Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

3 marca 2020

Witam!

Igorze, mam pytanie niezobowiązujące, interesujące chyba wszystkich.
Jak potoczy się historia z koronawirusem?

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

5 marca 2020

STRUMYK
2 dni temu o 14:51

A wiesz jakoś mnie ten temat nie interesuje. Ale jak będę siedział nad kartami zajrzę w wolnym czasie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

5 marca 2020

Witam!

A pytałem z czystej ciekawości, myślę, że mi to nie grozi, ale lepiej być zabezpieczonym w sumie, może znajdzie się szczepionka na to.

Jeśli chodzi o moją pracę, to jestem do końca kwietnia na okresie próbnym. Co będzie dalej, to nie wiem. Ale pewne doświadczenie już zebrałem, mam też dużo kasy na koncie. W gry liczbowe nie chce mi się grywać, jestem teraz oszczędny w wydawaniu pieniędzy.

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
amandaa
7 marca 2020

Igor:
amandaa
2 godziny temu

Zobaczymy jak tobie pójdzie, powodzenia.

Pozdrawiam
Igor


Witaj.
Próbowałam, jednak eksperyment się nie udał. Długo tak trwałam bez ruchu wpatrując się w przedmiot. Czułam się zmęczona. A Czy to próbowałeś?
 
amandaa
7 marca 2020

Dlaczego organizm czuje się tym zmęczony? Powinin być raczej zrelaksowany...
 
amandaa
7 marca 2020

Jak zamknęłam powieki na chwilę po dłuższym czasie i otworzyłam to miałam jakieś migawki jakiś obrazów- podejrzewam że ze zmęczenia. Taki nijakie wzorki biało czerwone itp.
 
amandaa
7 marca 2020

Dziś też jestem zmęczona ale nie co jest tego powodem, zrobię sobie drugą kawę to mi przejdzie :)
 
Igor

8 marca 2020

amandaa
Wczoraj o 11:55

Dzisiaj w nocy jest pełnia więc dobrze było by w takim razie wykonać to ćwiczenie, w godzinach pomiędzy 23 a 24.

pismo automatyczne

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

8 marca 2020

STRUMYK
3 dni temu o 14:33

Na pewno warto zaszczepić się na zwykłą grypę. To jak tylko jesteś zdrowy to zrób, wtedy łatwiej się choruję bo tylko ma się jednego wirusa.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
amandaa
10 marca 2020

Igor:

Chyba na razie sobie odpocznę od tego,jestem zmęczona:( A dziś miałam jakiś koszmar w nocy
 
Igor

11 marca 2020

amandaa
Wczoraj o 11:25

Co ci się śniło?

Pozdrawiam
Igor

ps. gdybyś opisała w tedy będziemy wiedzieć czy to wizja czy mózg oczyszcza się ze śmieci?
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
11 marca 2020

Igor:
amandaa
Wczoraj o 11:25

Co ci się śniło?

Pozdrawiam
Igor

ps. gdybyś opisała w tedy będziemy wiedzieć czy to wizja czy mózg oczyszcza się ze śmieci?


Śniło mi się że byłam w jakimś domu. To był niby mój dom, ale pierwszy raz widziałam ten dom, była tam moja rodzina - jakaś awantura była między nami, później ktoś mnie dusił, okazało się,że był to mój ojciec. Dzwoniłam na policję, wzięłam telefon i mówię do niego że dzwonię po policję. On myślał, że ja żartuje, że tego nie zrobię, więc podałam mu telefon żeby usłyszał. On siedział na kanapie i już jakby się uspokoił.
Potem (to jakby druga część snu) byłam nad morzem z dwiema kuzynkami, ale te morze było brzydkie, ponure. Nie było słońca, szaro,buro,
choć zimno nie było mi. Weszłam do wody i przewróciła mnie fala. Wstałam i poszłam dalej do tej wody, nie przestraszyła mnie ta fala.
Później byłam w innym domu, też mi nieznanym. Tam był mój przyjaciel (ten o którego Cię kiedyś pytałam) leżeliśmy na łóżku. W pewnym momencie on mnie zaczął dotykać, włożył mi rękę pod bluzkę,położył się na mnie. Było mi dobrze, ale on nagle powiedział, że musi iść. Poszedł A ja zostałam w tym domu.
Dalej nie pamiętam. Ale taki strasznie męczący był.
 
amandaa
11 marca 2020

Może ten sen oznacza jakieś kłopoty u mnie... :(
Albo tak jak mówisz, takie oczyszczenie.
Zawsze mnie niepokoją takie sny.
Co myślisz?
 
Igor

12 marca 2020

amandaa
Wczoraj o 18:34

To oznacza, że boisz się samotności ale nie pozwolisz się zdominować mężczyźnie.

Na wczesnym etapie rozwoju do takiego zdominowania dochodzi własnie w relacjach rodzicielskich, choć na pierwszy rzut oka wygląda tam to wszystko różowo.

Pozdrawiam
Igor

ps. przechodzisz ewolucję.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
12 marca 2020

Igor:


Dziękuję Ci za interpretację. Rzeczywiście tak jest jak piszesz.
Przechodzę ewolucję?
Znaczy jakiś rodzaj metamorfozy wewnętrznej, tak?
 
Igor

12 marca 2020

amandaa
6 godzin temu

Tak, najnormalniej dorastasz.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
amandaa
13 marca 2020

A co myślisz Igorze o tym całym koronawirusie?
Ja się bardziej boje paraliżu ogólnego i tego że wpadnę w problemy finansowe niż samego wirusa.
Męczy mnie ta napięta sytuacja szczucie takie... masakra, kolejne ograniczenia wprowadzają :/
 
amandaa
15 marca 2020

Myślisz że długo to potrwa wszystko? :(
 
Igor

15 marca 2020

amandaa
10 godzin temu


W Polsce jeszcze dwa tygodnie. Nie martw się tym, to są rzeczy na które nie mamy żadnego wpływu.

Pozdrawiam
Igor

ps. było wiadome, że będą problemy na świecie z grypą, nie było do końca tylko pewne kiedy to się stanie.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

15 marca 2020

Witam!

Ja się nie zgodzę z tym, że na pewne rzeczy nie mamy żadnego wpływu. Każdy człowiek na Ziemi ma moc stwarzania swojej rzeczywistości, tylko religie i władza umniejszają nasze zdolności. Przynajmniej ja staram się to zmienić w sobie, albo będę się starał to zmienić w przyszłości. Nie chcę narzekać na wszystko dookoła, tylko więcej się uśmiechać do siebie i ludzi, w końcu przyciągamy do siebie to, o czym najczęściej myślimy i się czegoś boimy.

Amandoo wirus zniknie, jak tylko podniesie się temperatura na wiosnę, ale pewnie wyrządzi jeszcze trochę szkód.

Pozdrawiam,

P.S. Cieszę się, że nie było takiej zimy jak zwykle w tym roku, nie mogę się już doczekać pełni wiosny i lata, a potem jesieni :)
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.