Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11236
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

25 stycznia 2022

Witam!

Byłem na drugim spotkaniu w fundacji. Podpisałem parę papierów, omawiałem z panią moją sytuację zawodową, będziemy razem szukać czegoś dla mnie jeśli chodzi o staż/pracę. Jestem dobrej myśli.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

26 stycznia 2022

STRUMYK
Wczoraj o 17:33

No i super.

Pozdrawiam
Igor

ps. chciałbym abyś na tę pracę rzucił łaskawie okiem w wolnym czasie oczywiście Siła myśli w życiu codziennym i walce o byt
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

28 stycznia 2022

Witam!

Mam już nowe CV, jestem w kontakcie z Fundacją.

Igorze, ile miesięcy, tygodni mogę być jeszcze bez pracy, zarobku?

Pozdrawiam,
STRUMYK

P.S. Jak byłem w szpitalu psychiatrycznym w 2017 roku ,(Styczeń, Luty) to pewna kobieta powiedziała mi tak niechcący chyba, że wygram jakąś nagrodę (może pieniądze?) i że mogę spotkać dziewczynę, z którą będę tańczyć.
A w szpitalu byłem dlatego, że miałem problem z oczami, a ściślej mówiąc ze sposobem w jaki patrzyłem przed siebie, idąc itp.
 

Będzie OK!
STRUMYK

29 stycznia 2022

Bardzo by mi się przydały pieniądze na już. Jak szybko nie znajdę pracy, to chyba sprzedam książki, albo rower. Żadnych pożyczek z banku nie będę brać, bo mi w to nie graj, a od taty pieniędzy się szybko nie doczekam :/
 

Będzie OK!
Igor

29 stycznia 2022

STRUMYK
Wczoraj o 12:48

I wcale się ta kobieta nie pomyliła, zróbmy zatem tak:

- przez kolejne trzy dni zadaj sobie przed pójściem spać następujące pytanie:

Co musiałoby się stać bym .... tutaj to o co ci chodzi lub to co jest w danej chwili najważniejsze ...?

Pytanie musisz zadać bezpośrednio przed snem 4 razy po cichu - szeptem i 5 razy na głos.

Potem opisz do mnie swój sen lub kolejne sny, zobaczymy jakie informacje uda ci się otrzymać.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

31 stycznia 2022

Mimo wskazówek, na razie nic konkretnego mi się nie śniło.
 

Będzie OK!
Igor

31 stycznia 2022

STRUMYK
2 godziny temu

Sen pojawia się do kilku dni, żadko od razu.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Karolinanr5
8 lutego 2022

Drogi Igorze,

Zatem, czy podobam się szanownemu A.M? ;) przelew na DIOZ tym razem pójdzie w Twoim imieniu.

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Karolina
 

Karolina
Igor

9 lutego 2022

Karolinanr5
Wczoraj o 21:37

Tarot kartami Sąd XX i Król Kijów mówi, że można liczyć z jego strony na pomoc i protekcję w rozwoju zawodowo osobistym.

Pozdrawiam
Igor

ps. tak
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
xmiskux
10 lutego 2022

Dobry wieczór :)

Drogi Igorze od jakiegoś czasu rozwijam relacje z Panem J. i niestety bywa z tym bardzo różnie, i z mojej strony pojawiają się różne wątpliwości. Dlatego chciałabym się dowiedzieć czy relacja z Panem J. ma jakąś przyszłość i czy coś z tego będzie dobrego?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie,
Miśka
 
Igor

11 lutego 2022

xmiskux
Wczoraj o 23:47

Tarot kartami Kochankowie VI oraz Głupiec XXII mówi, że twoje wątpliwości są jak najbardziej uzasadnione, człowiek niezdecydowany, zmienny musi koniecznie wprowadzić porządek do swojego życia.

Jest to dla niego warunek podstawowy uniknie dzięki temu innych poważnych błędów a co za tym idzie konsekwencji.

Pozdrawiam
Igor

ps. i dopiero po wprowadzeniu tych zmian będzie gotowy na relacje o takim poziomie o jaki ci chodzi.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
xmiskux
11 lutego 2022

Dziękuję Ci pięknie!

Czyli pozostaje postawić warunki aby na początku uporządkował swoje życie, nim zacznie zmieniać moje tak aby jemu pasowało.

Pozdrawiam,
Miśka
 
Igor

13 lutego 2022

xmiskux
2 dni temu o 23:01

Cieszę się, że koleżanka wszystko rozumie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

23 lutego 2022

Igorze, czy istnieje szansa, że na wiosnę będę mieć zajęcie płatne, wysyłam z pomocą fundacji cv, gdzie tylko się da :)

Jak tak dalej będzie źle z pracą w regionie, to chyba rozważę wyjechanie do innego miasta, ale czy warto?

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
wendol

2 marca 2022

A gdzie Igor?
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

2 marca 2022

Witam!

No właśnie, gdzie Igor?

Byłem ostatnio na spotkaniu w fundacji, trochę ruszyło w przód poszukiwanie pracy.

Jak tak sobie pomyślę, to będę pracować pewnie po 65 roku życia, aż dostanę emeryturę :/.

Pozdrawiam,
STRUMYK ;)
 

Będzie OK!
Igor

2 marca 2022

wendol
8 godzin temu

Jestem cały czas, lecz nie zabierałem głosu, w końcu po to jest forum by ludzie coś mogli powiedzieć.

Byłem, ale mnie nie było, gdyż przerabiałem ciekawe prace z różnych dziedzin, tutaj jak znajdziesz czas zerknik w ostatnie wpisy lub wejdź sobie w archiwum miesięcy, styczeń lub luty.

Ciekawe materiały

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

19 marca 2022

W poniedziałek mam dzwonić do Nemo Wodny Świat w Dąbrowie i umówić się na spotkanie, wysłałem dzisiaj CV do sklepu sportowego w Sosnowcu i do Auchan w DG poprzez formularz rekrutacyjny.

Pozdrawiam,
STRUMYK :>
 

Będzie OK!
Igor

22 marca 2022

STRUMYK
3 dni temu o 08:41

Nawet nie wiesz jak mnie cieszy fakt wzięcia spraw w swoje ręce.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

27 marca 2022

Witam!

Byłem na spacerze po okolicy i się dotleniłem nieco. Jutro idę/jadę na rozmowę o pracę i potem na spotkanie w fundacji.

Mimo wysyłania wielu CV do pracodawców na razie brak większych efektów, jeśli chodzi o poszukiwanie zatrudnienia, mam coraz mniej czasu na znalezienie dobrej pracy i godziwego zarobku :>

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11236
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.