Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11247
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Olar4
17 kwietnia 2018

Igorze bardzo dziękuję za odpowiedź ...masz rację ..już dawno o jego postepowaniu myślałam ,,, zauważyłam że jemu podoba się wiele kobiet .Adoruje mnie cały czas wysyła prezenty itd. itc ...nie wiem co myśleć .Szczerze współczuję obecnej jego partnerce ...Nawet nie wiesz jak mi pomogłeś swoją odpowiedzią ...Mam tylko pytanie czy możesz mi postawić karty czy on mnie kocha na chwilę obecną? czy tylko tak mówi? bardzo cię proszę o odpowiedź ...
Życzę miłego dnia i dziękuję że pomagasz :)
 
Igor

20 kwietnia 2018

Olar4
3 dni temu o 13:06

Razem wiemy, że niema się co dalej tutaj trudzić, miłego dnia.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

21 kwietnia 2018

Ama26
2 dni temu o 15:56

Tarot kartami VII Pucharów i IX Mieczy mówi, że po 9 lipca w twoim życiu nastąpią bardzo pozytywne zmiany.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
nikitaart
21 kwietnia 2018

Witam Czy mógłbyś mi postawić karty czy nowo poznany Pan jest mi przeznaczony ? Czy ta osoba zagości w moim życiu? i ogólne co karty mogą o nim powiedzieć .Ubogi otrzymał datek.
 
Igor

22 kwietnia 2018

nikitaart
Wczoraj o 11:02

Tarot kartami Król Kijów i Walet Kijów mówi, że nie jest to przeznaczenie sensu stricte ale może to być dobry wybór oparty na zdrowym rozsądku - który kiedyś może wszystko ubogacić pojawiającą się głęboką miłością.

Związki z prawdziwego przeznaczenia pojawiają się niesłychanie rzadko i tę chwile wątpię byś była na coś takiego gotowa.

Zazwyczaj kiedy już jesteśmy starsi związki takie wymagają od obydwu stron ogromnych poświęceń - gdyż każdy gdzieś żyje i coś robi.

Ale powiem ci tak - jeśli zobaczysz w jego oczach prawdziwy żar miłości i czystej namiętności wtedy zaryzykuj.

Oczy takie Wyglądają wtedy mniej więcej tak:

Żar

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
79277

23 kwietnia 2018

Igor.
Krótkie pytanie- daj możliwie szybką odpowiedź, bo czas nagli. Tzn już podjąłem decyzję, ale chciałbym wiedzieć skąd padnie "pierwszy cios".
Zmiana pracy... Pewne rzeczy są na plus, inne na minus. Zaszkodzi mi to bardziej, czy pomoże... Być może to mój ostatni tydzień w obecnej pracy... Być może
Napisz co tam karty pokazują... Jak znajdziesz czas rzez jasna, bo widzę, że masz tu spory ruch z czyimiś problemami...

Pozdrawiam
 
Igor

24 kwietnia 2018

79277
Wczoraj o 12:47

No cóż, zatem teraz sam widzisz, że sprawy przybierają obrót o jakim nie tak dawno dyskutowaliśmy w mailach.

Cała ta sytuacja choć nie komfortowa ma za zadanie pomóc ci w rzeczywistej a nie pozornej zmianie twojego myślenia co przełoży się na zmianę podejścia do życia.

Tarot kartami V Pucharów, VII Pucharów i IX Kijów mówi, że jesteś bardzo rozczarowany, jednak przypominam na własne życzenie.

Ale w drugiej części tej wróżby wychodzi to co zwykle - małżeństwo z miłości pomoże pokonać wszelkie troski finansowe.

Pozdrawiam
Igor

ps. w końcowej fazie wyjdzie wszystko na duży plus, wsparcie masz dobre ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Fena4
1 maja 2018

Witaj Igorze
mam pytanie czy odezwie się nieznajomy ?
ilu mam cichych wielbicieli?
Dzięki za odpowiedź
biedny otrzymał jałomużnę i podziękował.
 
227ania
8 maja 2018

Drogi Igorze
To juz za dwa dni:( wesprzyj mnie prosze dobra karciana radą...
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
angeldust
10 maja 2018

Dobry wieczór, Igorze.
Chciałabym prosić Ciebie o radę. Czy mam wybrać A czy może D?
Dziękuje za odpowiedź. Miłego wieczoru.
 
227ania
11 maja 2018

Drogi Igorze
Dałam rade choc lekko nie bylo. Przekazalam to o co mnie prosiles. Reakcja?-chwila glebokiej zadumy.
Pozdrawiam
 
Igor

12 maja 2018

227ania
Wczoraj o 20:14

Dziękuję za role pośrednika. Co do reszty to tak jak ci mówiłem, nie zawsze jest właściwy czas, teraz przyszedł twój.

Bądź tylko konsekwentna.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

12 maja 2018

angeldust
2 dni temu o 20:31

Tarot kartami Król Pucharów i Cesarz IV mówi, wybierz D.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

12 maja 2018

Fena4
1 maja, 22:45

Tarot kartami VIII Pucharów i VI Pucharów mówi, że w jednym i drugim przypadku niema na co wielkiego liczyć.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

23 maja 2018

Witam!

Igorze, mam do Ciebie pytanie.

Jak opisują moją obecną sytuację karty Tarota?
Czy coś się zmieni niedługo u mnie?

Biedny podziękował za datek, był kulturalny, podziękował i życzył szczęścia.

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
zmora
28 maja 2018

Witaj Igorze, mam jedno pytanie tylko. Czy dobrze zrobiłam kończąc relacje z pewnym chłopakiem, czy o to zawalczyć? Czy jest w ogóle o co, po co. Jestem na jakimś maksymalnym zakręcie życiowym i sama już się zgubiłam. W takiej formie to nie mogło dalej trwać, ale brakuje mi tego człowieka. Pozdrawiam :) Dziś oczywiście dam coś biednemu od Ciebie.
 
wendol

30 maja 2018

Mila:
Drogi Igorze czy będę miała jeszcze dzieci i zmienię pracę i miejsce zamieszkania

Przeniosłem tu, bo znowu ktoś robi bałagan.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Mila
31 maja 2018

Witaj Igorze. Nie wiem co mam myśleć o mojej przyszłości dużo mnie spotkało trudnych momentów. Chciałabym wiedzieć czy mi się jakoś w życiu poukłada. Czy zmienię pracę i znajdę miłość. Możesz mi powiedzieć czy tak i kiedy. Pozdrawiam
 
Igor

3 czerwca 2018

Mila
3 dni temu o 16:40

Tarot kartami Rycerz Pucharów i Kapłanka II mówi, że życie chciało cię przygotować na nowe rzeczy jakie niebawem spotkasz na swojej drodze idąc dalej prze życie.

Teraz chodzi tylko o to byś nie popełniła tych błędów co dotychczas ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

3 czerwca 2018

zmora
6 dni temu o 18:19

Tarot kartami VI Monet i Wisielec XII pokazuje, ze faktycznie cierpisz teraz ale widzisz to nie chodziło o zerwanie znajomości ale o przerobienie w tej znajomości wielu rzeczy. Tego mi tam zabrakło z tego co widzę.

Reasumując - nic tam nie miałaś do stracenia - to były tylko twoje imaginacje za to dużo mogłaś zyskać.

Na twoim miejscu nie zrywał bym tej znajomości tak do końca, nawet zaproponował bym spotkanie.

Pozdrawiam
Igor

ps. ale tak by nie stracić twarzy przed samym sobą - czyli przez pośrednika ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11247
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.