Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11247
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

3 czerwca 2018

STRUMYK
23 maja, 12:14

Tarot twoją obecną sytuację opisuje kartami As Monet i VI Monet co oznacza, że jesteś gotowy do korzystnej współpracy, dziwny przypadek może też sprawić, że poczujesz przypływ dużej gotówki.

Pozdrawiam
Igor

ps. dopiero osiągnąłeś gotowość do faktycznych zmian.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

3 czerwca 2018

wendol
4 dni temu o 15:20

Tarot kartami V Kijów i IV Miecze mówi, że niebawem starszy mężczyzna udzieli ci bardzo mądrej i korzystnej rady dzięki której będziesz mógł w dłuższym horyzoncie czasowym bardzo skorzystać.

Zastanowił bym się nad tym głęboko.

Pozdrawiam Serdecznie
Igor

ps. oczywiście od siebie życzę jak zwykle sukcesów ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Mila
4 czerwca 2018

Dziękuję drogi Igorze. Ta odpowiedź jest dla mnie bardzo pocieszające i budująca. Mam do Ciebie jeszcze pytanie dotyczące sfery uczuciewej. Czy mężczyzna o którym ciągle myślę to ktoś z kim związe się i czy warto.
 
STRUMYK

4 czerwca 2018

Ja też dziękuję za odpowiedź Igorze. Fizycznie i psychicznie czuję się dobrze, mimo brania 2x dziennie leków przeciwko mojej chorobie. Też tak myślę, że dojrzałem do zmian, staram się myśleć pozytywnie, tylko działania mi brak, może za mało się staram :). Ale idzie ku lepszemu, tata ma ciekawą pracę w Krakowie. Także pożyjemy, zobaczymy co los przyniesie mi i mojej rodzinie. Pozdrawiam :)
 

Będzie OK!
zmora
4 czerwca 2018

Zaproponowalam dwa dni temu. Ma się ze mną spotkać i pogadać. Acz na dniach, bo jest zawalony robotą. Wiesz, to pewnie jest tak, jak mówisz. Widziałam w tej relacji powtarzające się problemy ze swoich poprzednich związków. Zlamalam schemat i napisałam mu wprost swoje żale. Nie wiem, czy zrozumiał, ale powiedział, że chce to na żywo obgadać. Co z tego wyjdzie? Nie wiem. Jestem niedługo po śmierci najblizszej osoby i wyjściu z najtrudniejszego związku jaki miałam w życiu, po przymusowej zmianie pracy. Wszystko u mnie radykalnie się zmienia i potrzebuje wsparcia, którego mi zabrakło. On z kolei jest pracoholikiem i ma dużo problemów, ale to raczej na publiku nie wypada mi pisać. Wydaje mi się, że mogloby być z tego coś fajnego, ale nie wiem czy wiem, jak do niego podejść. Jeśli mogę spytać o coś jeszcze w tej sprawie, to co on w tej kwestii czuje i chce? Czy rozumie po wyjasnieniach o co mi chodziło? I właśnie co zrobić teraz (zakładając, że się spotkamy). Ubogi popatrzył z zaciekawieniem, skinął głową.
 
zmora
4 czerwca 2018

W sumie to wyszło na to, że ja napisałam swoje żale, a on ze to trzeba na żywo omówić, więc owiedzialam, że ok. spotkajmy się, więc w sumie wyszło i bez pośrednika i bez straty twarzy chyba :p Pozdrawiam i dzięki :)
 
Igor

4 czerwca 2018

zmora
5 godzin temu

Nie mogę ci napisać co czuje gdyż tak jak wspomniałaś powtórzyła byś błędy z poprzednich związków próbując przejąc kontrolę nad sytuacją.

A tym razem, tym razem nie możemy do tego dopuścić, musisz być naturalna by taką zostać zaakceptowaną jaka naprawdę jesteś - po to by w tym związku nie udawać kogoś kim nie jesteś.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

4 czerwca 2018

STRUMYK
13 godzin tem

Trzymam za ciebie kciuki, myślę, że za jakiś tydzień spokojnie rozpoczniemy trening, który odstawiłeś na bok ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

4 czerwca 2018

Mila
14 godzin temu

A czy Ty się zastanawiałaś czy on o tobie myśli, powiem ci od siebie, że kiedy będziesz z nim rozmawiać a w jego oczach zobaczysz coś takiego to na pewno możesz się angażować ;)

ZNAK

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
zmora
4 czerwca 2018

Igorze, tylko, że moim błędem nie jest chęć kontrolowania i brak naturalności, a hardkorowy lek, że ktoś ze mną jest z przymusu, bo mu tak wygodnie i skłonność do nie uzewnetrzniania emocyj dopóki nie są tak silnie negatywne, że ich wybuch zmiata cała relacje na proch :(Acz dzięki.
 
zmora
5 czerwca 2018

Choć rzeczywiście nie lubię pokazywać słabości na wstępie, bo zawsze kiedy to robię to mi się dostaje od losu. Coś w tym może jest, dobrze to muszę rozważyć. Thx. Pozdrawiam.
 
Igor

5 czerwca 2018

zmora
Wczoraj o 23:55

Tak, lęk jest podłożem ale jest nie uzasadniony.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
zmora
5 czerwca 2018

Dzięki, o tą właśnie informacje mi chodziło :) Pozdrawiam cieplutko i napisze, co z tego dalej wyszło. Pozdrawiam:)
 
zmora
7 czerwca 2018

I jeszcze zapytam o radę, choć nie miałam póki co okazji spotkać kolejny raz biednego, ale jutro się przejdę pod kościół gdzie zawsze są jacyś. Jak oduczyc tego faceta pracoholizmu, a także tego, że nie może ignorować moich emocji tylko dlatego, z jest zawalony pracą? A jeśli moje leki są bezpodstawne, to co jest powodem tego, że nie moge poznać jego bliskich. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi. Chyba napisze na priv, bo sprawa jest zawila.
 
Mila
9 czerwca 2018

Drogi Igorze. Chciałabym spytać co mówią karty na temat moich spraw finansowych. Czy uda mi się wyjeżdżać za granicę trochę dorobić. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
 
ewkaewka
9 czerwca 2018

Witam serdecznie:) Igorze, bardzo chcialabym wiedziec co mnie czeka w najblizszym czasie, moze do konca wakcji w moim życiu uczuciowym.Nie jestem obecnie w zadnym zwiazku a bardzo chcialabym być, ale trzymam się zasady nic na siłę:) Może pojawi sie w tym czasie jakis wazny mężczyzna. Będę bardzo wdzięczna:)Pozdrawiam!
 
zmora
10 czerwca 2018

Spotkałam biedna i podziękowała uśmiechnięta, chociaż zrobiła zdziwiona minę. Pozdrawiam.
 
Igor

10 czerwca 2018

zmora
5 godzin temu

Dziękuję ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

10 czerwca 2018

ewkaewka
Wczoraj o 19:38

W skali od 1 do 10 na ile oceniasz swoją gotowość na związek?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

10 czerwca 2018

Mila
Wczoraj o 16:56

A gdyby się okazało, że na miejscu czekają lepsze szanse to co byś zrobiła?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11247
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.