Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
może coś o gospodarce i ekonomi
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 446
Poprzednia strona | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | .. | 22 | 23 | Następna strona
nicze

12 marca 2009

http://nczas.com/publicystyka/roman-kluska-kryzysu-nie-spowodowal-wolny-rynek/


Nie miałem gdzie wsadzić tego artykułu
może wcześniej było coś tematycznie podobnego.
Kluska dobrze mówi że tu nie ma wolnego rynku więc obecne zawirowanie w gospodarce było do przewidzenia.
 
nicze

15 marca 2022

https://www.youtube.com/watch?v=oD-rLsYlujo

Coś o manipulacji
ale treść zaczyna się od 10 minuty

czy skrajne postawy relacje to są dobre
manipulacje świadomością.
 
nicze

15 marca 2022

https://www.youtube.com/watch?v=wMl7tUDFmdY
Tak gotóweczki już nie będzie
 
wendol

25 kwietnia 2022

Trzaskowski rozpoczyna dziś wizytę w USA. Wiemy, z kim się spotka
Trzaskowski mówi po angielsku, a Tusk po niemiecku, obaj nie lubią PiS i są wykształciuchami - to nie są prawdziwi Polacy.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

4 maja 2022

W związku z tym, że nieraz słyszałem, że niektórzy nie wiedzą kiedy mówię na poważnie, a kiedy żartuję, to tłumaczę, że powyższy wpis (z 25.04) był oczywiście żartem na podstawie słów "słynnego myśliciela" Jarosława Kaczyńskiego i jawną kpiną z jego retoryki, co nie wymagało jakiegoś szczególnego wysiłku intelektualnego - wystarczyło go zacytować :)

A teraz inny temat, a właściwie kilka tematów:
https://player.radiozet.pl/Podcasty/Gosc-Radia-ZET/Marek-Sawicki-o-odpowiedzi-Zachodu-Trzeba-oddac-jak-cie-bija-po-twarzy
Dlaczego tu?
Otóż nadany tytuł wywiadu jest "taki sobie" - od tego się zaczyna i jest tam tylko o tym wzmianka, a rozmowa obejmuje bardzo ciekawe kwestie ekonomiczno-gospodarcze na temat m.in. energii odnawialnej i niestety różnych grup interesów, które rozwojowi w tym kierunku nie sprzyjają.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
nicze

26 maja 2022

https://www.youtube.com/watch?v=p8z8Q7KDPjk#t=38m55s

problem demokracji
Putin stawiany na równi z Kaczyńskim
jako władcy autorytarni
 
nicze

26 maja 2022

kwestia dziwnej wojny na Ukrainie
https://www.youtube.com/watch?v=BUgAt02cNBo

co z tego wyniknie na dłużej
 
wendol

5 czerwca 2022

Tym dziwnym komentatorom przypominam, że to nie jest wojna, tylko "specjalna operacja" - tzn. większość Rosjan nadal tak myśli i Putin chce, by tak pozostało. Dlatego np. nie zarządzi powszechnej mobilizacji, poboru do armii.

Teraz inny temat.
Zmierzch technologicznych bogów. Giganci z Doliny Krzemowej wyparują z rynku
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
nicze

6 czerwca 2022

https://www.youtube.com/watch?v=vIA9iY2kSNs

wypowiedź ambasadora Rosji w kwestii sytuacji światowej

jak ktoś nie był zorientowany jakie były rozmowy przed rozpoczęciem
tej operacji to wydaje się jemu że jest tylko jeden winny.
Nasze media mało uczciwie przekazywały rzetelną sytuację
wojny domowej na wschodzie Ukrainy.
 
wendol

6 czerwca 2022

I w ten oto sposób dowiedzieliśmy się, że to Ukraina zaatakowała Rosję i ze specjalnej operacji zrobili wojnę atakując pokojowe siły rosyjskie ;)
Rosja chciała w pokojowy sposób zająć Ukrainę, a Ukraińcy zrobili z tego wojnę.
Trzeba przyznać, że z Krymem Ruscy sobie poradzili, a właściwie to "nie oni", tylko jakieś "zielone ludziki", ale cała Ukraina to nie Krym - numer z separatystami to nie sposób na państwo, choć Putin próbował tłumaczyć, że Ukraińcy to tacy "mniejsi bracia" Rosjan, tacy mniej świadomi odnośnie swojej przynależności do "Rusi" i tej "kultury".
Odezwa do Ukraińców, żeby się poddawali była przygotowana i jednocześnie nastąpił atak na Ukrainę z kilku kierunków.
Czego jeszcze nie rozumiesz?
Chyba przede wszystkim tego, że Ruscy to... Ruscy - imperialiści itp.
Polska wyzwoliła się spod panowania Rosji już dość dawno temu, a Ukraina robi to teraz.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

6 czerwca 2022

wendol
4 godziny temu

Co do politycznej samodzielności Ukrainy, niema co dyskutować chcą być autonomiczni i samodzielni niech walczą o swoje.

Natomiast tutaj sprawa nie jest taka prosta jak się wszystkim wydawało i punktów widzenia na sprawę jest wiele, kwestią dyskusyjną jest, jaką drogą Ukraina idzie lub iść musi, być może za mało wiemy.

Zerknij w wolnym czasie na taki głos: Inny punkt widzenia

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

7 czerwca 2022

Będę komentował na bieżąco...
Na razie treści niewiele, próbują być zabawni - jakieś seksistowskie żarciki na początek, po czym śmieją się z Morawieckiego, że głupi, nienormalny itp. Morawiecki głupi nie jest, tylko PiS ma określony elektorat, do którego takie właśnie teksty są adresowane. To tylko jeden z wielu "kwiatków" z TVPiS.
Odnośnie "stabilizującej funkcji ZSRR", to nie powiedzieli, że Ameryka pompowała mnóstwo pieniędzy, żeby Rosja była przewidywalna, żeby biedy i niepokojów społecznych tam nie było, bo wtedy nie wiadomo kto do władzy by się dorwał - np. taki Putin. Tylko, że wtedy świat był bogatszy niż teraz - realnie, a nie w cyferkach, które tracą na wartości i są obciążone zadłużeniem. Ogólnie możliwości państw były większe - było je stać na wyścig zbrojeń, na kolejne loty w kosmos..., a teraz wirus i wszystko się wali - już dawno pisałem, że system jest coraz słabszy i wystarczy jakiś trochę większy kataklizm, żeby był problem... ze wszystkim.
Powtórzę to, co pisałem wielokrotnie - ten system działa "na styk" i wszystko musi być przewidziane z wyprzedzeniem, zaplanowane, nie może już być żadnych "nieprzewidzianych zdarzeń" - do tego niestety już doszliśmy.
Duda głupoty może mówić, bo reprezentuje ugrupowanie, które za nic nie ponosi odpowiedzialności, podczas gdy Ukraińcy sami tłumaczą, że do ataku potrzeba 3-5 razy więcej sił niż do obrony.
Lanie wody i dużo nie na temat - z tym, że ten młodszy bardziej z sensem mówi, a ten starszy cofa się do czasów Napoleona, mimo że czasy mamy zupełnie inne.
Ruscy natomiast powołują się na jakichś "banderowców" na Ukrainie i innych faszystów, podczas gdy sami konsekwentnie niszczą Ukrainę, bo nie chciała im się podporządkować.
Bla bla bla, ple ple ple - tylko czas straciłem.
Materiały o takim poziomie będę omijał szerokim łukiem - bez komentarza.
Gdyby to wrzucił Nicze, to bym się nie zdziwił, ale teraz się zawiodłem.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

7 czerwca 2022

wendol
17 godzin temu

Ale o co ty masz pretensje lub co cię dziwi, że ludzie tak myślą jak na zaprezentowanym materiale?

Tak niestety myśli wiele osób w tym elity europejskie, czego na głos nie powiedzą.

Wkleiłem to byś zobaczył inne punkty widzenia, nie po to byś się musiał z tym zgadzać. Poza tym jako politolog nim wyrobię sobie zdanie staram się słuchać, jeśli jest to możliwe, różnych opinii - niezależnie od źródła z jakiego pochodzą ;)

Stygmatyzowanie źródeł nie ma żadnego sensu, prowadzi do monoidei i błędów w podejmowaniu decyzji lub do braku obiektywizmu.

Pozdrawiam
Igor

ps. jak chcesz mogę Ci przytakiwać - tylko co to da i gdzie nas to zaprowadzi?
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

7 czerwca 2022

Igor:
Ale o co ty masz pretensje lub co cię dziwi, że ludzie tak myślą jak na zaprezentowanym materiale?

Tak niestety myśli wiele osób w tym elity europejskie, czego na głos nie powiedzą.

Tylko, że jak dla mnie, to tam nie ma prawie żadnej treści i do tego się odniosłem. Rozmowa trwała ponad godzinę, a jakby to oceniać jako "wypracowanie" na jakiś temat, to jest "o wszystkim i o niczym" ;)
Jakby to "wycisnąć z wody", to co by z tego zostało?
Odnośnie przytakiwania lub nie, to musiałby być najpierw jakiś konkret - coś, do czego można by się odnieść.
Może jestem "dziwny", ale wolę szybko przeczytać kilka zdań na temat (lub nie na temat), niż przez ponad godzinę zastanawiać się, o czym to w ogóle jest.
Komentowałem na bieżąco.
Z czym konkretnie się nie zgadzasz?
Możemy przedyskutować każdy "punkt".
Chyba, że nie spodobała Ci się po prostu "puenta"?
To w takim razie potwierdzam - na pewno już więcej nie obejrzę występów tego starszego komika, tym bardziej że temat wojny w Ukrainie zabawny nie jest, a tam sobie usiadł zdystansowany gostek i z uśmiechem na ustach przedstawia... swój talent krasomówczy - właściwie tyle.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
nicze

7 czerwca 2022

https://nutube.pl/w/nBUKU5SBAyMDaoRVpfhPYY

Max Kolonko
o sytuacji ogólnej
 
wendol

8 czerwca 2022

Igor:
Stygmatyzowanie źródeł nie ma żadnego sensu, prowadzi do monoidei i błędów w podejmowaniu decyzji lub do braku obiektywizmu.

"Stygmatyzowanie źródeł" ma sens :)
Trudno np. brać na poważnie putinowskie brednie - tzn. przeczytać można, ale po co? Istnieją dużo wartościowsze źródła - wystarczy znać pewne fakty, żeby się zorientować odnośnie wartości czyichś wypowiedzi.
Są trzy rodzaje prawdy: prawda, cała prawda i g... prawda.
Aha - jest jeszcze gazeta "Правда", ale to raczej ten trzeci rodzaj "prawdy" i tego raczej nie będę czytał, gdybym nawet miał być posądzony o brak obiektywizmu :)
Ale wracając do tego "konkretnego" "innego punktu widzenia"...
Przyzwyczaiłeś mnie Igor do tego, że jak coś wrzucasz, to wręcz wymagasz wyciągnięcia wniosków i podzielenia się przemyśleniami.
Przyznam, że jakość tego materiału mnie "poraziła" - tym bardziej, że to Ty wrzuciłeś.
Bardzo się z tym męczyłem i niecierpliwiłem, kiedy usłyszę coś "mądrego", bo jeśli facet gdzieś zapraszany i pewnie uważany za "znawcę" (nie znam go) wypowiada się np. na temat sytuacji na świecie w czasach ZSRR, to wypadałoby, żeby przedstawił szerszy kontekst sprawy, zamiast wyrwać tylko fragment czyjejś wypowiedzi, po czym przejść do... czasów Napoleona :)
Wydawało mi się, że taki gość to jakiś profesjonalista, ale okazało się że nie i dlatego napisałem, że to było "o wszystkim i o niczym".
Kiedyś oglądałem więcej TV (teraz tylko u rodziców, jak akurat to urządzenie jest włączone) i m.in. program Kuby Wojewódzkiego, ale szybko przestałem, bo formuła mi nie odpowiadała - polegała na tym, że ktoś coś powiedział - zdanie lub kilka, po czym była "cięta riposta", śmiech i... inny temat. Ten "inny punkt widzenia" niestety mi to bardzo przypomina i przyznaję, że ten gość bardzo mi się nie spodobał - jego styl, poziom wrażliwości i mętne wywody - gdyby mówił z sensem, to pozostałe jego przywary jakoś bym "przebolał" :)
Odnośnie tej całej sytuacji z Putinem, to ja to widzę tak, że wielu ludzi się zastanawia, jak to się stało, że Putin "musiał" uderzyć na Ukrainę, "musi" ją niszczyć i zabijać ludzi. Czym taki wielki przywódca (wielkiego kraju), wytrawny polityk takiego formatu - podziwiany niestety przez wielu, został "sprowokowany", że "musiał" posunąć się do takich kroków i co teraz zrobić, żeby go udobruchać, bo... drożyzna. Może mu już "zapisać" ten Krym, obiecać część wschodniej Ukrainy i się uspokoi, zatrzyma, i wszyscy wrócą do... "dobrobytu i poprawnych stosunków"? Bo jeszcze się wkurzy jeszcze bardziej, odpali jakąś większą bombę i pobije jeszcze kogoś poza Ukraińcami? Może go pogłaskać, powiedzieć, że go rozumiemy i nam wybaczy... sankcje i dozbrajanie Ukrainy? Podamy sobie ręce i dalej będzie nam tanio sprzedawał ropę i gaz?
Przecież to konflikt pomiędzy Rosją, a USA, a Europa cierpi.
Niech może ten Putin weźmie sobie tą Ukrainę, a Amerykanie się... odpieprzą, bo przecież nie będziemy za nich przelewać naszej krwi...
Nie ma jeszcze takich głosów?
- Są (może jeszcze nie wprost) i będzie więcej, bo kryzys dopiero się rozkręca, a zima będzie biedna i... zimna.
I do tego się sprowadza ten cały "obiektywizm".

Rosyjska propaganda nieskuteczna? Wyciekł poufny dokument
"Z dokumentu wynika, że kierownictwo Kremla ma świadomość, iż Rosjanie nie znają celu prowadzonej wojny"
- Nie tylko Rosjanie - wielu Polaków też, a jeśli nawet coś wiedzą, to wolą nie wiedzieć, bo... co z tego, jak jest bieda?
To wyobraźcie sobie, ale tak mocno, "plastycznie", jak mają Ukraińcy i dlaczego nie chcą mieć "lepiej" u boku Putina.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
nicze

8 czerwca 2022

Tak jak Kolonko mówi Rosji Putinowi nie opłaca sie w jakiś specjalny
sposób zajmować terenów bez ludności rosyjskiej bo teren ten będzie się separował od wpływów rosji i wcześniej czy później sie będzie chciał oddzielić
a gospodarowanie takim terenem w sytuacji otwartego konfliktu z tubylcami
jest wątpliwe
Cały problem PRL to był jak przedstawić tubylcom istniejącą władzę za ich własną realizującą interesy tychże tubylców
Tak iż rozgrzewanie konfliktu straszeniem że już tutaj wszystko chcą zająć aż po Portugalię to tylko paliwo do nakręcania zamieszania gdzie tracą zaangażowani w rozróbę.

Przede wszystkim jeśli sprawy od wielu lat ustawiane były żeby miedzy sobą nie handlować
z absolutnym nie patrzeniem na interesy prostych przedsiębiorców chłopów czy w ogóle ludzi
którzy mieli by wtedy tańsze produkty i tańsze życie

to znaczy szykowano ustawiano perfidnie konflikt

jak ktoś tego nie zauważa
to albo jest głupi albo perfidny

albo jedno i drugie.

Tak jak Henry Kissinger mówi jedynym rozwiązaniem tej sytuacji są rozmowy pokojowe
ze zmianami terytorialnymi
ale od początku te tereny nie były stricte zamieszkane przez Ukraińców
więc jakieś oburzenie że odbierają prawowitą własność czyjąś
nie ogarnianie tego
wskazuje że ktoś jest idiotą
albo dostaje za to jakieś wziatki

ale to i tak znaczy że mógłby sobie znaleźć inne źródło dochodów
czyli też wskazuje że jest idiotą

ostatecznie można domniemywać jakieś korzenie ukraińskie
bo jakaś mściwość wykazywana w postach i jakiś prymitywizm
to cechy które doprowadziły do tych Rzezi Wołyńskich
gdzie nawet mordowano małżeństwa mieszane

po prostu tragedia.

Jak ktoś jest za interesem Ukrainy powinien wskazywać na pokojową drogę współistnienia wielu narodowości a nie wskazywać że tych trzeba mordować bo
mają innego przywódcę i którym odpowiada to że ten przywódca upomina się o ich dobro.

A nie tak jak u nas chłopu jabłek zabroniono sprzedawać bo tam pewnie przerobili by to na paliwo do czołgu.
Tak iż wniosek jest jeden jedyny

ktoś tu jest matoł
 
Igor

8 czerwca 2022

nicze
Wczoraj o 20:07

M. Kolonko co by nie powiedzieć - mówi tak jak to widzą z USA.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

8 czerwca 2022

wendol
9 godzin temu

Propaganda rosyjska to jedno i tutaj masz rację, choć jest ona dziwna. Co prawda nie oglądam od jakieś czasu dostępnych rosyjskich kanałów, ale oni o tym wszystkim, co zrobią mówili w otwartych kanałach. Mało tego mówili to do zaproszonych ludzi reprezentujących opcje proukraińskie. Ponadto zauważ, że do tej wojny przygotowania trwały od dobrych kilku lat.

Mówił o tym kiedyś też Radosław Sikorski - i pluto po nim, przypomnij sobie.

Poza tym gdyby tak było jak sugerujesz z W. Putinem poradzono by sobie w inny sposób a jak możesz zobaczyć na nagraniu poniżej nie mógł sobie poradzić nikt, nawet dobrze przygotowana do wywiadu Pani redaktor.

Materiał Video

Teraz pytanie jest takie - dlaczego?

- czy jest tak dobrze przygotowany zawsze?
- wyszczekany?
- ona słaba?
- czy są jakieś rzeczy o których mamy nie wiedzieć?
- czy miał rację i dlatego nie dali rady?

Pytań jest wiele i coraz więcej. Szczęśliwi są ci którzy nie muszą lub nie chcą poznać na nie odpowiedzi.

Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor

ps. stygmatyzowanie źródeł nie ma sensu i nic nie daje a jak skrytykowałbyś H. Kissingera? Uważasz, że nie ma doświadczenia politycznego, nie wie o czym mówi, bo obraca się w jakichś zacofanych kręgach politycznych w USA?

Emocje i racje to jedno, rzeczywistość i realpolitik to drugie. Materiał zamieszczony przez Nicze pokazuje pewne hipotetyczne kierunki rozwoju rzeczywistości, które niekoniecznie muszą być wszystkim na rękę poza politykami szukającymi teraz wyjścia z trudnej sytuacji.

Pomyśl dlaczego stary człowiek Kissinger odważył się coś powiedzieć?

A co będzie, jeśli doszłoby do sytuacji w której USA musiałaby wycofać część zaangażowania z Europy, gaz nie mógłby być dostarczany tankowcami itd... co wtedy będzie jak myślisz?
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

8 czerwca 2022

Nicze
Tak - jestem głupi, jestem idiotą, ukrytą opcją ukraińską i biorę od nich pieniądze ;))
Niech takie tłumaczenie Ci wystarczy (sam na to wpadłeś), skoro nie wiesz, co Ruscy robią na Ukrainie.
Poza tym nie potrafię kulturalnie rozmawiać, w odróżnieniu od Ciebie i Rosjan.
Ba - nawet ręcznego tłumaczenia nie rozumiem :))

Igor
Jeśli chodzi o "wygadanie" Putina, to przypomina mi to rozmowy z PiS - kłamią, zaprzeczają, a w razie czego tłumaczą, że wygrali w demokratycznych wyborach, więc mogą robić co chcą.
Tylko, że Unia się nie nabiera ani na teksty PiS, ani Putina, tylko nakłada sankcje - na Polskę też, bo jakieś standardy trzeba spełniać.
A za kilka lat już nawet gazowego pieca nie kupisz - na złość Putinowi na wodór postawili ;)
I jak tu Putin może tak bezczynnie się temu przyglądać? ;)
Polityka wobec Rosji od dekad sprowadzała się do tego, żeby "nie drażnić niedźwiedzia".
I co nam to dało? Niedźwiedź urósł, jest głodny i teraz wylazł z gawry.

Efekty embarga na rosyjską ropę ocenimy w 2023 r.

Rosja zaczyna się obawiać. W 2023 roku będą zagrożeni

Rosyjski budżet odczuje sankcje dopiero w 2023 roku

Trzy artykuły o tym samym - warto przeczytać wszystkie, bo się uzupełniają.
Nicze niedawno wrzucił materiał o "dziwnej wojnie", w którym Michalkiewicz dziwił się dlaczego Rosja "nie idzie na całość", nie zbombarduje rurociągów itp. Dziwna mentalność tego "specjalisty" - tłumaczył nie będę, może on by tak zrobił ;) Naprawdę szkoda czasu na takie "opowieści dziwnej treści", które trwają godzinę i czterdzieści minut. Facet historię zna, ale wnioski, jakie wyciąga... - mentalność taka, a nie inna i nic się nie da z tym zrobić, bo to nie kwestia braku wiedzy.
I tytuł: "Polska, obok Ukrainy będzie największym przegranym tej wojny".
Tak, jak pisałem ostatnio - widać strach przed Rosją, stratami, kryzysem.
Warto czasem przeczytać trzy razy - prawda Igor?

Garri Kasparow: Zmiany w Rosji mogą się zacząć pod wpływem klęski militarnej i sankcji

I jakie wnioski?
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

8 czerwca 2022

Już mi Igor powiedział przez telefon, co o tym myśli i doszliśmy do wniosku, że wszyscy są za zakończeniem wojny, tylko nie wiadomo, jak z Ruskimi rozmawiać :)
I dał mi dobrą radę, żebym się tym wszystkim nie przejmował, bo nie mam wpływu, i nie tracił czasu na bezowocne internetowe dyskusje i informacje, bo utonę w tym oceanie :)

No to sobie poczytałem o komputerach, ale tam też mnie wojna dopadła ;)
Brawurowa akcja ukraińskich żołnierzy - wystarczyły dwa strzały z RPG-22
Jak to Nicze zauważył - naród prymitywny i mściwy, i można domniemywać, że jestem spokrewniony z tymi ochlapusami z kałuży ;)
Materiał jakich wiele i trudno się za każdym razem czymś takim "zachwycać" - Ukraińcy oczywiście mają powód do radości - zrozumiałe.
A wrzuciłem, bo zobaczyłem bardzo znamienny, wszystko mówiący komentarz:
"Wy się swoim krajem zajmicie palanty !
Zaraz ludzie nie będą mieli co do gara włożyć...i tu się zacznie meksyk
Co mnie jakaś ukraina obchodzi..."

Totalna kompromitacja. Tak działają rosyjskie służby
Tak, czy inaczej Putin ma poparcie wśród "zwykłych obywateli", bo... się go boją.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 446
Poprzednia strona | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | .. | 22 | 23 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.