Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11238
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

29 czerwca 2018

Anetka79
21 czerwca, 22:07

Tarot kartami Słońce XIX i VIII Kijów mówi, że to dobra znajomość, możliwa jest nawet ciąża, no ale trzeba się postarać w tej znajomości.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

29 czerwca 2018

Mila
21 czerwca, 13:53

Tarot kartami V Kijów i Królowa Mieczy mówi, że jest szansa na szczęśliwe zmiany zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

Pozdrawiam
Igor

ps. za pomoc starszemu jegomościowi najnormalniej dziękuję
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Mila
29 czerwca 2018

Dziękuję drogi Igorze!
 
Igor

30 czerwca 2018

Mila
Wczoraj o 21:11

Niema za co ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Anetka79
30 czerwca 2018

Dziękuję za wróżbę Igorze
Pozdrawiam serdecznie
 
aste
2 lipca 2018

Witam Igorze! :)
Chciałabym się dowiedzieć jak potoczy się moja znajomość z B?
Czy uda mi się Go przyciągnąć i stworzyć udany związek?

Pozdrawiam serdecznie:)
 
Igor

3 lipca 2018

aste
Wczoraj o 17:14

Tarot kartami Świat XXI i V Mieczy mówi, że jest taka szansa, ale trzeba będzie się postarać i z wielu rzeczy zrezygnować.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
aste
3 lipca 2018

Igorze dziękuje Ci pięknie za wróżbę :)
A czy mógłbyś mnie trochę ukierunkować? Czy powinnam więcej afirmować i wizualizować? O takie starania chodzi?
 
jaaa
8 lipca 2018

Dzień dobry Igorze!

Nie mogłam się opanować i wykonałam pewien krok w kierunku pana M :( czy on go zauważył i w jakikolwiek sposób na niego odpowie? Czy to dalej iluzja czy fakt?

Pozdrawiam!!
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

9 lipca 2018

jaaa
Wczoraj o 17:50

Opisz charakter tego kroku ;) i co tobą motywowało.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

9 lipca 2018

aste
6 dni temu o 12:10

A według ciebie jak mogła byś się postarać?


Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
10 lipca 2018

jaaa:
Dzień dobry Igorze!

Nie mogłam się opanować i wykonałam pewien krok w kierunku pana M :( czy on go zauważył i w jakikolwiek sposób na niego odpowie? Czy to dalej iluzja czy fakt?

Pozdrawiam!!



Igor:
jaaa
Wczoraj o 17:50

Opisz charakter tego kroku ;) i co tobą motywowało.

Pozdrawiam
Igor


Ten krok to ujawnienie swoich danych i sugerowanie, że go lubię (M), co może być jednak różnie odczytane, bądź dosłownie nieodczytane. Co motywowało? Ano to, że coś "ruszy" :/
Ruszy? Odczuje? Zainteresuje? Czy dać sobie "siana"?

pozdrawiam
 
aste
10 lipca 2018

Hej Igor :)

Hmm myślę właśnie, że w ten sposób, który opisałam wyżej czyli afirmacje i wizualizacje. Nie mam odwagi wprost powiedzieć mu o swoich uczuciach tym bardziej, że obecnie jest w związku. Chciałabym Go zrzucić z piedestału w moim życiu, bo jest dla mnie jak taka wyrocznia. Zbyt mocno uzależniam swoje szczęście od Jego osoby, a z drugiej strony oddałabym bardzo wiele abyśmy mogli być razem i żyć :)

Pozdrawiam
 
Mila
13 lipca 2018

Witaj dr6ogi Igorze. Targają mną różne dylematy. Wiele zmian nastąpiło w moim życiu i wiele mogę jeszcze zmienić. Tylko nie wiem czy mi się uda i czy powinnam. Myślę o zmianie pracy i chce wyjechać do innego miasta i zacząć wszystko od nowa. Chciałabym wiedzieć co karty mówią czy powinnam i czy mi się uda
 
Igor

18 lipca 2018

Mila
5 dni temu o 18:19

Tarot kartami Królowa Mieczy i IX Monet mówi, że jeśli nie przetniesz obecnej sytuacji nie wyjdziesz z zastoju i nic się nie zmieni.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

18 lipca 2018

aste
10 lipca, 10:15

Tarot kartami Wieża XVI i III Puchary mówi, że powinnaś to powiedzieć. Wyjesz po tym na prostą.

Pozdrawiam
Igor

ps. nie bój się tylko porażki
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

18 lipca 2018

jaaa
10 lipca, 06:28

A to już są kombinacje, dokładnie tak powinnaś zrobić jak piszesz:

"Ten krok to ujawnienie swoich danych i sugerowanie, że go lubię"

Pozdrawiam
Igor

ps. mi się kiedyś dorosła kobieta oświadczyła i to nie jeden raz, nawet mnie namawiała do rozwodu, najciekawsze, że nigdy w łóżku nie byliśmy itd..
I powiem ci do dzisiaj mam do niej duży szacunek przynajmniej starała się być uczciwa. Człowiek to docenia po czasie - kiedy na drodze spotka innych ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
anet
19 lipca 2018

Hej Igor,
Niestety znowu mam doła związanego z pracą.
Od pól roku jestem w korpo i nie wiem, czy to był dobry wybór?
Wokół mnie bałagan, zwalanie roboty na innych, tzw. tumiwisizm, obgadywania, fałsz. Niestety okazało się, że mnóstwo ludzi stąd ucieka. Boję się, że źle wybrałam i ja się do tego nie nadaję. A myślałam, że dobrych kilka lat posiedzę tu, a teraz...- chciałam nowych wyzwań, zmian a chyba wymieniłam "siekierkę na kijek". Nie wiem, czy uda mi się tu dłużej zagrzać miejsce?
Jak to widzisz?
Biedny dziękuje i pozdrawia.
Anet
 
Mila
19 lipca 2018

Dziękuję drogi Igorze. Pozdrawiam
 
Igor

19 lipca 2018

anet
8 godzin temu

Zatem chyba czas na gruntowny remanent i solidne zmiany?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11238
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.