Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11228
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

25 października 2020

STRUMYK
5 dni temu o 11:06

Życzę twojej Babci wszystkiego co najlepsze.

Pozdrawiam
Igor

ps. pracuj dalej nad sobą.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

27 października 2020

Witam Igorze!

Wygląda na to, że obecną pracę zakończę przed okresem ważności umowy.
Są problemy z pieniędzmi w firmie i z wypłatami i paroma innymi rzeczami, związanymi z funkcjonowaniem firmy. Nie wiem jak to będzie. W razie czego rozglądam się za nową pracą w regionie Zagłębia :/.

Analizuję swoje mocne i słabe strony osobowości przy przydatności do nowej pracy i nie jest aż tak źle ze mną.

Chciałbym tylko mieć taką pracę w której będzie codziennie coś do roboty za podobne wynagrodzenie jak w obecnej pracy tj 2800 brutto.

Czy karty Twoje widzą może inne rozwiązania, możliwości?

Serdecznie pozdrawiam ;)
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

4 listopada 2020

STRUMYK
27 października, 11:35


Jak ci idzie praca na sobą i studia nad książką.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

4 listopada 2020

Cześć Igor!

Praca nad sobą obecnie polega na tym, że chodzę do pracy co drugi dzień teraz, bo tak uzgodniłem z szefem, nadal myślę o dziewczynach, by jakąś spotkać, chociaż co do tego to mało mam jednak przekonania, że to się stanie :/, bo cały ten Covid jest teraz.

Książki nie ruszałem, ale może dziś nadgonię czytanie, bo po południu i jutro teoretycznie mam wolne, najchętniej to bym książkę ową czytał w pracy, kiedy jestem aktywny i nie mam nic do roboty, także tak sprawa wygląda.

Przynajmniej Cię nie oszukuję i przedstawiam, jak się sprawy mają,
Dam znać jutro ile przeczytałem, tak gdzieś po południu :P

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
wendol

4 listopada 2020

STRUMYK

Ja pracowałem i studiowałem (wieczorowo), uczyłem się m.in. w pracy, a Ty narzekasz, że Ci się nudzi i zastanawiasz się nad czytaniem książki.
Jak Ci się nie chce, to nie zawracaj głowy.
Daj znać jak przeczytasz, a nie opowiadaj o każdym swoim ruchu, bo to nic nie wnosi.
Igor powiedz, czy mam czytać, ile czytać, kiedy, a tak w ogóle to mi się nudzi i powiedz, co się wydarzy i kiedy, i ile mam jeszcze czekać.

Sorry Igor, ale sam mówiłeś, żebym coś czasem napisał w tym temacie :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

6 listopada 2020

Zrobimy tak,
Dam znać za jakiś czas jak skończę książkę,

Potem zobaczymy co będzie dalej.

Jestem dobrej myśli, by 2021 rok był podobny do obecnego, ale bez wirusa już :D.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

7 listopada 2020

STRUMYK
Wczoraj o 10:36

Przemyśl sobie dobrze co ci Wendol napisał.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
15 listopada 2020

Igorze przedłuża mi umowę o pracę? Czy raczej szukać czego innego już powoli? :/
 
Igor

23 listopada 2020

jaaa
15 listopada, 16:46

W najbliższą niedzielę o godzinie 23:00 przy zapalonych dwóch świecach odmów 7 krotnie psalm 133 a potem połóż się spać.

W nocy podczas snu zobaczysz swoją przyszłość i wskazówki co powinnaś w najbliższym czasie zrobić.

Rano kiedy wstaniesz dokładnie wszystko zapisz.

Pozdrawiam
Igor

ps. nie zapomnij przygotować wcześniej kartki i długopisu.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
jaaa
30 listopada 2020

Kompletnie nic nie zapamiętałam:(
 
Igor

30 listopada 2020

jaaa
8 godzin temu

Powtórz w takim razie jeszcze dzisiaj, tylko pamiętaj jak rano wstaniesz nie patrz pod żadnym pozorem w okno, wpierw wszystko zapisz.

Pozdrawiam
Igor

ps. jakoś odzyskamy te dane, grunt że przyszły ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
2 grudnia 2020

Śniło mi się nowe miejsce pracy, podejrzewam dlatego, że ciągle zastanawiam się czy to była słuszna decyzja . Złożyłam wypowiedzenie i pod koniec grudnia idę do tej nowej pracy. Czy dobrze robie?
 
STRUMYK

4 grudnia 2020

Witam!

To już przesądzone, będę szukać nowej pracy od nowego roku, dzisiaj się dowiedziałem od szefa, że z końcem grudnia kończy mi się umowa.

Mam nadzieję, że bezrobocie nie potrwa długo w moim przypadku :)

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

7 grudnia 2020

Rozpocząłem właśnie poszukiwanie nowej pracy w mieście DG i miastach Zagłębia, najwyżej przez jakiś czas będę bezrobotny, ale nowa praca to teraz dla mnie priorytet życiowy, cel numer jeden :). Jak już zacząłem zarabiać pewne kwoty to nie chcę tracić kasy z konta.

Myślę, że wiele firm będzie szukać nowych pracowników od nowego roku, także może się gdzieś załapię, ten rok był dobry jeśli chodzi o zarobki, z tego się cieszę :)

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
Igor

7 grudnia 2020

jaaa
5 dni temu o 16:15

Ewolucja jest zawsze pozytywnym wydarzeniem a droga do głównego celu nie zawsze jak już wiesz jest usłana różami.

Pozdrawiam
Igor

ps. co chcesz osiągnąć w nowej pracy?
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

7 grudnia 2020

STRUMYK
4 godziny temu

Jak ci idzie studiowanie książki?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
8 grudnia 2020

Chciałabym wykonywać pracę, która ma sens, nie chodzi tu nawet o pieniądze. A w związku z tym, że w pracy spędza się ogromny kawał życia, chciałabym się w niej dobrze czuć. Ten pierwszy punkt by się w tym miejscu akurat idealnie zgadzał. Zależy mi jeszcze na drugim.
 
Igor

8 grudnia 2020

jaaa
4 godziny temu

Co jest dla ciebie sensem pracy?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
8 grudnia 2020

Praca z drugim człowiekiem, cierpiącym i chorym. W zawodzie pielęgniarki. Taka praca ma sens. Do szczęścia brakowaloby tylko przychylnych współpracowników. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć czy będę takich mieć w tym nowym miejscu?
 
Igor

8 grudnia 2020

jaaa
12 godzin temu

Jeśli chcesz aby tak się stało, napisz jutro do mnie na meila. Potrzebne będzie trochę twojego zaangażowania.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11228
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.