Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11235
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

9 kwietnia 2021

STRUMYK
2 godziny temu

Ty miałeś oglądać nie cały film ale tylko 15 minut, to jest różnica. Zatem jeśli nie nauczysz się słuchać dalej będzie trudno.

Pozdrawiam
Igor

ps. obecnie pracę najszybciej uzyskasz na stacji benzynowej.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

9 kwietnia 2021

Dobra, filmik obejrzę ;)

Na stacji benzynowej? Pewnie dlatego, że jest pandemia :O
 

Będzie OK!
STRUMYK

9 kwietnia 2021

O wodzie i nie tylko. Od tego tematu do najnowszego wyświetlają mi się powiadomienia o nowych wpisach, czyżby przegladarka Firefoxa była nieaktualna :P?
 

Będzie OK!
STRUMYK

10 kwietnia 2021

Filmik obejrzany. Wysłuchałem z uwagą pierwsze 15 minut i jestem pod wrażeniem Nostradamusa. W tamtych czasach przewidzieć dzisiejsze wydarzenia to było coś. Czyli przewidział Hitlera, klęski żywiołowe, atak na WTC, ISIS, ekstremistów :P

Jak tak dalej pójdzie to asteroida faktycznie uderzy w 2069 i wszyscy zginiemy :P:P:P

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
wendol

11 kwietnia 2021

https://pl.wikipedia.org/wiki/Koronalny_wyrzut_masy
https://spidersweb.pl/2020/08/koronalny-wyrzut-masy-elektronika-na-ziemi.html
Byłem kiedyś w BBN i rozmawiałem na ten temat - oni podchodzą do tego bardzo poważnie.
Dużo się mówi o ociepleniu klimatu, bo mamy na to wpływ, a o koronalnych wyrzutach masy niewiele, bo na Słońce wpływu nie mamy.
Tak więc Strumyku nie o to chodzi, że wszyscy zginiemy - wystarczy brak elektroniki, prądu... - sam sobie wyobraź resztę.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Burza_magnetyczna_roku_1859
Ale lepiej o takich rzeczach nie myśleć i się nie martwić, bo i tak nic nie zrobimy. Żeby się choć trochę zabezpieczyć, to trzeba by mieć duże zapasy sprzętu, a na to nie ma pieniędzy - szczególnie teraz... i w przyszłości. I tak to cywilizacja sama się wykańcza, bo robi się tylko to, co zysk przynosi - taki rozumiany bardzo dosłownie.
Czytałem, że w USA już od lat brakuje pieniędzy publicznych na bieżące konserwacje i naprawy infrastruktury - to, co kiedyś tam postawili jeszcze stoi, ale się sypie, rdzewieje itp.
Dziś z córkami chodziłem po centrum Warszawy - nie wiedziałem, że jest tyle starych kamienic w kiepskim stanie, opuszczonych - wystarczy pójść trochę w bok od głównych ulic - normalnie krajobraz... "post apokaliptyczny" (pomazane sprajami mury i okna, pordzewiałe bramy, zarośnięte podwórza, mnóstwo małych butelek po wódce), a obok hotele (nie wiedziałem też, że jest tak dużo różnych hoteli w Warszawie), ale też puste.
Wracając do tych kamienic, to był projekt utworzenia dużej ilości mieszkań komunalnych, ale na to trzeba pieniędzy.
Już kilka lat temu słyszałem od ojca (sporo jeździł na Zachód), że np. w Paryżu i w niektórych miastach w Niemczech jest dużo takich budynków i są one dosłownie rozdawane za symboliczne 1 EU tylko po to, żeby ktoś się tym zajął (i czynsz płacił), bo inaczej zniszczeją.
Rozumiem, bo nie chciałbym mieszkać w centrum dużego miasta - hałas, tłumy, a w nocy krzyki, libacje alkoholowe - wracaliśmy dość późno, dużo młodzieży na ulicach, tej bardziej kulturalnej, ale mieliśmy przedsmak, jak grupa jakichś "kiboli" bydło zrobiła - wolę nie wiedzieć, co później może się tam dziać.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

11 kwietnia 2021

Strumyk
wczoraj o 17: 150

Skoro dobrze fragment filmu obejrzałeś, w takim razie od dzisiaj zaczniesz przez 30 dni praktykować tę technikę.

Widzenie w szklance wody

Pozdrawiam
Igor

ps. o postępach własnych wizji informuj tutaj na forum.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
kamelon

12 kwietnia 2021

Co się stanie jeśli w tym roku zmienię prace?
 

Kamelon
Igor

13 kwietnia 2021

kamelon
Wczoraj o 17:11

Tarot kartami X Monet i X Mieczy mówi, że dzięki temu sytuacja rozwinie się w korzystnym kierunku.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

22 kwietnia 2021

Witam!

Proszę o postawienie kart na poniższe pytanie:

Co TAROT może powiedzieć o moim podjęciu edukacji w nowym kierunku kształcenia? Studia wyższe raczej odpadają (bo się zwyczajnie nie nadaję, bardziej jakaś szkoła policealna lub kurs zawodowy)
W praktyce mam zawód technika organizacji reklamy, ale tu bez żadnego doświadczenia zawodowego. Więc myślę o czymś innym.

Jeśli chodzi o ćwiczenie, to się tego nie podejmuję, bo nie wierzę w to, zostawiam to specjalistom od wróżenia, osobom kompetentnym w tym zakresie.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
tajne.tarot-marsylski.pl

 
STRUMYK

29 kwietnia 2021

Igorze!

Wczoraj odeszła wieczorem moja babcia do Krainy Zmarłych.
Byłem też na rozmowie o pracę w pizzerii w centrum DG.

Odeszła też ciocia z Olesna, w sile wieku, coś koło 100-tki.

Pozdrawiam,
STRUMYK

p.s. teraz to muszę niedługo podjąć pracę, by mieć dochody :)
 

Będzie OK!
Igor

29 kwietnia 2021

STRUMYK
godzinę temu

Bardzo ci współczuję ale takie są nieuchronne koleje losu. Maż mojej kuzynki zmarł w wieku 67 lat, tydzień temu była smutna ceremonia.

Mam do ciebie pytanie, powiedz mi kolego sympatyczny jak to jest, że kiedy masz iść porozmawiać o pracy to się nie boisz a kiedy miałeś sam podjąć próbę spojrzenia w przyszłość to pojawiły się u ciebie obawy?

Czego się boisz skoro i tak musisz brać własne życie we własne ręce.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

29 kwietnia 2021

Czego się boję? W sumie niczego, ale nie wiem czy taka metoda jest sprawdzona czy też nie, i nie chcę wysilać wzroku niepotrzebnie, a może po prostu się mylę. Wolę Tobie zostawić przewidywanie przyszłości, bo widocznie na tym się znasz i wiele razy mi dobrze doradziłeś.

Babcia ponoć umarła we śnie, także będzie niedługo pogrzeb, no i nie mam już babć i dziadków jako rodzinę.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

29 kwietnia 2021

STRUMYK
22 sekund temu

Ale kolego samodzielne życie polega właśnie na tym abyś to ty sam dla siebie był kierującym.

Widzisz ludzi możemy podzielić na pięć kategorii:

- są tacy którymi rządzi ciało
- są tacy którymi rządzi umysł
- są tacy którym udało się zsynchronizować ciało i umysł
- są tacy którymi kieruje duch
- są tacy co mają zsynchronizowane ciało, umysł i ducha.

Pozdrawiam
Igor

ps. tutaj nie chodzi o wytężanie wzroku, to ma zobaczyć czysty umysł.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

29 kwietnia 2021

W takim razie moim ciałem rządzi duch/dusza.
Mój umysł jest słabo rozwinięty, ale powiem tak.
Może spróbuję, bo co mi szkodzi.

W snach też, da się zobaczyć przyszłość, dlatego na sny bardzo zwracam uwagę. Dziś śniła mi się chyba biblioteka aleksandryjska, w każdym razie dużo książek. Może przyśni mi się nowa praca, będę nad tym pracować i wahadełka swojego nie będę odstawiać, bo się z nim zżyłem już wiele lat.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

29 kwietnia 2021

STRUMYK
9 minut temu

Przestudiuj ten materiał, myślę że dużo powinien ci pomóc, a nuż znajdziesz jakiś sposób na poprawę własnego wzroku.

sen świątynny

Pozdrwiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

8 maja 2021

A witam!

Pojechałem dziś z tatą i wujkiem zobaczyć pewne miejsce możliwej pracy. Ale co z tego wyjdzie to nie mam pojęcia. Ależ by mi się praca przydała na już i dużo dużo kasy :).

Babcia w środę pochowana na cmentarzu, razem z dziadkiem moim.

Fajnie, że pogoda się robi coraz cieplejsza, mi w to graj :)

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

15 maja 2021

Przeczytałem o śnie świątynnym całość. Nie mam wyrobionego zdania na ten temat, ale sny mają swoją rolę w życiu każdego człowieka. Mojego wzroku już raczej nie poprawię, bo taki się urodziłem, rzecz w tym tylko, by go nie pogorszyć szybko na starość :)

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
Karolinanr5
17 maja 2021

Hej Igor ;)
Chciałabym spróbować hipnozy. Czy mógłbyś mi polecić jakieś dobre miejsce w Krakowie proszę? Jeśli takowe znasz ;). Z góry dzięki i do zobaczenia!
Karolina
 

Karolina
Igor

21 maja 2021

Karolinanr5
4 dni temu o 21:37


W jakim celu?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

2 czerwca 2021

Witam!

Wsparłem niedawno potrzebującą panią dla dziecka pewną kwotą.

Tak się ostatnio zastanawiałem nad swoimi marzeniami.

Czy będzie możliwa moja przeprowadzka na Warmię i Mazury, np w celu zbudowania tam domu na starość? Czy już do końca będę mieszkać na Śląsku?

Pozdrawiam Igorze, :)

STRUMYK
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11235
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.