Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja

Forum - Świat Tajemnic

Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 10340
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie wieszcz.eu.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.

Igor

28 sierpnia, 10:18

amandaa
3 dni temu o 18:31

Przebiegnie spokojnie.

Pozdrawiam
Igor

STRUMYK

28 sierpnia, 15:02

Dziękuję bardzo Igorze za odpowiedź na moje pytanie. Przed tym pytaniem oczywiście dałem biednemu pieniądze i podziękował on za datek. Teraz jestem spokojniejszy o przyszłość. Czy to w tej, czy w innej firmie. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony ze stażu i choć czasem mam pewne wątpliwości, to one mijają dość szybko. Muszę po prostu być cierpliwy i robić swoje, a efekty przyjdą na pewno :). Jak spotkam biednego to dam mu kasę na bieżące potrzeby, ale pytań nie mam na razie w planach. Czasem tylko doskwiera mi samotność, ale widocznie tak ma być.

Pozdrawiam :)

Jest OK.
amandaa
28 sierpnia, 19:24

Igor:
amandaa

Przebiegnie spokojnie.

Pozdrawiam
Igor

Dzieki za odpowiedz, ale czy zalicze go?

amandaa
6 września, 23:51

amandaa:
Igor:amandaa

Przebiegnie spokojnie.

Pozdrawiam
Igor

Bardzo się martwię... :( to dla mnie niezwykle ważne, mógłbyś odpowiedzieć co karty mówią na temat egzaminu? Mogę Cię zapewnić że pomagam biednym...

STRUMYK

8 września, 15:27

Witam!

A jednak mam do Ciebie Igorze pytanie.
Wcześniej pytając o miłość, stwierdziłeś, że nie jestem jeszcze gotowy na związek uczuciowy. I to się zgadza.

Co jest obecnie lub będzie przeszkodą w moim życiu w przyciągnięciu miłości do swojego życia? Może zmiana nastawienia? Nie wracanie do tego, co już kiedyś było?

I czy mógłbyś polecić jakąś książkę o prawie przyciągania lub o miłości, którą mógłbym przeczytać?

P.S. Z pracy jestem zadowolony, z finansów także. Zdrowie mi na razie dopisuje, wagę ciała mam bardzo dobrą, staram się częściej uśmiechać do siebie.... jak spotkam biednego w przejściu podziemnym to się podzielę pieniędzmi, obiecuję :)

Pozdrawiam...

Jest OK.
amandaa
9 września, 11:23

amandaa:
amandaa:Igor:amandaa

Przebiegnie spokojnie.

Pozdrawiam
Igor

Bardzo się martwię... :( to dla mnie niezwykle ważne, mógłbyś odpowiedzieć co karty mówią na temat egzaminu? Mogę Cię zapewnić że pomagam biednym...

PRZEPRASZAM, CHCIAŁABYM ANULOWAĆ PYTANIE. PLANY MI SIE POKRZYŻOWAŁY...NIESTETY :( WYBRAŁAM INNY TERMIN , WIĘC NARAZIE SIĘ WSTRZYMUJE OD PYTAŃ.

Igor

7 dni temu o 14:01

STRUMYK
2 dni temu o 15:27

Napisz do mnie na maila to ci książkę przyślę, znajdziesz na głównej stronie.

Pozdrawiam
Igor

Igor

7 dni temu o 14:02

amandaa
Wczoraj o 11:23

Grunt to spokój ;)

Pozdrawiam
Igor

sekretarka

6 dni temu o 19:03

Witaj Igorze,
czy w moim zyciu pojawi sie jeszcze ktos,komu bedzie zalezec na mnie i czy bede kogos kochac...
Pozdrawiam serdecznie
Wiesia

tajne.tarot-marsylski.pl

jaaa
6 dni temu o 21:29

Hej Igorze!

Działać w kierunku pana M czy odpuścic i przestac myslac? Czy ja go kiedykolwiek jeszcze zobacze? :(

STRUMYK

5 dni temu o 14:14

Dałem biednej pieniądze na życie dzisisj. Pozdrawiam,

STRUMYK

Jest OK.
Igor

4 dni temu o 10:36

STRUMYK
Wczoraj o 14:14

Dziękuję za datek dla biednego, z książką zrób tak:

1. wydrukuj i opraw
2. kup zeszyt A4 plus długopis i pisak kolorowy
3. czytając książkę rób notatki na bieżąco i podkreślaj pisakiem
4. dwa tygodnie po pierwszym czytaniu przeczytaj ponownie już bez notatek, rozwiązanie powinno się pojawić w głowie ;)

Pozdrawiam
Igor

Igor

4 dni temu o 10:38

jaaa
2 dni temu o 21:29

Tarot kartami V Pucharów i Rycerz Mieczy, mówi tak działać możesz ale jak szukasz prawdziwej miłości trzeba przezwyciężyć jego afekt.

Pozdrawiam
Igor

Igor

4 dni temu o 10:41

sekretarka
2 dni temu o 19:03

Tarot kartami IX Kijów i VII Monet mówi, że wrzesień był w twoim życiu miesiącem przełomu i teraz na te sprawy przyjdzie dopiero właściwy czas. Do tej pory budowałaś zamki na lodzie a praktyka zaprzeczała teorii.

Pozdrawiam
Igor

ps. Tarot mówi, że przyjdzie ale od teraz trzeba wszystko budować inny sposób. Nie popełniaj tych samych błędów.

79277

4 dni temu o 12:17

https://www.youtube.com/watch?v=2h2MNlilL6A

https://www.youtube.com/watch?v=XNS5a-XKS4Y

Igor

4 dni temu o 12:37

79277
16 minut temu

Mirek, musisz więcej czytać a mniej słuchać takich wywodów o niczym:

Dzisiejszy Okultyzm Naukowy

i tutaj

Okultyzm i nowoczesność. Studium literaturoznawcze

Pozdrawiam
Igor

ps. skrajności nie są dobre ...

jaaa
4 dni temu o 19:17

Dziękuję za odpowiedź,jutro wyruszę na poszukiwania biednego,a jeśli nie spotkam to w inny sposób wspomogę kogoś :)

P.s przezwycieżę jego afekt o zabarwieniu pozytywnym czy negatywnym?

Igor

4 dni temu o 20:10

jaaa
51 minut temu

Afekt o zabarwieniu seksualnym.

Pozdrawiam
Igor

79277

4 dni temu o 23:57

Igor:
mniej słuchać takich wywodów o niczym:

Jeśli dla Ciebie "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną" to jest NIC, to nie mamy o czym mówić...

Igor:
Mirek, musisz więcej czytać

Dlaczego literatura którą polecasz jest niby wartościowsza? Czytałem i słuchałem co mi polecałeś- krętacz i złodziej Rocefeler jako wzór do naśladowania. I jemu podobni.. Nie- nie skorzystam...

Igor

3 dni temu o 09:42

79277
Wczoraj o 23:57

Cieszę się w takim razie, że odnalazłeś swoją drogę i mam nadzieję, że nie będziesz nam w takim razie dalej tutaj w tym wątku zaśmiecał głowy swoimi wywodami przy okazji grzesząc samą obecnością na forum prowadzonym przez Diabła zwodzonego przez Demony.

Pozdrawiam
Igor

Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 10340
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.