Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11233
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

24 sierpnia 2020

Witam!

Czy posługiwanie się prowizorycznym wahadełkiem to dzisiaj dobra metoda wróżbiarska?
Skąd zazwyczaj pochodzą odpowiedzi na pytania zadane?
Czy to tylko podświadomość udziela odpowiedzi?

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
Igor

25 sierpnia 2020

STRUMYK
Wczoraj o 10:06

Są dwa rodzaje wahadełek, jeden rodzaj trzymasz w dłoni a drugi masz zawieszony np na jakimś uchwycie.

W tym pierwszym przypadku zazwyczaj to podświadomość kieruje wahadełkiem poprzez rękę, w drugim przypadku również może to być twoja podświadomość ale mogą to być też np. byty.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

25 sierpnia 2020

Dzięki za odpowiedź :)

Bo jakoś nie mogę rozstać się z moim wahadełkiem, kilka razy próbwałem je odstawić, ale po jakimś czasie wracałem do niego :).

Teraz tylko zastanawiam się nad celowością mojego życia, co robić, jak myśleć, jak działać, abym był zadowolony z życia. W każdym razie mam nadzieję, że życie mi się jakoś ułoży, w dobrą stronę.

Jak byłem mały to nie marzyłem o tym, kim mógłbym zostać, w sumie tak, to bez zawodu jestem, bez dobrych papierów jeśli chodzi o starania o pracę :)
 

Będzie OK!
STRUMYK

25 sierpnia 2020

W sumie to bardzo lubię sport i rekreację, może nie jeżdżę ostatnimi laty na rowerze tyle czasu co kiedyś, ale od młodości miałem wiele rowerów. Jesli chodzi o sport to w zasadzie sam się nauczyłem futbolu, lubiłem w szkole lekcje wf, geografię i język polski.
 

Będzie OK!
227ania
25 sierpnia 2020

Witam
Ogolnie to nic sie nie dzieje
P.s wąż urósł
Pozdrawiam
 
Igor

25 sierpnia 2020

STRUMYK
41 minut temu

Aktywność fizyczna jest dość ważnym elementem nie tylko zdrowia ale i niekiedy samorozwoju.

Sam mam zestaw wahadełek ale w zasadzie z niego nie korzystam. Jeśli temat cię interesuje to wydaje mi się, że od tej książki możesz zacząć, oczywiście pod warunkiem, że poprzednia została przestudiowana.

Urządzenia Poruszane Siłą Umysłu.

LINK



Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

25 sierpnia 2020

Teraz jak czytam w necie o wadach wzroku i związanych z tym przeciwskazań jeśli chodzi o pracę to:

Lewe oko z 2 operacjami (usunięcie zaćmy, soczewki) plus oczopląs.
Prawe oko z 1 operacją laserem jakiś czas temu, duża krótkowzroczność, minus 12, 14 dioptrii.

To lista zawodów jakie mógłbym wykonywać bardzo się zawęża, na pewno nie mogę wysilać się fizycznie, pracować na wysokości, przy kontroli jakości.

Może spróbuję coś wymyślić nowego jeśli chodzi o mnie. Może porozmawiać z rodziną? No nie wiem :):):)
 

Będzie OK!
STRUMYK

25 sierpnia 2020

Czyli wszystko zmierza ku temu, abym się wziął za siebie, staram się wyobrażać siebie z dziewczyną u mego boku, bo sam nie dam rady utrzymać domu, po odejściu rodziców z tego świata, myślę często o blondynkach i taką też uwagę kieruję prawie codziennie w ich stronę, tylko muszę jakąś fajną dziewczynę poznać i w tej kwestii się nie poddam.

I tak sobie myślę, że praca na pół etatu to dla mnie właściwe rozwiązanie, bo teraz pracując na 3/4 etatu ledwo wytrzymuję w pracy 6 godzin, a praca jest, jaka jest :)
 

Będzie OK!
Ananana
26 sierpnia 2020

Witaj Igorze.
Czy powinnam wracać do mojego miasta? Szczerze, to nie czuje sie tu szczęśliwa, nic sie nie zmieniło w kwestii mojej miłości. On nie chce mnie najwyraźniej znać . Ciężko o tym myśleć. Ale moze powinnam jeszcze poczekać?
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
STRUMYK

26 sierpnia 2020

Dzisiaj siedzę w pracy i przeglądam ogłoszenia o pracę. Chyba czas zmienić pracę na inną, tylko czy ją szybko znajdę? Chciałbym mieć jakieś zajęcie przez kilka godzin dziennie i więcej czasu wolnego w domu :)

Jestem w stanie do początku zimy być bez zajęcia, potem zajęcie by mi się przydało na już, i kasa naturalnie :):):)
 

Będzie OK!
STRUMYK

27 sierpnia 2020

A już mi się odwidziało zrezygnowanie z tej pracy obecnej :). Może uda mi się w grudniu przedłużyć umowę o pracę, tak bym dalej miał dochody i zajęcie.

Może rozmowa z jakimś dobrym jasnowidzem by mi dobrze zrobiła. Może to dobry pomysł :)
 

Będzie OK!
Igor

27 sierpnia 2020

Ananana
Wczoraj o 11:18

Wrócisz do miasta i co?
Jaki jest twój plan i na co?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

27 sierpnia 2020

STRUMYK
4 godziny temu

Jasnowidz za ciebie nie będzie robić, książkę przestudiowałeś?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
bluangel
30 sierpnia 2020

Witam serdecznie,, mam pytanie do kart,,, co czuję do mnie Raul? To znajomość wirtualna i chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć,, Biedny otrzymał datek, z góry dziękuję za odpowiedź
 
STRUMYK

31 sierpnia 2020

Witam!

Igorze, zacząłem czytać książkę.

Czy Twoim zdaniem nasz rząd wprowadzi dochód podstawowy dla każdego obywatela, tak jak to zrobiono we Finlandii, może w Italii, w Hiszpanii i planują eksperyment w Niemczech?

A ja lepiej się czuję psychicznie jak mam pracę i wynagrodzenie :)

Pozdrawiam, STRUMYK :)
 

Będzie OK!
Ananana
31 sierpnia 2020

A to musi byc plan? Tutaj też go przeciez nie mam. Praca jakad sie znajdzie. Bede bliżej przyjaciół. Bliżej toksycznej rodziny tez, ale to trudno. Nie będę tak bezbrzeżnie samotna. Tutaj mam wrazenie, ze nie wychodzę z pracy. Ona mi wcale nie daje radości a i oczekiwania jakies wobec niej były i się zawiodlam.
Chyba najbardziej chcialabym wiedziec gdzie szukać mam serca swojego.
 
Igor

31 sierpnia 2020

Ananana
2 godziny tem

Wiem o tym, na tym polega istota twojego problemu na braku planu, takie życie dla życia bez odpowiedzi na pytanie o dalej?

Zróbmy zatem tak, napisz do mnie na maila, zakładka kontakt u góry.

Wymagał będę od ciebie abyś poświęciła 30 dni na pracę nad sobą. Oczywiście jeśli jesteś na taką pracę gotowa i ci to odpowiada. Potrzebna będzie też drobna inwestycja ale myślę, że się nie zrujnujesz.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

31 sierpnia 2020

STRUMYK
2 godziny temu

Nasz rząd może nie bo niema takiej mocy sprawczej ale w ciałach decyzyjnych UE myśli się o tym jako o jednej z alternatyw jeśli szeroko rozumiana automatyzacja zachodziła by zbyt szybko.

Zresztą Jack Ma mówił już o tym w Davos jak ewoluować będzie np. chiński rynek pracy: Jack Ma Davos
posłuchaj od 11 minuty 30 sekundy.

Pozdrawiam
Igor

ps. pamiętaj tylko o tym by czytając książkę robić na bieżąco notatki.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

31 sierpnia 2020

bluangel
Wczoraj o 14:06

Tarot kartami Mag I i III Monety, że ma wobec ciebie różne plany.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

2 września 2020

Witam Igorze!

Czy będę mieć pracę od stycznia 2021 r.?

Tata, jak z nim trochę rozmawiam, mówi, że w obecnej pracy, mógłbym być do początku emerytury, jak załatwi inwestora dla projektu, który realizuje w moim rodzinnym mieście. Czy mogę mu wierzyć na słowo?

Wsparłem dzisiaj sklep Żabka drobnym zakupem, biednego nie spotkałem ;-)

PS Nie jest łatwo w dzisiejszych czasach mieć dobrą pracę, tylu jest oszustów i naciągaczy, że głowa boli
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11233
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.