Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11233
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

25 czerwca 2020

Witam Igorze!

Piszę tą wiadomość prosto z pracy, bo mam przerwę chwilowo.
Mam takie zapytanie:

Czy powinienem myśleć o zmianie miejsca pracy na inne, lepsze?

Po prostu w obecnej tej nowej pracy się zwyczajnie nudzę i się marnuję na potęgę.

I czy możliwe jest zrobienie analizy mojej osoby przy użyciu tarota za odpowiednią opłatą, tak jak mi kiedyś pewien tarocista zrobił?

Czy wolisz po prostu, abym wsparł jakiegoś biednego pewną kwotą na ulicy spotkanego, czy w inny sposób?

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

25 czerwca 2020

STRUMYK
4 godziny temu

To, że nie będzie to dla ciebie miejsce rozwojowe było wiadomym od początku, spójrz na wcześniejsze posty. To chwilowy przystanek. Potem pójdziesz dalej.

Analizę owszem zrobić możemy, choć już ją i tak robiliśmy wcześniej.

Wyglądało by to tak, że 14 dni poświęcił byś na dokładne zrobienie tego co ci powiem. Instrukcje dostał byś jak zwykle w mailu.

Co do rozliczeń istnieje kilka opcji jak zauważyłeś, jest też pewna sprawa którą mógłbyś dla mnie zrobić w ramach przysługi, muszę się tylko zastanowić czy miało by to sen i czy byłbyś w realizację planu faktycznie zaangażowany.

Pozdrawiam
Igor

ps. jeśli się zdecydujesz napisz na maila.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

25 czerwca 2020

Dzięki za odpowiedź szybką. Ostatecznie mama mi wybiła z głowy rezygnację z tej pracy, w końcu zarobek w kwocie około 2000 pln netto nie wszędzie bym dostał. Nie da się ukryć, że to praca dostana po znajomości i na umowę o pracę do końca roku.

Jeszcze wszystko sobie przemyślę jak zawsze i dam znać efekty.

Biednego nie zawsze mogę spotkać, a np na jakąś fundację i chore małe dzieci mogę przelać pieniądze.

Może niepotrzebnie jak to mam w zwyczaju wszystkim się przejmuję :P

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

25 czerwca 2020

STRUMYK
3 godziny temu

I dobrze ci matka powiedziała, tutaj zwalnianie się przed zakończeniem kolejnego etapu ewolucji nie miało by żadnego sensu.

Podejdź do tego tak - luz w pracy daje wolną głowę do dokonania postępu we własnych sprawach.

Pozdrawiam
Igor

ps. to fakt nie potrzebnie się martwisz na wyrost
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
26 czerwca 2020

Igorze on będzie chciał wrócić? Ma kogoś?
 
jaaa
26 czerwca 2020

I przepraszam, że tak dociekam i Cię mecze. Nie wiem co już myśleć, nie wiem jak Twoje wróżby interpretować :(

Pozdrawiam
 
Igor

26 czerwca 2020

jaaa
2 godziny temu

Napisz wyraźnie o co ci chodzi.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
26 czerwca 2020

O to czy wróci? Czy będzie kiedyś tego chciał czy już po ptakach? :(
 
Igor

27 czerwca 2020

jaaa
Wczoraj o 16:49

W takim razie zrobimy tak - napisz do mnie na maila.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
jaaa
27 czerwca 2020

Napisałam Igorze.

Pozdrawiam!!
 
Igor

27 czerwca 2020

jaaa
9 godzin temu

W takim razie wykonaj zalecenia jakie są w mailu.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
7 lipca 2020

Igor, po 1 przeczytaniu książki wciągam następujące ogólne wnioski:
- żylam jego zyciem, a nie swoim
- jestem pesymistką kreująca sobie czarne scenariusze i niestety ten jeden się ziścił (on odszedł)
- zdecydowanie źle postrzegam sama siebie, co ma odbicie w moim zachowaniu
- muszę zmienić swoje życie, co już wdrazam małym krokiem ( zwiekszylam swoją aktywność fizyczna)
- no i teraz pasowałoby sobie wizualizować, że on wróci, a jeśli nie wróci to żyć dalej...
No ale ja bardzo chciałabym jednak żebyśmy byli razem. Czy samo pozytywne myślenie pomoże..?

Pozdrawiam
 
Igor

7 lipca 2020

jaaa
5 godzin temu

Cieszą mnie twoje wnioski widać, że podeszłaś do sprawy jak trzeba. Widzę, że jesteś gotowa by dokonać postępu.

To teraz drugi raz, po trzecim będziesz wiedzieć jak to zrobić.

Pozdrawiam
Igor

ps. by wrócił musiała byś stać się taką jaką byłaś przed jego odejściem, przestałaś być atrakcyjna bo wypaliłaś się na jego życie, nie byłaś optymistyczna bo oddałaś własną energię na cudze sprawy - choć myślałaś, że są one wasze wspólne.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
8 lipca 2020

A jak się zachowywać wobec niego przez ten czas? Ja go zupełnie unikam, nie widziałam już wiele tygodni,chodź co 2 dzień jest możliwość.Czy to dobra droga czy spowoduje zupełny zanik uczuć z jego strony?

Pozdrawiam
 
jaaa
8 lipca 2020

Czekaj czekaj chyba źle zrozumiałam. Tzn jak dalej będę starać się trwać w jego życiu to wtedy wroci? Musiałabym dalej starać się dzielić jego pasje/ ciągle przepraszać itd? To nowe go odepchnie?
 
Igor

8 lipca 2020

jaaa
6 godzin temu

Myślę, że już czas brać się za materiał.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
8 lipca 2020

Nieprzejednany jesteś Igor :) Napisz chociaż czy go unikać czy wręcz przeciwnie..
 
Igor

8 lipca 2020

jaaa
49 minut temu

Poświęcam ci czas gdyż chcę byś odzyskała samodzielną kontrolę nad własnym życiem.

Jeśli miałbym tobą kierować to jaki miało by to sens?

Pomyśl o tym niekiedy.


Pozdrawiam
Igor

ps. sprawa jest prosta nie ty tutaj ustalasz zasady.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
8 lipca 2020

Biorę się za wskazówki z książki w takim razie. Obawiam się jednak, że nie mając z nim kontaktu urwie się on już na zawsze, nie wróci..albo ja już tego nie będę chciała..

Pozdrawiam i odezwę się za jakiś czas. I dzięki za cierpliwosc!
 
STRUMYK

9 lipca 2020

Witam!

Igorze, czy jest możliwość zakupu polecanej przez Ciebie książki w sieci, bo widzę, że książka ogólnie nie jest specjalnie dostępna :/

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11233
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.