Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11234
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

3 sierpnia 2019

Olar4
12 godzin temu

Tarot kartami X Pucharów i Pustelnik IX mówi, że tak się stanie jeśłi t y naprawdę będziesz tego chcieć.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
4 sierpnia 2019

Igor:
amandaa
7 godzin temu

A na dzień dzisiejszy co ty czujesz w tym związku? Bo to powinno być dla ciebie najważniejsze.

Pozdrawiam
Igor


Na dzień dzisiejszy bym chciała - to czuje, ale tak jak pisałeś on nie jest gotowy...ale mi naprawdę nie chodzi od razu o poważny związek, deklaracje, to nie musi się stać od razu teraz i już, ale nie rozumiem go :( niby chce,a nie chce. Nie umiem do niego dotrzeć, czuje że coś ze mną nie tak chyba.Co mam robić? a moze za dużo robię?
 
Igor

4 sierpnia 2019

amandaa
13 godzin temu

Ale pytanie podstawowe brzmi tak czy Ty czujesz, że on cię kocha?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
bluangel
4 sierpnia 2019

Witam
Mam pytanie Igorze … tydzień temu rozstałam się z mężczyzną . Mam pytanie jakie są jego uczucia na dzień dzisiejszy , czy będziemy jeszcze razem ? czy to definitywny koniec ? Biedny był wdzięczny za otrzymane pieniądze .
Pozdrawiam
 
amandaa
5 sierpnia 2019

Igor:
amandaa
13 godzin temu

Ale pytanie podstawowe brzmi tak czy Ty czujesz, że on cię kocha?

Pozdrawiam
Igor


No właśnie...cały czas się nad tym zastanawiam. Po co utrzymuje ze mną kontakt, widać że chce tego kontaktu, zwierzamy się sobie. Ale czy to miłość? nie wiem. On ma nierzyjemną przeszłość, osoba z którą był zdradziła go. Dlatego nie wiem czy to strach? czy przyzwyczajemnie do życia samemu. Byliśmy kiedyś razem, było nam dobrze :) potem przedstawił mi argumenty dlaczego ten związek nie sensu i zostało to co zostało-przyjaźń.
Ale gdyby darzył mnie uczuciem chciałby ze mną być i nie byłoby mnie tutaj. Nie zastanawiałabym się nad tym. Prawda?
 
amandaa
5 sierpnia 2019

Chyba czuje że mnie bardzo lubi, że lubi moje towarzystwo
 
ulmich
5 sierpnia 2019

Witam
Mam pytanie ilu mam wielbicieli .Pozdrawiam serdecznie
Biedny otrzymał pieniądze był wdzięczny :)
 
Igor

6 sierpnia 2019

bluangel
2 dni temu o 22:01

Tarot kartami Krol Pucharów i Król Mieczy mówi, że powinnaś teraz terzeczy zostawić własnemu biegowi gdyż powodują w twoim życiu osobistym za dużo zamieszania.

Zrób dokładnie z tą sprawą to co zrobił twój były partner - choć to człowiek z natury dobry karty opisują go niestety jako małego egoistę.

Pozdrawiam
Igor


ps. przerwa ci dobrze zrobi ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

6 sierpnia 2019

amandaa
Wczoraj o 11:09

Jeśli tak jest to dalsze kombinacje nie są potrzebne. Trzeba facetowi pozostawć inicjatywę i nie gasić oraz nie dołować go ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

6 sierpnia 2019

ulmich
Wczoraj o 17:18

Tarot kartą II Miecze mówi, że na razie trudno by to było nazwać uwielbieniem. Kartą VIII Mieczy mówi zaś, że jeszcze w sierpniu może się ktoś pojawić na drodze.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
6 sierpnia 2019

[quote=Igor]amandaa
Wczoraj o 11:09

Jeśli tak jest to dalsze kombinacje nie są potrzebne. Trzeba facetowi pozostawć inicjatywę i nie gasić oraz nie dołować go ;)

Dzięki za radę.
 
jaaa
7 sierpnia 2019

Witam :D

Czy mogę zadać pytanie? Czy mam/miałam jakieś szanse u pana M ?
Biednego nie spotkałam ale jak spotkam to go wspomogę.
 
Igor

7 sierpnia 2019

jaaa
3 godziny temu

Tarot kartami Słońce XIX i Królowa Monet mówi, że owszem szanse były ale ze względu na niecierpliwość i nerwowość poszło jak zwykle.

Popracuj nad tymi cechami u siebie i będzie ok.

Pozdrawiam
Igor

ps. za pamięć o biednym dziękuję ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

7 sierpnia 2019

amandaa
Wczoraj o 10:16

OK

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Olar4
20 sierpnia 2019

Witam serdecznie Mam pytanie co czuje do mnie Piotr ? Czy nasza znajomość zaowocuje ? Biedny podziękował za datek
 
STRUMYK

25 sierpnia 2019

Witam Igorze!

Na ten czas przepracowałem na stażu pełny miesiąc, zostało mi jeszcze 5 miesięcy do 21.01.2020r.

Czy po tym stażu znajdę pracę na umowę o pracę lub zlecenie?

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
amandaa
25 sierpnia 2019

Witaj Igorze :) od września ide na pewien kurs, po tym kursie mam egzamin, czy mogłabyś rozłożyć karty dla mnie w tej sprawie? Oczywiście w wolnej chwili, to dla mnie ważne...czy zalicze egzamin? Czy będzie dla mnie trudny?
Pozdrawiam :)
 
amandaa
25 sierpnia 2019

Przepraszam; mógłbyś* ;)
 
Igor

28 sierpnia 2019

Olar4
20 sierpnia, 10:30

Tarot kartami Gwiazda XVII i IX Kijów mówi, że twoje długoterminowe plany zostaną zaspokojone.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

28 sierpnia 2019

STRUMYK
3 dni temu o 12:28

Tak.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11234
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.