Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
18 grudnia 2019

Igor:

Niestety nie udało się. Oficjalny wynik znam,trudno.pozdrawiam i życzę wesołych świąt.
 
Igor

18 grudnia 2019

amandaa
18 minut temu

To wiem ale tym się nie przejmuj. Mam do ciebie prośbę napisz do mnie na maila przez stronę, coś ci wyślę - myślę, że ci to pomoże.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
18 grudnia 2019

Igor:

Napisałam
 
Igor

18 grudnia 2019

amandaa
2 godziny temu

Tym razem się zastosuj dokładnie do wskazówek. Wszystko masz dokładnie wyjaśnione. Prościej się nie da.

Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
18 grudnia 2019

Igor:

Dzięki, właśnie otworzyłam załącznik. Będę ćwiczyć koncentrację. Naprawdę nie wiem dlaczego ja tak to wszystko przeżywam i się dekoncentruje...powinnam ćwiczyć i wyluzować trochę, bo im bardziej mi zależy tym więcej stresu i spiny
 
Igor

20 grudnia 2019

Dzinks
2 dni temu o 07:57

A w twojej własnej ocenie to dlaczego te relacje się popsuły?

Pozdrawiam
Igor

ps. opisz, potem postawimy karty.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

20 grudnia 2019

amandaa
2 dni temu o 18:44

No właśnie dobrze, że to rozumiesz ale spokojnie krok po kroku zajdzie zmiana taka jak chcesz.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Dzinks
20 grudnia 2019

Witaj Igor
Nie wiem czy będę obiektywna w swej ocenie,ale spróbuje ???? tak zaczynając od tego ostatniego Pana R. Wydaje mi się, że być może za bardzo chciałam zeby wyszlo, A moze za dużo dawalam O co poprosili nie potrafiłam odmówić I pomagalam, choć nie powiem jeśli chodzi o wylewnosc uczuc to chyba jednak troszkę za mało bylo jej z mojej strony taki troszke mur, ale chyba to dlatego, żeby nie zostać znowu zraniona. To moje spostrzezenia czy trafne.... Nie wiem. Być może nie byłam w ich guście środowym. Ale jedno co mnie wkurza najbardziej to to że oni mnie lubią nawet bardzo Ale jako kolezanke, więc coś ewidentnie robię nie tak.
Igor to tyle co mi do glowy przyszło.
Pozdrawiam
 
Igor

24 grudnia 2019

Dzinks
4 dni temu o 22:02

No cóż widocznie to było nie dla ciebie, facet musi zabiegać o ciebie anie ty o niego bo wtedy automatycznie przestajesz być atrakcyjna w tym tkwii istota tego wszystkiego.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Dzinks
26 grudnia 2019

Igor no i wiem O tym, tylko chyba nie w nieskończoność? Jak jesteś z kimś już jakiś czas to też chcesz dac od siebie no, ale pewnie sie mylę skoro znowu jestem sama tylko nie potrafię być taka osoba, ktora olewa.
Pozdrawiam
 
amandaa
27 grudnia 2019

Witaj.
Śnił mi się ten egzamin o który Cię pytałam, że dostałam wyniki i miałam 49% zabrakło mi 1% ale cieszyłam się w tym śnie bo miałam szanse na zdanie. Czy to moje zwyczajne pragnienie czy sen może oznaczać to że jest jakaś mała szansa dla mnie? Wierzę w swoje sny bo często się sprawdzają w dosłownym znaczeniu dlatego pytam Ciebie jako osobę obiektywną co o tym myślisz.
 
STRUMYK

27 grudnia 2019

Witam Igorze!

Czy w przyszłym roku zmieni się cokolwiek w mojej sferze uczuć?
Czy może to będzie dziewczyna o jasnych włosach?

Oczywiście dziś wsparłem biednego ;).

PS W pracy na stażu wszystko dobrze, pewnie podpiszę umowę o pracę na przynajmniej 3 miesiące jeśli nie na dłużej.
 

Będzie OK!
amandaa
28 grudnia 2019

amandaa:

Ehh...jednak sen się nie sprawdził ;)
Nie ma szans aby cokolwiek wskorac.
Trzeba się przyłożyć i poprawić wyniki.
Pozdrawiam :)
 
Igor

30 grudnia 2019

Dzinks
4 dni temu o 00:26

Potrafisz, potrafisz potrzeba jeszcze tylko trochę czasu na zmianę ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

30 grudnia 2019

amandaa
2 dni temu o 17:55

Jak ci idzie robienie kursu?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

30 grudnia 2019

STRUMYK
3 dni temu o 15:27

Tak naprawdę będzie o ciemnych ale zafarbowanych na blond.

Pozdrawiam
Igor

ps. ale włosy mają tutaj jak najmniejsze znaczenie.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

30 grudnia 2019

Dziękuję za odpowiedź. Jasne, że włosy mają mniejsze znaczenie, ale faceci tak mają, że wszystko widzą na oko. Liczy się charakter, osobowość. Ja nie jestem łatwym charakterem, ale mogę się zmienić jeśli tak będę tego naprawdę chciał. Rodzice na święta mi życzyli znalezienia miłości, to ja jeszcze poczekam, ale 40 tka się zbliża. Dobrze, że przynajmniej teraz mam dobrą pracę i trochę pieniędzy już odłożyłem na koncie. Teraz tylko do wiosny poczekać i będzie dobrze :)

Pozdrawiam,
 

Będzie OK!
Igor

31 grudnia 2019

STRUMYK
Wczoraj o 15:43

Mądrych masz rodziców bo w związkach własnie o miłość chodzi - to daje siłę i napędza do życia i to jest następny punkt na twojej drodze.

Większość ludzi nie szuka drugiego człowieka ale ciał.
Więc patrzą na włosy, paznokcie, tyłki, cycki itd... lub po prostu na portfele.

Potem z tego wszystkiego przychodzi tylko frustracja - gdyż mają puste emocje i odkrywają, że to za co się sprzedali albo niema dla nich żadnego znaczenia albo jest im do niczego nie potrzebne - natomiast muszą już w tym tkwić.

Pozdrawiam
Igor

ps. jak już podejmiesz decyzję czego szukasz podam ci ciekawą metodę ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

31 grudnia 2019

Hej,

W zasadzie to szukam miłości na całe życie, związek oparty na podobieństwach, bo podobno podobne przyciąga podobne. Na pewno nie szukam zwiazku na parę miesięcy, rok, dwa, tylko na dłużej. Ale sobie myślę, że ona powinna być nieco młodsza ode mnie, bo jak nam się zamarzą dzieci, to nie wiem w jakim wieku bym został rodzicem? Patrzę, też na związek rodziców, ale się w zasadzie w to nie wtrącam, raczej stoję z boku i się przyglądam, jak są różnice zdań między nimi (rodzicami). Problemem dla mnie jest też za duży dom w jakim obecnie przebywam, wolałbym mniejszy i mniej przy nim by roboty było. I czasem stąd częsta złość u mnie z tego powodu.

I tak na dziś sprawy się mają, pozdrawiam
 

Będzie OK!
amandaa
1 stycznia 2020

Igor:
amandaa
2 dni temu o 17:55

Jak ci idzie robienie kursu?

Pozdrawiam
Igor

Witaj w nowym roku Igorze :) ćwiczę narazie testy niedługo mam inny egzamin więc czytam, rozwiązuje testy ;) później będę ćwiczyć wiedzę do tamtego egzaminu (poprawka) mam nadzieję że ten pójdzie mi lepiej ;) czytałam co mi wysłałeś myślę że teraz będzie lepiej. Traktuje tą porażkę jako nauke na przyszłość. Jakoś bardziej optymistycznie patrzę na to
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.