Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Globalizacja - Wspólczesne problemy społeczno polityczno ekonomiczne
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 363
Raptor

25 kwietnia 2012

Euforia wiosennych porządków jak najbardziej na czasie :) Chyba też posprzątam pokój. Poza tym, założę się, że kolejny post tutaj będzie należał do wrony, jak zawsze w temacie.

No to może na początek coś o najbliższym czekającym nas problemie, czyli Euro 2012 ;)

http://wolnemedia.net/gospodarka/autostradowa-katastrofa/
http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/nie-masz-chleba-doplac-do-igrzysk/
http://wolnemedia.net/gospodarka/bedzie-problem-z-utrzymaniem-stadionow/
http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/nie-bedzie-systemu-lacznosci-na-euro-2012/

Ciekawe też, jak bardzo ta impreza zbliży Polskę do sytuacji Grecji, bo wiele na to wskazuje.
 

The truth is constantly changing. Are you able to follow it? http://truthism.com/
wendol

6 sierpnia 2016

nicze:
czyli czy jesteś czy nie jesteś jeszcze pierdzieląc takie głupoty że byś się do czegoś przyznał
to już chyba wydaje się Tobie że mamy wodę sodową zamiast mózgu.

Widzisz Nicze - większość ludzi nie dorosła jeszcze do takiego poziomu, żeby zrozumieć, że prawda jest najlepsza dla wszystkich, a oszukiwanie wszystkim szkodzi - kłamiącemu też.
Taki np. Jezus o tym mówił, ale to nie było szczególnie odkrywcze, bo to są sprawy oczywiste - wystarczy wyciągać wnioski.

Oczywiście mason nie powie, że jest masonem, bo byłby "spalony".
Ja jestem za ogólnym rozwojem ludzkości i chciałbym, żeby ludzie mieli jak najszerszy dostęp do wiedzy, więc na masona, polityka, czy przywódcę religijnego się nie nadaję, bo niemiałbym nad ludźmi tzw. przewagi wynikającej z większej wiedzy, bo się nią dzielę z innymi.

Są ludzie, którzy tak głęboko weszli w różne "tajności" internetowe i inne "niesamowite odkrycia", że we wszystkim widzą "drugie dno".
Jeździł tramwajem taki facet, który wszystkich zaczepiał i mówił: "Myślicie, że nie wiem? Wiem - wy wszyscy jesteście konfidentami!"
Ludzie mieli go dosyć, bo był bardzo głośny i czepialski.
Wreszcie ja się do niego odezwałem (bo widziałem niezadowolenie innych) i powiedziałem, że jak widzi wszędzie agentów itp., to może powinien się zacząć leczyć. Napadł wtedy na mnie mówiąc (a właściwie krzycząc): "To ty! Tak - ty sam jesteś agentem! Widziałem cię!"
Zadałem mu kilka pytań na logiczne rozumowanie, ale okazało się, że facet nie myśli sensownie - ludzie w tramwaju mieli za to ubaw, tym bardziej, że mieli go dosyć.

http://w83.wrzuta.pl/audio/4HnOP8znXwV/big_cyc_-_synagoga_do_pieroga

I film polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=ca2w_wAIagM :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
yohanna22

6 sierpnia 2016

wendol:
Oczywiście mason nie powie, że jest masonem, bo byłby "spalony".

Czemu nie w UK ogolnie sie do tego przyznaja nawet lataja w swoich fartuszkach po ulicy jak maja jakies spotkania, a ogolnie zachecaja zeby sie do nich przylaczyc kazdy moze aplikowac.
Ostatnio kolezanka sasiadka Polka mi powiedziala ze Masoni to zydzi samo zlo.
W Polsce jest to jakos utajnione plus z tego co slyszlam to wiekszosc to drobni podzedni biznesmeni wiec taka klika.
 
yohanna22

6 sierpnia 2016

U mnie w miescie maja dni otwarte mozna sie do nich za darmo przejsc pogadac. W tym ze sa w posiadaniu fajnych miejsc historycznie ciekawych.
 
wendol

6 sierpnia 2016

yohanna22:
Czemu nie w UK ogolnie sie do tego przyznaja nawet lataja w swoich fartuszkach po ulicy jak maja jakies spotkania, a ogolnie zachecaja zeby sie do nich przylaczyc kazdy moze aplikowac.

Ogólnie ludzie w Polsce są mało otwarci, bo boją się, jak zostaną ocenieni przez innych.
W Polsce pokutuje jeszcze podejście "komunistyczne", wg którego wszyscy powinni być tacy sami, a jak ktoś jest inny, to trzeba go skrytykować lub "nawrócić" ;))
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
yohanna22

6 sierpnia 2016

tak sobie wpisalam w wyszukiwarke jak zostac masonem i akurat znalazlo mi loze galileusz
wszystko pieknie ladnie ale

z inicjatywy i polecenia aktywnego i szanowanego członka Wolnomularstwa
z inicjatywy własnej potencjalnego członka - po złożeniu aplikacji
Czyli Kowalski jak nawet by chcial to lepiej zeby mial znajomosci
 
yohanna22

6 sierpnia 2016

wendol:
to trzeba go skrytykować lub "nawrócić" ;))

tak wlasnie jest:(
 
yohanna22

6 sierpnia 2016

yohanna22:
lepiej zeby mial znajomosci

tzn. profesjonalnie musi byc polecony :)))
 
wendol

6 sierpnia 2016

yohanna22:
tzn. profesjonalnie musi byc polecony :)))

Muszą wiedzieć, z kim mają do czynienia.

Kiedyś Templariusze mieli takie problemy, że jak "ciemny lud" się dowiadywał o ich działalności i tego nie rozumiał, to stawał się agresywny wobec nich.
I tu właśnie jest największy problem z "tajnościami", bo jak ktoś nieprzygotowany mentalnie dowie się o czymś, co mu się "nie mieści w głowie", to będzie oburzony.
W UK ludzie są bardziej tolerancyjni i podchodzą na luzie do większości spraw, a w Polsce to zaraz "zagrożenie i obraza, łolaboga i koniec świata".
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
nicze

6 sierpnia 2016

Tajne organizacje najczęściej realizują cele
dla kogoś szkodliwe lub kłopotliwe
których ktoś sobie nie życzy

tak nie było by powodu utajniać jakiejś organizacji.
Z tego co kiedyś obiło mi się o uszy to ktoś wskazywał że organizacje masońskie mają okresy kiedy są jawne a z jakiś powodów potem zawieszają swoją jawną działalność.
Ale nie analizowałem tego.
Generalnie różne organizacje maja profil jawny i tajny
bo chodzi a władzę.
A tutaj do czego się nie dotknąć to wszystko tylko udaje prawdę
zawsze ładując zbyt oślepionych w jakieś "maliny".

Dyskusja znowu zeszła z problemu co jest logiczne
na problem że na pewno nie jestem "agentem".
i na pewno nie wypowiem się że dwie niby przeciwstawne strony mają jedną politykę informacyjną absolutnie nie usiłującą przedstawić faktów
czyli jakby nie było chyba "prawdy".Jak niema dostępu do całej informacji to raczej nie jest to związane z prawdą


Problem "agenta" nie był przedmiotem problemu
tylko był problem logiki wypowiedzi
i sprowadzania poziomu do poziomu infantylnego
gdzie nie widać w zdaniu kolejnego kontekstu logicznego.



Najbardziej tu widoczne jest to że narzucany jest sposób patrzenia i interpretacji
który prowadzi na "Berdyczów".

Te wypowiedzi są bardzo są bardzo skoncentrowane
iż w sposób oczywisty wykazują na stan
że to czemu zaprzeczają
wygląda na najbardziej wiarygodne,
niektóre dzieci "zgrabniej" okłamują
manipulują otoczenie.

Tu chodzi o narzucenie innym fałszywej metody analizy tego co oglądają.
i to jest powód podstawa do nie przyznawania się że się realizuje wytyczne jakiejś organizacji do której się przynależy
ostatecznie może być opcja że sypatyzuje.
pozdrawiam .
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
yohanna22

6 sierpnia 2016

wendol:
Muszą wiedzieć, z kim mają do czynienia.

Latwo sprawdzc w necie za oplate sprawdzisz wszytko online. tak robia osoby ktore wynajmuja pokoje pozatym jak maja cos do czynienia z ezoteryka to moga zrobic jakis profil osoby, a po czasie i tyle wszystko wyjdzie z kazdego czlowieka, wystarczy tylko troche czasu a na wyzsze poziomy nie trzeba od razu zapraszac. Ja nadal uwarzam ze duzo tutaj maja do powiedzenia pieniadze. Oni napewno dzialaja charytatywnie co mi sie bardzo podoba. Sa jeszcze rotary clubs mi takowy polecono, bo sobie odbylam pogawedke z jakims meskim osobniekiem nie przyjmowali kobiet.
Ja nie jestem zainteresowana bo nie uwarzam ze w tym momencie zycia moge w cos takiego wejsc, mam za duzo problemow i nieodpowiednie srodowisko i duzo innych. Wole jakos cicho pomagac ludzia cos tam sie udzielac i tyle.
 
yohanna22

6 sierpnia 2016

nicze:
Tajne organizacje najczęściej realizują cele
dla kogoś szkodliwe lub kłopotliwe
których ktoś sobie nie życzy

a z kad wesz moze wcale tak nie jest
 
yohanna22

6 sierpnia 2016

nicze:
tak nie było by powodu utajniać jakiejś organizacji.
Z tego co kiedyś obiło mi się o uszy to ktoś wskazywał że organizacje masońskie mają okresy kiedy są jawne a z jakiś powodów potem zawieszają swoją jawną działalność.
Ale nie analizowałem tego.
Generalnie różne organizacje maja profil jawny i tajny
bo chodzi a władzę.
A tutaj do czego się nie dotknąć to wszystko tylko udaje prawdę
zawsze ładując zbyt oślepionych w jakieś "maliny".

Dlatego nie moga byc ogolnie dostepne w Polsce. Tam narod jest dalej prymitywny.
 
yohanna22

6 sierpnia 2016

nicze:
bo chodzi a władzę.

Nie sadze ze chodzi o wladze tylko o jakis sposob zadzenia ktory innym nie odpowiada. Np. jak rozmaielam z masonem odemnie z miasta to mi mowil ze ich urzad miasta nie lubi.
 
yohanna22

6 sierpnia 2016

Ja bym ich tak nie krytykowala jednak mysle ze masoni polscy a angielscy sie roznia. Mysle ze w Polsce kazdy sie boi nawet przyznac ze ma cos z nimi wspolenego w UK to jest jednak ogolnie dostepne i jesli ktos chce t sie w kreg dostanie.
Ja ich ogolnie lubie wiem ze zajmuja sie rozwojem duchowym i nie mam nic przeciwko jak ktos jest tym zainteresowany i wkracza w ich grono.
Prawda jest taka ze wiekszosc to owieczki glupie wiec potrzebuja, zeby ktos nimi dowodzil.
 
nicze

7 sierpnia 2016

Znalazła się alfa i omega
która jak ją bardziej przyprzeć do muru
to wychodzi że czuje się śmieciem w Anglii

więc dąży rozwalenia tam wszystkiego
w celu lepszego się tam samopoczucia
"czucia się jak u siebie"

Islamiści szybko Tobie to tam wprowadzą
taką tolerancję będziesz tam miała że ho ho.

A na razie ograniczasz się do plucia na swoje korzenie
mając podobny problem jak kolega
jak sobie udowodnić że jest się czymś lepszym od innych.
 
yohanna22

7 sierpnia 2016

Wyszlo szydlo z worka klejny raz


nicze:
Znalazła się alfa i omega

jak to Wendol napisal


wendol:
to trzeba go skrytykować lub "nawrócić" ;))

Idz Ty polski biedny chlopie Nicze z Toba to sie normalnie rozamawiac nie da jestes biednym zakomplesionym chlopem.
 
yohanna22

7 sierpnia 2016

nicze:
jak sobie udowodnić że jest się czymś lepszym od innych.

Kolejny Polak ktory nie wie co mowi jesli chodzi o emigracje, normalne wiekszosc czytata polska prase i mysli ze sa berdzo madrzy.
 
nicze

7 sierpnia 2016

Rzeczy nie są tak oczywiste
i w kwestii okłamywania nas lepiej wiedzieć że coś nie jest prawdą
albo się kupy nie trzyma
niż wierzyć jakimś przygodnym osobom że jest "normalnie"

a nie ma normalnie bo ktoś nie zniszczył by tego co było zbudowane za komuny
żeby powiedzieć że było nie rentowne.
A kto kuźwa takie podatki wprowadził że się nic nie opłaca
i kto doprowadził wszystko do ruiny.
Czyli jak ktoś nie chciał widzieć wypowiedzi tej żydówki która mówiła o wywołaniu takiego kryzysu żeby wszystkich rzuciło na kolana
to nie nie chce
i wszystko tak zakłamie żeby nie przyznać się do tego że ludzie wszędzie mają różny poziom rozwoju
więc zarzucanie jednym większego prymitywizmu niż drugim
jest przejawem
kłamstwa

Czyli kolejny agent wpływu który komuś usiłuje zmanipulować widzenie żeby z kogoś robić leszcza.
 
yohanna22

7 sierpnia 2016

nicze:
A na razie ograniczasz się do plucia na swoje korzenie
mając podobny problem jak kolega
jak sobie udowodnić że jest się czymś lepszym od innych.

Dla twojej wiadomosci nie czuje sie Polka prawie wcale wyjechalam jak bylam bardzo mloda i wcale sie nie dziwie jakbys byl emigrantem dluzej to tez byc sie tak czol idioto!

Ty masz naprawde duze problemy sam ze soba szukala bym pomocy specjalisty.
 
yohanna22

7 sierpnia 2016

aha i mam sasiada musulmana co sie zadko zdaza u mnie w miescie bardzo fajny nie czuje ze mi cos zrobi :))) duzo z nim rozmawiam :) bardzo w pozadku chlopak :)
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 363
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.