Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

28 lipca 2018

nikitaart
Wczoraj o 11:05

Więc co kocha ciało czy ducha?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

20 sierpnia 2018

Przypominam, że odpowiedzi najszybciej udzielam w tym miejscu.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Anetka79
20 sierpnia 2018

Drogi Igorze czy znasz jakieś zaklęcie na powrót ukochanego?
Pozdrawiam serdecznie
 
STRUMYK

27 sierpnia 2018

Witam Igorze!

Dałem ostatnio pieniądze kominiarzowi na zakup kalendarzyków, więc to jest zapłata za poprzednią wróżbę i obecne pytanie, a jak trzeba to dam coś biednemu na mieście.

Czy karty są w stanie pokazać to, czy będę się jeszcze kształcił być może w nowym zawodzie, w szkole, czy też na kursie jakimś?

Pozdrawiam :)
 

Będzie OK!
STRUMYK

14 września 2018

Witam!

Są u mnie widoki na pracę w moim mieście DG, więcej się dowiem w przyszłym tygodniu :)

Pozdrawiam :)
 

Będzie OK!
Igor

14 września 2018

STRUMYK
5 godzin temu

Jeszcze kilka dni forum będzie nie działać jak trzeba gdyż jest aktualnie w naprawie.

Poza tym przeniosłem jak widzisz na nowy adres.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
dominique62
22 września 2018

Witaj Igorze
Moje pytanie do kart tarota brzmi :
Po 20 latach przyjaźni zdecydowałam się na związek z moim przyjacielem . Czy mamy szansę na związek ? Mimo że mieszkamy w innych miastach.
Pozdrawiam
Dominique
 
Igor

23 września 2018

dominique62
Wczoraj o 20:59

Tarot kartami Rycerz Monet i Gwiazda XVII mówi, że jest na to bardzo duża szansa.

Od siebie życzę wam powodzenia.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

24 września 2018

STRUMYK
14 września, 16:52

No i jak ci poszło ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
STRUMYK

25 września 2018

Witam!

POdpisałem Igorze umowę o pracę tymczasową w sklepie ogólnospożywczym jako kasjer-sprzedawca. Mam nadzieję przejść kilkudniowe szkolenie w zakresie obsługi kasy fiskalnej.

Rodzice są za, za to babcia odradza mi pracę na kasie.

Czym to może być spowodowane?
Moimi lękami?

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

25 września 2018

A wszystko zaczęło się od wizyty w Urzędzie Pracy i skierowania na rozmowę o pracę, wydaje mi się, że jakieś pół roku temu śniła mi się rozmowa z kierownikiem, ale do końca nie mogę być tego pewny :)

Pozdrawiam :)
 

Będzie OK!
ja11111
25 września 2018

Witam Cię Igorze!
Minęło parę ładnych lat od ostatniego czasu kiedy tu byłam. Przed kościołem od dawien dawna stoi starsza pani, mogłabym powiedzieć że ona nigdy nie pozwolila mi zapomnieć o Tobie.
Proszę Cię o zajrzenie w karty i powiedz mi co:
1. z moją miłością z panem A?
2. przyjażnią z panem Z?
3. relacje z panem S?
Dziękuję i życzę dużo zdrówka!!!
Pozdrawiam
 
227ania
26 września 2018

Drogi Igorze
Wciaz czekam na jakies pozytywy. Dosc mam ciaglych przeszkod. T. Blaga o wybaczenie ale ja zwazywszy na okolicznosci nie dam rady zwlaszcza ze dowiedzialam sie o zdradach do ktorych sie przyznal. Kazda sfera mago zycia podupada zamiast sie podnosic
 
227ania
26 września 2018

Pytan mam tez mnostwo ale nawet nie wiem od czego zaczac
Pozdrawiam
 
Igor

26 września 2018

STRUMYK
Wczoraj o 16:13

Jestem z ciebie bardzo dumny, sam kiedyś w 1991 wykonywałem taką pracę w nocnym, było ciekawie a co za towarzystwo ;)

Żywot Bryana w III aktach ;) się tam odbywał - ale to był nocny z alkoholem ;)

Pozdrawiam Serdecznie
Igor

ps. babcią się nie sugeruj - życie wysłało cię do miejsca na które jesteś na razie gotowy - jak nabierzesz sił pójdziesz dalej ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

26 września 2018

ja11111
Wczoraj o 22:19

Tarot kartami,

1. pan A. - Śmierć XIII
2. pan Z, - As Mieczy
3. pan S, - Wisielec XII

Co oznacza, że miłość przechodzi przemianę, przyjaźń jest zakończona a relacje z panem S to będzie istna pokuta.


Pozdrawiam
IGor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

26 września 2018

227ania
2 godziny temu

Nawet nie wiem co ci napisać - w zasadzie powinienem cię tytułować Spowiedniku ;)

Trudna sprawa Spowiedniku bo pomogłaś mu się oczyścić z jego dziadostwa swoim kosztem. Może zacznijmy od takiego materiału, film dość ciekawy i chciałbym abyś wpierw obejrzała:

"Całe życie z wariatami" - (2009)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

27 września 2018

Idę jutro do pracy na 1 dzień, będę szkolony na obsługę kasy i może wykładanie towaru. Trochę się tego obawiam, ale może dam sobie radę. Na wszelki wypadek zjadłem trochę orzechów łuskanych na poprawę pamięci,

Ale i tak będę w stresie...

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

27 września 2018

STRUMYK
2 godziny temu

Posłuchaj, zdradzę ci pewną tajemnicę - może niepowinienem ale myślę że powinienem ci to powiedzieć - życie nie chce dla ciebie źle - wykorzystaj tylko dobrze rozwiązania które ci podsuwa.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
ja11111
27 września 2018

Dziekuje Igorze za odpowiedz cokolwiek ona znaczy hm...? Moge Cie prosic o zabaczenie w karty : chodzi o pana Z - rzeczyscie dlugo nie mielismy ze soba kontaktu, uda mi sie odbudowac ta znajomosc, jak on to postrzega, co mysli o mnie w tym temacie? Ja nie pytam o milosc. pozdrawiam
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.