Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
O snach moich i waszych, trochę też o numerologii
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 55
STRUMYK

5 stycznia 2017

Witam!

Postanowiłem założyć na forum temat o snach i numerologii, oczywiście temat o psychotronice zniknął pewnie wraz ze zmianami na forum. Zakładam na forum temat podobnie jak kiedyś Wróżka, może doczeka się dużej liczby odpowiedzi.

Co do snów moich, to może tu będę je opisywał, jak nauczę się je spisywać i zapamiętywać. Ogólnie rzecz biorąc, nieraz i nie drugi mam bogate sny w szczegóły, nieraz śni mi się postać Boga, jacyś nowi nieznani mi ludzie i miejsca. Także możecie wpisywać tu swoje sny, może znajdzie się ktoś, kto umie je interpretować.

Druga sprawa to moja data urodzenia. Może znajdzie się ktoś z Was, kto zna się na numerologii, moja data urodzenia to 10 luty 1981, Bartosz Jacek Małyska z mojego imienia i nazwiska. Bo jak wchodzę na strony o numerologii w internecie to po wpisaniu daty raz wychodzi mi liczba 22, a na innych 4. Także tu możecie podawać swoje daty urodzenia, ale nie koniecznie.

Pozdrawiam i życzę miłego pisania w temacie :)
 

Będzie OK!
Igor

14 stycznia 2018

A jak sam myślisz? Kiedy zamkniesz oczy i zajrzysz w głąb siebie to co widzisz?

Pozdrawiam
Igor

ps. czy czytasz polecone materiały?
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

20 czerwca 2020

Witam!

Oto opis snu mojej duszy poprzez wahadełko z dnia 19/20.03.2018r,

"Śniłeś o energii z Centralnego Słońca, a tata powiedział ci, że się doczekałeś. Bardzo byłeś zdumiony wielkością Księżyca, a potem film oglądałeś z ludźmi, których poznałeś na dużej imprezie".

Było w tym śnie jeszcze coś o piramidach, ale już mi się pamięć o śnie tym zatarła, księżyc był naprawdę ogromny, tak blisko Ziemi jak nigdy.

Pozdrawiam :)
 

Będzie OK!
Igor

20 czerwca 2020

STRUMYK
6 godzin temu

Bardzo fajny sen taki natchniony w dodatku.

Pozdrawiam
Igor

ps. zrób swoje najbliższe medytacje w pełnię.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

20 stycznia 2022

Dzisiaj śniło mi się, że zbierałem do kupy masę drobnych monet i je pakowałem do swojej podręcznej torby z którą często chodzę na zakupy i do miasta :)
 

Będzie OK!
Igor

20 stycznia 2022

STRUMYK
7 godzin temu

No widzisz, a ja patrzyłem dzisiaj w karty a pro po twojej przyszłości i co ciekawe widziałem tam możliwość nieoczekiwanego przypływu gotówki.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

29 stycznia 2022

Dzisiaj śniło mi się, że byłem w pizzerii jako pracownik, było sporo zamówień, pizze normalnie hurtem wychodziły z pieca, aż nie nadążałem ich pakować, albo robili to dostawcy, była też chyba moja była kierowniczka Jola, potem pamiętam szukałem sera do pizzy, potem jeszcze jakieś inne pomieszczenie i w końcu znalazłem się na sali, gdzie 3 osobowy zespół dawał koncert muzyczny, byli ludzie i pod koniec ludzie podchodzili bliżej, ja usiadłem na fotelu i sen się skoczył :).
 

Będzie OK!
Igor

29 stycznia 2022

STRUMYK
7 godzin temu

Tak wyglądać może twoja przyszłość, np. o ile się na nią zgodzisz.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

19 marca 2022

Witam!

Dziś z rana śniło mi się, że kupowałem 2 losy na loterii (Mini Lotto lub Lotto na chybił trafił), choć może nie gram w tą grę za często, ale może mi się poszczęści i wygram więcej niż 24 złote. A sen dzisiejszy od 19 - 1:25 już nie pamiętam :>
 

Będzie OK!
Igor

11 lutego 2023

Strumyk

Tutaj wydaje i się ciekawy materiał dla ciebie

Aura Ludzka

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
STRUMYK

25 maja 2023

Witam!

Miałem dziś ciekawy sen od 1:45 do 3:45, śniło mi się, że byłem w jakimś budynku, może to był sklep, przeniosłem się z jednej części pomieszczenia do drugiej i zbliżyłem się do półki z gazetami, a stamtąd wziąłem kartkę. Na jej odwrocie przeczytałem po angielsku treść chyba tylko dla mnie, coś o rozwoju, obraniu celu życia i była data od mniej więcej 14.08.2026 do 27.03.2027, być może to będzie okres ciąży mojego przyszłego dziecka, tak się zastanawiam, zostały 3 lata do tej daty, widziałem chyba jakąś kobietę jeszcze w kręconych włosach, po czym sen się skończył :):):)

Pozdrawiam, :)
 

Będzie OK!
Igor

25 maja 2023

STRUMYK
godzinę temu

Piękny sen a czy pamiętasz godzinę o której się ostatecznie obudziłeś?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

14 września 2023

Dziś w nocy śniło mi się, że byłem w jakimś sklepie z tatą, potem gdzieś jechaliśmy, w końcu śnił mi się kiosk a w nim pan, co podał mi 2 liczby w lotto mianowicie 19 i 26 i jakieś liczby pomiędzy 20 a 28, chciałem zakupić los Lotto za 5 PLN, tyle pamiętam. No i inny sen później. Śnił mi sie fragment meczu RKS Zagłębie DG - CKS Czeladź 1-0 chyba do przerwy, a jak sprawdziłem to 15 kolejka sosnowieckiej a-klasy w dniach 18-19 listopada bieżącego roku 2023r, :)

Pozdrawiam,
STRUMYK ;)
 

Będzie OK!
Igor

14 września 2023

STRUMYK
14 godzin temu

Świetny sen, jak myślisz co w nim jest dla Ciebe ukryte, jaka wiadomość?

Pozdrawiam
Igor

ps. co z chodzeniem w piątki do Kościoła na poranną Mszę?
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

5 listopada 2023

Dziś między innymi śniło mi się, że kupowałem w kiosku 2 gazety, Dziennik Zachodni i "Piłka nożna". Jak przeczytałem w sieci, to muszę uważać na naciągaczy jacy mogą pojawić się na mojej drodze. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to związane z poszukiwaniem przeze mnie pracy, może chodzić też o wyłudzenie danych.

Pozdrawiam,
 

Będzie OK!
Igor

5 listopada 2023

STRUMYK
12 godzin temu

Idź jutro kupić te dwie gazety i przeczytaj dokładnie, widocznie tam mają być jakieś wiadomości istotne dla ciebie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 55
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.