Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
ja11111
20 kwietnia 2019

Witam Cię Igorze. Chciałam Ci życzyć zdrowych radosnych Świąt... abyś ten czas spędził tak jak sobie sam go wymarzyłeś. Igor zajrzysz kiedyś jeszcze raz do kart... o co chodzi z panem Z... on chciałby tej znajomości? ... bo jakoś dziwnie się zachowuje... zaczyna sam rozmowę a równocześnie urywa ją i nie odpowiada.. czego on ode mnie oczekuje? Czegoś nie rozumiem?... dziękuję i pozdrawiam
 
Igor

22 kwietnia 2019

ja11111
2 dni temu o 22:01

Dziękuję, o wszystkim pamiętam - byłem trochę w szpitau datego mnie nie było.

Pozdrawiam
Igor

ps. jak dojdę do siebie to odpiszę na maie.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
anet
22 kwietnia 2019

Dużo zdrowia Igor!
 
ja11111
22 kwietnia 2019

Igorze życzę Ci dużo zdrówka... jesteś bardzo dobrym, ciepłym, wspaniałym człowiekiem.
Dziękuję i pozdrawiam!
 
STRUMYK

23 kwietnia 2019

Witam!

Ja również dołączam się do życzeń zdrowia.

W sprawie pracy. Jak dostanę orzeczenie, to mam wykonać telefon do pana z firmy Era (ZPChr) i wtedy będę wiedział na czym stoję.

Tak czy siak, dalej będę przeglądać ogłoszenia na OLX i innych stronach.

Pzdr
STRUMYK
 

Będzie OK!
amandaa
27 kwietnia 2019

Witam :)
Czy mogę Pana prosić o wróżbę?
 
amandaa
27 kwietnia 2019

Czuje się strasznie samotna, mam problem z znalezieniem odpowiedniej osoby, jak również z znalezieniem własnej drogi, nie wiem co mam robić - czuje się pogubiona.
Chciałabym prosić o radę i zapytać czy odnajdę właściwą osobę z którą stworzę związek?

jeśli jest taka możliwość to proszę o odpowiedź :)
pozdrawiam.
 
Claudi
27 kwietnia 2019

Witaj drogi wrozbito. Mam taki problem. Pomogłam pewnej cynicznej osobie. A ta okazała się oszustem. Perfidnie mnie oszukał i się śmieje mi w twarz. Chcę podać go do sądu albo do pewnego biura, które odzyskuje długi. Moje pytanie jest takie czy warto? Czy mam szansę i jeśli tak to lepszy sąd czy biuro? Proszę Cię bardzo o te wrozbe. Sylwia 24-03-1981 i ten oszust Dawid 24-06-84. A może jakieś zaklęcie które go zmieni i odda mi co moje? Pozdrawiam Cię serdecznie
 
Claudi
28 kwietnia 2019

Właśnie przeczytałam. Dużo zdrówka. Przesyłam mnóstwo pozytywnej energii.
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Claudi
28 kwietnia 2019

❤️❤️❤️❤️????
 
Claudi
2 maja 2019

Przepraszam ,ze ponaWIAM PROSBE. aLE BARDZO POTRZEBUJE tWOJEJ POMOCY.Nieadwno wrociles ze szpitala i pewnie nie czujesz sie na silach ,ale jesli znajdziesz troszke sil bede Ci wdzieczna za pomoc. Mam nadzieje ,ze to nic powaznego. Z tego co czytam jestes wspanialym , cieplym czlowiekiem. A tacy nie zasluguja na to by cierpiec. Duzo zdrowka .Pozdrawiam serdecznie
 
Claudi
2 maja 2019

Przepraszam dopiero teraz przeczytałam o datach. A co do formy zapłaty za wrozbe to się wzruszyłam. Zawsze jak przechodzę koło zebrzacych serce mi pęka, że spotkał ich taki los. Chciałabym im wszystkim pomoc. Przykre że nie mogą wyspać się w swoim łóżku. Już mi łza płynie gdy o Nich myślę. Bądź zdrów Igorze
 
Igor

6 maja 2019

Dziękuję za wszelkie życzenia, na pytania odpowiem w tym tygodniu jak się tylko dostroję do życia.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

6 maja 2019

Claudi
27 kwietnia, 21:47

Też tak miałem, są różne metody napisz do mnie na maila. Dostaniesz jedną z nich.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
lara35
6 maja 2019

Witaj, jestem tutaj nowa i szukam pomocy albo rady.
Jestem samotna, poznaje bardzo wielu mezszczyzn ale trafiam na nieodpowiednich. Ostatnio poznalam faveta, milo spedzilismy czas chcialam porady czy jest szansa na cos wiecej czy dac sobie spokoj, bohe sie kolejnego rozczarowania. Czy w w ogole jest szansa ze poznam kogos na stale?
 
amandaa
6 maja 2019

amandaa:
Czuje się strasznie samotna, mam problem z znalezieniem odpowiedniej osoby, jak również z znalezieniem własnej drogi, nie wiem co mam robić - czuje się pogubiona.
Chciałabym prosić o radę i zapytać czy odnajdę właściwą osobę z którą stworzę związek?

jeśli jest taka możliwość to proszę o odpowiedź :)
pozdrawiam.

Jeśli Pan wydobrzeje to mogę również otrzymać wróżbę lub poradę? pozdrawiam :)
 
STRUMYK

7 maja 2019

Witam Igorze!

Coś się zaczyna klarować jeśli chodzi o moją nową pracę. Możliwości jest kilka. W poniedziałek idę na komisję orzekającą ws niepełnosprawności i dostanę to orzeczenie. I, albo wykonam telefon do jednego pana z firmy, albo dalej będę coś szukać po internecie i w regionie. I jest trzecia możliwość. Dałem tacie moje CV, on je przekazał swoim kolegom i będę coś wiedział po 15 maja, czy uda się tą drogą załatwić nową pracę.

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
227ania
7 maja 2019

Dopadly mnie demony przeszłości... A moze to anioły.....?
Dużo zdrowia Ci życzę Igorze
 
STRUMYK

8 maja 2019

Witam!

Dałem biednemu pieniążki za granie na ulicy jak wracałem z Biblioteki :).
 

Będzie OK!
Claudi
9 maja 2019

Dziękuję drogi Igorze. Tak właśnie czytam o Tobie. Jesteś taka wspaniała osoba, taka inna niż na te czasy. Pomocny, miły, ciepły. Niech dobro które czynisz do Ciebie powraca. Może głupie pytanie ale jaki Masz email drogi Igorze? Oczywiście napisze. Pozdrawiam Cię cieplutko. Mam nad oeje, że już lepiej sie czujesz.
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.