Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11235
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

19 marca 2021

STRUMYK:
Napisałem, że ludzi na Ziemi jest za dużo i chyba sama planeta jako Świadomość zdaje sobie z tego sprawę, stąd te wszystkie klęski żywiołowe, a może to czyjaś sprawka ;)

Niestety sprawka ludzi.
Jak dodajesz energii, to zwiększasz dynamikę układu - fizyka.
Niektórzy mówią, że to kwestia cyklów Słońca, bo to, co robi i na co ma wpływ człowiek, to pikuś.
I znowu tendencja ludzi do skupiania się na jednej sprawie naraz i postrzeganiu wszystkiego na zasadzie czarne/białe, wszystko/nic.
Dobrze, obrazowo było to wytłumaczone w książce "Świat na rozdrożu".
Powiedzmy, że wchodzisz do jakiegoś wychłodzonego pomieszczenia, gdzie masz spędzić noc. Jest zimno, więc włączasz "słoneczko", kładziesz się na jakimś łóżku, materacu itp. i przykrywasz kocem. Nadal zimno, więc nakrywasz się drugim kocem..., aż robi się za gorąco, ale na to już nic nie poradzisz, bo: na Słońce nie masz wpływu, te koce to gazy cieplarniane (dwutlenek węgla, para wodna, metan), a ty to Ziemia :)
Gdyby chociaż można było zdjąć z siebie te koce - i tylko na to ludzie mają wpływ, ale takie koce trudno zdjąć, jak już się nimi przykryjesz, więc trzeba myśleć z wyprzedzeniem.
Produkcja gazów cieplarnianych i różnych zanieczyszczeń jest związana ze skalą przemysłu, który ma zaspokoić potrzeby coraz większej liczby ludzi. Ekologia do niedawna się "nie opłacała", bo zwiększała koszty, ale przez to teraz koszty dla środowiska i ludzkości są... kolosalne, więc to już nie jest jakaś fanaberia, czy moda, tylko konieczność.

STRUMYK:
Ja tam na władzę nie patrzę, nawet średnio mnie interesuje co oni robią, tylko jak są wybory to zwiększam zainteresowanie władzą naszą :)

Twoje zainteresowanie polityką, a raczej jego brak już komentowałem.
Przed wyborami to możesz tylko liczyć na kiełbasę wyborczą i wiadra pomyj z obu stron.
Jak wcześniej się tym nie interesowałeś, to niewiele się dowiesz, bo i czasu mało na rzetelne spojrzenie. I na to liczą politycy, że jak coś "walną", to pójdzie, zostanie, a na "odkręcanie" nawet w trybie przyspieszonym - wyborczym, czasu nie starczy.
Dziś (wczoraj) byłem u ojca i tłumaczyłem mu obsługę telewizji internetowej. Coś tam pododawał sobie do ulubionych - oczywiście TVN24, ale też TVP i TV Republika, bo powiedział, że chce wiedzieć, co przeciwnicy mówią :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

1 kwietnia 2021

wendol
19 marca, 02:24

Dariuszu zwracam się do ciebie z uprzejmą prośbą - tylko nie polityka w tym wątku. Kolega Strumyk już wie wszystko co ma zrobić, ciekawi mnie tylko jak zakończył swoje prace nad książką. Gdybyś go o ten temat przycisnął.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

1 kwietnia 2021

Problem jest taki, że nie lubię przyciskać "biednych" ludzi, tylko tych, którzy przyciskają innych - polityków, księży...

Ze Strumykiem nie będę już gadał... o niczym (z Niczem też) - jak wie, co robić to dobrze. Jak nie robi, to jego sprawa - przecież nie będę go zmuszał. Ma 40 lat - duży chłopiec już z niego :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

1 kwietnia 2021

wendol
55 minut temu

W takim razie sam to zrobię ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

1 kwietnia 2021

STRUMYK
18 marca, 17:15

Jak idzie twoja praca nad książką a tym samym samemu nad sobą? Do jakich wniosków doszedłeś?

Pozdrawiam
Igor

ps. mam do ciebie prośbę to jest wątek o Tarocie, nie chciałbym kasować twoich wypowiedzi ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

4 kwietnia 2021

A Witam!

Zostało mi jeszcze 5 rozdziałów do przeczytania, 2/3 książki mam przeczytane, a więc trochę nadgoniłem ostatnio czytanie :). Na pewno skupię się na odnalezieniu właściwego celu w życiu, sam nie wiem, czy sobie z tym poradzę.

Jeśli chodzi o talenty jakie mam, to na pewno jak byłem mały to lubiłem rysować i malować. Dlatego też łatwo odnalazłem książkę na strychu "Jak rysować i malować".

Lubię też przestawiać rzeczy w domu na swoje miejsce, lubię porządek (może nie pedantyczny, ale jednak lubię). Lubiłem też kiedyś oglądać w tv program "Dekoratornia", chyba na TV4. No i od czasu do czasu, jak nie oglądam w tv muzyki czy sportu to lubię oglądać programy w stacji "Home & Garden" o urządzaniu wnętrz, a także "Nasz nowy dom" na Polsacie.

Co ja jeszcze lubię? Na pewno kocham sport i jazdę na rowerze, spacery w pobliskiej okolicy, jak jest pogoda, no i muzykę w radiu RMF i Eska.tv i na 4Funtv.

Więcej mi nie przychodzi nic do głowy na temat uzdolnień.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

4 kwietnia 2021

No dobra, już tylko 4 rozdziały do końca książki, na dziś wystarczy :)

Ta książka już dała mi wiele do myślenia, nie oczekuję, że ktoś wszystko zrobi za mnie, tylko ja sam mogę się za to zabrać ;)

Jedno tylko bym chciał teraz wiedzieć, w jakim okresie czasu zdobędę nową pracę, przez tą całą pandemię, nie jest łatwo, choć i tak się nie poddam :):):).

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

4 kwietnia 2021

STRUMYK
8 godzin temu

Jak się nie poddasz i będziesz bardzo chciał w 3 miesiące będziesz w nowym miejscu.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

5 kwietnia 2021

Oficjalnie oświadczam, że książkę skończyłem wczoraj czytać o 21:00.
Długo się to ciągnęło, ale jednak :D.

Zapisałem sobie w telefonie datę 6 lipiec 2021 jako datę, że będę miał wówczas pracę i dobre zarobki. Od jutra zacznę starania o to właśnie.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

5 kwietnia 2021

STRUMYK
5 godzin temu

Jaki główny wniosek wyciągnąłeś z czytania tej książki, lub jaka jedyna myśl przewodnia zawitała do twojego umysłu?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

5 kwietnia 2021

Chyba tylko taka, że życie bez celów, do których by się dążyło, jest niewiele warte lub pozbawione sensu.

Dotychczas raczej za bardzo rodzice i rodzina mieli na mnie za duży wpływ. Ale to się zmieni, moim zdaniem :)

Póki co znalezienie dobrej pracy to teraz mój cel numer 1.
Choćbym miał wstawać wcześnie rano i nawet dojeżdżać nie wiem do Sosnowca czy też Katowic ;)
 

Będzie OK!
Igor

5 kwietnia 2021

STRUMYK
3 godziny temu

Co rozumiesz pod stwierdzeniem dobra praca?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

5 kwietnia 2021

W książce "Bogaty ojciec, biedny ojciec" R.Kiyosaki pisze, że:
"Pracuj by się uczyć - nie pracuj za pieniądze".

Dobra praca to taka w której będę potrzebny firmie, nie będę się nudził, tak jak w ostatniej i trochę bym zarobił i się czegoś nowego nauczył. Może też być praca przy dokumentach, przy komputerze, lub taka gdzie jest ograniczony kontakt z klientem, bo tego muszę się nauczyć, przemóc moją nieśmiałość do ludzi. No i aby staż pracy się mi zwiększył. A może tak praca w jakiejś hurtowni???

W każdym razie Jestem Otwarty Na Propozycje :)

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

6 kwietnia 2021

STRUMYK
Wczoraj o 16:58

A co widzisz w swoim umyśle, jeśli mówisz o czymś takim jak dobra praca?

Biorąc pod uwagę twoje ostatnie studia nad książką.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

6 kwietnia 2021

Problem dla mnie jest taki, że nie widzę w umyśle niczego.
Jak wygląda sprawa z moimi oczami?
Urodziłem się z dużą wadą wzroku na obu oczach. Widzę tylko na prawe oko (co najmniej minus 12 do minus 14 dioptrii wady), lewe oko nie bierze udziału w widzeniu, tylko widzę kształty, kolory i ruch lewym okiem, więc dominuje u mnie raczej lewa półkula mózgu, ta odpowiadająca za logiczne myślenie, no i jestem raczej praworęczny, lewe oko jak nie widzi, to i prawa półkula jest do bani, a więc ta odpowiadająca za intuicję.

Do tego te brane leki przeze mnie codziennie na schizofrenię, też mi otępiają umysł chyba.

Widzę dla siebie pewny ratunek w postaci powrotu do malowania farbami i szkicowania obrazków na kartkach papieru, by pobudzić we mnie zdolności twórcze, to chyba jedyna droga.

Jeśli chodzi o pracę, to napisałem, że musi być dobra, bo nie chcę do niej chodzić za karę, że coś muszę wykonać, lub zmusić się do czegoś.

Na tyle jeszcze mam ambicji i zdrowia, by gdzieś popracować dłużej niż rok czasu. Wczoraj jak spytałem duszę za pomocą wahadełka, to wyszło mi coś takiego:

Praca jako pracownik magazynowy w centrum logistycznym w dzielnicy Tworzeń w DG, praca na 2 zmiany i dość dobrze płatna. Tak jakoś za 3 miesiące i 2 tygodnie bym się tam widział.

No i tak się mają sprawy...

Być może Tobie Igor co innego wychodzi jeśli chodzi o widzenie przyszłości. Pozostaje mi na prawdę w siebie wierzyć, to tyle.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

6 kwietnia 2021

Aha, skoro za cel numer 1 postawiłem sobie znalezienie pracy, to cel numer 2 to utrzymanie domu w którym teraz mieszkam na przyszłość. Mam w związku z tym mieszane uczucia, bo raz chcę ten dom opuścić, a po drugie w nim zostać. Na pewno jak będę sam już żyć, bez rodziców, to nie będzie opłacalne, bym w tak dużym domu mieszkał sam, bo to bez sensu, więc jakaś duża gotówka by mi się przydała w życiu, a więc albo dobra praca, albo co innego jeszcze. Może się zamartwiam tym niepotrzebnie, ale jednak zaprząta mi to głowę. Oby życie samo mi pokazało właściwą drogę.
 

Będzie OK!
Igor

6 kwietnia 2021

STRUMYK
godzinę temu


Wendol w wątku Coś co chcecie pokazać podał link do ciekawego materiału, chodzi mi o film o Nostradamusie.

Chciałbym abyś trzykrotnie obejrzał lub odsłuchał 15 minut początku tego filmu. I zanotował najważniejsze rzeczy jakie rzuciły ci się w
oczy.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

6 kwietnia 2021

A jaka to podstrona jego wypowiedzi? :), bo nie mogę znaleźć :)
 

Będzie OK!
Igor

6 kwietnia 2021

Strumyk

Tutaj masz link: Coś co chcecie pokazać

Popatrz na jego ostatni wpis.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

9 kwietnia 2021

Witam!

Na razie filmiku nie obejrzałem, może w weekend obejrzę?

Czy jest możliwe, abym szybko znalazł pracę w okolicy DG, czy brać po prostu jakąkolwiek pracę?

Pozdrawiam,
STRUMYK

PS Do przepowiedni podchodzę raczej z przymróżeniem oka, nie wszystko się sprawdza, co jasnowidz widzi w swoim umyśle.
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11235
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.