Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11236
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
227ania
3 października 2020

A moze powinnam zareagowac.....
I chyba tyle z mojej sily...
 
227ania
3 października 2020

A moze w tym snie nie chodzilo o czas tylko o jedzenie. Zaczne brac witaminki i koniec z niezdrowym jedzeniem.
 
Igor

4 października 2020

STRUMYK
3 dni temu o 09:47

Cieszą mnie bardzo twoje wnioski. Pracuj dalej nad sobą, to jest dobry kierunek.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

4 października 2020

227ania
Wczoraj o 08:09

Na razie nad tym wszystkim nie myśl, mózg się oczyszcza.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
227ania
4 października 2020

Juz jest duzo lepiej. Odpisalam .juz bez ogromnych emocji do niego podchodzę. Chyba ze tylko tak mi sie wydaje. W sumie dobrze ze napisał. Chyba troche mnie to uspokoilo.
 
227ania
4 października 2020

Staram sie jak najbardziej skupić na ksuazce. Niedlugo koncze. Mam nadzieje ze szykujesz mi cos kolejnego. Zakupilam tez inna książkę nie wiem czy mi pomoze ale chcialam ja przeczytac. Tytul wysle ci mailem
Pozdrawiam
 
STRUMYK

5 października 2020

Witam!

Igorze, mam takie pytanie, :)
Czy przyszły rok też będzie u mnie podobny jeśli chodzi o pracę i zarobki?
Jak już zacząłem zarabiać i pracować, to nie chcę znów tracić roku na bycie bezrobotnym :)

Aha, nawet jak zakończę pracę w aktualnym miejscu, to obym zaraz dalej się rozwijał, podobnie jak dotąd :)

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

5 października 2020

Aha, uważam, że mógłbym się rozwijać jako pracownik magazynowy sklepów internetowych lub jako pracownik umysłowy, w każdym razie widzę u siebie szansę na przekwalifikowanie się na nowy zawód, być może przyszłościowy :P

Tak sobie właśnie myślę ;)
 

Będzie OK!
227ania
7 października 2020

Pozbywanie sie chwastow nie jest łatwe choc nie niemożliwe... Czy niektorych ludzi tez mozna postrzegac jako chwasty? Skad wiedziec ze nimi sa, jak sprawic by zdjeli maskę.... Czy juz pozbylam sie z otoczenia tych nieprzychylnych?
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

8 października 2020

227ania
Wczoraj o 21:50

W pewnych kategoriach tak można ich spokojnie nazwać, w ostatnim czasie dowiedziałem się od osób trzecich, choć swoją drogą czułem to wewnętrznie, że podczas odwiedzin u pewnej osoby wraz ze znajomym byliśmy tam nagrywani.

Paradoks polega na tym iż bywaliśmy tam by człowiekowi pomóc, natomiast w samych wizytach trudno było by się doszukiwać jakichkolwiek korzyści.

Pozdrawiam
Igor

ps. są to bardzo trudne procesy i nie należy podejmować pochopnie wniosków, natomiast te osoby choć dla nas szkodliwe należy wykorzystać celem eliminacji własnych słabości.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

8 października 2020

STRUMYK
3 dni temu o 09:51

Pytanie powinno być inne:

- czy przyszły rok przyniesie szansę na rozwój.

Odpowiedź brzmi - tak przyniesie - tylko trzeba dalej nad sobą pracować.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

8 października 2020

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Będę pamiętać o wspieraniu biednych. Ta odpowiedź mnie ucieszyła. Po prostu nie mogę się już dłużej cofać w rozwoju, a taka wydaje mi się obecna praca :/.

Teraz u mnie w mieście duże zmiany w komunikacji miejskiej się szykują od poniedziałku 12.10.2020 od rana :/.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

12 października 2020

Witam!

Przez sobotę i niedzielę nie czytałem książki, za to byłem na 2 godzinnym spacerze z mamą i psem, przez to się dobrze dotleniłem i przed snem nie mogłem zasnąć. Aha, śniła mi się jakaś dziewczyna, jakby w jakiejś knajpce, ja zamówiłem pstrąga, frytki i surówkę z czerwonej kapusty chyba, tyle pamiętam ze snu, inne rzeczy też mi się śniły, ale mało co już teraz pamiętam. Może to znak, że w lato się zakocham, w sumie czemu by nie ;)

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Dorota103
14 października 2020

Witam,
Moja córka jest w drugiej klasie liceum i calkowicie odpuściła naukę. Wszystko olewa i ma stany depresyjne. Czy zda do trzeciej klasy maturalnej? Czy ukonczy tę szkołę? Ma problemy z nowymi ludzmi, więc nowa szkola też nie jest dobrym pomysłem. Umowiona jest tez na wizyte u psychiatry. Biedny wsparty i dziękuje.
Pozdrawiam
 
STRUMYK

15 października 2020

Witam!

Igorze, czy Twoim zdaniem powinienem nie przedłużać umowy o pracę z firmą, w której jeszcze pracuję od 1 stycznia 2021 r,? Czy brać pod uwagę obecny kryzys i trudną sytuację na rynku pracy?

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

15 października 2020

Dorota103
Wczoraj o 22:40

Psychiatra to swoją drogą, natomiast dobrze było by byś się sama wyregulowała, gdyż pośrednio to rodzice oddziałują na dziecko.

Zróbmy tak zainwestuj 20 PLN i kup poniższe nagranie:

Dostrojenie

Jak kupisz to przez 14 dni musisz tego słuchać, słuchać co dziennie.

Napisz też do mnie przez zakładkę kontakt, trzeba będzie jeszcze coś zrobić.

Potem postawimy karty.

Za datek dla biednego dziękuję.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

15 października 2020

STRUMYK
11 godzin temu

Powinieneś zrobić tak, przedłużyć umowę do momentu aż nabierzesz więcej doświadczenia, w tym czasie zaś postarać się zdobyć jakieś nowe kompetencje które spowodują, że dalej będziesz potrzebny na rynku pracy i efektywnie zmienisz pracę na lepszą a nie na taką samą.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

16 października 2020

OK, dzięki za odpowiedź, zobaczymy jak się sprawy potoczą, będę dawał znać jak to ze mną będzie. Muszę się zastanowić jak ma się dalej moje życie potoczyć :)

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

19 października 2020

Witam!

Zastanawiam się teraz nad swoją karierą zawodową. Może specjalista od e-commerce to dobry pomysł, by mieć fajną pracę w regionie. Albo jakiś technik po szkole policealnej lub kursie zawodowym :P.

W każdym razie chodzą mi po głowie różne pomysły. Nie chcąc stać w miejscu, muszę coś znaleźć odpowiedniego dla siebie pod każdym względem :)

Nad założeniem własnej działalności gospodarczej się nie zastanawiam, no chyba że z kimś wspólnie :) Budżet też mam ograniczony, bo zaledwie kilka tysięcy złotych, a muszę mieć bezpieczną rezerwę na koncie, gdyby nie daj Boże coś się stało.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

20 października 2020

Witam!

Zdrowie mojej babci się ostatnio bardzo pogorszyło, sytuacja jest nieciekawa, a niedługo 85 urodziny babci :/

A w pracy nie do końca wiem jaka jest faktycznie sytuacja :/
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11236
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.