Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11236
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
3 lipca 2019

Witaj Igorze, czy mógłbyś rozłożyć karty na pewną relację? czy będziemy razem? łączy nas od dłuższego czasu przyjaźń,nie wiem może lepiej byłoby pozostać w przyjaźni z panem X?
Pomożesz?

Pozdrawiam,
:)
 
Igor

5 lipca 2019

amandaa
2 dni temu o 13:38


Tarot kartami Umiarkowanie XIV i Królowa Pucharów - za dużo oczekujesz od tego człowieka on na takie poważne rzeczy jeszcze nie jest gotowy. Na razie przyjaźń to jest dobry pomysł ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

5 lipca 2019

STRUMYK
7 dni temu o 10:00

Czyli jak silna wola dobrze dział to się wszystko da ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
5 lipca 2019

Igor:
amandaa
2 dni temu o 13:38


Tarot kartami Umiarkowanie XIV i Królowa Pucharów - za dużo oczekujesz od tego człowieka on na takie poważne rzeczy jeszcze nie jest gotowy. Na razie przyjaźń to jest dobry pomysł ;)

Pozdrawiam
Igor


Rozumiem, dzięki :*
Tak też mi się wydaje...
 
amandaa
5 lipca 2019

Tylko że ja odczuwam ostatnio taką pustkę, czuje się samotna emocjonalnie :( jakoś teraz mi to coraz bardziej ciąży. Mam nadzieję, że to przejdzie z czasem.
Pozdrawiam.
 
amandaa
6 lipca 2019

Ostatnio tak się zastanawiałam nad przyszłością i stwierdziłam, że chyba masz rację co do tego żeby zostawić to życiu, czasem lepiej nie wiedzieć niektórych rzeczy albo poprostu nie znać niektórych szczegółów, bo może to wpłynąć na obecne życie i decyzję. Dobrze wiedzieć, że faktycznie będzie w moim życiu facet z którym stworzę związek, ale szczegóły chyba powinny zostać niespodzianką :)
Prawda?
Igorze, a czy Ty wierzysz w przeznaczenie?
Czasem mam plan, albo staram się bardzo coś zrealizować lub gimnastykuję się jak mogę w relacji z mężczyzną a mimo to wszystko się układa inaczej niż bym chciała, i choćbym nie wiem co robiła nic z tego nie wychodzi. Może to właśnie te przeznaczenie? tak musiała być? bo... bo miałam spotkać kogoś innego, bo muszę jeszcze się czegoś nauczyć? może to chodzi o tą naukę życiową?
 
Igor

7 lipca 2019

amandaa
Wczoraj o 13:23


Przeczytaj tę ksiązkę: Eduard Wołodarski „Wolf Messing. Widzący przez czas.”

Pozdrawiam
Igor

ps. tak wierzę - inaczej jasnowidzenienie nie było by możliwe - jak chcesz coś przestudiować to mam coś dla ciebie - https://tarot-marsylski.pl/tarot-studium/
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
8 lipca 2019

Igor:
amandaa
Wczoraj o 13:23


Przeczytaj tę ksiązkę: Eduard Wołodarski `Wolf Messing. Widzący przez czas.`

Pozdrawiam
Igor

ps. tak wierzę - inaczej jasnowidzenienie nie było by możliwe - jak chcesz coś przestudiować to mam coś dla ciebie - https://tarot-marsylski.pl/tarot-studium/


Dzięki za wszystko ???? i na pewno zajrzę do książki.
 
amandaa
11 lipca 2019

Witaj Igorze!
Jeśli będziesz miał chwilę to mógłbyś zapytać kart czy w najbliższym czasie znajdę dodatkową pracę? Trafi się taka oferta pracy jakiej szukam? Pracuje, ale chciałabym się czegoś nauczyć, złapać doświadczenie, coś zmienić w swoim życiu być może. Bardzo bym chciała, ale też z drugiej strony zastanawiam się czy dobry kierunek zawodu obrałam...? Czy ja sie do takiej pracy nadaję? - tej której szukam.
Oczywiście nie siedzę z założonymi rękami, szukam, czytam różne rzeczy, posiadam ogólny zarys tej pracy, co nieco wiem na ten temat.
Poczekam cierpliwie na odpowiedź.
Pozdrawiam :)

Ps. przepraszam za tyle pytań, wiem że możesz nie mieć czasu, jednak gdybyś znalazł chwilę będę wdzięczna.
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
STRUMYK

11 lipca 2019

Witam!

A ja jestem zadowolony po 4 dniach pracy w pewnej firmie. Zobaczymy, czy PUP mi da staż, czy ta firma mnie będzie chciała nadal, ale swoje za ten tydzień zarobiłem wreszcie i jest to praca bardzo odpowiednia dla mnie.

Pozdrawiam :):):)
 

Będzie OK!
Igor

13 lipca 2019

amandaa
2 dni temu o 12:48

W załączonym (linku) materiale masz wszystkie wskazówki jak samemu uzyskac odpowiedź na nurtujące cię pytania.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

13 lipca 2019

STRUMYK
2 dni temu o 15:22

Cieszy mnie to ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

13 lipca 2019

Witam Igorze!

Mam pytanie do kart Twoich.

Czy ta praca w firmie Terra PP to jest to, na co czekałem tyle czasu?

Jak spotkam biednego, to dam pieniądze, pozdrawiam :)

STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

17 lipca 2019

Witam!

Jestem bliski podpisania umowy stażowej z PUP DG w ramach Unii Europejskiej przez okres 6-ciu miesięcy, z możliwością zatrudnienia przez 3 miesiące na pół etatu.

Jutro na badania, w piątek wizyta u pracodawcy i w Urzędzie, a od poniedziałku zaczynam staż.

Biedny podziękował serdecznie za pieniądze :)

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

18 lipca 2019

STRUMYK
Wczoraj o 12:22

Jestem z Ciebie bardzo dumny ;)

Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor

ps. w imieniu Biednego dziękuję ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Olar4
3 sierpnia 2019

Witam serdecznie ,od ponad dwóch lat jestem w reakcji z mężczyzną . Pisaliśmy regularnie że sobą ,,,jednak pewne jego zachowanie nie spodobało mi się i z przekory nie odpisałam .Mam pytanie czy napiszę do mnie wiadomość , czy tęskni , czy mnie kocha ? Biedny podziękował za datek .
 
nikitaart
3 sierpnia 2019

Witaj Igorze chciałabym wiedzieć czy mężczyzna o którym myślę jest mną zauroczony ? Biedny otrzymał pieniądz ,,, skinął głową .
 
amandaa
3 sierpnia 2019

Igor:
amandaa
2 dni temu o 13:38


Tarot kartami Umiarkowanie XIV i Królowa Pucharów - za dużo oczekujesz od tego człowieka on na takie poważne rzeczy jeszcze nie jest gotowy. Na razie przyjaźń to jest dobry pomysł ;)

Pozdrawiam
Igor


Igorze, a czy on będzie kiedyś gotowy? Czy padną jakieś propozycje? "czegoś" nie mówię o związku, ale może będzie chciał się spotykać, może z czasem coś wyjdzie?
Czy może jak pisałeś kiedyś, cytuję:


"No i twój facet to będzie facet z innego świata niż myślisz."

Czyli ktoś zupełnie inny będzie ze mną? Nie wiem co mam robić i co myśleć...czy się starać i mieć nadzieję w związku z tym przyjacielem?
 
Igor

3 sierpnia 2019

amandaa
7 godzin temu

A na dzień dzisiejszy co ty czujesz w tym związku? Bo to powinno być dla ciebie najważniejsze.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

3 sierpnia 2019

nikitaart
11 godzin temu

Tarot kartą IV Miecze mówi, że na razie on przykłada większą wagę do swoich spraw to osoba o osobowości powołanej do życia klasztornego.

Taki typ ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11236
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.