Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

30 listopada 2019

amandaa
Wczoraj o 10:16

Jak tak będziesz robić zawsze wszystko ci dobrze pójdzie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
8 grudnia 2019

Igor:


Chyba zawalilam sprawe...:( :(
Wydeje mi się że nie zaliczyłam egzaminu...
 
amandaa
8 grudnia 2019

Jestem zła na siebie, ale jeszcze mam nadzieję.
Więc mam pytanie, czy mogłabyś sprawdzić czy zaliczyłam? Może minimalna ilością się załapie
Bardzo proszę:( czekanie mnie wykończy
 
amandaa
9 grudnia 2019

Igorze pomożesz sprawdzić wynik? Muszę czekać kilkanascie dni...:( bardzo proszę...
 
Igor

10 grudnia 2019

amandaa
Wczoraj o 16:44

Powidz mi tak czego się boisz i po co? To jest sprawa pierwsza, sprawa druga czy robiłaś co miałaś zrobić?

Sprawa trzecia co według ciebie zrobiłaś źle i dlaczego utraciłaś nad sobą samokontrolę?

Pozdrawiam
Igor

ps. Królowa Kijów tak mówi Tarot - czyli zostaniesz poddane kobiecej ocenie.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
izabelastruczyk
10 grudnia 2019

Dzień dobry. Szukam odpowiedzi na pytanie: jaką drogą zawodową powinnam pójść? Co jest moim powołaniem? Pozdrawiam
 

IzaStr
Igor

10 grudnia 2019

izabelastruczyk
3 godziny temu

Cieszy mnie twoje pytanie, w zasadzie dotyczy ono głębokiego sensu życia, świadczy też o tym, że jesteś bardzo dojrzałą osobą.

Zatem chciałbym abyś przez 30 kolejnych dni od pełni, czwartek, wykonywała poniższe ćwiczenie, pamiętaj by mniej więcej godzina kiedy będziesz to wykonywać była ta sama.


Pismo automatyczne

Pozdrawiam
Igor

ps. bardzo mnie cieszy kiedy raz na tydzień podzielisz się tutaj z nami swoimi przemyśleniami.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
11 grudnia 2019

Igor:
amandaa
Wczoraj o 16:44

Powidz mi tak czego się boisz i po co? To jest sprawa pierwsza, sprawa druga czy robiłaś co miałaś zrobić?

Sprawa trzecia co według ciebie zrobiłaś źle i dlaczego utraciłaś nad sobą samokontrolę?

Pozdrawiam
Igor

ps. Królowa Kijów tak mówi Tarot - czyli zostaniesz poddane kobiecej ocenie.


Czego się boję?
Boję się tego że zawaliłam, bardzo zależało mi aby zaliczyć ten egzamin, dużo się uczyłam, ale miałam niestety mało czasu...
Co zrobiłam źle?
Egzamin składał się z 2 części-do jednej przełożyłam się bardzo a na drugą nie starczyło mi czasu. Poza tym zdenerwowałam się i straciłam koncentrację. Nie wiem czy mi się tak wydaje, czy naprawdę poszło mi kiepsko.
Co znaczy że zostanę poddana kobiecej ocenie? Królowa kijow, czyli ta kobieta oceni moją pracę?
Napisz chociaż jak ją oceni :(
 
Igor

11 grudnia 2019

amandaa
19 godzin temu


Instrukcja

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
amandaa
11 grudnia 2019

Igor:
amandaa
19 godzin temu


Instrukcja

Pozdrawiam
Igor


Niestety nie mam kart aby sobie sama powróżyć
 
Igor

12 grudnia 2019

amandaa
Wczoraj o 20:50

Skoro nie chce ci się nawet ruszyć 4 liter pójść i kart pożyczyć więc w ramach ćwiczenia silnej woli poczekasz na oficjalny wynik.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
12 grudnia 2019

Nie umiem wdróżyć, gdybym potrafiła to bym nie pisała tutaj :( dobra poczekam poprostu na wyniki
 
amandaa
12 grudnia 2019

Wróżyć*
 
Igor

13 grudnia 2019

amandaa
Wczoraj o 11:44

To tutaj metoda bez używania kart: Kabalistyka

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
13 grudnia 2019

Dzien dobry! Mam pytanie odnosnie T z ktorym jestem w zwiazku. Czy moge mu ufac? Czy pewna kobieta M.S moze zagrozic naszemu zwiazkowi?
Wsparlam uboga kobiete pieniazkiem. Podziekowala. Pozdrawiam!
 
Igor

13 grudnia 2019

jaaa
3 godziny temu

Tarot kartami Sąd XX i Rycerz Pucharów mówi, że możesz mu zaufać, jednak problemem nie jest kobieta M.S. ale namiętności u mężczyzny opisane jako Rycerz Pucharów co oznacza przemianę uczuciową.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
13 grudnia 2019

Dziekuje! A jak rozumiec ta przemiane?
 
jaaa
13 grudnia 2019

Nic do mnie juz nie czuje?
 
Igor

14 grudnia 2019

jaaa
Wczoraj o 19:46

Brak chwilowej stabilności emocjonalnej.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Dzinks
18 grudnia 2019

Dzień dobry,
Mam pytanie kiedy wreszcie uda mi się poznać mężczyznę na stałą relacje związkową, a może z Panem R. jeszcze mamy szanse na powrót do siebie? jaka jest przyszłość tej relacji?
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.