść impulsom, które, zarówno te dobre, jak i te złe, mogą okazać się przeszkodą w związkach uczuciowych. Jeśli kocha, oddaje się całkowicie, jeśli nie, wycofuje się bez troski o cierpienie, które może zadawać.



Reasumując jest to osoba w stosunku do ciebie niedojrzała, tutaj dzieli tę
osobę do ciebie duży dystans.


Kwestia bycia z taką osobą nie jest rzeczą łatwa, zresztą sama wiesz dlaczego.

Co do twoich uczuć uważaj na 3 sierpnia, by nie poniosły cię namiętności, ale to nie będzie miłość tylko jak to mówią czyste pożądanie.

Pozdrawiam
Igor

ps. twoja przyszłość to Rycerz Monet i Głupiec XXII, czyli po zakończeniu etapu nauki spokojnie odnajdziesz swoją właściwą drogę ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11247
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.