Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11238
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
ewkaewka
11 czerwca 2018

myślę, że na 8 :)
 
Igor

11 czerwca 2018

ewkaewka

Tarot kartą III Puchary potwierdza u ciebie faktyczną gotowość do zmian.

Kartami Rycerz Monet i VIII Monet mówi, że zrównoważone zachowanie pozwoli na łatwe osiągnięcie zamierzonych celów.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

11 czerwca 2018

Witam Igorze :),

Czy mam szansę na pracę w te wakacje w moim mieście rodzinnym? Mija więcej niż rok jak nie mam pracy. Czy lepiej pomyśleć o jakimś kursie zawodowym, szkoleniu, tak, aby się przebranżowić do innego zawodu niż wyuczonego i wcześniej wykonywanego? Mama proponuje mi pracę jako kasjer w supermarkecie, ale ja nie jestem przekonany. Chcę pracować, bo aż mnie czasem nosi, nie umiem usiedzieć na miejscu przez dłuższy czas.

Jak będę w centrum miasta to dam biednemu datek.

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
ewkaewka
11 czerwca 2018

bardzo dziękuje za poświęcony mi czas:)Pozdrawiam
 
zmora
11 czerwca 2018

Ech i nie odpowiedziałeś, a ja widzę się z nim w tym tygodniu i nie wiem kompletnie jak się zachować. Chłopak pracuje za grosze po 12 godzin. Niekiedy jak jest awaria systemu ciurkiem traci w pracy dwie doby. Ta praca, choć naokoło pełno innej to dla niego jedyna jaka widzi, usprawiedliwienie frustracji, braku sił (emocjonalnie na posłuchanie o moich problemach) i depresji. W wolnym czasie śpi i siedzi z rodzicami. Ze mną spędzał czas kiedy wykazywalam inicjatywę i jeszcze wszystko zorganizowała. I jeszcze albo na mieście, albo u mnie, bo u niego nie, bo nie ma warunków (mieszka z rodzicami, ale ma dwa razy większe mieszkanie jak ja). Do swoich znajomych chodził sam (raz mnie zabrał i bardzo dobrze mnie traktowali, ale na tym koniec). To chyba daje powody do rozkmin, czy to ma sens? Prawda? Podobno mu zależy. Wylozylam mu już ocb. Ale powiedział, że chce pogadać na żywo i tak już ponad tydzień odkłada, bo znowu nie wychodzi z pracy. Tu akurat niestety wiem, że mówi prawdę i zasowa bardziej niż kiedykolwiek, bo wspólnych znajomy z nim pracuje. Hah. Sorry za trucie, ale to jest dla mnie kompletnego niezrozumiałe. Pozdrawiam.
 
STRUMYK

18 czerwca 2018

Witam!

Jakiś tydzień temu ktoś z mojego miasta wygrał 6 w Lotto gdzieś w centrum DG. Mi też by się pieniądze przydały, może nie aż tak duże jak 5 milionów, ale zawsze to coś.
Pozdrawiam,
 

Będzie OK!
Igor

18 czerwca 2018

STRUMYK
45 minut temu

Teraz sam widzisz, wszystko jest dalej możliwe.

Pozdrawiam
Igor

ps. dziękuję za pomoc ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

18 czerwca 2018

Zawsze mnie boli jak coś złego się stanie na mieście, a to pożar w bloku, a to gdzieś na kolei coś ukradną, a to jakiś wypadek itp, ogólnie Dąbrowa to fajne miejsce do życia, nie ma tego tłoku, jakiego uświadczyłem mieszkając w Warszawie. Przynajmniej teraz w mieście będą się ludzie zastanawiać, kto wygrał w to Lotto, może jakaś nowa firma powstanie :).

A co do szukania pracy, może inaczej podejdę do tematu i spróbuję szukać takiego zajęcia, w jakim się dobrze czuję i mam trochę doświadczenia.

Pozdrawiam,
 

Będzie OK!
Igor

18 czerwca 2018

STRUMYK
4 godziny temu

W takim razie proponuję byśmy wrócili do naszych zaległych spraw.
Na jakim etapie zakończyłeś trening ze świeczką?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
STRUMYK

19 czerwca 2018

W ogóle nie robiłem tego ćwiczenia. Mi przydałyby się jakieś afirmacje dotyczące znalezienia pracy i posiadania bogactwa i rodziny.

I za bardzo nie powinienem się przejmować sprawami ezoteryki, być może właśnie zainteresowanie 2012 rokiem doprowadziło mnie do choroby psychicznej w 2010 roku, ewentualnie też powodem mógł być pobyt w stolicy :)
 

Będzie OK!
wendol

19 czerwca 2018

STRUMYK:
I za bardzo nie powinienem się przejmować sprawami ezoteryki, być może właśnie zainteresowanie 2012 rokiem doprowadziło mnie do choroby psychicznej w 2010 roku, ewentualnie też powodem mógł być pobyt w stolicy :)

Ja do roku 2012 przygotowywałem się kupując broń białą i latarki :)
Nadmierne skupianie się na sprawach ezoterycznych, czy na religii powoduje problemy, podobnie jak każdy inny "zajob" :)
Życie w Warszawie też jest niezdrowe ;)
A tak na poważnie, to jest tu duże tempo życia i raczej z ludźmi nie pogadasz, natomiast w innych miastach zauważyłem, że ludzie tak się nie spieszą i są bardziej otwarci.
W związku z tym, że mam dosyć tłumów, to na wypoczynek wybieram bardziej "odludne" miejsca - żadne "kurorty", bo to w porównaniu do Warszawy niewielka różnica.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

19 czerwca 2018

STRUMYK
11 godzin temu

Podaję linka do ćwiczenia jeszcze raz, tym razem co dziennie proszę opisywać swoje postępy, tak to będzie stanie w miejscu dalej i jojczenie:

Pismo Automatyczne

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

19 czerwca 2018

wendol
godzinę temu

Masz absolutną rację.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

19 czerwca 2018

STRUMYK:
Mi przydałyby się jakieś afirmacje dotyczące znalezienia pracy i posiadania bogactwa i rodziny.

Igor:
tak to będzie stanie w miejscu dalej i jojczenie

No właśnie :)
Chyba każdy chce mieć rodzinę i być bogaty :)
Jeśli chodzi o pracę, to niekoniecznie - wystarczą pieniądze :)
Na pewno trzeba mieć jakieś zajęcie, żeby się nie nudzić.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

20 czerwca 2018

wendol
Wczoraj o 21:09

Kibicuję Strumykowi od początku no ale cóż z metod i wróżb skoro niema chęci.
A to ćwiczenie pozwoli odkryć wewnętrzną chęć.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

20 czerwca 2018

Jak zachorowałem na chorobę psychiczną w 2010 roku, to własnie w tym roku słyszałem w głowie głosy i miałem jakieś halucynacje wzrokowo-słuchowe połączone z pismem automatycznym i dziwnymi zachowaniami z mojej strony.

Teraz patrzę na to tak, że dobrze się stało, że lekarze mnie uratowali przed jeszcze większym zepsuciem, ostrzeżeniem dla mnie też była choroba trzustki w 2016 roku, z której ledwo co wyszedłem, bo mnie ten ból sporo kosztował, a było w szpitalu tak, że przez 3 dni nie spałem z powodu tego bólu.

Mimo to spróbuję tego ćwiczenia z pismem, na początek jako zabawę, a jak coś z tego wyjdzie to może mi to pomoże.
 

Będzie OK!
Igor

20 czerwca 2018

STRUMYK

W tym przypadku chodzi o dokonanie świadomej retrospekcji. W mojej ocenie nie powinno dojść do reemisji bo gdyby tak miało być, ze kartka z długopisem działają jako swoisty aktywator to znaczyło by, że masz poważny problem i faktycznie pozostaje tylko stabilizacji farmakologiczna + ścisła kontrola w PZP.

Ale powiem ci tak, ja widzę tutaj szansę dla ciebie, spróbuj - gdyby cię to faktycznie przerosło wtedy faktycznie odłóż.

Ale prowadzenie wewnętrznych rozważań na temat czym mógłbym lub powinienem się zając zawodowo nie powinno mieć aż takiej siły jako stresor.

Pozdrawiam
Igor

pisz tutaj codziennie swoje wnioski wtedy będzie łatwiej ...
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

20 czerwca 2018

Leki i tak brać muszę, lekarz ocenia mój stan psychiczny jako dobry, a na pewno średni. Na pewno uczę się systematyczności bo po:

1) codziennie zapisuję sobie wagę ciała rano i godziny snu.
2) leczyłem grzybicę stopy w zeszłym roku i też zapisywałem dawkowanie leku na palec u nogi.

Z przebiegu lat szkolnych nie wyniosłem systematyczności w uczeniu się jako pożądanej cechy, wiele wiadomości ze szkoły do dzisiaj zapomniałem lub mało pamiętam, ale jaka szkoła, taka nauka w sumie :P.

Jeśli chodzi o pracę, to mama podpowiada mi, abym poszukał sobie pracy jako pomoc dla osób starszych, tj robienie zakupów, sprzątanie, mycie okien, porządki na ogrodzie, bo to umiem robić dobrze ;)

Myślę też, że prawdziwy Bóg widzi, co ja robię na codzień, może odbija się to w snach moich, ale czasem sam się dziwię, jakie mam sny.
 

Będzie OK!
Mila
21 czerwca 2018

Witaj Igorze. Ostatnio nie udało misie spotkać biednego ale pomogła starszemu panu który przewrócił się na rowerze. Podniosła to i rower i kazała mu prowadzić to bo że względu na wiek nie powinien już jeżdzic. Pisze do Ciebie bo chciałabym wiedzieć czy mężczyzna o którym myślę od dwóch lat jest w jakimś stopniu mną zainteresowany czy nasze drogi kiedyś się zejdą.czy masz jakiś sposób lub zaklęcie na miłość. Pozdrawiam
 
Anetka79
21 czerwca 2018

Witaj Igorze
Mam pytanie do twoich kart.
Jak potoczy się moja znajomość z A?
Pozdrawiam
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11238
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.