Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

28 marca 2022

Strumyk

Tutaj masz proste ćwiczenie, jest bardzo proste do wykonywania. Myślę, że pomoże ci otworzyć umysł na sprawy które są dla ciebie kluczowymi.

Ćwiczenie

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

6 kwietnia 2022

Witam Igorze!

Czy wg Ciebie mam dużą szansę na znalezienie pracy do końca maja?

Pozdrawiam,

Bartek (STRUMYK)
 

Będzie OK!
STRUMYK

10 kwietnia 2022

Witam!

Tu odpowiadam Wendolowi w sprawie mojej pracy. Około 40 CV lub telefonów wykonałem z panią z fundacji do różnych pracodawców z mizernym skutkiem.
Byłem na rozmowie w aquaparku w DG i nic, jak tak dalej pójdzie to zbankrutuję, pozostanie mi gra w gry losowe :P. Ale się nie poddaję, może jednak się uda :>.

Praca od 7 do 22 tylko wchodzi w grę, żadna na 3 zmiany, bo ja w nocy śpię.

Coraz poważniej myślę o założeniu własnej firmy, mam pewien pomysł na duży biznes, ale wymaga on zbudowania firmy od podstaw i to dużo pieniędzy by mi się przydało, tak z 10 milionów PLN :>.

Pozdrawiam,
Bartek
 

Będzie OK!
wendol

10 kwietnia 2022

STRUMYK:
Coraz poważniej myślę o założeniu własnej firmy, mam pewien pomysł na duży biznes, ale wymaga on zbudowania firmy od podstaw i to dużo pieniędzy by mi się przydało, tak z 10 milionów PLN :>.

Rosyjscy oligarchowie też szukają chętnych, którzy pożyczą im po kilka milionów.
Jak pracowałem w banku w kredytach, to przychodzili pożyczkobiorcy po pieniądze na rozwój lub założenie firmy, mieli różne pomysły, a ja musiałem im robić analizy finansowe, a nawet badać rynek, czy będą konkurencyjni. I nie chodziło o miliony - bank się bał, że "utopi" dużo mniejsze pieniądze.

STRUMYK:
pozostanie mi gra w gry losowe :P

A to ":P" oznacza, że komuś "na złość" zrobisz?

A teraz realia.

STRUMYK:
Około 40 CV lub telefonów wykonałem z panią z fundacji do różnych pracodawców z mizernym skutkiem.

A przez telefon rozmawiałeś Ty, czy ta pani?

STRUMYK:
Praca od 7 do 22 tylko wchodzi w grę, żadna na 3 zmiany, bo ja w nocy śpię.

Ale Ty masz wymagania.
Już przespałeś 40 lat.
Śpi się, jak się ma na to czas, a jak jest coś ważnego do zrobienia, to się nie śpi - przynajmniej ja tak do tego podchodzę.
Ludzie, którzy mają własne firmy mało śpią - nie masz pojęcia, co to znaczy mieć firmę, ile pracy, uwagi to wymaga i ile nerwów kosztuje.

Odnoszę wrażenie, że masz dziwnie dobre samopoczucie i luz - może z nieświadomości się to bierze i z tego, że tak właściwie, to sam za siebie nie odpowiadasz.
Chyba już powinieneś zauważyć, że z takim podejściem pracy nie znajdziesz.
Chyba nadawałbyś się do jakiejś produkcji (bo rozmowy słabo Ci wychodzą), do jakiejś prostej pracy, ale pracować to trzeba chcieć - nawet ciężko pracować, a nie narzekać np., że coś nudne jest.
Jak ktoś chce pracować, to nie wybrzydza - podczas rozmowy widać (słychać), jakie jest podejście kandydata.
40 CV lub telefonów... i wiek 40 lat.
Naprawdę dziwnie, podejrzanie to wygląda - jakbyś wyliczał ile to już zrobiłeś i... nic.
Może na jakieś "rozgrzeszenie", "odpuszczenie" czekasz?
Jak dla mnie, to nadal motywacji Ci brakuje.
Ja bym Cię do pracy nie przyjął, ani bym Cię nie polecił, bo później musiałbym za Ciebie "oczami świecić".
Możesz oczywiście znowu się "obrazić", ale to niczego nie zmienia - nie zmienia tego, że nie zachowujesz się jak osoba dorosła.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

10 kwietnia 2022

STRUMYK
13 godzin temu

10 milionów nie jest mało, ale też nie są to kwoty nie do zdobycia.
Musisz tylko bardzo się skoncentrować, zresztą swego czasu proponowałem ci współpracę.

Opisz tutaj ten swój biznes, nie widzę w tym wszystkim, co piszesz nic dziwnego.

Pytanie moje brzmi tylko tak:

- czy jesteś gotów wykonać pracę umysłową, zajmie ci to najbliższy tydzień. Będziesz wykonywał ćwiczenia dzień w dzień od jutra do Pełni.

Pytanie brzmi tak: Co musiałoby się stać, byśmy z Igorem wygrali 10 milionów. Możesz też zadawać pytanie o wyższą kwotę, lecz z mojego doświadczenia nie ma co się chciwić, 10 nam wystarczy.

Zastosujesz poniższą metodę:

Metoda dla Strumyka

Sny i wizje opisujesz codziennie na maila.

Pozdrawiam
Igor

ps. na zdjęcia klikasz, one się powiększą.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

11 kwietnia 2022

Witam!

Jako, że korzystam z pomocy swojego prostego wahadełka od 2010 roku i wcześniej, to zapytałem kiedyś o "pracę życia" i Wyższa Świadomość podała mi coś takiego, że mogę/powinienem zbudować własną firmę/fabrykę zajmującą się produkcją produktów nanotechnologicznych dla budownictwa i przemysłu.

I mimo, że nie mam doświadczenia w tym zakresie, to różne byty (Dusza, Bóg, WŚ) upierają się, że kierowanie firmą to może być praca życia, której się poświęcę bez reszty. Warunki do tego widzę sprzyjające, miasto w którym mieszkam jest skłonne inwestować w różne biznesy, na terenach stref ekonomicznych, i takie firmy się budują w Dąbrowie.

Jeśli nie miałbym być prezesem, to chociaż założycielem, budowniczym takiej firmy. I do tego potrzeba dużo pieniędzy. Na Boga, nie wiem ile, ale potrzeba kupić działkę, technologie, ludzi do pracy, sprzęt itp.

Więc jeśli mi się to nie uda, to Igor przynajmniej naprowadź mnie na właściwy tor, że będę tylko zwykłym pracownikiem w wielu firmach do początku mojej emerutury, albo coś podobnego.

Z daty mojego urodzenia wynika, że przynajmniej jestem numerologiczną 4, podobnie jak mój brat, ale suma u mnie daje 22 z daty urodzenia. Można wierzyć, lub nie, w liczby, ale coś w tym jest. Tata jest 5, a więc lubi podróżować, więc zwiedził blisko 50 krajów na świecie.

Tyle napisałem, choć nie musiałem.

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
STRUMYK

11 kwietnia 2022

Do Wendola.

Powinieneś trochę mi odpuścić jeśli chodzi o krytykę mojej osoby. Przecież mnie nie znasz, ani ja Ciebie, prawda?

Łatwo powiedzieć, bierz każdą robotę, jaka się nawinie, tylko, że ja biorę codziennie tabletki na psychozę, aby ona nie powróciła, po prostu nie nadaję się do ciężkich robót fizycznych, ani im podobnych.

Więc wskazana jest dla mnie lekka praca, praca w biurze, albo praca z domu, zdalna.

Uczciwie mówiąc to szukam od wielu lat takiego zajęcia, które da mi dobre pieniądze i satysfakcję z wykonywanej pracy.

Mogłem na koniec 2007 roku zostać w Warszawie, znaleźć inną pracę, po pracy w Telepizzy, znaleźć lokum i z czasem się czegoś dorobić, ale jednak wróciłem na Śląsk i tu mieszkam do dziś.

Więc Wendol, mi już odpuść, pisz sobie w swoich tematach, ja chętnie będę je czytać, czasem coś wtrącę, i będziemy wszyscy zadowoleni :)

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
Igor

11 kwietnia 2022

STRUMYK
2 godziny temu

Czekam na wykonanie przez ciebie ćwiczeń i przesyłanie wniosków, bez tego będzie kręcenie się w kółko.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

11 kwietnia 2022

STRUMYK

Bardzo ciekawa "psychoza", która polega na tym, że nie możesz wykonywać prac fizycznych, choć w domu możesz.
Przeciwwskazaniem do prac fizycznych są choroby fizyczne - problemy z kręgosłupem, stawami, sercem, układem krążenia, ruchu itp.

Praca w biurze?
Rozmawiałem w Biedronce z kobietą, która mówiła, że wcześniej pracowała w biurze, ale to była stresująca praca, duża odpowiedzialność i wszystko "na wczoraj". W takiej pracy to dopiero "psychozy" można dostać - wiem, bo pracowałem w biurze.
Teraz ta kobieta pracuje w Biedronce i jest bardzo zadowolona - mówi, że wykonuje proste czynności, ma spokojną głowę i się relaksuje.
Specjaliści psycholodzy mówią, że nic tak nie uspokaja człowieka, jak prosta, fizyczna praca.

Masz Ty Strumyku "genialne pomysły" i bardzo wysoko zawiesiłeś poprzeczkę odnośnie jakiejkolwiek pracy.
Tylko, że to wszystko kupy się nie trzyma.
Może jeszcze Igora na coś nabierzesz.
Ja już nie będę próbował namawiać Cię do pracy, bo jeszcze znowu jakiejś "psychozy" dostaniesz.
Tak, jak napisałeś - Ty przecież nic nie musisz.
Maj już za chwilę i co? Stwierdzisz, że próbowałeś, ale nie wyszło?
Życzę dalszego dobrego samopoczucia, uśmieszków i żarcików - nie poddawaj się, tak trzy_maj.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
tajne.tarot-marsylski.pl

 
justek103
12 kwietnia 2022

Cześć,
Ja i Rafał mój nowy młodszy kolega z pracy. Ja jestem w związku w którym wieje chłodem. Kolega może również w jakimś związku, nie wiem. Ale w pracy ewidentnie iskrzy między nami. Czy mamy szansę na jakieś szaleństwo, romans po pracy, nie związek na to nie liczę, ale....?
Biednemu dałam, i podziękował.
 

justek103
Igor

13 kwietnia 2022

justek103
Wczoraj o 17:00

Tarot kartami Głupiec XXII i Królowa Kijów mówi, że przyjmujesz marzenia za rzeczywistość. Wniosek z tego taki, że i owszem jakaś zabawa być może ale koszty tej zabawy będą dla ciebie za duże.

Kartami Rycerz Mieczy i VII Pucharów mówi, że przed tobą narodziny córki.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
justek103
13 kwietnia 2022

Hej,
Dzięki za odpowiedź, chociaż nie takiej się spodziewałam. Szkoda! Myślałam o czymś niezobowiązującym, krótkim ale miłym.
Co do córki, to raczej już nie realne.
Pozdrawiam
 

justek103
Igor

13 kwietnia 2022

justek103
3 godziny temu

No cóż, tak wyszło w kartach jak koleżanka widzi.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
justek103
13 kwietnia 2022

Hej, sorry ale nie rozumiem. O co chodzi"jak koleżanka widzi"?

Pozdrawiam
 

justek103
justek103
14 kwietnia 2022

AAAA sorrry, chyba wczoraj byłam zamroczona!
Wszystko jasne, dzięki za poradę.
Pozdrawiam
 

justek103
Igor

15 kwietnia 2022

justek103
Wczoraj o 08:28

Niema sprawy, nic się nie dzieje.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
alaiasia
26 maja 2022

Cześć, to znowu ja. Mam pewien dylemat.
Jakiś fotograf na Instagramie zaproponował mi sesję (z wynagrodzeniem), ale waham się czy iść. Raz czy nie grozi mi z jego strony żadne niebezpieczeństwo, a dwa, czy w ogóle będą mi się te zdjęcia podobać.
 
STRUMYK

27 maja 2022

Witam!

Dostałem wpłatę na moje konto bankowe od Urzędu Skarbowego, tylko nie mogę dojść z jakiego tytułu, coś z pit za 2021 rok związane.

Szukanie pracy idzie jak po grudzie, niby chodzę na rozmowy, teraz mniej cv wysyłam, ale próbuję załatwić staż 3 miesięczny dla samego stażu.

Bardzo bym chciał mieć już jakiś zastrzyk gotówki na koncie i w portfelu,

Pozdrawiam Cię Igorze :)
 

Będzie OK!
Igor

27 maja 2022

alaiasia
Wczoraj o 17:33


Profesjonalni fotografowie jakich znam nigdy ci nie zapłacą, jeśli nie jesteś znana i mogliby na tobie skorzystać.

Sama sesja to czas a aparat bez obiektywu to jest 10 000 PLN, mówimy o takiej zwykłej lustrzance, a gdzie obiektywy.

Do tego w takim aparacie migawka wytrzymuje około 100 000 - 130 000, na sesję może wyjść spokojnie z 500 kliknięć itd...

To zwykły erotoman, ale zrób tak powiedz mu, że przyjdziesz z tatą, gdyż później musicie gdzieś jechać.

Pozdrawiam
Igor

ps. po czym zróbcie sobie jaja i idźcie, telefon też podaj do ojca ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

27 maja 2022

STRUMYK
3 godziny temu

A czy zastanawiałeś się w jakiej dziedzinie chciałbyś się rozwijać?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.