Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

17 stycznia 2020

amandaa
5 dni temu o 13:29

Gratuluję.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
17 stycznia 2020

Igorze narazie nie ma czego jeszcze ;)
Z drugiej części egzaminu nie ma wyników, myślałam że postawisz mi karty na egzamin praktyczny.
 
alaiasia
17 stycznia 2020

Od tamtej pory nic się takiego nie wydarzyło. Dzisiaj to już w ogóle zupełnie nic, więc chyba znowu wszystko stoi w miejscu.
 
anet
19 stycznia 2020

Hej Igor, dawno mnie tu nie bylo, ale wracam, bo znowu problemy. Czy Twoje karty moglyby powiedziec, czy Alka poradzi sobie w tej klasie co jest w liceum? Narazie jest bardzo slabo z ocenami, czy odbije sie od dna?
Wsparlam biednego, ktory Ci bardzo dziekuje.
Anet
 
Igor

19 stycznia 2020

anet
9 godzin temu

No widzisz i jesteśmy w punkcie wyjścia, Tarot kartami Rycerz Pucharów i As Pucharów mówi, że najszybciej może z tego wyjść dzięki przyjaźni.

Pozdrawiam
Igor

ps. czy trening autogenny został zrobiony?
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

19 stycznia 2020

alaiasia
2 dni temu o 23:18

No ale wy musicie jedno zrozumieć znajomość czy przyjaźń nie może opierać się na dominacji. Nie można nad kimś próbować przejmować kontroli bo każdy się wystraszy.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

19 stycznia 2020

amandaa
2 dni temu o 21:22

A co myślisz, że zepsułaś tym razem?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
anet
19 stycznia 2020

No he Igor,
Jak Ty mnie znasz, treningi sie urwaly. Poczulysmy sie lepiej i poszlo wszystko w las. Kurcze a co z ta przyjaznia? Alka nie lubi swojej obecnej klasy i mowi, ze jej tez nie lubia. Wiesz ona po tygodniu bycia w klasie ekonomicznej przeniosla sie do mat-fiz i niestety poszla z deszczu pod rynne. Zaluje ruchu ale honorem sie uniosla i trwa. A teraz to juz chyba depresje ma. Jakis dramat... Nie wiem co robic oddalamy sie...
Anet
 
Igor

20 stycznia 2020

anet
Wczoraj o 20:42

Moim zdaniem trzeba wrócić do tego treningu, rzecz druga obowiązkowa będziesz z nią robić przez 3 miesiące (i przypilnujesz tego) kurs szybkiego czytania.

Dopiero kiedy odzyska sprawność umysłową to się dobrze tam poczuje. Na tym polega ten problem.

No cóż ostrzegałem ;)

Pozdrawiam
Igor

ps. wiem, że twoja córka mało kogo tam lubi ale niema innej drogi skoro taką wybrała, czas się zaadoptować.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
amandaa
20 stycznia 2020

Igor:
amandaa
2 dni temu o 21:22

A co myślisz, że zepsułaś tym razem?

Pozdrawiam
Igor


Nie myślę, że zepsułam tylko raczej, że jestem niepewna niektórych odpowiedzi. Kto wie jaki humor będzie miał sprawdzający? Nie wiem jak ocenią moją pracę to już ode mnie nie zależy
 
Igor

20 stycznia 2020

amandaa
34 minut temu

Nie przejmuj się tym wszystkim, zdanie nie oznacza że zakończą się problemy, zobacz na posta anet powyżej.

Wpierw miała jeden problem a teraz ma drugi.

Nie zawsze to co życie proponuje jest złym wyborem. Kieruje nas ono najczęściej w obszary w których nasza działalność może być realna.

Pozdrawiam
Igor

ps. patrzyłem w kartach w twoją przyszłość i nie wygląda ona źle, trzeba tylko przestać się dalej upierać.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
20 stycznia 2020

Igor:
amandaa
34 minut temu

Nie przejmuj się tym wszystkim, zdanie nie oznacza że zakończą się problemy, zobacz na posta anet powyżej.

Wpierw miała jeden problem a teraz ma drugi.

Nie zawsze to co życie proponuje jest złym wyborem. Kieruje nas ono najczęściej w obszary w których nasza działalność może być realna.

Pozdrawiam
Igor

ps. patrzyłem w kartach w twoją przyszłość i nie wygląda ona źle, trzeba tylko przestać się dalej upierać.

Ja wiem Igorze, doskonale to rozumiem. Problemy zawsze będą, tylko człowiek w danej chwili nie myśli o tym, chce aby było dobrze poprostu, ciężko pogodzić się z jakoś porażką. Mam taki charakter że nie potrafię machnąc ręką i powiedzieć: A jakoś to będzie, albo trudno będzie co ma być - u mnie musi minąć trochę czasu, muszę się jakby przegryźć z tym. Bardzo poważnie podchodzę do większości spraw. Wiem, że i tak moje życie wyszło na prostą w porównaniu z tym co było... To niebo a ziemi :) zdaje sobię tego sprawę, jednak nie mogę sobie odpuszczać!
 
amandaa
20 stycznia 2020

Z jakąś* porażką
 
amandaa
20 stycznia 2020

Dziękuję że spojrzałeś w karty :)

Mam przestać się upierać? Ale jak? Jak ja uparta jestem :)
 
Igor

21 stycznia 2020

amandaa
Wczoraj o 23:29

A wykonywałaś kiedyś ćwiczenia z samopoznania? Takie ćwiczenia które pozwoliły by ci zajrzeć wgłąb własnej duszy i dowiedzieć się o co twemu wnętrzu naprawdę w życiu chodzi?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
21 stycznia 2020

Igor:
amandaa
Wczoraj o 23:29

A wykonywałaś kiedyś ćwiczenia z samopoznania? Takie ćwiczenia które pozwoliły by ci zajrzeć wgłąb własnej duszy i dowiedzieć się o co twemu wnętrzu naprawdę w życiu chodzi?

Pozdrawiam
Igor


Nie. Na czym polegają takie ćwiczenia?
 
STRUMYK

21 stycznia 2020

Witam!

Dziś zakończyłem odbywanie półrocznego stażu w firmie. Jutro idę do PUP rozliczyć staż, a w przyszłym tygodniu zacznę pracę na umowę o pracę, ale jeszcze nic nie podpisywałem, ani nie byłem na badaniach lekarskich.

Nie wiem czy jest sens pytać o moją długość zatrudnienia, czy sobie dam radę, czy nie, czas pokaże.

Miałbym ewentualnie pytanie do kart, takie:

Czy będę mieć jeszcze w życiu obecnym choć garstkę przyjaciół, znajomych?
Bo wiem, że ze mną strasznie trudno jest nawiązać przyjaźń, znajomość.

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
Tomoja
21 stycznia 2020

amandaa:
Igor:amandaa
34 minut temu

Nie przejmuj się tym wszystkim, zdanie nie oznacza że zakończą się problemy, zobacz na posta anet powyżej.

Wpierw miała jeden problem a teraz ma drugi.

Nie zawsze to co życie proponuje jest złym wyborem. Kieruje nas ono najczęściej w obszary w których nasza działalność może być realna.

Pozdrawiam
Igor

ps. patrzyłem w kartach w twoją przyszłość i nie wygląda ona źle, trzeba tylko przestać się dalej upierać.
Ja wiem Igorze, doskonale to rozumiem. Problemy zawsze będą, tylko człowiek w danej chwili nie myśli o tym, chce aby było dobrze poprostu, ciężko pogodzić się z jakoś porażką. Mam taki charakter że nie potrafię machnąc ręką i powiedzieć: A jakoś to będzie, albo trudno będzie co ma być - u mnie musi minąć trochę czasu, muszę się jakby przegryźć z tym. Bardzo poważnie podchodzę do większości spraw. Wiem, że i tak moje życie wyszło na prostą w porównaniu z tym co było... To niebo a ziemi :) zdaje sobię tego sprawę, jednak nie mogę sobie odpuszczać!

Jak bym o sobie pisała. Żeby było wszystkim dobrze.ale wiek ze jestem mistrzowską 22 i takie moje życi. Uczę się jednak dalej. Pozdrawiam.
 
Igor

22 stycznia 2020

STRUMYK
Wczoraj o 14:33

Jak będziesz chciał to będziesz mieć.

Pozdrawiam
Igor

ps. poza tym przypominam o prawdziwej miłości.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

22 stycznia 2020

amandaa
Wczoraj o 12:12

Takie ćwiczenia polegają na rozmowie z własną duszą nie należą do łatwych ale efektywność jest wysoka.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.