Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
sekretarka

18 września 2019

Witam Igorze,dziekuje za odpowiedz. Juz kiedys mi pomogles podjac decyzje.
Skorzystalam i jestem zadowolona.Przeczytalam tutaj na forum,ze ludzie maja problem znalezc biednego.Mam tak samo.Jesli jednak dobre uczynki sie licza to
uwierz mi,ze pomagam ludziom jezeli tylko moge.Na razie jestem uziemiona w domu, ale jak tylko bede mogla na pewno jadac do wiekszego miasta wspomoge finansowo kogos biednego.Jezeli moge o cos jeszcze zapatac to zastanawiam sie co dalej z moim zyciem zawodowym,czy mam sie martwic ? Pozdrawiam Wiesia
 
Igor

19 września 2019

sekretarka
Wczoraj o 10:19

Tak to niekiedy jest dla niektórych problem, nauszkać się muszą. Ale zauważ, że w życiu kiedy poszukujemy efektywnych rozwiązań też nie przychodzi nam to łatwo i nie zawsze w miejscach gdzie szukamy takie rozwiązania się znajdują.

Czasami bywa z nimi jak z wakacjami - chcesz odpocząć wyjedź gdzieś indziej.

Dobre uczynki też się liczą.

Pozdrawiam
Igor

ps. a co ty naprawdę myślisz alej o swoje pracy?
 

Niech Moc Będzie z Tobą
sekretarka

20 września 2019

Witaj Igorze,martwie sie po prostu o moja prace.Jestem dluższy czas na zwolnieniu lekarskim.W pracy tez juz sie denerwuja,bo brakuje ludzi.To akurat nie jest dziwne,bo praca cieżka i mało platna.Mam obawy,ze z moja dolegliwościa nie bede mogla tam wrocic,chociaz lubie przebywac ze starszymi ludzmi.Nie wiem czy mam szukac lzejszej nowej pracy ze wzgledow zdrowotnych?Chyba przede wszystkim nie wiem jak dlugo bede jeszcze chorowac.Jak dla mnie znowu za duzo niewiadowych...
Pozdrawiam
Wiesia
 
Igor

27 września 2019

sekretarka
7 dni temu o 11:46

Choroby są zazwyczaj po coś, jest to taki czas od życia w którym można się nad sobą samym zastanowić, chciał bym ci w takim razie coś polecić do przestudiowania.

Uważam, że ci się powinno to przydać w przypadku gdybyś chciała wykreować wokół siebie nową rzeczywistość.

Energia Ascetyczna

tutaj link do pobrania całości: LINK

Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor

ps. jak się z tym zaznajomisz dopiero uważam, że warto postawić karty ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
28 września 2019

Czy mogłabym Cię prosić o rozłożenie dla mnie kart na relację damsko-męskie raz jeszcze? Spotkałam pewnego mężczyznę 2/3 tygodnie temu, ale już kiedyś się spotkaliśmy,tylko wtedy byłam jeszcze z innym mężczyzną - znamy się tak z widzenia, mamy wspólnych znajomych, całkiem przystojny ten mężczyzna i wygląda na sympatycznego :) czy ja mu się podobam? Może będzie jakaś okazja bliżej się poznać.. ? Tak mi jakoś krąży on po głowie.
 
Igor

29 września 2019

amandaa
Wczoraj o 11:09

Tarot kartami Rycerz Mieczy i Koło Fortuny mówi, że jeśli tym razem będziesz bardziej wierzyć w siebie to ma to szanse na sukces.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
29 września 2019

Igor:
amandaa
Wczoraj o 11:09

Tarot kartami Rycerz Mieczy i Koło Fortuny mówi, że jeśli tym razem będziesz bardziej wierzyć w siebie to ma to szanse na sukces.

Pozdrawiam
Igor


Dziękuję
 
Igor

7 października 2019

amandaa
29 września, 14:21

Niema za co.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Olar4
22 listopada 2019

Witam serdecznie Igorze
Mam pytanie to Twoich kart ...Czy uczucia Pana Piotra są prawdziwe ?
Biedny otrzymał datek i podziękował
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
STRUMYK

23 listopada 2019

Witam!

Dawno już na forum nic się nie działo ;).

Zostały mi równo 2 miesiące do końca stażu w firmie ;)
Mam szansę na podpisanie umowy o pracę.

Pozdrawiam Igorze :)
 

Będzie OK!
alaiasia
24 listopada 2019

Hej!
Podoba nam się pewien chłopak z klasy, ale to nie jest dla nas problem, że podoba się nam obu.
Ciągle o nim myślimy i chciałybyśmy wiedzieć następujące rzeczy: jak to się skończy, co powinnyśmy zrobić, co on o nas myśli i czy mu się podobamy.
A tak w ogóle to jesteśmy córkami Wendola.
 
Igor

25 listopada 2019

Olar4
3 dni temu o 00:00

Tarot kartami Król Monet i Rydwan VII mówi, że to dobry kierunek.

Pozdrawiam
Igor

ps. wie co chce ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

25 listopada 2019

STRUMYK
2 dni temu o 16:38

Ostatnimi czasy studiowałem dobre wydania, prawie, że magiczne więc mnie też chwilę nie było.

Cieszy mnie twoja metamorfoza, to w tym wszystkim jest najważniejsze.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

25 listopada 2019

alaiasia
Wczoraj o 16:12

Witam i pozdrawiam was obie serdecznie, Tarot kartami Sąd XX i Walet Pucharów mówi, że on się was trochę boi, no ale jeśli będzie cie dla człowieka miłe to kto to wie ;)

Pozdrawiam Serdecznie
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
26 listopada 2019

Witaj Igorze! :)
Czy mógłbyś postawić mi karty? Niebawem mam ważny egzamin, chciałbym wiedzieć jak mi pojdzie, i czy zdam ten egzamin? Termin mam na 7 grudnia. Uczę się ale podobno egzamin nie jest łatwy...A ja martwię się czy stres mnie "zje"
Pozdrawiam :)
 
Igor

27 listopada 2019

amandaa
Wczoraj o 20:2

Nic tutaj nie widzę takiego by miało ci przeszkodzić poza oczywiście własnym wyolbrzymianiem tematu i strachem ;)

Jeśli nie występują u ciebie jakieś przeciwwskazania najlepiej kupić jakiś suplement diety i z kilka dni pozażywać - oczywiście kilka dni przed egzaminem.

Suplement

Pozdrawiam
Igor

ps. no i oczywiście się uczyć ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
27 listopada 2019

Igor:
amandaa
Wczoraj o 20:2

Nic tutaj nie widzę takiego by miało ci przeszkodzić poza oczywiście własnym wyolbrzymianiem tematu i strachem ;)

Jeśli nie występują u ciebie jakieś przeciwwskazania najlepiej kupić jakiś suplement diety i z kilka dni pozażywać - oczywiście kilka dni przed egzaminem.

Suplement

Pozdrawiam
Igor

ps. no i oczywiście się uczyć ;)


Dzięki, tak zamierzam zrobić. Ale zalicze ten egzamin? Pomijając stres itd. Widac w kartach że test pojdzie mi dobrze?
 
amandaa
27 listopada 2019

Czy nic nie widać...?
 
Igor

28 listopada 2019

amandaa
Wczoraj o 23:11

Tarot nic nie mówi o twoich obawach, ponadto wskazuje że trzeba się regularnie wysypiać.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
29 listopada 2019

Igor:
amandaa
Wczoraj o 23:11

Tarot nic nie mówi o twoich obawach, ponadto wskazuje że trzeba się regularnie wysypiać.

Pozdrawiam
Igor


Dzięki, mam nadzieję że dobrze mi pójdzie.
Pozdrawiam
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.