Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
227ania
26 lipca 2020

Jakie to bariery i jak je pokonac?
 
Igor

27 lipca 2020

227ania
Wczoraj o 17:25

Najlepiej byś sama to w sobie odkryła inaczej nic z tego nie będzie, napisz do mnie, sprawa będzie wymagać drobnej inwestycji i 30 dni pracy nad sobą.

Poszczególne wnioski jakie będą ci przychodzić do głowy najlepiej byś opisywała tutaj.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
227ania
27 lipca 2020

Ok. Mail wyslany
Pozdrawiam
 
STRUMYK

31 lipca 2020

Witam Igorze!

Czy w przyszłości będę się jeszcze kształcił w jakimś kierunku? Myślałem kiedyś dawniej o kierunku dekorator wnętrz lub kurs feng-shui.

W grę wchodziłaby roczna szkoła o trybie zaocznym połączona z jakąś pracą, tak, abym miał dochody.

PS. W weekend zabieram się za czytanie książki, bo w tygodniu po pracy mi się nie chce, albo już jestem zmęczony przed snem, około 20-tej h.

Pozdrawiam,
STRUMYK

Znowu śniła mi się jakaś dziewczyna dzisiaj, i chyba brat z Warszawy :)
 

Będzie OK!
STRUMYK

31 lipca 2020

A dlaczego akurat kurs o urządzaniu wnętrz? Bo lubię przestawiać rzeczy na swoje miejsca np w kuchni, a może w innych życiach się tym zajmowałem :P
 

Będzie OK!
STRUMYK

31 lipca 2020

I nie wiem czemu często mi się śni stolica, tak, jakbym miał jeszcze tam wrócić by tam zamieszkać i pracować, być może po śmierci babci i/lub rodziców, a może z rodzicami. W sumie to niewiele mnie trzyma w Dąbrowie :P
 

Będzie OK!
227ania
31 lipca 2020

Witaj Igorze
Biedna bardzo dziękuje.
Pozdrawiam
 
227ania
4 sierpnia 2020

Dzien 1
Bardzo przyjemne po zakonczeniu usmiech nie schodzil mi z ust. Troche wystraszylam sie węża ale teraz jestem przygotowana. Sen przyjemny.
Pozdrawiam
 
Igor

4 sierpnia 2020

227ania
13 godzin temu

Super, węża niema się co bać.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

4 sierpnia 2020

STRUMYK
4 dni temu o 11:40

Sny oznaczają, że pojawiła się gotowość do dalszej ewolucji.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
227ania
5 sierpnia 2020

Kolejny sen. Tym razem przepraszal mnie na kolanach i ze lzami w oczach. Dziwne bo zazwyczach w snach to ja plakalam.
 
STRUMYK

5 sierpnia 2020

A dzisiaj śnił mi się mój pokój w którym śpię, było też radio i nastawiałem w radio stację ESKA, parę razy tak we śnie było i chyba sprzątałem coś z dywanu, i nie wiem czy czasem siostra mi się nie śniła.

Pozdrawiam,
STRUMYK :)

Dlaczego często mi się śni Warszawa i dom w którym kilka lat mieszkałem z rodziną? Może dlatego, że mam z tamtego pobytu wiele dobrych i też złych wspomnień? Może dlatego...

PS Przydałoby się aktywować temat o snach, tam bym je opisywał Igorze :)
 

Będzie OK!
Igor

5 sierpnia 2020

STRUMYK
47 minut temu

Nie widzę problemów byś opisywał je własnie tutaj, w końcu świadome śnienie jest jedną z metod kontaktu z własną intuicją, podobnie jak karty.

Poza tym, wielu ludziom możesz pomóc opisując własną drogę w procesie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

5 sierpnia 2020

227ania
godzinę temu

Grunt, że ustąpiło poczucie winy.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

5 sierpnia 2020

Ok, fajnie, że mogę tutaj opisywać sny :)

Może opiszę tutaj krótko swoje dotychczasowe życie, jak to u mnie było.
A więc pokrótce:

Urodziłem się 10 lutego 1981 roku w Dąbrowie Górniczej jako wcześniak, z dużą wadą wzroku od samego początku mojego życia (co do dziś jest i problemem i jednocześnie nie do końca jest). Pierwsze lata spędziłem mieszkając w bloku w dzielnicy Gołonóg i tam się ukształtowała moja osobowość na wczesne lata życia, miałem kolegów i koleżanki w przedszkolu i szkole podstawowej i na osiedlu. W połowie 4 klasy przeprowadziłem się d dzielnicy Dziewiąty blisko Pogorii III i parku Zielona. I w tej dzielnicy dalej się wychowywałem za młodości. Nowa szkoła, nowi koledzy i koleżanki. Potem przyszła pora na szkołę średnią w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym, nauka jakoś mi szła po grudzie, raczej byłem średnim uczniem, ale maturę zdałem jako tako. Do dzisiaj i to nie raz śniły mi się koleżanki z liceum, widocznie tak miało być. Po maturze w 2000 roku przeprowadziłem się z rodziną do Warszawy i tam też mieszkałem parę lat do 2007 roku, też i w Piasecznie niecały rok wynajmowali rodzice dom dość drogo, ale gdy kasa się skończyła wróciłem najpierw sam do Zagłębia, potem mama wróciła i w końcu tata i tak mieszkam z rodzicami w Dąbrowie po dziś dzień. Jak była kasa w domu to i podróże zagraniczne mi się zdarzały po Europie i w Afryce. Jesli chodzi o pracę, to pracowałem głównie w gastronomii, jako pracownik hali sportowej i w biurze, zresztą dziś też jestem w biurze (i dodatkowo jako pracownik ochrony na zakładzie po kopalni węgla Paryż w DG). Zdarzyły mi się dwie główne choroby w życiu tj. schizofrenia i ostre zapalenie trzustki, z której szczęśliwie ozdrowiałem, dzięki pomocy lekarzy, ale do dzisiaj muszę brać tabletki na chorobę psychiczną. Dzisiaj jestem sam, nie mam dziewczyny ani znajomych, może tak ma być na teraz, może to się zmieni w przyszłości, na pewno się nie poddam, może wrócę na dobrą ścieżkę życiową, z której będę zadowolony i szczęśliwy. Póki co, mam gdzie się podziać, co jeść, spać i pracować. To by było na tyle :):):)
 

Będzie OK!
STRUMYK

5 sierpnia 2020

Jeśli chodzi o identyfikację w świecie materii to jestem:

Liczba Mistrzowska 22 (a na pewno 4)
Białe Wiodące Zwierciadło (Kin 18) z kalendarza Majów,
Kogut w horoskopie chińskim,
Wodnik ze znaku Zodiaku,
i jeśli wierzyć mojemu wahadełku:
Biały Upadły Anioł, dawno temu :)
 

Będzie OK!
STRUMYK

5 sierpnia 2020

Witam!

Kataryniarz otrzymał ode mnie pieniążki i podziękował, to za ostatnie porady dla mnie :)

Pozdrawiam,
STRUMYK

PS Wydaje mi się też, że jestem Starą Duszą :)
 

Będzie OK!
STRUMYK

6 sierpnia 2020

Dzisiaj śnił mi się Bóg pod postacią człowieka, coś robił, objaśniał, często mi się właśnie Bóg śni.
Aha, śniło mi się też to, że Legia Warszawa będzie mieć łatwego przeciwnika w eliminacjach do Ligi Mistrzów, ale w 3 rundzie nie będzie już wesoło, bo trafić może na drużynę ze Wschodu, np Dynamo Kijów, wg mnie inne polskie drużyny piłkarskie też odpadną w eliminacjach, nie będzie łatwo, bo tylko 1 mecz decyduje o awansie.

Jeśli chodzi o życie codzienne, to mam trochę pracy do wykonania w ogrodzie, koszenie trawy i utylizacja gałęzi no i coś powinienem zrobić z rowerem, dać do serwisu czy coś. Czekam na pieniądze za lipiec od firmy, wtedy podejmę decyzję co i kiedy kupić sobie :)

Pozdrawiam,
 

Będzie OK!
Igor

6 sierpnia 2020

STRUMYK
5 godzin temu


A gdybyś miał zainwestować w siebie, to w co byś zainwestował?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

6 sierpnia 2020

Najpierw niech zobaczę stan konta bankowego, a potem będę myśleć co dalej. Możliwe, że w pracy będę mieć więcej roboty niż dotychczas :P
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.