Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11238
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Katarzyna85
24 października 2018

A dlaczego jest rozczarowany?i czy karty pokazują inną kobietę w jego życiu?
 
Igor

24 października 2018

Katarzyna85
2 godziny temu

Przecież możesz z nim sama porozmawiać.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
79277

2 listopada 2018

Pomocy...
 
79277

2 listopada 2018

Igor.
Możesz doradzić? Powiedzieć co robić...
Rozłoźyć karty i napisać "co jest na rzeczy" i co dalej?...
Ogólnie to wiem, ale szukam potwierdzenia lub zaprzeczenia...
Szczegółów nie opiszę, ale raczej nie są tu potrzebne...

Pzdr
 
Igor

4 listopada 2018

79277
2 dni temu o 23:11

Nic nowego, twój czas w tamtym miejscu się wyczerpał, rozmawialiśmy zresztą o tym kiedy pytałem cię czy byłbyś gotów do przeprowadzki?

Oświadczyłeś, że teraz już jesteś zatem to się teraz dzieje, idą zmiany w twoim życiu - zmiany na lepsze.

Ból jaki przechodzisz jest wynikiem przyzwyczajenia się do tej niekomfortowej sytuacji z której życie chce się uwolnić.

Teraz zresztą dopiero możesz zobaczyć w jak toksycznym otoczeniu tkwiłeś a jeszcze jak zakłamanym co było podstawą całej masy twoich problemów.

Gdyby nie te wydarzenia nigdy byś tego na swoje oczy nie zobaczył a przypomnij sobie swoje plany kiedy gdyby ci się udało miałeś w planach im jeszcze pomagać.

Dopiero byś się załatwił ;)

Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor

ps. pamiętam o naszej umowie - ona dalej obowiązuje - zatem dalej ci kibicuję. Tarot mówi, jeśli nie będziesz widział co robić Lustro wskaże ci drogę.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
79277

5 listopada 2018

Twój post Igor... O 14:32...
Sam widzisz...
 
Igor

5 listopada 2018

79277
3 godziny temu

Właśnie widzę jak to wygląda, ale tak jak wspominałem wcześniej twój czas się tam definitywnie skończył.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Akne
23 listopada 2018

Dzień dobry Panie Igorze,
Dziękuję za poprzednie wróżby. Przedostatnia myślę, że się sprawdziła, ostatnia chyba jest w trakcie spęłniania. Ile ja razy czytałam Pana słowa, aby przetrwać i realizować cykl leczenia. Dziękuję. Bardzo ciężko choruję. Choroba jest w stanie stabilizacji. Lekarze dali mojemu ciału obecnie czas na regenerację. Wspieram się pomocą Pana bioenergoterapeuty. Zastępuje mi to chyba wizyty u psychologa. Z moimi rodzicami mam od roku tylko kontakt telefoniczny. Staram się na ile mogę pracować nad sobą, nawet jak ludzie ranią swym niezrozumieniem. Może po prostu takie jest życie i wiele typów relacji. Moi teściowie sami potrzebują leczenia. W moje wyzdrowienie wierzy mój Mąż. Martwię się o moje małe dziecko i pragnę dla niego wyzdrowieć. Mam jeszcze za mało lat, aby szykować się na odejście. Szukam wszelkich metod poprawienia mojego stanu i na tyle ile siły pozwolą je realizuję. Staram się opanować strach i zwątpienie, choć jest to bardzo trudne. Wspieram m.in. datkami osoby chore potrzebujące pieniędzy na terapie lecznicze. Nie wiele obecnie mam, ale jak mogę to od czasu do czasu pomagam. Proszę o wróżbę z kart, czy długo będę się leczyć, czy uda się mi wychować dziecko i doprowadzić je do dorosłości?

Dziękuję za wróżbę i poświęcony mi czas.
 
Igor

27 listopada 2018

Anne

Wracam za tydzień więc się odezwę.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
anet
5 grudnia 2018

Cześć Igor,
Dawno mnie tu nie było, ale zaczyna dopadać mnie stres związany z moją młodszą córką Alą. (jak trwoga, to do Igora) W kwietniu pisze ona egzaminy, które będą miały duży wpływ na dostanie się do wymarzonego liceum. Czy pójdą jej dobrze i czy Ala będzie z nich zadowolona? Jak to widzisz?
Biednego wsparłam i bardzo Ci dziękuje.
Pozdrawiam
Anet
 
Igor

6 grudnia 2018

anet
Wczoraj o 08:42

Jest pewna metoda byś mogła oczywiście córce pomóc, ale jest jedno ale jeśli zrobisz to teraz => potem przez cały okres liceum będziesz musiała zasilać ją swoją energią.

Jest jeszcze druga metoda uruchomimy u córki mechanizm który pomoże jej być całkowicie samodzielną i niezależną od twojej pomocy.

Zatem powiedz mi co o tym myślisz?

Oczywiście swoje mogę zobaczyć w kartach ale pytam by nie było potem niejasności.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

6 grudnia 2018

Akne
23 listopada, 15:41

Nim postawię ci wróżbę i zerkniemy w Koła Czasu, mam do ciebie prośbę byś na spokojnie obejrzała tan materiał.

Potem zapraszam cię do podzielenia się swoimi przemyśleniami, potem oczywiście postawię Ci karty.


Film

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
anet
7 grudnia 2018

Witam Cię Igorze,
Chyba wolałabym ją usamodzielnić, gdyż jest to ta moja córka, której stale pomagam. Może przez to, że młodsza, na niej skupiałam uwagę w pomocy. Nie wiem, gdzie przegapiłam moment, aby była bardziej samodzielna. Więc hasło "niezależna i samodzielna", to to, co w jej przypadku powinno być bardzo pozytywną i oczekiwaną cechą. Oczywiście za postawienie kart, byłabym wdzięczna też.
Pozdrawiam
Anet
 
Igor

7 grudnia 2018

anet
2 godziny temu

W takim razie czekam na przemyślaną decyzję abyśmy nie musieli już do sprawy wracać.

Pozdrawiam
Igor

ps. nic nie przegapiłaś - najnormalniej wydawało ci się, że ją wychowasz lepiej niż starszą córkę - mówiąc kolokwialnie więcej w nią zainwestowałaś.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
anet
8 grudnia 2018

Hej,
Metoda druga.
Anet
 
Neice
9 grudnia 2018

Ponawiam tutaj swoją prośbę bo chyba źle ją wcześniej umieściłam, przepraszam :)

Drogi Igorze

Zwracam się do Ciebie z wielką prośbą o postawienie kart w sprawie uczuć - chciałabym dowiedzieć się czy mężczyzna o którym myślę i z którym mam na co dzień kontakt czuje coś do mnie , czy mu zależy na mnie?
Twoja wróżba będzie mi bardzo pomocna i będę Ci za nią bardzo wdzięczna :)
Neice
 
Igor

11 grudnia 2018

Neice
2 dni temu o 11:47

Tarot kartami IX Pustelnik i VI Kijów mówi, że to człowiek któremu trzeba dać trochę czasu, tak od razu na związki w takim wymiarze o jakim ty myślisz to on obecnie gotowy nie jest.


Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

11 grudnia 2018

anet
3 dni temu o 11:05

W takim razie napisz do mnie, prześlę ci kurs który swego czasu znalazłem w internecie, będziesz z nią codziennie ćwiczyć po 30 minut przez dwa tygodnie, następnie będzie musiała z tych zdolności korzystać przez dwa miesiące dzień w dzień by się utrwaliły. W między czasie ale po tych dwóch tygodniach - zrobicie ten drugi, tutaj potrzebna będzie inwestycja (około 40,00 pln - czterdzieści) oraz 12 tygodni ale sprawa będzie załatwiona i do studiów wystarczy. Kurs nr II


Tak to widzę inaczej Tarot kartą IV Puchary mówi, że końcowy efekt dostania się do wymarzonej szkoły nie przyniósł by zamierzonych rezultatów - to znaczy córka nie wyniosła by z tej szkoły tyle korzyści co powinna - bo nie umie się sama efektywnie uczyć - czyli nabywać wiedzy.

Pozdrawiam
Igor

ps. sama możesz spokojnie również te materiały przerobić.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
karolciape
13 grudnia 2018

Cześć Igor,
mam na imię Karolina i znalazłam się na ostrym zakręcie życiowym. Chciałabym poprosić Cię o pomoc i darmową wróżbę.

Wczoraj na parkingu samochodowym podeszła do mnie kobieta i poprosiła o pieniądze... Chciała kupić chleb w sklepie obok, ale jej zabrakło... Oczywiście dałam. Nie mogłabym jej odmówić. Starsza, miła pani. Emerytka. Była bardzo wdzięczna. Życzyła mi, aby wszystko co dobre przyszło do mnie w te święta... Ehhh... chciałabym...
Czy mogę to zdarzenie potraktować jako zapłatę za wróżbę?

Jeśli tak, to w jaki sposób można się z Tobą skontaktować, aby opisać Ci moją sytuację?

Pozdrawiam,
Karolina
 
Igor

13 grudnia 2018

karolciape
13 godzin temu

Tak jak najbardziej możemy uznać to za odpowiednią formę przedpłaty a najważniejsze są te szczere życzenia które od niej dostałaś - to swoisty czysty zastrzyk psychoenergii ;)


Tarot kartami II Monety i Królowa Kijów mówi, że faktycznie nie wygląda to za ciekawie w dodatku kartami Diabeł XV i Koło Fortuny X mówi, że afekt przejął kontrolę nad wydarzeniami.

W dodatku kartami Król Mieczy i Walet Pucharów mówi, że w dodatku masz tam koło siebie nieuczciwych ludzi.

Tarot kartami Rycerz Pucharów i VIII Pucharów mówi, że problem zostanie rozwiązany dzięki korzystnym zmianom w życiu prywatnym w tym pomocy/współpracy podwładnych.


Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11238
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.