Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

27 lipca 2021

STRUMYK
3 dni temu o 09:33

Odezwij się na maila, podam ci link i ściągniesz sobie materiał, tym razem będzie do studiowania ale ze słuchu by nie było jęczenia, że czytania jest za dużo.

Pozdrawiam
Igor

ps. zobaczymy jak ci pójdzie tym razem.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

3 września 2021

Zastanawiam się nad pracą w sprzedaży, codziennie szukam ogłoszeń o pracę i się nie poddaję, może coś w końcu znajdę.
 

Będzie OK!
Igor

7 września 2021

STRUMYK
4 dni temu o 10:58

Stawialiśmy jak może pamiętasz swego czasu karty na ten temat i Tarot mówił w twoim przypadku wyraźnie - zacznij od stacji benzynowej.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

7 września 2021

Witam Igorze :)

Owszem pamiętam, ten rozkład, i są nawet ogłoszenia o pracę takowe, ale na razie nie mam przekonania, czyli coś we mnie jest, co blokuje taką pracę, może to praca w nocy, by mi nie służyła?

Ale powoli biorę się za siebie, byłem w poniedziałek u lekarki rodzinnej po skierowanie do okulistki i na badanie kontrolne krwi i moczu, wypełniłem ankietę 40plus na IKP i czekam na odpowiedz.

I owszem jeszcze powiem, że siedzenie w domu mi nie służy, sam sobie robię krzywdę, brak lat pracy i nie jestem zadowolony ze swojego życia.

Ale coś w końcu musi się zmienić na lepsze, ja tego chcę naprawdę.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

7 września 2021

STRUMYK
2 godziny temu

Jeśli naprawdę tego chcesz wykonaj ćwiczenie opisane powyżej i opisz tutaj jego rezultat.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

4 października 2021

Witam!

Igorze, kiedyś, wiele lat temu napisałeś mi w odpowiedzi na pytanie, że dobrym pomysłem może być dla mnie marketing sieciowy. Czy powinienem iść w tym kierunku jeśli chodzi o zarobkowanie?

Tak naprawdę to wszystkie prace na umowy dotąd wykonywane, były jak z musu, albo nikt nie chce mnie zatrudnić, jak już byłem na rozmowie o pracę, to potem nie było telefonów, albo były inne czynniki sprawiające, że pracy nie miałem.

Jeśli chodzi o ćwiczenie, to zadałem sobie pytanie i chyba wyszło mi, że nie mam wystarczającej motywacji i mobilizacji do pracy.
I stąd tak mało lat pracy.

Wracając jeszcze do pracy zdalnej, wydaje mi się, że mógłbym ją wykonywać pracując po 4 godziny dziennie, mój brat zresztą chyba też pracuje zdalnie w swojej firmie i jest zadowolony.

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
Igor

4 października 2021

Strumyk,

zróbmy tak jutro przed snem zadaj sobie 17 razy na głos pytanie:

do jakiej pracy powinienem pójść?

Potem opisz tutaj sen.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

6 października 2021

Witam :)

W poniedziałek i wtorek przed snem zrobiłem dokładnie co trzeba, ale nic mi się nie śniło jeśli chodzi o pracę :-/.

Zastanawiam się tylko, czy ja w ogóle w przyszłości będę mieć emeryturę, może na rentę się załapię, kto to może wiedzieć? :)

Pozdrawiam,
STRUMUK
 

Będzie OK!
STRUMYK

6 października 2021

Wykonałem ćwiczenie z patrzeniem w oczy i taka przyszła odpowiedź (trochę z pomocą wahadełka):

"Bo cenię domowy spokój".
 

Będzie OK!
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

8 października 2021

STRUMYK
2 dni temu o 12:12

A więc teraz wiemy przynajmniej jak wygląda twoja strefa komfortu i co jest przyczyną sabotowania zmian.

Przyzwyczaiłeś się do tkwienia w jednym miejscu.

W mojej ocenie potrzebne są zmiany w stylu życia, wróżby tutaj nic nie pomogą gdyż nic nie zostanie wdrożone.

No ale by nie było, że nic się nie da zrobić:

Przez najbliższe 30 dni, 4 razy w tygodniu będziesz wykonywał spacer tak do 4 km, jeśli dasz radę i oczywiście nie na siłę jak będzie lało niema co się szwędwać.

W trakcie spaceru medytuj nad swoją sobą i pozwól by w jego trakcie przyszły do głowy wskazówki co do dalszych rozwiązań jakich poszukujesz.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

9 października 2021

STRUMYK

Bardzo cię proszę o przestudiowanie jeszcze tego materiału:

W jaki sposób odbieram inspiracje

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

17 października 2021

Witam!
Materiał przestudiowałem w tym tygodniu. Wczoraj byłem na spacerze z mamą i psem w centrum DG.

Śniło mi się w piątek, że byłem w jakimś pomieszczeniu biurowym, było tam może ze 3 facetów i jedna kobieta, na ścianie chyba była nazwa firmy (nie zapamiętałem), potem pojawiło się może jeszcze parę osób. Chyba byłem ubrany w białą koszulę (mam taką w szafie), jeden z facetów chyba dzwonił do taty (może to znajomy). Wydaje mi się też, że siedziałem przy stole zastawionym białym obrusem (wigilia?). Sen przed wpół do piątej się zakończył. Tyle pamiętam :)

Dzisiaj śniło mi się, że dostałem (chyba) zaległe pieniądze od taty, albo coś w tym stylu, w każdym razie ojciec jest mi winien sporo kasy, a nie wiem kiedy mi naprawdę zwróci?

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
kamelon

19 października 2021

Witam- od 19 listopada zaczynam nową pracę i chciałabym zapytać jak potoczy się moja sytuacja w tej nowej pracy?
 

Kamelon
Igor

19 października 2021

STRUMYK
2 dni temu o 09:53

Dziękuję za opis snu, tak widziałeś jedną z możliwości jaka może się pojawić w twoim życiu.

Ale z tego co widzę w kartach musi zostać wprowadzone do twojego życia parę korekt, trzeba będzie również ustabilizować umysł.

Tego bardzo proszę abyś słuchał dwa razy dziennie przez 30 dni

Podczas słuchania, lub po dobrze było by abyś co dziennie robił notatki i zapisywał na gorąco rzeczy, które będą przychodzić ci do głowy.

Pozdrawiam Cię Serdecznie Życząc Powodzenia
Igor

ps. masz słuchać rano i wieczorem, co do ojca daj mu jeszcze czas.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

19 października 2021

kamelon
8 godzin temu

Tarot kartami III Miecze i Sprawiedliwość VIII mówi, że musisz w tej pracy na początku uważać.

Pozdrawiam
Igor

ps. za dużo rzeczy postawionych na głowie.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
kamelon

20 października 2021

Dziękuje Igorze, a czy ta nowa praca będzie pracą na długi czas (lata czy raczej miesiące) i czy dam radę tym "wielu rzeczom postawionym na głowie"?
 

Kamelon
Igor

24 października 2021

kamelon
4 dni temu o 23:32

Ta praca to kolejny etap w twoim życiu.

Pozdrawiam
Igor

ps. postaraj się tam jak najbardziej rozwinąć.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Olar4
2 grudnia 2021

Mam pytanie do kart ,,czy Raul,,mnie kocha i odezwie się? Czy wròcimy do siebie ?bbiedny otrzymał datek
 
STRUMYK

2 grudnia 2021

Dziś śnił mi się wypadek autobusu, jak sprawdziłem, oznacza to strach przed podjęciem ryzyka w życiu, chyba w moim zawodowym.

Dobrze, że ten nieudany rok się kończy, może następny będzie lepszy :)

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

3 grudnia 2021

Olar4
Wczoraj o 08:39

Tarot kartami Król Monet i Walet Monet mówi, że teraz dla niego najważniejsze są interesy.

Pozdrawiam
Igor

ps. nie jest zły ale jednak ...
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.