Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

30 maja 2019

amandaa
2 godziny temu

Tak.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
30 maja 2019

Igor:
amandaa
2 godziny temu

Tak.

Pozdrawiam
Igor

Aha... trzeba było tak od razu :)
no to w takim razie czekam na tego spóźnialskiego pana z innego świata :D
 
amandaa
30 maja 2019

ps. oby to nie był kosmita ;)
 
anet
30 maja 2019

Hej Igor,
To ja juz nie rozumiem. Ona nie dostanie sie do tej szkoly, czy po prostu tylko nie do klasy, ktora w pierwsxym wyborze wybierze. Bo 4 kije to jednak chyba bedzie w tej szkole? Moglbys wytlumaczyc?
 
STRUMYK

30 maja 2019

Witam Igorze!

Czy mogę prosić o odpowiedź na moje pytanie z dnia 24 marca 2019, podstrona 509?
 

Będzie OK!
anet
31 maja 2019

Hej Igor

Tarot kartami Królowa Kijów i IV Kije odpowiada na pytanie z 22 marca tak:

przyczyną kłopotów jest kobieta, sieje niezgodę lub ferment.

Jak juz mnie znasz, po wyciagnieciu przez Ciebie kart, sama pozwalam sobie zinterpretowac, sprawdz mnie:

Ta krolowa kijow to pani od polskiego, ktora stawarza Alce duzo problemow i jest dla niej baardzo nieprzychylna.Chyba zamiast z nia walczyc i prosic, odpuscimy sobie. Ale juz 4 kije sa bardzo dobra wrozba na rekrutacje. Solidnosc w czworce, pomyslnosc w nowych planach, karta brama z zadowoleniem, oj bedzie sie dzialo i to chyba dobrze!!!!!
No i jak jak oceniasz moja interpretacje?
Pozdr
Anet
 
Igor

2 czerwca 2019

anet
2 dni temu o 21:21

No będąc na miejscu sama najlepiej wiesz.

Pozdrawiam
Igor

ps. skoro tak cię już tarot interesuje to zapraszam do nauki, tutaj masz materiał:

https://tarot-marsylski.pl/tarot-studium/


Jeśli czegoś nie będziesz rozumieć pisz ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

2 czerwca 2019

STRUMYK
3 dni temu o 15:21

A po co ci to teraz?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

2 czerwca 2019

Witam!

Orzeczenie o niepełnosprawności potrzebne mi jest do znalezienia odpowiedniej pracy, jak rozumiesz :)

A co w takim razie karty pokazują?
Czy dopiero na jesieni coś się znajdzie?

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
tajne.tarot-marsylski.pl

 
anet
2 czerwca 2019

Hej Igor,
Wielki dzieki za materialy, oczywiście przestudiuje. Juz od dluzszego czasu probuje zglebiac tarota, ktory mnie fascynuje. Wiele czytam i probuje interpretowc.

Co do krolowej kijow to tak tylko przypuszczam, chyba ze chodzi o mnie - matka wariatka, moze i tak.
Ale czy zgadzasz sie z moja interpretacja 4 kijow, ze to dobra karta dla niej na rekrutacje? Ze pozytywne i zadowolenie?
Pozdr
Anet
 
amandaa
3 czerwca 2019

Igor:
amandaa
14 maja, 15:25


Zostaw to życiu, już w tym nie grzeb.

Pozdrawiam
Igor

Nie będę już w tym grzebać. Masz rację, nic z tego nie wyjdzie dlatego mam nie grzebac. Wątpię abym się z kimś związała, oszukuje sama siebie i szukam pocieszenia, raczej zostanę sama taka moja karma chyba. Dla mnie jest juz raczej za pozno , mialam wiele okazji i spierdolilam sprawe.Niepotrzebnie pytałam, dzięki za poświęcony czas,nie męczę więcej pytaniami :) Pa.
 
Igor

10 czerwca 2019

amandaa
7 dni temu o 10:13

W końcu dobre wnioski ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

10 czerwca 2019

anet
2 czerwca, 16:22

Studiuj dokładnie a wnioski możesz tutaj przedstawiać ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

10 czerwca 2019

STRUMYK
2 czerwca, 15:44

Do pracy pójdziesz jak będziesz chciał ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

10 czerwca 2019

Witam!

Aha, taka konkluzja wyszła :) i bardzo dobrze, może teraz za mało myślę o zarobkowaniu ;) Nie ukrywam, że będę uczestniczył w remoncie domu, jaki się szykuje w najbliższym czasie, a potem będę myślał o pracy :)

Dzięki za odpowiedź, brzmi to optymistycznie :P
 

Będzie OK!
amandaa
10 czerwca 2019

Igor:
amandaa
7 dni temu o 10:13

W końcu dobre wnioski ;)

Pozdrawiam
Igor


Co masz na myśli?
chyba raczej niezbyt dobre wnioski.Byłam wściekła na siebie i musiałam to wyrzucić.Problem jest w moim myśleniu,braku cierpliwosci i pesymistycznym nastawieniu. Ale optymizm wrócił,byłam zestresowana i sfrustrowana.
 
Igor

12 czerwca 2019

STRUMYK
2 dni temu o 11:45

Opierniczasz się jak możesz - taka jest konkluzja - nie winię cię o to ale trochę to chyba warto było by się zmobilizować?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

12 czerwca 2019

Może dlatego, że sam tak naprawdę nie wiem, czego chcę, a pracy, jaką bym lubił wykonywać, w regionie po prostu nie ma :/
 

Będzie OK!
STRUMYK

25 czerwca 2019

Jest realna szansa na pracę dla mnie, więcej się dowiem w piątek. Pozdrawiam, :)
 

Będzie OK!
STRUMYK

28 czerwca 2019

Ja już po rozmowie o pracę. Jest duża szansa na pracę w moim mieście, bardzo niedaleko domu. Pozdrawiam, :)
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.