Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

28 sierpnia 2019

amandaa
3 dni temu o 18:31

Przebiegnie spokojnie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

28 sierpnia 2019

Dziękuję bardzo Igorze za odpowiedź na moje pytanie. Przed tym pytaniem oczywiście dałem biednemu pieniądze i podziękował on za datek. Teraz jestem spokojniejszy o przyszłość. Czy to w tej, czy w innej firmie. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony ze stażu i choć czasem mam pewne wątpliwości, to one mijają dość szybko. Muszę po prostu być cierpliwy i robić swoje, a efekty przyjdą na pewno :). Jak spotkam biednego to dam mu kasę na bieżące potrzeby, ale pytań nie mam na razie w planach. Czasem tylko doskwiera mi samotność, ale widocznie tak ma być.

Pozdrawiam :)
 

Będzie OK!
amandaa
28 sierpnia 2019

Igor:
amandaa
3 dni temu o 18:31

Przebiegnie spokojnie.

Pozdrawiam
Igor

Dzieki za odpowiedz, ale czy zalicze go?
 
amandaa
6 września 2019

amandaa:
Igor:amandaa
3 dni temu o 18:31

Przebiegnie spokojnie.

Pozdrawiam
Igor
Dzieki za odpowiedz, ale czy zalicze go?


Bardzo się martwię... :( to dla mnie niezwykle ważne, mógłbyś odpowiedzieć co karty mówią na temat egzaminu? Mogę Cię zapewnić że pomagam biednym...
 
STRUMYK

8 września 2019

Witam!

A jednak mam do Ciebie Igorze pytanie.
Wcześniej pytając o miłość, stwierdziłeś, że nie jestem jeszcze gotowy na związek uczuciowy. I to się zgadza.

Co jest obecnie lub będzie przeszkodą w moim życiu w przyciągnięciu miłości do swojego życia? Może zmiana nastawienia? Nie wracanie do tego, co już kiedyś było?

I czy mógłbyś polecić jakąś książkę o prawie przyciągania lub o miłości, którą mógłbym przeczytać?

P.S. Z pracy jestem zadowolony, z finansów także. Zdrowie mi na razie dopisuje, wagę ciała mam bardzo dobrą, staram się częściej uśmiechać do siebie.... jak spotkam biednego w przejściu podziemnym to się podzielę pieniędzmi, obiecuję :)

Pozdrawiam...
 

Będzie OK!
amandaa
9 września 2019

amandaa:
amandaa:Igor:amandaa
3 dni temu o 18:31

Przebiegnie spokojnie.

Pozdrawiam
Igor
Dzieki za odpowiedz, ale czy zalicze go?

Bardzo się martwię... :( to dla mnie niezwykle ważne, mógłbyś odpowiedzieć co karty mówią na temat egzaminu? Mogę Cię zapewnić że pomagam biednym...


PRZEPRASZAM, CHCIAŁABYM ANULOWAĆ PYTANIE. PLANY MI SIE POKRZYŻOWAŁY...NIESTETY :( WYBRAŁAM INNY TERMIN , WIĘC NARAZIE SIĘ WSTRZYMUJE OD PYTAŃ.
 
Igor

10 września 2019

STRUMYK
2 dni temu o 15:27

Napisz do mnie na maila to ci książkę przyślę, znajdziesz na głównej stronie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

10 września 2019

amandaa
Wczoraj o 11:23

Grunt to spokój ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
sekretarka

11 września 2019

Witaj Igorze,
czy w moim zyciu pojawi sie jeszcze ktos,komu bedzie zalezec na mnie i czy bede kogos kochac...
Pozdrawiam serdecznie
Wiesia
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
jaaa
11 września 2019

Hej Igorze!

Działać w kierunku pana M czy odpuścic i przestac myslac? Czy ja go kiedykolwiek jeszcze zobacze? :(
 
STRUMYK

12 września 2019

Dałem biednej pieniądze na życie dzisisj. Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

13 września 2019

STRUMYK
Wczoraj o 14:14

Dziękuję za datek dla biednego, z książką zrób tak:

1. wydrukuj i opraw
2. kup zeszyt A4 plus długopis i pisak kolorowy
3. czytając książkę rób notatki na bieżąco i podkreślaj pisakiem
4. dwa tygodnie po pierwszym czytaniu przeczytaj ponownie już bez notatek, rozwiązanie powinno się pojawić w głowie ;)


Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

13 września 2019

jaaa
2 dni temu o 21:29

Tarot kartami V Pucharów i Rycerz Mieczy, mówi tak działać możesz ale jak szukasz prawdziwej miłości trzeba przezwyciężyć jego afekt.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

13 września 2019

sekretarka
2 dni temu o 19:03


Tarot kartami IX Kijów i VII Monet mówi, że wrzesień był w twoim życiu miesiącem przełomu i teraz na te sprawy przyjdzie dopiero właściwy czas. Do tej pory budowałaś zamki na lodzie a praktyka zaprzeczała teorii.

Pozdrawiam
Igor

ps. Tarot mówi, że przyjdzie ale od teraz trzeba wszystko budować inny sposób. Nie popełniaj tych samych błędów.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
79277

13 września 2019

https://www.youtube.com/watch?v=2h2MNlilL6A


https://www.youtube.com/watch?v=XNS5a-XKS4Y
 
Igor

13 września 2019

79277
16 minut temu


Mirek, musisz więcej czytać a mniej słuchać takich wywodów o niczym:


Dzisiejszy Okultyzm Naukowy

i tutaj

Okultyzm i nowoczesność. Studium literaturoznawcze

Pozdrawiam
Igor

ps. skrajności nie są dobre ...
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
13 września 2019

Dziękuję za odpowiedź,jutro wyruszę na poszukiwania biednego,a jeśli nie spotkam to w inny sposób wspomogę kogoś :)

P.s przezwycieżę jego afekt o zabarwieniu pozytywnym czy negatywnym?
 
Igor

13 września 2019

jaaa
51 minut temu

Afekt o zabarwieniu seksualnym.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
79277

13 września 2019

Igor:
mniej słuchać takich wywodów o niczym:

Jeśli dla Ciebie "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną" to jest NIC, to nie mamy o czym mówić...


Igor:
Mirek, musisz więcej czytać

Dlaczego literatura którą polecasz jest niby wartościowsza? Czytałem i słuchałem co mi polecałeś- krętacz i złodziej Rocefeler jako wzór do naśladowania. I jemu podobni.. Nie- nie skorzystam...
 
Igor

14 września 2019

79277
Wczoraj o 23:57

Cieszę się w takim razie, że odnalazłeś swoją drogę i mam nadzieję, że nie będziesz nam w takim razie dalej tutaj w tym wątku zaśmiecał głowy swoimi wywodami przy okazji grzesząc samą obecnością na forum prowadzonym przez Diabła zwodzonego przez Demony.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.