Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11228
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
14 września 2019

Igor:
amandaa
Wczoraj o 11:23

Grunt to spokój ;)

Pozdrawiam
Igor

Wiem, wiem. Dzięki. Zawsze sobie to powtarzam ale jestem osobą nerwową :( postaram się popracować nad opanowaniem tego.
 
Igor

14 września 2019

amandaa
25 minut temu


W twoim przypadku raczej mówimy o niecierpliwości.

Pozdrawiam
Igor

ps. całkowicie bez potrzeby
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
14 września 2019

Igor:
amandaa
25 minut temu


W twoim przypadku raczej mówimy o niecierpliwości.

Pozdrawiam
Igor

ps. całkowicie bez potrzeby


No tak, to też. Poprostu nie lubię czekać, chciałabym wszystko od razu i najlepiej wszystko wiedzieć już... wiem, że tak się nie da, wiem...
 
amandaa
14 września 2019

Tak samo mam ze sprawami damsko-męskimi,nie lubię czekać - bo chce mieć wszystko jasne, nie umiem też żyć obecną chwilą, tylko wciąż myślę co będzie potem, jak to będzie, a potem okazuje się że dręczyłam się na marne, bo nic nie wyszło ;) wciąż myślę... i myślę. Chyba się sama kiedyś zamorduje tym myśleniem.
Chyba za dużo myślę a za mało robię ;)
 
Igor

15 września 2019

amandaa
Wczoraj o 23:49

No widzisz ostatnie zdanie w ostatnim poście podsumowało wszystko, trzeba zacząć działać - by coś się stało.

Pozdrawiam
Igor

ps. cieszą mnie twoje wnioski ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

16 września 2019

Igor:
Mirek, musisz więcej czytać a mniej słuchać takich wywodów o niczym

79277:
Jeśli dla Ciebie "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną" to jest NIC, to nie mamy o czym mówić...

79277:
Dlaczego literatura którą polecasz jest niby wartościowsza?

A Ty Mirku dobrze znasz "swoją" (przyjętą przez Ciebie za słuszną) literaturę?
https://www.salon24.pl/u/iktotuzmysla/581784,zazdrosny-jahwe-karzacy-do-4-pokolenia-fascynujace
Tak po mojemu, to jeśli Bóg jest jeden (tzw. Absolut, Źródło itp.), to znaczy tylko tyle, że wszyscy postrzegamy go na swój własny sposób, co dla niego i tak nie ma znaczenia, bo i tak jesteśmy ograniczeni w zrozumieniu jego istoty.
Natomiast wszelkie teksty o wyższości jednego boga nad innym mają znaczenie jedynie dla kapłanów, którzy walczą o wpływy i przez tych kapłanów zostały wymyślone.
Takie teksty powstały w celu walki: by napuszczać jednych ludzi na drugich i aż trudno uwierzyć, że w XXI wieku takie walki "plemienne" nadal mają miejsce.

Polecam przeczytać to:
https://www.klps.pl/nowosci/wydarzenia/item/1258-osiem-naprawde-wolalbym-bys-nie-komentarz.html
i zastanowić się nad sensem.

Nie zdajesz sobie sprawy Mirku z tego, że stałeś się narzędziem w ręku kapłanów i robisz to, na czym im najbardziej zależy: wzbudzanie konfliktów, niepokojów, skłócanie ludzi.
Oni bez walki, bez wrogów nie istnieją, a jak cię zdenerwują, nakręcą, to przestaniesz logicznie myśleć - to proste mechanizmy psychologiczne.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

16 września 2019

wendol
7 godzin temu

Wątpię by twój głos zdrowego rozsądku w jakikolwiek mu pomógł. Nie chciałem tego pisać wprost bo jak wiesz nie prowadzę tego wątku by psuć ludziom dobre samopoczucie ale w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z atakiem Urojeń Pieniaczych.

Tak to kwalifikuje niestety psychiatria we wczesnych fazach schizofrenii.

Natomiast źródłem tego jest niestety nerwica natręctw a w takim przypadku

nerwica eklezjogenna

Zatem jedynym ratunkiem dla takiego człowieka by uchronić się przed jej negatywnymi skutkami jest szybka racjonalizacja myślenia - by nie rzec nauka.

Pozdrawiam
Igor

ps. przybliżona liczba osób poszkodowanych przez podobne systemy myślowe to około 35.000 bo tyle spalono na stosach w słynnych procesach o czary procesy o czary
 

Niech Moc Będzie z Tobą
79277

16 września 2019

Jeśli możesz to bardzo proszę o usunięcie stąd mojego konta. Już tu zaglądał nie będę. Te wpisy to był eksperyment, żeby się o czymś przekonać. Eksperyment się udał. Wyszło tak jak podejrzewałem...
 
wendol

16 września 2019

Igor:
Wątpię by twój głos zdrowego rozsądku w jakikolwiek mu pomógł.

Niestety miałeś rację - ciężki przypadek podobny do mojej żony.
To nie jest kwestia braku logicznego myślenia i wiedzy, tylko określonych uwarunkowań psychicznych.

Tak Mirku - uciekaj, bo jeszcze coś Cię tu opęta ;)
W dawnych czasach to wszystko było prostsze - nasłałoby się Inkwizycję, egzorcystów, spaliliby kogo trzeba na stosie i sprawa załatwiona z kacerzami.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

16 września 2019

79277
4 godziny temu

Administrator w najbliższym czasie dokona blokady konta.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

16 września 2019

wendol
2 godziny temu

Takie czasy kolego ale przynajmniej jest postęp nie palą już na stosach. A swoja drogą byłem kiedyś na konferencji naukowej na UJ dotyczącej takich dziwnych rzeczy. W każdym bądź razie były omawiane interesujące nas przypadki i wyobraź sobie podano ciekawe dane.

By nie zanudzać bo nie robiłem już notatek pstrykłem zdjęcia, są to dane dotyczące np rzekomych opętań.

Fakty w Polsce nieoficjalnie

Wnioski


Zatem teraz sam widzisz, że prawdziwe opętanie czy nawet wywołanie ducha należy do fenomenu i rzadko się w ogóle udaje.

Reasumując u większości mamy do czynienia niestety z urojeniami.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

16 września 2019

79277:
Lekturę polecaną przez siebie zatrzymaj dla siebie. Np wszystkim polecaną "Misję" o świrze którego porwali kosmici i na innej planecie widział martwe ciało Jezusa... Super lektura. Bardzo wiarygodna... Łał!

Podstawowa różnica między mną, a Tobą w podejściu do lektury jest taka, że ja nie wykluczam określonych możliwości, ale podchodzę do nich z rezerwą, Ty natomiast traktujesz jakieś teksty jako "prawdę objawioną" i podchodzisz do nich bezkrytycznie, odrzucając jednocześnie wszystko inne.
Ja np. nie odrzucam religii jako całości, tylko elementy które przeczą jakiejkolwiek logice i zdrowej ludzkiej psychice ("Bóg" ze Starego Testamentu był psychopatą), a Ty po prostu jesteś fanatykiem i tyle.
I powiem Ci, że większość tzw. wierzących nie zgadza się ze wszystkim, co mówi Kościół - i to jest zdrowe podejście. Natomiast wiara we wszystkie te sprzeczności prowadzi do problemów psychicznych, bo tego wszystkiego nie da się ze sobą pogodzić, a jak próbujesz, to będziesz miał piekło myśli lub możesz spróbować wyłączyć myślenie, ale wtedy będziesz musiał stać się bezwzględnym fanatykiem i coraz mocniej sobie coś wmawiać i wręcz walczyć ze wszystkim, co może osłabić Twoją wiarę. Tak, czy inaczej będziesz walczył sam ze sobą - prędzej, czy później choroba gwarantowana.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
79277

16 września 2019

Igor:
Administrator w najbliższym czasie dokona blokady konta.

Nie blokady tylko usunięcia. OK?
A tak na marginesie- spieszno Ci... Już kiedyś chciałem usunąć konto a wy namawialiście mnie do pozostania.


wendol:
Ty natomiast traktujesz jakieś teksty jako

Nie masz bladego pojęcia o tym co myślę i jak myślę...


wendol:
ciężki przypadek podobny do mojej żony.

Czekałem aż nawiążesz do swojej żony. Twoje teksty są jak z zaciętej płyty.
Dużo mógłbym Ci tu teraz dowalić ale to nie ma sensu....



amandaa:

Jeśli chcesz rzeczywiście pomocy to nie proś o tarota tylko idź do kościoła i odmów koronkę do Bożego miłosierdzia lub dziesiątkę różańca w danej intencji... To skuteczniejsze niż ci się wydaje.

Pozdrawiam. Fanatyk religijny- taki jak żona Wendola :)
 
wendol

16 września 2019

Moje córki nie mogą uwierzyć w to, co się z Tobą stało.
Pytają, jak to możliwe.
Chyba wszyscy są ciekawi - napisz, co się stało...
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

16 września 2019

79277:
Pozdrawiam. Fanatyk religijny- taki jak żona Wendola :)

Moja żona jest chyba "lepsza".
Siedzi w tym:
http://ostrzezenie.net/wordpress/co-to-jest-ksiega-prawdy/
Kupiła wszystkie, chyba 6 tomów "Księgi Prawdy".
Słyszałeś o czymś takim?
Masz jeszcze szansę, by się nawrócić przed sądem ostatecznym ;)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
79277

17 września 2019

wendol:
napisz, co się stało...

A stało się coś? Nic nie zauważyłem...

Dyskusja z Tobą jest bezsensowna- z całym szacunkiem...
Nie to, że nie zrozumiesz. Ty nie będziesz chciał zrozumieć. zaprzeczysz zanim się zastanowisz... Bo Ty "wiesz już wszystko". Zjadłeś wszystkie rozumy i wszystko oprócz tego co już przyjąłeś- jest nie do przyjęcia.

Pozdrawiam Twoje córeczki. Modliłem się kiedyś za nie gdy jechałem do pracy- tak mi się o nich pomyślało i zrobiło mi się ich żal...
Pomodlę się jeszcze

Cześć. Mam dużo roboty. Jestem zmęczony. Idę spać...
 
wendol

17 września 2019

79277:
A stało się coś? Nic nie zauważyłem...

Córka pokazała mi Twoje starsze wpisy.
Zmiana jest uderzająca - o 180 stopni.
Przecież kiedyś nie byłeś "kościółkowy", tylko wręcz "anty".
Żal im jest Ciebie, że upadłeś na kolana przed Kościołem.
Ludzie odchodzą od Kościoła, a Ty...
Coś się stać musiało i to bardzo mocnego.
Przeważnie, jak ludzie przechodzą kryzys, to werbują ich różne sekty.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

17 września 2019

Jezus "Miłujcie się"
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
79277

17 września 2019

Użytkownik 79277 usunięty z Forum ze względu na nie stosowanie się do regulaminu i brak kultury osobistej.

Administrator
 
Igor

17 września 2019

wendol
11 godzin temu

Darek od siebie na koniec tej sprawy to Ci powiem, że kilka tysięcy ludzi napisało swoje pytania na samego maila i większości każdy wywiązał się ze zobowiązania, czyli znalazł biednego.

Niektórzy szukali po kilka razy bo jak mieszka się za granicą to nie takie proste, tam pod kościołem biedny raczej nie stoi.

Ile razy mi ktoś pisał, że wykupił komuś receptę czy dał kurtkę na zimę itd... I taki będzie wypisywał, że to wszystko gówno....

Po prostu dramat.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11228
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.