Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

20 maja 2020

Szukam dziewczyny, w której się zakocham a po co?
Aby z czasem założyć rodzinę swoją.
 

Będzie OK!
STRUMYK

31 maja 2020

Witam Igorze :)!

W miniony wtorek skończyłem pracę w firmie, w której byłem 10 miesięcy.
W środę byłem na badaniach lekarskich w medycynie pracy.
Jutro mam jechać na 9:00 do nowego miejsca pracy.

Czy ta nowa praca (w tym samym miejscu co poprzednia praca) to już docelowa praca na wiele lat, czy tylko jedna z kolejnych?
Czy szukać pracy zdalnej wykonywanej z domu?

Jak spotkam biednego to wspomogę, obiecuję i pozdrawiam
 

Będzie OK!
Ananana
31 maja 2020

Wiraj Igorze,
Minęło trochę czasu odkąd znalazłam to forum i prosiłam Cię o wróżbę. Serdecznie za nia dziękuję. I przychodzę z kolejnym pytaniem, nieco rozbudowanym właściwie :
Czy powinnam wyprowadzać się do innego miasta i czy ta przeprowadzka da mi szansę na odbudowanie relacji, na ktorej mi zależy?
Dziękuję Ci za poświęcony czas. Twoje wróżby są w jakis sposób pokrzepieniem.
 
Igor

4 czerwca 2020

Ananana
4 dni temu o 23:38

Tarot kartami Sąd XX i VIII Pucharów mówi, że taki ruch doprowadzi cię do Uzdrowienia i Wyzdrowienia, zatem jak najbardziej powinnaś to zrobić.

Pozdrawiam
Igor

ps. inaczej nie wyjdziesz z marazmu
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

4 czerwca 2020

STRUMYK
4 dni temu o 11:45

Ta praca to kolejny etap ewolucji na twojej drodze zawodowej, z racji faktu, że długo siedziałeś na 4 literach teraz trzeba trochę nadrabiać.

Pozdrawiam
Igor

ps. tak jak mówiliśmy kiedyś nie trzeba bać się zmian
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ananana
8 czerwca 2020

Dobry wieczór. Ostatnio dużo sie dzieje. Czas niespokojny. Wiec i odpowiedzi szukam. Dlaczego i kto opowiada, że wygaduje jakieś brednie o Pawle?
Czy te złe emocje, które sa w nim przekreślają nasze szanse na kontakt?
Czuje sie strasznie zagubiona. W nadziei, ze sie ułoży staram sie byc, a wciaz nowe zle emocje przychodzą. Obiecuję, ze niejeden potrzebujący otrzyma ode mnie pomoc jak tylko stanie na mojej drodze. Ostatnio pomagam nie w bezpośrednim kontakcie także.
 
kamila777

14 czerwca 2020

Igor,

jakies 10 lat temu odeszlam od chlopaka, ciezko mi jest powiedziec dlaczego, wydaje mi sie ze to nie byl nasz qczas, stawiales mi tez wtedy tarota. To rozstanie bylo dla mnie bardzo ciezkie, bo on byl naprawde dobrym czlowiekiem, jakis czas pozniej zwiazal sie z nasza wspolna znajoma, zyczylam mu jak najlepiej, mimo, ze czulam, ze strace przyaciela. Nie mamy ze soba kontaktu, bo ona nie pozwala. Od ok 2 lat, co kilka mcy mam ten sam sen - on mowi, ze odejdzie od niej, bo chce byc ze zmna.. te sny sa tak realne, a ja w nich jestem tak szczesliwa, ze gdy sie budze i zmierzam sie z rzeczywistoscia to odchorowuje to przez kolejne kilka dni. Nie wiem czy los karze mi cierpiec tak jak on cierpial jak go zostawilam, czy to jego podswiadomosc chce mi cos w ten sposob powiedziec. Powiedz mi proszę, czy ta znajomosc jest juz definitywnie skonczona? Obiecuję, ze biednego wespre przy najblizszej okazji
 
Igor

14 czerwca 2020

Ananana
6 dni temu o 00:59


Tarot kartami Król Kijów i Walet Mieczy mówi, że nie powinnaś się tym przejmować gdyż posiadasz faktyczną władzę w życiu prywatnym, inna sprawa że z niej nie korzystasz.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

14 czerwca 2020

kamila777
5 godzin temu

Tarot kartami XII Wisielec oraz VIII Kijów mówi, że zbierasz co posiałaś czyli cierpisz ale nie jest to takie zwykłe cierpienie, jest to cierpienie w którym przechodzisz metamorfozę.

Musi się tak stać by się od tego raz na zawsze uwolnić inaczej nic nie mogła byś zbudować.

Pozdrawiam
Igor


Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
ja11111
15 czerwca 2020

Witam Cię Igorze! Długo mnie tu nie było... Czy mogę Cię prosić o zobaczenie w karty...? Jak wygląda moja relacja z Panem Z... Jak on mnie postrzega w tej relacji... Czy w ogóle chce porozmawiać że mną czy raczej męczy go coś? Nie bardzo rozumiem o co mu chodzi bądź chodziło? Życzę Ci Igorze duzo zdrówka w tych ciężkich czasach. POZDRAWIAM
 
Igor

16 czerwca 2020

ja11111
3 godziny

Tarot kartami III Monety i IV Monety mówi, że wasze relacje miały charakter transfromacyjny dla was obojga.

Mówić kolokwialnie byliście sobie na wzajem chwilowo potrzebni. Były tutaj pewne plany matrymonialne i owszem ale nie one były wtedy najważniejsze.

Według kart - faktycznie wasz związek mógł być bardzo owocnym.

Pozdrawiam
Igor

ps. za życzenia zdrowia dziękuję.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
ja11111
16 czerwca 2020

To co było... to nikt by tego Igorze lepiej nie ujął jak Ty... Jak będzie wyglądała nasza relacja? Hm... Oboje jesteśmy w związkach... Pozytywnych... Przynajmniej tak mi się wydaje... A jednak rozmowa z Panem Z zawsze dawała mi światełko w tunelu... Nadzieję na lepsze jutro... Pogubiłam się... Pan Z sam zaczyna że mną rozmowę której nie konczy... Dlaczego? Z jednej strony chciałby pogadać a z drugiej co? Co jest tego powodem... Robi to na siłę... Mam się wycofać z tej znajomości...? Możesz mi coś poradzić? Czy karty coś mówią o naszej relacji w przyszłości...???
 
Igor

17 czerwca 2020

ja11111
Wczoraj o 22:43

Zróbmy zatem tak, podam ci tytuł książki w której uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie - pytanie o co w tym wszystkim chodzi.

Książka jest w internecie i nie potrzeba żadnych nakładów poza chęcią przeczytania.

autor: Prentice Mulford tytuł Źródło Twojej siły; a tutaj link, można pobrać wersję na czytnik lub przeczytać online: Źródło twojej siły

Pozdrawiam
Igor

ps. oczywiście interesują mnie swoją drogą wnioski do jakich dojdziesz studiując pozycję.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
19 czerwca 2020

Witaj Igorze :(

On się wyprowadził, chce rozwodu, czy wróci? Czy będzie walczył o dziecko? Pomóż proszę bo jestem na skraju załamania nerwowego. Co jest przyczyną jego wyprowadzki i co zrobić żeby było dobrze? Przepraszam za te milion pytań ale naprawdę nie wiem co robić, nie wiem na czym stoje .

Pozdrawiam!
 
Igor

20 czerwca 2020

jaaa
Wczoraj o 06:04

Tarot kartami Król Monet i VII Pucharów mówi, że przed tobą sekretne radości, musisz teraz tylko wytrwać i zbytnio się tym nie przejmować.

Pozdrawiam
Igor

ps. racja jest po twojej stronie i ty to wygrasz, jemu ktoś naopowiadał głupot dlatego tak działa.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
21 czerwca 2020

Dziękuję Igor, potrafisz pocieszyć. Ale mam rozumieć, że już nie wróci do nas?


Pozdrawiam :(
 
jaaa
22 czerwca 2020

Naprawdę się rozwiedziemy, on nie chce i nie będzie chciał wrócić? Nie mogę w to uwierzyć. Nie dociera do mnie.
 
Igor

23 czerwca 2020

jaaa
Wczoraj o 15:29

Tarot kartami Królowa Kijów i Wisielec XII mówi, że występuje tutaj przymus spowodowany przez kobietę, ale zapewniam cię bądź cierpliwa. Koncentruj się tarza na sobie i reszcie.

Pozdrawiam
Igor

ps. widocznie potrzebuje w życiu takich doświadczeń.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
24 czerwca 2020

Dzięki Igor, zaraz kogoś na zrzutce znajdę i przeleje coś na jakiś sensowny cel- nie mam niestety albo na szczęście żadnego ubogiego w pobliżu.A ta królowa buław stosująca przymus to ja czy ktoś inny?

Pozdrawiam i dziekuje
 
227ania
25 czerwca 2020

Witaj Igorze
Brak kontaktu od tamtego czasu dlugo wiem i wiem co to oznacza ale ja pierwsza kroku nie zrobię bo i tak nic tym nie uzyskam.Co za tym idzie ból i nie przespane
noce.Wczesniejsze leczenie sie z niego kilka ladnych lat a i pozniej nie bylo lekko.boje sie ze teraz bedzie podobnie. Prosze Cie postaw mi karty i powiedz czy mam byc dobrej mysli co do niego i byc cierpliwa?Dlugo muszę czekac na poprawe w uczuciach?
P.s pieniazki powedrowaly na unicef
Pozdrawiam serdecznie
Forumowiczów również pozdrawiam
Obfitosci wam życzę kochani
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.