Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Czy się znajkdzie mój kot?
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 8
Marcijen

1 lipca 2021

Strona Tarot nie działa, więc pytanie zadaje tu.
Gdzie jest mój kot i czy się znajdzie?/Biedny był zdziwiony, ale podziękował.
 

XXI wiek ?
Tajne.tarot-marsylski.pl

 
wendol

2 lipca 2021

I przez kota zniknął kolejny temat.
Takie pytania zadawaj w temacie "Tarot".
Co Ci nie działa, jaka strona?

Jak noce są ciepłe, to kota może długo nie być.
Jak jest niemłody (doświadczony) i nieraz gdzieś łaził, to się nie martw.
Kot nie jest taki głupi jak pies - nasza kotka chodzi z nami dość daleko do sklepu i czeka - nie trzeba jej pilnować, ani uwiązywać.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Marcijen

2 lipca 2021

Mój kot nigdy nie był sam na zewnątrz. A jakie są koty to już zdołałem się dowiedzieć... Niestety nie mogę zadać pytania przez "Tarot" zwyczajnie w świecie nie działa. Wpisuje wszystko jak trzeba, sumę kropek na kosztach i nie chce mi wysłać.
 

XXI wiek ?
wendol

3 lipca 2021

Marcijen:
Mój kot nigdy nie był sam na zewnątrz.

Więziłeś go, czy co?
To się zachłysnął wolnością...
Ile dni (i nocy) go nie ma?
Nasze koty znikały kiedyś na kilka dni, a później sąsiedzi opowiadali, że przychodziły do nich, dawali im jeść, chodziły po stołach...
U nas zawsze mają pełne miski z suchym, a mokre dostają dwa razy dziennie, ale kot, to kot - ciekawski jest i tyle.
Może sprawdzały, gdzie im lepiej będzie? :)

Marcijen:
Niestety nie mogę zadać pytania przez "Tarot" zwyczajnie w świecie nie działa. Wpisuje wszystko jak trzeba, sumę kropek na kosztach i nie chce mi wysłać.

Ano rzeczywiście nie działa, a już myślałem, że ludzie samodzielni się stali i dlatego nie piszą ;)
Za dużo wpisów tam jest i baza nie wydala.
Nie wiem, na czym to chodzi, ale jak by był SQL, to nie powinno być problemów, chyba że napisane jest byle jak.
Igor jest adminem i pewnie wie, o co chodzi.
Coś mi niedawno mówił, że trzeba unowocześnić, bo przestanie działać.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Marcijen

6 lipca 2021

I się kotek mój znalazł, jednak mój wikt i opiekunek odpowiadają mu zupełnie. Po 8 nocach wrócił. Wykryły go moje kamery. :) Jednak w tym przypadku forum (przestarzałe rozwiązania) i dyskutuje na ten temat, okazały się zupełnie zbędne. Pozdrawiam, stare niepotrzebne.
 

XXI wiek ?
Igor

15 lipca 2021

Marcijen
1 lipca, 23:51

Dziękuję za datek dla biednego, zwłaszcza że był szczery, wtedy rzeczy dzieją się same moja pomoc nie jest potrzebna.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

15 lipca 2021

wendol
3 lipca, 02:35

Spokojnie, właśnie dodałem wpis.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jonni
4 grudnia 2021

Spokojnie))
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 8
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.