Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11233
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

14 lutego 2020

jaaa
6 lutego, 19:17

A chcesz być z nim dalej?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
14 lutego 2020

Tak!
 
jaaa
16 lutego 2020

Igorze czy ja moge byc pewna tego człowieka,ze nie kłamie?
 
Igor

19 lutego 2020

jaaa
3 dni temu o 08:32

Powiedzmy sobie prawdę ty mu najnormalniej nie wierzysz i nie zanosi się na razie na to byś mu wierzyła.

Nie zrobił nic ze spraw na jakich ci zależało.

Teraz pytanie co zamierza zrobić?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
25 lutego 2020

Igor:
amandaa
Wczoraj o 22:47

I jakie wnioski z przestudiowania materiału?

Pozdrawiam
Igor


Witaj! :)

Byłam ostatnio trochę zajęta.
Wnioski mam pewne... zaczęłam zagłębiać się w siebie, mój problem polega na tym, że w pewnym momencie zaczełam wątpić w siebie, wątpić we wszystko co robię- straszne uczucie. Wydawało mi się kiedyś że jestem na dobrej drodze i w pewnym momencie jakbym stała w miejscu.

Myślę, że przede wszystkim powinnam wprowadzić zmiany do swojego życia i nie wracać do tego co było ani do ludzi z przeszłości. Zacząć budować na nowo siebie, odzyskać równowagę i pewność siebie.
 
amandaa
25 lutego 2020

https://tarot-marsylski.pl/synchronicznosc-wyklad/


Bardzo ciekawy wykład. Ostatnio też czytałam pewną książkę odnośnie parapsychologia.
 
amandaa
25 lutego 2020

Od jakiegoś okresu w moim życiu zaczęłam mieć sny, które w pewnym sensie były "prorocze", czasem są to pewnego rodzaju wskazówki. Jednak ciężko je rozszyfrować. Raczej rozumiem je dopiero po czasie. Wiem po odczuciach w śnie że to coś dobrego lub złego, czasem też symbole są bardzo dosłowne.
Stąd moje zainteresowanie tą tematyką.

Miewam też takie przeczucia, dziwne.

Niestety nie mam się z kim podzielić takimi zainteresowaniami, więc udzielam się na różnych forach :)
 
amandaa
25 lutego 2020

Ja jestem teraz jak ten kociak na ruskiej autostradzie :)
 
Igor

25 lutego 2020

amandaa
11 godzin temu

Mam tutaj coś specjalnie dla ciebie, włożyłem to na stronę za zgodą autora, bardzo bym cię prosił o dokładne przesłuchanie a potem o twoje własne wnioski.

Warsztaty świadomego śnienia Adam Bytof

Pozdrawiam Serdecznie
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
amandaa
26 lutego 2020

Ok wieczorem przesłucham
 
Igor

26 lutego 2020

amandaa
godzinę temu

Ok do tego potrzeba spokojnej głowy.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
26 lutego 2020

Dokładnie. Wolę wieczorem na spokojnie,kiedy niczym sobie głowy niezaprzątm.

A tak poza tym tematem, przeczytałam w pewnej książce, że pewne zdolności m.in. jakieś rodzaje jasnowidzenie, jasnosłyszenia (takie pojęcie znalazłam na jakiejś stronie) mają osoby w pewnym sensie samotne i uczciwe,często to się również uaktywnia po przezytej traumie oraz że nie powinno się pobierać pieniędzy za takie usługi - chodzi mi o takich "jasnowidzów" którzy się oferują wzamian za określana cenę w poszukiwaniu zaginionych itp. ponieważ to jest w pewnym sensie dar, który ma pomagać i podobno każdy z nas posiada w różnym stopniu takie zdolności tylko jakby są wyłączone, rozumiem to w ten sposób, że tak naprawdę to nie jest potrzebne człowiekowi do egzystencji, a podczas jakiegoś traumatycznego wydarzenia coś się urachamia. Wydaje mi się poprostu, że ludzie czasem nie zdają sobie z tego sprawy, nie zagłębiają się w tym, starają się to racjonalnie wytłumaczyć.
Co myślisz o tym?
 
amandaa
27 lutego 2020

Witaj. Przesłucham materiał.

Dziwne... Ale ja nigdy w życiu nie miałam świadomego snu. Jestem chyba ewenementem...i...cytuję "większość ludzi zapomina swoją sny" ja nie zapominam, nawet pamiętam sny sprzed 3 lat, a nawet niektóre z dzieciństwa, pamiętam co mi się śniło wczoraj, przedwczoraj i tydzień temu. Oczywiście wiadomo, że nie wszystkie pamiętam, ale duża większość zostaje w mojej głowie. Dla mnie sny są czymś bardzo ważnym. Może właśnie dlatego tak dobrze je pamiętam.
Co do tego, co mówi o snach proroczych zgadzam się, nie można ich wywołać, to samo przychodzi, dzięki temu można czasami uniknąć niebezpieczeństw, bo może być to powien rodzaj ostrzeżenia. Ale nie musi. Wszystko się zgadza, tylko że ja to wszystko wiem.
Czy człowiek ma swoje przeznaczenie i nie można go zmienić? Myślę, że w pewnym sensie tak jest, ale nie zawsze. Może je zmienić ale wymaga to od niego dużo wysiłku i samozaparcia, tak bym to ujęła. Niektórym lżej coś przychodzi, natomiast inni muszą bardzo dużo wysiłku w to włożyć, jakby coś im przeszkadzało, utrudniało. To dla mnie jest w pewnym sensie informacja "Nie tędy droga" ale skoro chcesz to próbuj :) .

Ciekawe z tym świadomym snem, może kiedyś mi się przytrafiło coś takiego.
 
amandaa
27 lutego 2020

Przytrafi* nie przytrafiło.
 
Igor

27 lutego 2020

amandaa
4 minuty temu


Ok w takim razie teraz przestudiuj ten materiał.


Ćwiczenia

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
27 lutego 2020

Jeju ja jak się rozwinę z myślą to całe forum zawalone... :(
Miało być krótko, sorry.
 
amandaa
27 lutego 2020

Igor:
amandaa
4 minuty temu


Ok w takim razie teraz przestudiuj ten materiał.


Ćwiczenia

Pozdrawiam
Igor


Dzięki! :) dziś wieczorem przeczytam.
 
Igor

27 lutego 2020

amandaa
8 minut temu


Spokojnie chodzi o jakość, przestudiuj i spróbuj wykonać.

Pozdrawiam
Igor

ps. jutro czekam na wnioski ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
29 lutego 2020

Witaj,

Przeczytałam:)
Zadanie nie łatwe, ale będę próbować.
Jestem ciekawa efektów.
 
Igor

29 lutego 2020

amandaa
2 godziny temu

Zobaczymy jak tobie pójdzie, powodzenia.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11233
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.