Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
co to za zwierzątka
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 162
nicze

23 grudnia 2008

http://www.youtube.com/watch?v=AEn1hr9aWJM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=YbjVfOyBjwY&feature=related
 
wendol

18 lutego 2016

Kto mieszka w tych "grzybkach"?
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
yohanna22

18 lutego 2016

W ktorych ?
 
wendol

18 lutego 2016

przepraszam, przeskoczyło na następny film:
https://www.youtube.com/watch?v=JYAAUKRczLY
To jakby UFO podwodne - jakieś domki?
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
yohanna22

18 lutego 2016

a wlasnie mi tez i nawet zaczelam ogladac
 
wendol

19 lutego 2016

Teraz pomyślałem o tym:
http://www.cda.pl/video/17022128,
że moje córki mówiły, że chcą to obejrzeć do końca, bo wcześniej tylko zaczęliśmy.
Oczywiście nikomu nie mówię kim jestem, bo sam nie wiem.
A film, to tylko film - takie skojarzenia "od czapy" ;)
"Wywiadówka" jest ważniejsza :)
https://www.youtube.com/watch?v=G8NeM4Z66oo
To tylko kabaret, ale moje córki twierdzą, że wszystkiego mogą się nauczyć z internetu, więc zgram i puszczę na telewizorze - mój ojciec (też obejrzy) był nauczycielem - co prawda po AWF uczył przysposobienia obronnego, ale chce, by miały dobre oceny, a ja nie chcę, by go zdominowały - dlatego się na nie wścieka.
Wszystkim nauki potrzeba i wyważenia.
Już wiem, dlaczego z nich się śmieje i "drwi" - bo "podziwia", że takie "mądre" są, a jeszcze chcą, żeby przy nich "skakać".
Oczywiście bić ich mu nie pozwolę - są inne sposoby.
Wyśmiewanie się to też nie sposób, bo one też się z niego wyśmiewają.
Z matematyki są słabe, choć je uczę.

A z matematyki mi wychodzi, że muszę iść spać.
Trzeba jutro wstać i wytrzymać.
Później pranie, a w sobotę ich urodziny 13-ste w Rembertowie na godz. 14. Muszę się przygotować.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
yohanna22

19 lutego 2016

Najwazniejsze zeby byly szczesliwe. Ja tak przynajmniej o moich mysle i zeby potem mialy zawod ktory lubia, nie zalezy mi zeby byly profesorami.
A ile to Ty masz tego prania :)))
JA moim tez impreze w tym roku zrobilam w domu, ale na nastepny rok chcialabym juz w teatrze.
Przygotuj sie:) musisz zagadywac gosci:)
 
yohanna22

19 lutego 2016

Na pocieszenie Ci dodam ze u mnie wszedzie sa dziela sztuki z roznych rzeczy zrobione i jest tego duzo i nie wolno wyrzucac. Wiec sam widzisz jak to z dziecmi jest, tez mi artystka i sportsmenka rosna. Pozatym moja corka teraz chodzi na rugby i sie zastanawiam jak ktos taki maly 19 kg lapie ta pilke no i jak zwykle jest jedyna dziewczynka tzn. dziewczynochlopcem. W pilke nozna juz gra ciekawa jestem co nastepne bedzie.
 
wendol

20 lutego 2016

yohanna22:
Na pocieszenie Ci dodam ze u mnie wszedzie sa dziela sztuki z roznych rzeczy zrobione i jest tego duzo i nie wolno wyrzucac.

Moje rysują, ale już same muszą segregować, co do wyrzucenia.
Na razie odkładają "na później" i jest bałagan.
Na razie pomogłem im zrobić porządek z "bajkami", z których wyrastają, bo telewizor już nie wyrabiał z odświeżaniem plików i katalogów na dysku i za długo to trwało. Komputer jeszcze sobie radzi. Już same robią zdjęcia i kręcą filmy, chcą mieć duże piersi i takie tam. Mieczem nie wyrąbują ładnych roślinek, tylko brzydkie, ale są bardzo ambitne - jedna z nich "obrażalska kokietka" jak się dorwie z mieczem, to nawet jałowca potrafi wyrąbać, choć to twarda sztuka. Obie są niesamowite, choć ta "kokietka, przejmująca się wszystkim i panikująca" staje się coraz bardziej męska dla równowagi, a druga jest analityczna i się przygląda - z nią się lepiej dogaduję i mówię, jak ma wpłynąć na tamtą, bo tamta jest bezlitosna - dla mnie też - to ona mnie prowokuje, bym się "mścił" na ojcu, bo on ją bije. Uspokoję całe to towarzystwo - dam radę. Bo inaczej będę musiał nadal brać wszystko na siebie i pretensje będą mieli wszyscy, aż mnie "ukrzyżują". Partnerstwo jest potrzebne, a nie "sado-maso zabawy", bo inaczej wszyscy będą ofiarami - nawet "kat". Na razie ludzie się "wyżywają", bo wiedzą, że coraz szybciej zbliża się spokój, więc filmy oglądają, ale ile można się "bawić"? Trzeba wydorośleć, bo dzieci nie mają umiaru w niczym i zostałaby pustka duchowa i wyrachowanie tylko - trzeba nauczyć się przeżywać, ale nie totalne ekstrema. Jak miłości zabraknie, to tak będzie - będą się agresywnie zmuszać chociaż do agresji, bo będzie im brakowało miłości z góry - od Boga/Bogini i będą się pogrążać w chaosie. Dzieci teraz to coraz starsze dusze i szukają jakiejkolwiek podniety, ale pracować nad sobą nie chcą, bo czekają, że ktoś za nich zrobi "dobrze" - nie chcą pomagać, tylko wykorzystywać, cwaniakować - szukają energii, ale w upadku - cudzym i swoim, a złe moce się pasą, ale już nadchodzi oczyszczenie. Źli oczyszczenia nie wytrzymają - zostaną "oślepieni" przez promieniejące dobro, a jak nie, to "spaleni". Tylko ci, którzy podniosą swoje wibracje wytrzymają dużą energię dobra - pozostałych to "przepali" - zagotują im się "zwoje mózgowe". Przy zimnych maszynach można "dostać cholery" i energię stracić, a ducha w nie, nie tchniecie - tylko się "spocicie" i to wasze zwoje się przepalą, dlatego trzeba inwestować w ludzi, ale nie po to, by ich okradać z energii, więc do pracy rodacy, zamiast do rządzenia, bo jak będziecie rządzić, to najpierw z ludzi kości zostaną, a później z was. "Metalowe kości" wam energii nie dadzą - będą coraz ostrzejsze - wobec was też. Rzućcie "miecze" do stóp kobiet - one je "podepczą", ale stępią delikatnie, jak nie będą zbyt ostre - a jak będą, to założą buty na obcasach i wtedy was "wyruchają". Maria Magdalena (ta niby "dziwka") tego węża ładnie stopą przycisnęła - możecie popatrzeć w kościele - wił się u jej stóp - on jej nie omamił.
Acha - jak wasze miecze będą za ostre, to kobiety też wezmą swoje miecze w dłoń i je wam poobcinają. Kobiety mogą być twardsze i ostrzejsze od was - chcecie tego? Nie będziecie się rozmnażać, a jak "pedałami" zostaniecie, to też "nici". Księża w "sukienkach" będą chodzić - chodzą, ale w czarnych - żałoba? Czarny kolor energię przyciąga, zabiera od ludzi, ale nie czarne "sukienki". Popierdoliło was? Będą was "jebać", ale jeszcze lepiej żeby was "olali" ciepłym moczem. A te "papieskie chorągiewki" to nie przypadkiem żółto-niebieskie są? Jak was ludzie "oleją", to pójdą do nieba - wy też, jak się zmienicie. Jak naważyliście sobie piwa, to teraz musicie je wypić. Nie czerwone wino mszalne "krew", tylko ewentualnie "białe" wino pijcie, bo to wasza wina - sami się "zakręcacie". Macie "piramidkę finansową", a papież, Watykan od was pieniądze bierze i was "olewa" - olejcie go - już lepiej żeby kobiety was "otrzeźwiły" - to was otrzeźwi - im "zapłaćcie", pracujcie, pieniądze dawajcie, a one wam szczęście dadzą, ale najpierw was "oleją" dla otrzeźwienia. Wy chłopcy głupie dzieci jesteście - dorośnijcie, bo "ojciec niebieski" was będzie olewał, jak nie zmądrzejecie. Ten ubrany na biało też was olewa i po główkach głaszcze. Kobiety was skuteczniej oleją i otrzeźwią, ale później już was nie oleją, jak się zmienicie i przestaniecie pić ich krew - krew Jezusa. Krew z krwi. On dla kobiet to zrobił, a nie dla was. On je wyzwolił i pokochały go. Nie zamykajcie go w kościelnej klatce i nie pokazujcie za pieniądze przybitego do krzyża - nie pijcie jego krwi, bo to "kobieta" dla kobiet, a jak będziecie je tak "stresować", to go wreszcie zabiją lub zjedzą, zagryzą... - do was będą miały pretensję - lepiej żeby was olały. No tak - "on" i ONE biorą wszystko na siebie, ale to niesprawiedliwe. Im dajecie "opłatek", który mają "ssać" - chuje jesteście, i z niego "chuja" chcecie zrobić, ale on się nie da zrobić w "chuja", tylko pokaże, że wy nimi jesteście. On jest kobietą i was pokara, pokala w razie czego, bo jest niepokalany i już więcej nie da się pokalać. Kompleksów nie ma i nie będzie miał i krzyża waszego na plecach nie będzie dźwigał, bo z Rzymu się wywodzicie i jesteście spadkobiercami Rzymu, a nie on. On chce tu mieć (ma) ojczyznę, a was w razie czego pogoni i kościoły puste zostaną. Uciekajcie z kościołów i idźcie uczyć się do kobiet. To one was nauczą, pouczą, poinstruują, jak zrobić żeby im i wam dobrze było.

Yohanna - za bardzo Twojej córce "męskość" zaimponowała i tzw. współzawodnictwo, ale ona co? "Najlepsza" chce być i ich "wykosić"?
Chce z nimi "walczyć"?
Może niech lepiej pogra w kręgle?
Może taka jej "misja"?
Ziemia to "kobieta" - kula ziemska. Niech się "otrząśnie", a nie kopie piłkę, jak oni.
Rośliny, "pole" - mój ojciec do tego doszedł. Ma "podwórko wokół" domu - będzie piękny ogród - jest w sezonie. Lubię tam być, a czasem robimy "wypad" do lasu, jak mają nas dosyć, a my ich - wszyscy wtedy odpoczywają. Zaskrońca widzieliśmy w lesie, dzika słyszeliśmy jak uciekał przez chaszcze - chciały go zobaczyć. Do stawów doszliśmy - kaczki i ryby tam są - wędkarze czasem, ogniska palą i ryby jedzą. Nawet popływać można, bo woda ciepła w sezonie, a w największym stawie nawet czysta i jest piasek bez mułu.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

20 lutego 2016

Kobiety nie mają się stać mężczyznami, ani wy jeszcze bardziej męscy, by z nimi "wygrać".
Dosyć tego wahadła, bo będziemy się obijać od ściany, do ściany i będzie odwet za odwetem - ma być spokój.
Znajdźcie sobie "Marie Magdaleny" i to teraz wy przed nimi klęczcie i się do nich módlcie. Swoją "broń" złóżcie u ich stóp, a klęcząc, "hostię" od nich przyjmujcie z ich łona, a waszym "opłatkiem" stopy ich zostaną zroszone, a będzie dobrze im i wam po wsze czasy, na wieki wieków. Jezus zobaczy, jakie to piękne i wróci, darując wam grzechy.
To jest prawdziwy sposób na rozwiązanie karmy świata bez odwetów - jak tak się stanie, to dopiero wtedy MIŁOŚĆ zapanuje.
Za każdym razem, gdy mężczyzna będzie za bardzo męski wobec was, to niech się do was modli. Dopiero, jak traficie na wyjątkowo zatwardziałego typa, to możecie go potraktować tak, jak on was i go wyr... - twardzieli to zmiękczy, ale obyście wy zbyt twarde wtedy nie były. Jak się będzie chciał odgrywać i walczyć, to zdjęcia mu zróbcie podczas aktu - będzie grzeczny :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
tajne.tarot-marsylski.pl

 
yohanna22

20 lutego 2016

wendol:
Yohanna - za bardzo Twojej córce "męskość" zaimponowała

No widzisz ja tutaj sie zstanawiam nad nia od dluzszego czasu. Ja mysle ze to chodzi o to ze jest blizniaczka i o cale uklady rodzinne. Jej siostra jest dominujaca i jest bardzo dziewczeca tzn. noga na noge, mowienie jak ksiezniczka, ubieranie sie jak ksiezniczka. Ona sie wycofala i zajela swoje miejsc po drugiej stronie czyli meskiej bo z obserwacji wie ze jest kobieta i mezczyzna w domu. Kompletnie do niej nie psuje to chlopczystwo. Jest delikatna az za bardzo i jest owiele ladniejsza od swojej siostry.
JA bym sie tutaj doszukiwala problemow u niej z zaspokojeniem rodzicow? moze z uszczesliwieniem wszystkich ? Nie wiem powiem Ci dla mnie psychologia, ja jej jako lesbijki kompletnie nie widze. Zle znia nie jest nie mowi ze jest Stasiem wie ze ma wagine. Wiec o jakies zamiania i przejsciu na transgender nie ma na razie mowy.
Z tego co czytalam kiedys to Brat Pitt i Angelina Jolie tez maja cos takiego u swojej corki blizniaczki.
 
wendol

20 lutego 2016

Dosyć wyścigu zbrojeń - rozwiązałem zagadkę :)
Teraz się przytulać będziemy.
Taśma zostanie cofnięta i puszczona od tyłu do początku.
Pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi - to ci sami.
Koło się zamknie znowu - ta prosta linia, zakrzywi się w okrąg i znowu Ziemia i kobieta będzie szanowana, podziwiana.
Bo już tak źle się zaczęło dziać, że jak kobietę kobietą nazwałem, to tak się na mnie wku..., wykrzyczała "zamknij ryja" i "fucka" mi pokazała.
Chcecie, by frustracja narastała?
Chcecie się pozabijać?
Im za bardzo wasze cechy imponują, a wam za mało ich.
Kult męskości musi się skończyć i wrócić kult kobiecości, bo inaczej będzie totalna rozpie... i koniec świata.
Spoko - kobiety już przejmują władzę nawet na szczytach, łagodzą obyczaje i wszystko w dobrym kierunku idzie. Tak - rządzić mają kobiece kobiety, a nie męskie.
Europa jest kobietą, Polska..., Rosja.
Ameryka też powinna się stać kobietą, bo teraz, jak im nie pozwolimy powiększać ich wpływów, to wreszcie będą mieli wojnę domową i sami się pozabijają. Na razie kanalizują swój charakter zdobywaniem pieniędzy - oni u siebie każdą rzecz na pieniądze przeliczają i o te pieniądze coraz bardziej walczą, bo coraz mniej ich jest do podziału, a ich coraz więcej. Już nawet "pustynie" dzielą sobie drutem kolczastym na poletka i działki na Księżycu sprzedają.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
yohanna22

20 lutego 2016

Mam koleznke ma jeszcze wieksza chlopczyce dziewczynka ma 12 lat, z tym ze juz jej sie piersi ksztaltuja kra w pilke nozna i czasami jej sie zapomina podkoszulek ubrac musi ja gonic zeby sie ubrala. Wiec jest duzo takich przypadkow.
 
wendol

20 lutego 2016

Ojej - ojca im trzeba prawdziwie męskiego, który będzie je chwalił, podziwiał, przytulał, a one wtedy staną się kobietami, bo jak ojciec jest "dupa", albo za bardzo męski "macho", to kobiety stają się mężczyznami lub sadystkami.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
yohanna22

20 lutego 2016

Tez tak mysle ze cos z tej strony zle poszlo :)
 
wendol

20 lutego 2016

... lub księżniczkami, a nawet Boginiami :)
Tak już lepiej :)
Codziennie przed spaniem, trzeba się pomodlić do "Boziulki" i poprosić o wybaczenie.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
yohanna22

20 lutego 2016

Moja corka ma czasami przeswity. Raz zadecydowala ze chce isc do szkoly w sukience, tak tez chodzila przez tydzien. Po tygodniu powiedziala mi ze chce na nowo w spodniach bo chlopcy nie chca sie z nia bawic.
Czasami tez mi mowi ze chce byc dzisiaj dziewczeca i chce zebym jej makijaz zrobila. Wiec az tak zle nie jest mysle ze jak dorosnie to zadecyduje i bedzie dziewczynka na 100% mysle tez ze chlopcy zwariuja na jej punkcie bo jest fajna i bardzo ladna.
 
wendol

21 lutego 2016

Jak się uduchowi, to może zająć się bioenergoterapią i kręgarstwem - nastawianiem kręgów, bo jest silna.

A księża mogą się zająć uprawą roli swoim znojem.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

21 lutego 2016

Ta wie sama :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

21 lutego 2016

Tylko, żeby sama nie została
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
yohanna22

21 lutego 2016

To sie dopiero zobaczy :) na razie sa za mlode na cokolwiek powaznego.
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 162
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.