Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11228
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
alaiasia
27 maja 2022

Napisał:
"Zdjęcia z sesji służyłyby jako moje portfolio do przyszłej pracy, a w przypadku, gdybym zajął się własną strona/profilem, to wtedy bym się z tobą skontaktował o pozwolenie do korzystania z tych zdjęć".
Stawki podobno od 350 do 900 zł.
 
Igor

27 maja 2022

alaiasia

Przy portfolio układ jest taki, ty nic nie płacisz i tobie nic nie płacą.
To znaczy dostajesz zdjęcia z sesji.
Tak wyglądają takie układy normalnie.

Przy czym kolega wycenił swój wkład takie czyjeś portfolio na 1500.00
i to było już kilka lat temu i to tak skromnie, a i tak dochodziło do tego:

- czesanie
- makeup
- scenografia itd...
- i trzeba było za to płacić z własnej kieszeni

Pomyśl ile musiałby wydać, gdyby dochodziła gaża modelki.

Pierwsze słyszę by komuś za nic mieli zapłacić od 350 do 900, no ale może ty masz takie szczęście i to się zmieniło.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

28 maja 2022

Witam!

Tak się ostatnio zastanawiam nad zawodem analityka sportowego (bukmacherka).
W sumie mam analityczny umysł, lubię analizować, interesują mnie wyniki sportowe, może do dobra droga?
 

Będzie OK!
Igor

28 maja 2022

STRUMYK
godzinę temu

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

28 maja 2022

Gdzieś w necie przeczytałem krótki artykuł o tym co robi właśnie analityk sportowy. Na początek jednak może rozejrzę się za pracą w salonach bukmacherskich, by poznać branżę. (np Suberbet, Fortuna, STS itp) Na pewno lubię pracę przy komputerze, a gdybym miał okazję jeszcze się czegoś nauczyć to byłoby dobrze.

W czwartek byłem na rozmowie w Albie Group Dąbrowa G, by tam pytać o sam staż. Odpowiedź będzie w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam,
 

Będzie OK!
Igor

28 maja 2022

STRUMYK
4 godziny temu

Życie nagradza aktywnych z siedzenia na czterech literach nic nie będzie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

29 maja 2022

Igor, AlaiAsia
Chce być profesjonalistą, to zachowuje się jak profesjonalista - płaci. Kiedyś byłem z nią na sesji plenerowej - kilka godzin to trwało. Zrobić ciekawe zdjęcia to sztuka.
A Asia jest znaną modelką - nawrzucała do sieci tysiące zdjęć.
Nawet na mieście ją ludzie rozpoznają ;)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

29 maja 2022

wendol
21 godzin temu

W takim razie życzę powodzenia i samych sukcesów, czego można chcieć więcej skoro jeszcze płacą.

Pozdrawiam
Igor

ps. tych, co znałem nie płacili, widocznie czasy się zmieniają.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

10 czerwca 2022

Witam!

Załatwiam sobie staż 3 miesięczny w miejskiej znanej firmie, rozmowa kwalifikacyjna jakiś czas temu dała efekt, może coś wreszcie zarobię :)

Ostatnio dałem potrzebującej pani złotówkę :)

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

11 czerwca 2022

STRUMYK
Wczoraj o 12:23

Jestem z Ciebie bardzo dumny, nawet nie wiesz jak, i trzymam kciuki byś wytrwał.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
aneta9
19 czerwca 2022

Witam Cię Igorze,
Czy mógłbyś spojrzeć w karty i zobaczyć, czy coś dobrego spotka mnie w sprawach uczuciowych w tym roku, chyba że widzisz coś dalej? Niby jestem w związku, ale chyba zbliża się do końca. Czy spotkam jakiegoś faceta, z którym przeżyję coś fajnego, może chociaż jakiś romans? Czy jest coś koło mnie, w pobliżu? Biedny dostał pomoc i bardzo dziękuję.
 
Karolinanr5
19 czerwca 2022

Wiedźminie, a co karty mówią o Przemku?
 

Karolina
Igor

20 czerwca 2022

aneta9
Wczoraj o 10:36

Tarot kartami Królowa Pucharów i IV Kije mówi, że faktycznie ten związek taki nijaki, facet sam nie wie o co mu chodzi - jak by go tutaj nie było.

Tarot kartami Rycerz Kijów i IX Kijów mówi, że wszystko zmieni się wraz z powrotem, podróżnika.

Pozdrawiam
Igor

ps. w międzyczasie należy trochę skupić się na własnych sprawach rodzinnych.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

20 czerwca 2022

Karolinanr5
Wczoraj o 22:34

Tarot kartami IV Monety i Sprawiedliwość VIII - pokazuje Przemusia jako osobowość skomplikowaną. Z układu wynika, że tkwi w jakimś błędzie lub błędnym przekonaniu, które spowodować może jeszcze bardziej dziwne myślenie.

Powiedz mu by uważał, gdyż ktoś będzie chciał wyłudzić od niego pieniądze, w każdym razie w taki sposób by już nie oddać.

Pozdrawiam
Igor

ps. fajny, ale trzeba go pilnować ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Karolinanr5
21 czerwca 2022

Chyba ma problem z pracoholizmem (pracujemy razem już długo :p ). Bardzo Ci dziękuje.
 

Karolina
aneta9
21 czerwca 2022

Dziękuję,
Ale o jakiego podróżnika chodzi??? Czyżby mój nowy Rycerz Kijów pojawi się/przyjedzie? HA HA HA
Tak czy inaczej, będę czekać, może się ktoś taki pojawi...
A tak dodatkowo, czy Twoje wróżby mają jakiś czas? Rok, miesiąc, czy traktujemy, że tarot nie zna czasu?
Pozdrawiam,
Aneta
 
STRUMYK

22 czerwca 2022

Witam!

Dziś cały dzień w pracy byłem, wczoraj szkolenie bhp i zapoznanie z firmą i bazą transportową,

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

23 czerwca 2022

aneta9
2 dni temu o 14:16

Wiadomość jest dla Ciebie i to ty musisz się nad tymi wskazówkami zastanawiać.

Pozdrawiam
Igor

ps. chyba nie chcesz być zaadoptowana? :)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

23 czerwca 2022

STRUMYK
Wczoraj o 19:13

Czyli widzisz kolego człowiek, jeśli się zmobilizuje to zawsze coś może zrobić i nie jest zdany tylko na cudzą łaskę.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
aneta9
26 czerwca 2022

Hej Igor,
A mógłbys dwa słowa o czasie w tarocie. Tak ogólnie, czy Twoje wróżby mają jakiś czas? Czy takie krótkie rozkłady to miesiąc, kwartał? Czy to jest jakoś ponad czasem i może dotyczyć nawet roku lub dłużej. Napisz, jak Ty czujesz karty, proszę. Nie chodzi mi o konkretną wróżbę.
Aneta
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11228
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.