Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja

Forum - Świat Tajemnic

Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 10885
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.

Igor

27 lipca, 10:49

STRUMYK
3 dni temu o 09:33

Odezwij się na maila, podam ci link i ściągniesz sobie materiał, tym razem będzie do studiowania ale ze słuchu by nie było jęczenia, że czytania jest za dużo.

Pozdrawiam
Igor

ps. zobaczymy jak ci pójdzie tym razem.

STRUMYK

3 września, 10:58

Zastanawiam się nad pracą w sprzedaży, codziennie szukam ogłoszeń o pracę i się nie poddaję, może coś w końcu znajdę.

Będzie OK
Igor

7 września, 14:14

STRUMYK
4 dni temu o 10:58

Stawialiśmy jak może pamiętasz swego czasu karty na ten temat i Tarot mówił w twoim przypadku wyraźnie - zacznij od stacji benzynowej.

Pozdrawiam
Igor

STRUMYK

7 września, 14:53

Witam Igorze :)

Owszem pamiętam, ten rozkład, i są nawet ogłoszenia o pracę takowe, ale na razie nie mam przekonania, czyli coś we mnie jest, co blokuje taką pracę, może to praca w nocy, by mi nie służyła?

Ale powoli biorę się za siebie, byłem w poniedziałek u lekarki rodzinnej po skierowanie do okulistki i na badanie kontrolne krwi i moczu, wypełniłem ankietę 40plus na IKP i czekam na odpowiedz.

I owszem jeszcze powiem, że siedzenie w domu mi nie służy, sam sobie robię krzywdę, brak lat pracy i nie jestem zadowolony ze swojego życia.

Ale coś w końcu musi się zmienić na lepsze, ja tego chcę naprawdę.

Pozdrawiam,
STRUMYK

Będzie OK
Igor

7 września, 16:50

STRUMYK
2 godziny temu

Jeśli naprawdę tego chcesz wykonaj ćwiczenie opisane powyżej i opisz tutaj jego rezultat.

Pozdrawiam
Igor

Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 10885
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.