Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Karolinanr5
18 stycznia 2022

Na tym zakończę tą dyskusje, nie zważając na to co więcej napiszesz. Nie jestem osobą, która czerpie radość z internetowych kłótni. Wyraziłam swoją opinie i tyle.
 

Karolina
wendol

18 stycznia 2022

A ja nie zakończę, bo... teraz Strumyk bardzo mi zaimponował swoim rozsądkiem i nie mogę się powstrzymać, żeby go nie pochwalić.
Podobny problem miał ten człowiek z Wybrzeża, o którym pisałem - też spotkał się z ezoteryką za wcześnie i podobny problem mają moje córki, bo matka od dziecka gadała im o piekle, szatanach i opętaniach.
Kościół wszedł już z takimi rzeczami nawet do przedszkoli i problemów psychicznych wśród ludzi będzie więcej - dostrzegam je nawet wśród "dojrzałych" osób, które się zdenerwują i czegoś przestraszą.
Był tu też niejaki "numeryczny", któremu też "odbiło" pod wpływem takich rzeczy.
Mi też... kiedyś.
Pamiętam, co wypisywałem, ale wyciągnąłem z tego naukę.
Człowiek powinien się rozwijać "po kolei", czyli w odpowiednim wieku zajmować się rzeczami "odpowiednimi".
Dziecko powinno się bawić i uczyć, później myśli się o pracy i innych rzeczach materialnych, a im bliżej do... innego wymiaru, to w sposób naturalny człowiek właśnie tym coraz bardziej się interesuje.
Co oczywiście nie znaczy, że na każdym etapie rozwoju człowiek powinien zajmować się tylko jedną kwestią na raz.
Chodzi tylko o to, żeby we wszystkim zachować jakiś umiar, by właśnie nie skupić się za bardzo tylko na jednym i nie stać się jakimś fanatykiem, bo to szkodzi zdrowiu.
Strumyk właśnie wrócił do... dobrego, odpowiedniego... nurtu - teraz płynie, jak to na Strumyka przystało.
Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale - jest naprawdę dobrze i doszedł do wniosków, do których niektórzy "normalni" ludzie nigdy nie dochodzą.
Strumyk dla mnie jest wielki - już niedługo nie będzie Strumykiem, tylko rzeczką, później rzeką itd.
Naprawdę gratuluję i powiem... Szacun! jak temu człowiekowi przy ognisku :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

18 stycznia 2022

Na tym forum Karolino nie schodzimy do poziomu "internetowych kłótni", czy "gównoburz" jakie zaobserwowałem gdzie indziej.
Wymagamy od siebie nawzajem pewnego poziomu dyskusji, a Ty tu weszłaś z optyką spaczoną po "mediach społecznościowych".
To forum zdaniem Igora jest unikalne na skalę światową.
A opinie to można wyrażać, ale wypadałoby najpierw się zapoznać z czymś, odnośnie czego chce się... dyskutować.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Karolinanr5
18 stycznia 2022

Niesamowite jest to jak Ty wszystko wiesz. Wiesz od kiedy jestem na tym forum, wiesz ile postów strumyka przeczytałam (czy też według Ciebie nic nie przeczytałam i nie wiem o czym piszę). Wiesz jaką i przez co mam „spaczoną optykę”. Wielkie wow. Spoko, więcej tu na pewno nie będę zaglądać, nie ma to sensu. Igor będzie Ci na pewno bardzo wdzięczny za Twoją merytoryke tutaj.
 

Karolina
wendol

18 stycznia 2022

Czytać jeszcze warto ze zrozumieniem.
Przeczytaj na spokojnie, co sama napisałaś.
Popracuj jeszcze nad inteligencją emocjonalną.
I nie miej kompleksów, że ktoś wie więcej od Ciebie na jakiś temat.
Jak się uspokoisz, to możesz np. jutro to sobie jeszcze raz przeczytać, a wtedy, na spokojnie właśnie więcej zrozumiesz, bo na razie wkładasz mi w usta coś, czego nie powiedziałem.
Warto, żebyś tak sama dla siebie zrozumiała siebie - to Ci bardzo pomoże w życiu.
Nie rozmawiaj ze mną, jak nie chcesz, ale zrób coś dla siebie, przemyśl i nawet nie musisz o tym pisać.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Karolinanr5
18 stycznia 2022

Co za chamstwo i hipokryzja. Ciekawe czy jakbym była podpisana „Michał123” to też sugerowałbyś, że nie mam pojęcia o czym pisze, sam nie wiedząc czy czytam to forum od roku, pięciu czy wcale. Kto tutaj nie potrafi przyjmować krytyki. Zaskoczę Cię, strumyk jaki by nie był to nie masz prawa pisać mu tak obraźliwych treści. I jeszcze te docinki pod przykrywką dobrej rady. Usuwam te zakładkę na dobre.
 

Karolina
wendol

18 stycznia 2022

Napisałem, że ewentualnie jutro, a Ty dalej brniesz w sposób charakterystyczny dla jakichś innych "mediów społecznościowych".
Nie mam uprzedzeń do kobiet - wręcz przeciwnie i nieraz mnie to bolało.
Myślę, że Strumyk się nie obraził (bo nie ma o co), tylko pomyślał i bardzo mądre rzeczy ostatnio napisał.
Ja też się nie obraziłem, ale Ty się bardzo starasz... - ostra jesteś.
Z Tobą to bym się bał spotkać.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Karolinanr5
19 stycznia 2022

Przemyślałam sobie na Twoje życzenie i uważam, że jesteś bezczelnym ch..em. I będę tak uważała jutro, za tydzień i za 50 lat także. Miło być obrażanym co? Nie musisz się już pocić bo mi to strasznie wszystko jedno a Twoje teksy i tłumaczenie świadczą tylko i wyłącznie o Tobie.
 

Karolina
STRUMYK

19 stycznia 2022

Dobra, nie kłóćcie się już, ja się nie obrażam. Proponuję zawrzeć rozejm i powrócić do tematu, czyli stawiania kart Tarota ;)
 

Będzie OK!
tajne.tarot-marsylski.pl

 
wendol

19 stycznia 2022

Z nią już nie będę... rozmawiał, bo to niebezpieczne.
Z Tobą też nie, bo nie ma już takiej potrzeby :)
Pozdrawiam :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

20 stycznia 2022

wendol
Wczoraj o 14:14

No chyba nie chcesz nam powiedzieć, że boisz się odważnych kobiet.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

20 stycznia 2022

STRUMYK
Wczoraj o 09:15

Teraz jak widzisz Strumyk nie ma odwrotu i czas na wprowadzanie zmian.

Pozdrawiam
Igor

ps. Tarot kartami Rycerz Monet i X Monet mówi, że być może czeka cię nieprzewidziany przypływ gotówki z tajemnego źródła.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

20 stycznia 2022

I dobrze, że nie ma odwrotu, ja chcę coś zmienić, a ubywająca kasa na moim koncie bankowym tylko mnie motywuje.

Coś ta pani z fundacji nie dzwoni, jak to nie wyjdzie to sam szukam pracy na własną rękę, najchętniej poprzez OLX :).
 

Będzie OK!
wendol

20 stycznia 2022

Igor
Pisałem o umiarze - wszystko zależy od nasilenia tej "odwagi".
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
alaiasia
20 stycznia 2022

wendol
Nie wytrzymam i sama wreszcie coś napiszę.
Na początku pomyślałam, że Karolinanr5 niepotrzebnie się czepia i w dodatku jest kiepsko obeznana w sytuacji, ale jak przeczytałam z tym wymądrzaniem się to jednak nie mogę powiedzieć, że nic w tym nie ma.
Zawsze ci mówiłam, że jesteś mądry, ale jednak czasami wydajesz się postrzegać siebie jako nieomylnego. Jednak powinieneś trochę popracować nad empatią i wyrozumiałością, nie tylko obiektywna, sztywna mądrość się liczy.
Tobie się różne problemy mogą wydawać proste do rozwiązania i wręcz błahe, ale każdy jest inny i może nie widzieć tak łatwo tych rozwiązań, które tobie mogą się wydawać oczywiste.
Ja się zawsze staram być wyrozumiała i empatyczna i takie dobro daje mi wielką przyjemność duchową.
 
wendol

20 stycznia 2022

To są takie etapy rozwoju... świata.
Najpierw wojny, następnie chęć pomocy wszystkim (miłość), aż wreszcie... rozsądek - czyli komu jak, czy w ogóle i czy warto się... szarpać.
Nie da się wszystkim pomóc szybko - czasem wiele wcieleń potrzeba, by pewne procesy zaszły.

I tak Cię kocham Asiu i Alę też.

Jak by ktoś nie wiedział, to są moje córki.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

20 stycznia 2022

wendol
4 godziny temu

Koszty zawsze trzeba jakieś ponieś, natomiast do korzyści można zaliczyć szybki rozwój.

Pozdrawiam
Igor

ps. pozdrowienia dla Ali i Asi ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

21 stycznia 2022

https://www.youtube.com/watch?v=dgeFC_yLfmw
Chodzi o to, żeby nie wejść w błoto ;) tzn. żeby ciągle tych samych błędów nie popełniać, tylko... no właśnie - szybciej się uczyć i lepiej na błędach cudzych niż własnych - na własnych bardziej dociera, ale też bardziej boli i pewnie dlatego bardziej dociera, ale niektórym życia nie starcza, by wnioski wyciągnąć.

Pozdrawiam
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

21 stycznia 2022

wendol
9 godzin temu

Tak to prawda jednak nie możemy zapominać, że aby nasze rady mogły się materializować u osoby której radzimy lub staramy się doradzić wystąpić muszą trzy stany gotowości:

- intelektualny
- fizyczny
- psychiczny.

Intelektualny, gdyż osoba musi wiedzieć jak zrobić to co jej doradzamy, fizyczny, czyli musi mieć możliwość to zrobić np. pójść gdzieś i ostatni stan gotowości - psychiczny. Czyli musi być zdolna to zrobić.

Najczęściej występuje problem ze stanem nr 3.

A kiedy on występuje na nic wróżby i wizje skoro nie ma chęci i motywacji.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

22 stycznia 2022

wendol
2 dni temu o 17:38

Pamiętaj, że jest jeszcze cała masa uwarunkowań neurobiologicznych u danego człowieka, uwarunkowań z których nie musi sobie nawet zdawać sprawy i być ciągłym ich zakładnikiem.

https://tajne.tarot-marsylski.pl/foto/woda_sodowa.jpg

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.