Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11236
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
karolciape
14 grudnia 2018

Dzięki Igor :)

Pomimo, ze nie napisałam Ci o co dokładnie chodzi, to trafiłeś w 10!

Wiem, że w moim otoczeniu są nieuczciwi ludzie. Mężczyzna, którego kocham nie powiedział mi prawdy w pewnej bardzo ważnej kwestii. Podobno bał się, że mnie straci, gdy dowiem się jaka jest rzeczywistość. No... i dowiedziałam się sama... Rozstaliśmy się.

Z tego powodu właśnie afekt przejął kontrolę nad wydarzeniami...

Co do rozwiązania problemu, to na dzień dzisiejszy go nie znam... Nie wiem jak będzie i co będzie. Rozwiązanie problemu nie jest uzależnione tylko i wyłącznie ode mnie, ale również od mężczyzny, o którym pisałam. Na dzień dzisiejszy on jest niestety bierny...

Napisałeś, że problem zostanie rozwiązany dzięki korzystnym zmianom w życiu prywatnym w tym pomocy/współpracy podwładnych. Jak mogę to interpretować w opisanej przeze mnie sytuacji? Pomożesz?

Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Pozdrawiam,
Karolina
 
Igor

15 grudnia 2018

karolciape
Wczoraj o 01:01

Niema za co, natomiast jak dojdziesz do wniosku, że już jesteś gotowa na gruntowne zmiany to daj znać wtedy rozpoczniesz pewne 30 dniowe ćwiczenie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
karolciape
15 grudnia 2018

Jestem gotowa na zmiany Igor, bo jeśli one teraz nie nadejdą, to ponownie utknę w toksycznym związku. Nie mam już siły.

Wczoraj skontaktował się ze mną mężczyzna, o którym Ci pisałam. Wywinął mi straszne świństwo. Teraz mnie przeprasza...

Wiem, że nie mogę do niego wrócić, jeśli on nie zmieni swojego życia. Boję się, że nie będę miała tyle siły, aby tak zrobić.
 
Igor

16 grudnia 2018

karolciape
Wczoraj o 19:09

W takim razie odezwij się meilem - podeślę instrukcję, warunki są takie:

- ćwiczysz co dziennie minimum 20 minut
- wnioski opisujesz tutaj (raz za czas tj 1. na tydzień)
- szczegóły w tym sprawy intymne/osobiste zostawiasz dla siebie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
karolciape
16 grudnia 2018

Dzięki :)

Oczywiście akceptuję warunki.

Wysłałam maila :)

Pozdrawiam,
K
 
Igor

17 grudnia 2018

karolciape
Wczoraj o 23:20

W takim razie czekam na wnioski.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
karolciape
17 grudnia 2018

Cześć.

Zaczęłam dziś.

Wytrzymałam tylko 15 min. Ręka mi drętwieje.

Na razie tyle...

Wrócę pod koniec tygodnia
 
Igor

18 grudnia 2018

karolciape
Wczoraj o 22:11

Spokojnie, tak jest zawsze na początku gdy nie jesteśmy jeszcze na zmiany gotowi a z innej beczki by cokolwiek zrobić, człowiek potrzebuje III gotowości:

- intelektualnej (wiedzieć jak)
- fizycznej (by to zrobić)
- psychicznej (by móc przełożyć wolę na działania - to jest ta, której ci brakuje - ale wróci)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
monetka73

28 grudnia 2018

Jeju ale sie nagłowiłam, przetrzepałam całe forum i znalazłam stary nick, hasła się domyśliłam, tęskno mi juz do forum było, zaraz poczytam wszystko co sie tu zadziało , jeszcze raz pozdrawiam wszystkich :)
naturalnie najcieplej Igora :)
 

monetka73
tajne.tarot-marsylski.pl

 
monetka73

28 grudnia 2018

no troche już poczytalam od stycznia, jak zwykle mam wieczny problem z zapominaniem nazw nicka :D
 

monetka73
Igor

28 grudnia 2018

monetka73
18 godzin temu

Forum trochę kulało ale znalazł się dobry informatyk i coś poprawiał i teraz jakoś działa ;)

Co u ciebie?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
karolciape
1 stycznia 2019

Cześć,
Jestem Wam winna przeprosiny i kilka słów wyjaśnień.

Złamałam daną obietnicę, nie wykonałam serii ćwiczeń. Po pierwszym zrezygnowałam. Przepraszam.

Bardzo się dużo działo w moich życiu niezbyt fajnych i miłych rzeczy. Nie miałam siły, wytrzymałości, konsekwencji. Przepraszam jeszcze raz.

Dziś jest pierwszy dzień Nowego Roku, a ja sięgnęłam dna. Może czas odbić się od niego, tylko nadal nie mam siły do działania.

Wybaczcie proszę.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich.

Pozdrawiam,
Karolina

P.S. Jeśli jest coś co mogę zrobić, aby odkupić swoją winę za złamaną obietnicę, to proszę o informację.
 
Igor

2 stycznia 2019

karolciape
Wczoraj o 17:35

Czyli Fatum wzięło twoje sprawy w swoje ręce, ale powiem ci tak dobrze się stało - przynajmniej teraz będzie się od czego odbić.

Zróbmy tak zaczniesz ponownie w Niedzielę:

6 styczeń 2019 dokładnie o godzinie 02:29:52 w nocy - czyli z soboty na dzielę zaczniesz jeszcze raz.

Ale w twoim przypadku najlepiej zacząć 10 minut przed tą godziną.

Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor

ps. nic się nie przejmuj to jedno z najtrudniejszych ćwiczeń ale jak wytrwasz to efekt może przerosnąć twoje własne oczekiwania.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
karolciape
3 stycznia 2019

Dziękuję.

Tak. Zacznę jeszcze raz. Faktycznie nie jest to łatwe ćwiczenie...

Ok. Noc z soboty na niedzielę. Nów?

Pozdrawiam,
Karolina
 
Igor

3 stycznia 2019

karolciape
4 godziny temu

Dokładnie ten termin, w twoim przypadku faktycznie sprawa nie jest łatwa ale jeśli to przejdziesz reszta się jak wiemy rozwiąże sama ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
bluangel
1 lutego 2019

Witam serdecznie
Mam Pytanie do Twoich kart czy Piotr mnie kocha szczerą miłością ? Dziękuję serdecznie za odpowiedź
Pozdrawiam
Biedny otrzymał pieniądze i dziękował
Pozdrawiam
 
Igor

2 lutego 2019

bluangel
Wczoraj o 12:45

A kiedy patrzysz mu w oczy to co widzisz lub czego się boisz zobaczyć?

A kiedy on patrzy na ciebie to czy on patrzy na ciebie w sposób podobny do tej pani która patrzy na tego pana - bo jeśli tak patrzy to niema się czym przejmować ;)

pewna Pani z pewnym Panem

Pozdrawiam
Igor

ps. Tarot kartami X Monet i Królowa Mieczy mówi, że sprawy niebawem się wyjaśnią dlaczego taki jest.

W imieniu biednego dziękuję.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
mariza77

5 lutego 2019

Drogi Igorze. 35 lat temu poznałam Olę. Latami utrzymywałyśmy kontakt korespondencyjnie. To waśnie ona 10 lat temu pokazała mi Twoje forum. Wiem, że miała problemy sama ze sobą. Mówiła coś o śmierci. Nie pamiętam dokładnie pod jakim nickiem tu gościła.
Moje życie się zmieniło, kontakt ze względu na odległość i problemy życiowe też ucichł.
Tydzień temu zaczęłam ponownie szukać kontaktu po różnych portalach społecznościowych. Znalazłam nekrolog w sieci http://aleksandragromek.kupamieci.pl
Znalazłam również to:
- https://nk.pl/szkola/79321/forum/8 -
- http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,54420,7536783,ITAKA_poszukuje.html


Igorze może wiesz o kim mowa? Może wiesz co się stało?
Nie mam możliwości dowiedzieć się czy zginęła, czy nie żyje? Dzieli nas odległość. Ja mieszkam na Pomorzu ona jest z Warszawy i nie znam nikogo z jej otoczenia. Poznałyśmy się jako 8 letnie dziewczynki w sanatorium
 

mariza77
Igor

7 lutego 2019

mariza77
2 dni temu o 11:55


Różne osoby piszą z różnymi sprawami - przyznam szczerze nie pamiętam ale zróbmy tak:

zrób sobie jakieś wahadełko, weź czystą kartkę papieru, napisz na nim jej imię albo narysuj twarz i wyobraź sobie, że to jest ona po czym określ jak się ma huśtać wahadełko na tak i na nie.

Potem na głos zadaj pytanie które cię interesują i obserwuj wahadełko.

Opisz mi tutaj efekt swoje pracy.

Pozdrawiam
Igor

ps. tutaj możesz pobrać tego typu tablicę do zadawania pytań, wahadełkiem może być wisiorek lub jakiś łańcuszek, który nosisz na szyi: wahadelko tablica
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Jaga
7 lutego 2019

Igor:
Potem na głos zadaj pytanie które cię interesują i obserwuj wahadełko.

Opisz mi tutaj efekt swoje pracy.



I to mi się podoba :)

Ludzie myslą, że za nich załatwi ich problemy i sprawy jakis wróż albo wróżka.......LUDZIE!!!!! Wy sami kreujecie skutki swoich przyczyn......baczcie, badzcie w UWADZE, zawsze i wszędzie w UWADZE !!! przyczyna rodzi skutek. Jak ktos Cie kotku ignoruje, oszukuje tudzież zwodzi......to kolokwialnie mówiąc ma Ciebie w dupie ....im szybko zajarzysz i ZOBACZYSZ, bedziesz WIDZIEC ! jak ta wiedzmia co wiedzę MA! Tym szybciej się uwolnisz od zakłamania, maski i narzuconych programów. I będziesz wolna , to Ty będziesz decydować. Tylko pamiętaj, MILOŚĆ TO UCZUCIE ! Nie nakaz , to WOLNA WOLA!!! TO WOLA dana Swietlistym Istotom , To JA i TY:)
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11236
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.