Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11238
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

25 września 2020

STRUMYK
4 godziny temu

Jak wygląda studiowanie książki?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Karolinanr5
25 września 2020

Jak najbardziej ;)Juz wróciłam do Krakowa wiec mam czas, daj tylko znać co, jak i kiedy.
 

Karolina
227ania
26 września 2020

Witaj Igorze
Material przerobiony. Notatki zrobione. Bede do nich czesto wracac bo za kazdym razem dostrzegam cos na co uwagi nie zwrocilam.dzis juz moge zaczac książkę.
Pozdrawiam.
P.s jyz chyba wiem co miales na mysli mówiąc o balascie.
 
jaaa
26 września 2020

Witaj Igor, książkę przeczytalam- wniosek najważniejszy dla mnie odnośnie pracy, który powinien obniżyć lęk- uświadomić sobie,że boje się tego czego nie znam, z miejscem pracy i tak się oswoje, pójdę parę razy i nieznane stanie się znajome,oswojone. Nie ma czego się bać tak naprawdę, dać sobie czas...
A tak wracając do tematu mam umowę podpisać w przyszłym tygodniu. Widzisz mnie tam w tym miejscu? Zostanę tam zadowolona z warunków?
Pozdrawiam!!
 
Igor

26 września 2020

Karolinanr5
Wczoraj o 21:03

Można było by się jutro koło 12.30 stej spotkać - Zaułek Świętego Tomasza, no ale do jutra dużo się może zdarzyć, będę tamtędy wracał po spotkaniu ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

26 września 2020

227ania
2 godziny temu

Dobre masz wnioski, zazwyczaj studiuje się to do 7 razy. Oczywiście czytać można raz.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

26 września 2020

jaaa
2 godziny temu

Razem dobrze wiemy, że to nie twoje miejsce ale droga ma zawsze charakter ewolucyjny i ty tam jesteś by nadrobić samorozwój a jest dużo do nadrobienia by iść gdzieś indziej - do innych ludzi.

Pozdrawiam
Igor

ps. jak nie nadrobisz to z czym tam pójdziesz?
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
26 września 2020

W takim razie,gdzie jest moje miejsce? Na ziemi chyba takiego nie ma. Nie wiem co chcę robić w życiu tak naprawdę, a już jest za późno na zastanawianie. Trzeba działać. Poradzę sobie? Mi nie zależy nawet na wysokich zarobkach. Chcę tylko przychylnej atmosfery.
 
Igor

26 września 2020

jaaa
4 godziny temu

Tobie nie chodzi o przychylną atmosferę ale możliwość samorealizacji. Aby do tego doszło musisz wykonać wszystko tak jak tutaj mówimy.

Czekają cię jeszcze trzy serie ćwiczeń.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
jaaa
27 września 2020

Igor,jakich ćwiczeń? Pomogą mi?
 
Igor

27 września 2020

jaaa
13 godzin temu

Powiedzmy sobie tak, jeśli będziesz chciała sobie pomóc na pewno ci pomogą. Jeśli nie to odpowiedź znasz.

Wykosztuje cię to 10 pln czyli:

- płyta cd,
- koperta,
- wydruk.

Pozdrawiam
Igor

ps. przemyśl wszystko sobie na spokojnie dokładnie.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
27 września 2020

Nie ma tu nad czym myśleć, powiedz więcej, jak pomoże to zaryzykuję te 10zl. :)
 
227ania
28 września 2020

Drogi Igorze
Snil mi sie moj zmarly ojciec. We snie żył. Jacys sanitariusze wnosili go do domu. Obwiniety bandazami.
 
Igor

28 września 2020

227ania
4 godziny temu

To jest dobry sen, dobrze ci rokuje na niedaleką przyszłość.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Karolinanr5
28 września 2020

Igorze bardzo Cię przepraszam. Przyjaciele ze śląska przyjechali bez zapowiedzi i nawet nie miałam czasu aby sprawdzić co tu napisałeś. Mam nadzieje ze nie czekałeś.
 

Karolina
Igor

28 września 2020

Karolinanr5
8 godzin temu

Tylko tamtędy przechodziłem ;) więc nie czekałem ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
227ania
29 września 2020

Drogi Igorze
Kolejna noc przyniosla kolejny sen z ojcem. Z rodzicami szykowalismy sie do sylwestrowej nocy.przyszedl sąsiad.powiedzialam tacie ze chyba powinnam jechac po jakies jedzenie bo sasiad przyszedl i wypadaloby cos kupic. Powiedzial zebym jakies gotowe orzywiozla tortille czy cos.dziwny sen ale juz spokojniejszy od poprzedniego. Moze dzisiejsza noc bedzie rownie spokojna.
Pozdrawiam
 
227ania
30 września 2020

A moze ten sen sugeruje ze czas sylwestrowy będzie dla mnie ważny?
 
STRUMYK

1 października 2020

Witam!

Książka - 1 rozdział z 13 przeczytany, ale mi się nie spieszy, by szybko skończyć książkę i odłożyć na półkę.

Myślę, że mój wizerunek własny wymaga poprawy, to 1 wniosek z książki :)

Możliwe, że zakończę pracę w obecnym miejscu i będę musiał szukać na szybko coś nowego. Przynajmniej tak mi tata wczoraj powiedział.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
227ania
3 października 2020

Drogi Igorze
Przestalam o nim myslec to mi się przysnil.zbieralismy sie w kosciele do przyjecia eucharystii.dziwny sen. No i odezwal się jak przypuszczalam. z mojej strony zadnej reakcji.wzroslam w siłę.
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11238
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.