Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11235
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

2 czerwca 2021

Dodam jeszcze, że w 2009 roku byłem na Warmii i z tatą ogladaliśmy domek we wsi Rusy koło Braniewa do kupienia, ale nic z tych planów nie wyszło, byłem też kiedyś w okolicach Ełku z tatą w jakimś dworku nocować.

Podobał mi się także serial telewizyjny "Dom nad rozlewiskiem" i książka o tym samym tytule Małgorzaty Kalicińskiej.

Może i w okolicy mam 4 jeziora i trochę lasów, ale przestało mi się podobać w moim rodzinnym mieście, tu życie.

Ale najpierw chyba muszę znaleźć pracę, może niedługo ;)
 

Będzie OK!
jaaa
11 czerwca 2021

Hej Igorze!
Czy możesz sprawdzić w kartach czy poradzę sobie w obecnej pracy, zostane w niej na dłużej czy powinnam uciekać?
 
Igor

14 czerwca 2021

jaaa
3 dni temu o 19:55

Tarot kartami VII Pucharów i VII Mieczy mówi, że oczywiście możesz stamtąd uciec tylko jest jedno ale - nie przejdziesz zmiany wewnętrznej jaka stoi tam przed tobą.

Na tym polega ten problem.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

14 czerwca 2021

STRUMYK
2 czerwca, 09:04

Tarot kartami III Kije i V Monet mówi, że niebawem na twojej drodze pojawi się człowiek, który pomoże odmienić życie zawodowe.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

15 czerwca 2021

Witam!

Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, ale może to dobrze, trzeba coś zmienić w moim życiu, może to poruszy lawinę zmian u mnie.
Muszę być cierpliwy :)

Pozdrawiam ;)
 

Będzie OK!
STRUMYK

15 czerwca 2021

Aha, dzięki Igorze za rozłożenie kart. Zastanawiam się teraz nad tym, jaka branża zawodowa by mi odpowiadała, bo reklama to już raczej odpada. Myślę na przykład też nad zawodami przyszłości, to w czym mógłbym być dobry jako jeden z nielicznych. Mama mi mówi, bym znalazł pracę, by po prostu zarobić na chleb, a ja tak żyć nie chcę.
 

Będzie OK!
Igor

16 czerwca 2021

STRUMYK
wczoraj o 11:54

Oczywiście mógłbyś ale to wymaga pracy, jak ty sobie to wyobrażasz, że się ma to stać?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

16 czerwca 2021

Na pewno potrzeba by mi było odwagi i przyswojenia nowej wiedzy, ale może ja źle myślę :)
Zdobycie pracy to już będzie duży sukces :)
 

Będzie OK!
wendol

17 czerwca 2021

Igor
Strumyk potrzebuje pracy miłej, przyjemnej, nie nudnej i wysokopłatnej.
Może mu taką znajdziesz? ;)

Był tu kiedyś taki koleś z wybrzeża, któremu matka znalazła wreszcie pracę... w porcie.
Strasznie narzekał, że nie będzie siedział 8 godzin, patrzył na jakieś rdzewiejące żelastwo i pilnował, żeby go nie rozkradli.
Zrezygnował z tej pracy tłumacząc, że nie jest ona zgodna z jego aspiracjami.
Nie wiem, jakie miał aspiracje, ale nawet matury nie zrobił, więc ciężka sprawa, bo jak mawiał Ferdek Kiepski: w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z takim wykształceniem ;)

Strumyk
Zależy w czym jesteś dobry i czy szybko się uczysz.
Zajmowałem się marketingiem sieciowym (ale nie w internecie, tylko jako akwizytor chodziłem po firmach), później pracowałem w kiosku, następnie w hurtowniach: spożywczej, chemicznej i komputerowej, w banku, i wreszcie w SW.
Studiowałem jednocześnie i szukałem lepszej pracy.
Teraz mam emeryturę i właśnie się dowiedziałem, że moja żona (od wielu lat w separacji) zarabia tyle, co ja mam emerytury - pracuje online - przygotowałem jej stanowisko pracy w domu.
Moje córki mają 18 lat i są bardzo roszczeniowe. Jak skończą szkołę, to razem poszukamy pracy, może nawet w jednym miejscu. Transakcja wiązana - mogą mieć taniego informatyka :)
Często siedziałem w pracy po godzinach i było to bezcenne, jak pomagałem ludziom - jak zadzwoniłem do jakiejś Pani około godziny 20 i powiedziałem, że już jest dobrze w systemie, jest zgłoszona do ubezpieczenia i za kilka dni może pójść do lekarza, to prawie się popłakała ze szczęścia... i ja też.
Tak Strumyku - pomaganie ludziom, to największa przyjemność w życiu i w sumie każda praca temu służy - służy nie tylko zarabianiu pieniędzy.

Polecam do obejrzenia polską komedię:
"Job, czyli ostatnia szara komórka"
I za free w gorszej jakości i z reklamami:
https://freedisc.pl/Ninka46,f-19885677,job-2006_biesi0_www-haszkod-pl-avi
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
tajne.tarot-marsylski.pl

 
STRUMYK

17 czerwca 2021

Ja nie marudzę jeśli chodzi o pracę i jej znalezienie, tylko u mnie występują pewne (duże ograniczenia) głównie mam na myśli wzrok, a nie to czy bym w takiej pracy siedział po osiem godzin i dłużej. Prawda jest taka, że gdybym został w Warszawie i tam nadal mieszkał, to dziś miałbym więcej lat stażu pracy i większe doświadczenie zdobyte.

Teraz, gdybym miał pracę, to i tak to wiązało by się z dojazdem, dojściem do pracy, a więc wstanie wcześnie rano i tak dalej i tak dalej. Dlatego szukam pracy na jedną zmianę. Pozostaje jeszcze opcja pracy w domu, ale nie wiem jak się za to zabrać. Może za słabo szukam i tu jest ten problem.

Mnie nawet nie chodzi o wysokość wynagrodzenia, bo przez 1,5 roku zarobiłem tyle, że teraz żyję z tych oszczędności. A więc mogę spokojnie zarabiać te 2800 PLN brutto. Problem to będzie, jak już rodzice odejdą z tego świata i będę musiał sam się utrzymać, a więc sprzedać dom i znaleźć sobie inne mieszkanie czy dom. Takie są fakty.

Pozdrawiam ;)
STRUMYK
 

Będzie OK!
STRUMYK

17 czerwca 2021

Aha, dodam jeszcze, że póki żyła moja babcia to coś mnie jeszcze trzymało w Dąbrowie, a tak teraz to mógłbym mieszkać byle gdzie, z dala od rodzinnego miasta. Bo ja nie czuję tego, że jestem szczęśliwy. Jest wręcz odwrotnie, a to znak, że zszedłem z właściwej drogi.
 

Będzie OK!
STRUMYK

17 czerwca 2021

Mam nadzieję, że prognoza Igora się sprawdzi, bo jak tak dłużej będzie to chyba wizyta u wróżki będzie nieodzowna, wolę nawet zapłacić jej te 200 PLN i mieć pewność, że moje życie jeszcze będzie miało sens i w ogóle.

Jak byłem chyba w 2004 roku u wróżki w Katowicach, to zapamiętałem jedno z wizyty u niej. Mianowicie kanapa i fotel bujany. No to za jakiś czas znalazłem się u tapicera na praktyce, ale to nie było to. Aż wreszcie pojechałem z tatą na Warmię i w pewnym domku (w którym się zakochałem od pierwszego wejrzenia) był właśnie fotel bujany i kanapa w pokoju.

I już na koniec dodam jedno zdanie. Ja nie potrzebuję porady nie wiadomo jakiej, że wszystko będzie już dobrze. Tylko niech moje życie nabierze wreszcie kolorów i sensu. Bo tego chyba w głębi duszy i serca pragnę. Tylko tyle i aż tyle. Reszta nie ma znaczenia :/
 

Będzie OK!
Igor

18 czerwca 2021

wendol
Wczoraj o 14:03

Masz absolutnie rację, Strumykowi jeśli nie będzie chciał nikt nie pomoże, jedyne co na niego działa to groźba, np. groźba wydania 200 u wróżki inaczej chłop nie może się zmobilizować. Opisał podobne przypadki swego czasy psychiatra amerykański i co dziwne im więcej płacili za wizytę tym się szybciej mobilizowali i za robotę brali.

Powiem ci tak proponowałem mu pewien rodzaj pracy, polegać miał w zasadzie na spaniu i poszukiwaniu podczas świadomego śnienia różnego rozwiązań koncepcyjnych.

Sam mniej więcej wiesz o co chodzi gdyż pewne eksperymenty prowadziliśmy, ( z różnych przyczyn nie będę o tym pisał) jednak powiem ci, że to go też nie interesowało.

Zatem na dzień obecny nasz kolega Strumyk dryfuje, wypadało by go zmusić do przestudiowania książki "Przechytrzyć Diabła" Napoleon Hill, może tobie się uda.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

18 czerwca 2021

STRUMYK
Wczoraj o 17:34

Napisz wprost Strumyk o co ci chodzi w życiu i jak zamierzasz do tego dojść?

Pozdrawiam
Igor

ps. Tarot, wróżby lub jasnowidzenie to narzędzia dzięki którym można coś w życiu pchnąć pod warunkiem, że osoba wie o co jej chodzi, za dorosłego człowieka decydować nie można.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

19 czerwca 2021

Strumyk
Może podejdź do życia aktywnie, zamiast pasywnie.
Problem ze wzrokiem?
To masz motywację - zbieraj na operację... np. laserową.
A może "leserową"?
Może lubisz się nad sobą użalać i liczyć, że ktoś za Ciebie pomyśli?
Sam napisałeś, że może się za mało przyłożyłeś do szukania pracy online.
Szukasz pomocy na "tajnym", czy tylko chcesz sobie ponarzekać?
Chcesz coś zrobić, czy nie?
Zastanów się nad sobą i sam sobie odpowiedz.
Co Cię czeka? - Nic, jak będziesz tylko czekał na... zrządzenie losu, czy inną wróżkę.
Czeka Cię Strumyku wspaniała, świetlana przyszłość... tylko się rusz, zamiast zastanawiać się, czy warto.
Wróżka Ci prawdę powie - sam Ci powiem, ale jak nic nie będziesz robił, tylko narzekał, to Ci nie pomogę - jak mnie wkur... to Ci jeszcze przypier...
Ostro?
Więc ustalmy poziom dyskusji, czy chcesz tylko popier..., czy coś zrobić.
Szukasz kogoś, kto będzie Cię prowadził za rączkę - jakiejś wróżki itp., która Ci powie, czy warto... żyć?
Masz 40 lat, a mentalność jak moje 18 letnie córki.
Może zostań filozofem - "być, czy nie być - oto jest pytanie".
Igorze, czy warto...?
Czasem droga jest ważniejsza od celu, bo wzbogaca, uczy - cel jest wynikiem, kontynuacją, ale nie... końcem :)

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/107056/tworzenie-rzeczywistosci
Polecam
Rozmawiałem z autorem - mailowo i przez telefon - oświecony gość - najpierw był bierny i liczył na... Boga, po czym przyszła myśl, że sam może coś wymyślić i być kreatorem.

Jak tam Strumyku z oszczędnościami?
Na długo Ci wystarczy?
Mi jeszcze "trochę" zostało, ale mam też dochody.
Rób operację, szukaj pracy online, przyjedź do większego miasta...
Chyba, że wolisz narzekać i siedzieć na du..., bo z jakichś względów tak Ci wygodniej?
Jeśli tak, to du... nie zawracaj.
Idź do wróżki ;)
Do kogokolwiek, kto Ci powie, co masz robić, czy warto i co Cię czeka ;)
Polecanej przez Igora książki nie przeczytałeś, bo to za duży wysiłek?
Z takim podejściem do życia życzę Ci... wszystkiego najlepszego.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

19 czerwca 2021

Książki przeczytałem, tylko mi nic nie dały.
Znikam na dobre z tego forum, Igor, wendol, dzięki za wszystko, na razie, może kiedyś wpadnę napisać jak u mnie, ale wątpię :/
Wezmę scucię za siebie w końcu,

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
wendol

19 czerwca 2021

Jak przeczytałeś to już połowa sukcesu :)
Teraz wystarczy już tylko wprowadzić to w życie.

Napisz kiedyś co u Ciebie - pozytywne informacje są zawsze mile widziane.
Może nie pisz o planach tak często i nie narzekaj, tylko pochwal się konkretami.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

23 czerwca 2021

wendol
4 dni temu o 21:01


Tez zycze Strumykowi sukcesow.

Pozdrawiam
Igor

ps. my za niego pracy nie wykonamy
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

15 lipca 2021

wendol
19 czerwca, 21:01

Nie wiem co działa i co nie działa skoro wpis można dodać.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

24 lipca 2021

Witam!

Szukam pracy nadal, na razie bez efektów. Ale poszukuję możliwości zarobku, choćby pracy dorywczej. Ja nie wiem, dużo pracodawców szuka osób młodych do pracy, a nie w sile wieku. Poza tym u mnie w domu, tata remontuje ogrodzenie na swój koszt, może po upływie tego czasu coś znajdę.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11235
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.