Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
24 stycznia 2020

Igor:
amandaa
Wczoraj o 12:12

Takie ćwiczenia polegają na rozmowie z własną duszą nie należą do łatwych ale efektywność jest wysoka.

Pozdrawiam
Igor



Moja dusza chyba nic nie pragnie tylko spokoju i zdania tych egzaminów...Nie mam wymagań żadnych oprócz kwesti bardziej materialnej.
 
Igor

25 stycznia 2020

amandaa
Wczoraj o 15:12

A jak idzie ci zalecony kurs?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
29 stycznia 2020

Igor:
amandaa
Wczoraj o 15:12

A jak idzie ci zalecony kurs?

Pozdrawiam
Igor


Nie miałam ostatnio czasu...ani głowy do tego:(
Dziś wieczorem zacznę:)

Ps. Miałam paskudny okres chwilowo... ehh
 
STRUMYK

29 stycznia 2020

Witam!

Podpisałem dzisiaj umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące i nie jestem już bezrobotny.

Pozdrawiam,

STRUMYK,

PS Nie daje mi spać myśl o tej dziewczynie, którą mogę spotkać w życiu, Igorze :)
 

Będzie OK!
amandaa
30 stycznia 2020

Igor:
amandaa
Wczoraj o 23:29

A wykonywałaś kiedyś ćwiczenia z samopoznania? Takie ćwiczenia które pozwoliły by ci zajrzeć wgłąb własnej duszy i dowiedzieć się o co twemu wnętrzu naprawdę w życiu chodzi?

Pozdrawiam
Igor


Czy to ma związek np. Z medytacją?
 
amandaa
30 stycznia 2020

Myślisz że jak zajrzę wgłąb siebie to zrozumiem czego naprawdę mi potrzeba i co robić?

Tak się zastanawiałam ostatnio, czy mój wewnętrzny niepokój nie jest związany z tym, że czegoś mi brak? Lub coś robię wbrew sobie? A poprostu nieuswadamiam sobie tego. Może powinnam COŚ zrobić, tylko tego czegoś sobie nieuświadamiam.
Takie głębokie myśli mnie naszły...
Może stąd ostatnio moje porażki?
 
Igor

31 stycznia 2020

amandaa
Wczoraj o 09:48

Wnioski dobre, teraz pytanie czy chciała byś coś takiego zrobić?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

31 stycznia 2020

STRUMYK
2 dni temu o 14:18

A co cię nurtuje?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

31 stycznia 2020

Nurtuje mnie to jak ją spotkam, jak ja z pracy prosto do domu idę, jadę.
 

Będzie OK!
tajne.tarot-marsylski.pl

 
amandaa
31 stycznia 2020

Igor:
amandaa
Wczoraj o 09:48

Wnioski dobre, teraz pytanie czy chciała byś coś takiego zrobić?

Pozdrawiam
Igor


Pewnie że tak, musze w końcu coś ze sobą zrobić.
 
amandaa
2 lutego 2020

Igor:
amandaa
2 dni temu o 13:38


Tarot kartami Umiarkowanie XIV i Królowa Pucharów - za dużo oczekujesz od tego człowieka on na takie poważne rzeczy jeszcze nie jest gotowy. Na razie przyjaźń to jest dobry pomysł ;)

Pozdrawiam
Igor



Chciałam Ci tylko powiedzieć, że miałeś rację co do Pana x :) nie będzie raczej z tego nic poza przyjaźnią, dałam spokój.
 
Igor

3 lutego 2020

STRUMYK
5 dni temu o 14:18

A czy to ważne gdzie i w jaki sposób spotkasz swoją prawdziwą miłość? Grunt by była prawdziwa i abyście razem mogli poczuć, że spotkały się dwie zagubione połówki.

To jest najważniejsze.

Pozdrawiam
Igor

ps. od siebie ci powiem, że jak spotkasz tylko taką osobę od razu będziesz wiedział, że to ta osoba.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

3 lutego 2020

amandaa
Wczoraj o 13:21

I bardzo dobrze, grunt że byłaś w stanie podjąć od razu decyzję.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
3 lutego 2020

"No i twój facet to będzie facet z innego świata niż myślisz."

Zacytowałam twoje słowa, które napisałeś w tamtym roku odnośnie mojego pytania o partnera i niestety chyba z innego świata to on będzie jeśli coś istnieje po śmierci:D umawiałam się wprawdzie przez pewien czas, próbowałam, ale ja się nie nadaje, odpusciłam sobie. Nie bardzo mi wychodzi w sprawach damsko-męskich. Zostawiłam to i zaczęłam myśleć i planować swoją przyszłości w pojedynkę.
Jestem zniechęcona i zrezygnowania.
Ale najgorzej mnie irytuje presja otoczenia, te pytania..." Masz kogoś? Dlaczego nikogo nie masz? Zostaniesz już sama i na starość nikt Ci szklanki z wadą nie poda... Jesteś już w takim wieku że powinnaś mieć dziecko!"
Itp. Itd. nie wiem co mam odpowiadać tym ludziom...odpier****** się ode mnie? Trochę niegrzecznie :D
 
Igor

3 lutego 2020

amandaa
9 godzin temu

Tak, powinnaś tym osobą tak odpowiedzieć. Nigdy niema żadnej gwarancji, że ktokolwiek ci wodę poda.

Poza tym te pytania są do dupy, mieć to można psa lub kota a z partnerem to można być.

Teraz trzeba sobie zadać pytanie z kim ty byś chciała być i po co?

Pozdrawiam
Igor

ps. takie rady kończą się później uprawianiem sexu po ciemku z zamkniętymi oczami, dramat.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

3 lutego 2020

Chciałbym abyś przestudiowała sobie poniższy materiał, tak na spokojnie.

https://tarot-marsylski.pl/synchronicznosc-wyklad/


Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
3 lutego 2020

Igor:
amandaa
9 godzin temu

Tak, powinnaś tym osobą tak odpowiedzieć. Nigdy niema żadnej gwarancji, że ktokolwiek ci wodę poda.

Poza tym te pytania są do dupy, mieć to można psa lub kota a z partnerem to można być.

Teraz trzeba sobie zadać pytanie z kim ty byś chciała być i po co?

Pozdrawiam
Igor

ps. takie rady kończą się później uprawianiem sexu po ciemku z zamkniętymi oczami, dramat.


Ja też jestem tego zdania co Ty:) dzieci nie są po to aby potem podawać cokolwiek. Uważam że dzieci mogą, a nie muszą, bo nie są niczyją własność. Nie chce aby być może moje (jeśli będę je mieć) były uwiązane.

takie rady kończą się później uprawianiem sexu po ciemku z zamkniętymi oczami, dramat.

Hahaha :D dokładnie tak.

Ja bym chciała kogoś kto by mnie zaakceptował, taką jaką jestem, nie był doskonały - nie lubię panów idealnych... takiego ktogoś kto ma poczucie humoru (bo to cenie) nie lubię sztywniaków - takich ą,ę... niedawno się spotkałam z podobnym panem :( porażka.

Takiego kogoś z kim bym się dobrze czuła, kogoś w rodzaju przyjaciela. Nie mężczyznę, a przyjaciela chce.

Dlatego myślałam, że z tym facetem o którego pytałam wcześniej coś wyjdzie więcej :) no ale nie. On jest po rozwodzie, zamknął się raczej na związki, jeśli można tak to nazwać. Wydaje mi się że on jest takim moim typem mężczyzny. Bardzo dobrze nam sie rozmawia mamy wspolne zainteresowania. Ale on nie chce związku. Jestem podobno dla niego za młoda itp. :( kurde, czy to jest wadą? W jego umyśle chyba tak.
 
amandaa
3 lutego 2020

Igor:
Chciałbym abyś przestudiowała sobie poniższy materiał, tak na spokojnie.

https://tarot-marsylski.pl/synchronicznosc-wyklad/




Pozdrawiam
Igor



Hahaha jestem chora somatycznie?
Zaraz obejrzę.
 
Igor

4 lutego 2020

amandaa
Wczoraj o 22:47

I jakie wnioski z przestudiowania materiału?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
6 lutego 2020

Igor powiedz prosze czy moj partner ma romans? Bardzo nam sie nie uklada :(
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.