Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

28 czerwca 2022

aneta9
2 dni temu o 19:16

Dlaczego chcesz przejmować kontrolę nad rzeczywistością?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
aneta9
29 czerwca 2022

Hej,
W gruncie rzeczy już same pytania, które zadajemy Twojemu tarotowi, jak się coś rozstrzygnie lub co robić, to trochę chęć przejęcia kontroli.
Ale tu akurat w pytaniu o czas, chodzi mi o czysto teoretyczne rozważania. Czy tarot pokazuje rozkłady do jakiegoś określonego czasu? Czy po prostu ważne momenty życia, czy jak to odbierać? Różni Tarociści, różnie to przedstawiają, dlatego interesuje mnie, jak Ty to odbierasz? A może sam określasz czas już w pytaniu do Twoich kart?
Aneta
 
Igor

29 czerwca 2022

aneta9
9 godzin temu


Musisz kupić tę książkę i dwukrotnie przestudiować:

"Widzący przez czas" Eduard Wołodarski


Pozdrawiam
Igor

ps. zapraszam później do dyskusji.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
aneta9
1 lipca 2022

Hej Igor,
Postaram się ją odszukać, chociaż trochę się wykręcasz. Pytałam o Twoje zdanie. Jak Ty odbierasz czas w przepowiedniach.
Pozdrawiam,
Aneta
 
Karolinanr5
4 lipca 2022

Drogi Igorze ;)

Mógłbyś mi jeszcze postawić karty jak potoczy się nasza relacja ze starym dziadem Marcinem?
To jest mój ulubiony człowiek i strasznie ciężko mi się od niego uwolnić…

Ps. Pamietam o datkach dla potrzebujących, cały czas coś przelewam.

Dziękuje
Karolina
 

Karolina
Igor

7 lipca 2022

Karolinanr5
3 dni temu o 21:59

Dobrze napisałaś, Ciężko się jest uwolnić a prawidłowe relacje czy przyjaźnie mają człowieka wzmacniać, a nie podcinać skrzydła.

Co do dalszej relacji Tarot kartami VI Kijów i As Monet mówi, dosłownie o niej tak:

"Związki niepewne, lub wręcz szkodliwe. Zamki na lodzie. Rozczarowanie, spory, walki".

Tyle karty.

Pozdrawiam
Igor

ps. Za datki w imieniu obdarowanych bardzo Ci dziękuję.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

7 lipca 2022

aneta9
6 dni temu o 09:24

Jak odszukasz i przestudiujesz wrócimy do dyskusji, by było pewne, że wiesz o czym rozmawiamy.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Karolinanr5
16 lipca 2022

Dziękuje Igorze ☺️ Tak, tak było. Marcin o ile jest bardzo mądry to totalnie bezmyślny. Jednak dostał drugą szanse i teraz, kiedy najbardziej go potrzebuje jest moim największym wsparciem. Nigdy o tym nie zapomnę.
 

Karolina
Igor

19 lipca 2022

Karolinanr5
3 dni temu o 18:56

Nikt od razu we wszystkim mądrym nie był, grunt by wyciągał wnioski.

Pozdrawiam was Serdecznie
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
STRUMYK

20 lipca 2022

Witam!

Dziś minęła 1/3 stażu w Albie. Na razie jestem zadowolony :).
Igorze, czy po stażu w miarę szybko znajdę pracę?

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
STRUMYK

25 lipca 2022

Witam, Igorze, czy dotrwam do końca stażu do dnia 20 września? Ostatnio jak pisałem post, to dałem potrzebującej datek, pozdrawiam, Strumyk
 

Będzie OK!
Igor

31 lipca 2022

STRUMYK
6 dni temu o 09:30

Jestem z Ciebie bardzo dumny Strumyk, grunt, że podjąłeś wyzwanie wbrew temu, co o tobie kto mówił i myślał. To było w tym najtrudniejsze.

Bardzo Ci kibicuję, jeśli będziesz chciał to wytrwasz.

Musisz tylko co rano jak wstaniesz przez 30 sekund powtarzać do siebie, że chcesz tam wytrwać - to jest cała tajemnica.

Formuła brzmi tak:

Ja Chcę najlepiej jak tylko mogę zaadoptować się w tej pracy.

Powtórz to w domu sam do siebie i zmodyfikuj samodzielnie do swoich możliwości i potrzeb.

Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor

ps. Biedny też za Ciebie trzyma kciuki ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

31 lipca 2022

Igorze, dzięki za odpowiedź. Na razie na stażu jest nieźle, dobrze się tam zaadaptowałem do pracy, pracuję około 8 godzin dziennie, ale też rozmawiałem z kierownikiem na temat stażu, czy aby mnie nie przenieśli do innego oddziału Alby, bo ja chcę tam coś robić, a nie książkę czytać, ale bywały dni, że miałem całe biurko zastawione dokumentami. Póki co, robię, co do mnie należy.

Po stażu będę szukać nowej pracy, gdzieś w Dąbrowie, pieniędzy na jakiś czas mi starczy.

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
STRUMYK

31 sierpnia 2022

Witam! No i kolejny miesiąc stażu za mną, jeszcze 10 dni pracy i 4 dni wolnego. Już powoli rozglądam się za nową pracą. Dziś śniło mi się, że rozmawiałem z jakąś panią na temat pracy, chyba w punkcie gastronomicznym.

Pozdrawiam,
STRUMYK ;)
 

Będzie OK!
Igor

31 sierpnia 2022

STRUMYK
godzinę temu

Cieszą mnie twoje postępy, tak się to dzieje. Zapisuj dokładnie sny. Możesz otrzymać w nich wiele cennych wskazówek.

Nawet nie wiesz ile cennych rzeczy dowiedziałem się dzięki ludziom, którzy chcieli podzielić się ze mną swoim snem.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

1 września 2022

Dzięki za słowa wsparcia. Do końca stażu niedaleko, będę zajęty po stażu szukaniem pracy i załatwianiem spraw osobistych.

Zagram też w gry liczbowe, tylko nie wiem, która jest lepsza: Mini Lotto czy Lotto dla mnie :)?

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

2 września 2022

STRUMYK
Wczoraj o 18:24

Stosując pismo automatyczne, ustal sam ze sobą. Możesz również zapytać jaka gra byłaby dobra dla mnie i co powinno się stać by Igor trafił kumulację.

Pisze ci to gdyż wielu ludziom o wiele łatwiej przychodzi zdobywanie informacji dla innych niż dla siebie.

Taki dziwny paradoks.

Instrukcję z pismem automatycznym znajdziesz na stronie głównej strony Tarot w zakładce mapa.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

14 września 2022

Zakończyłem dziś staż 3 miesięczny w Albie. Teraz czas na 4 dni urlopu i dalsze szukanie pracy zarobkowej. Mam parę ofert z OLXa i załatwię też PUP i lekarzy. Pozdrawiam,

STRUMYK ;)
 

Będzie OK!
Igor

12 października 2022

STRUMYK
14 września, 14:34

Cieszy mnie, że odkryłeś, iż żadnych tajemnic w tym wszystkim niema. Trzeba działać.

Pozdrawiam Cię Strumyk Serdecznie
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
aneta9
13 października 2022

Hej, jestem w związku w którym wieje chłodem. W sumie każdy sobie rzepkę skrobie. Nawet nie wiem, czy chcę oficjalnie odchodzić, gdyż i tak każdy żyje osobno. Zastanawiam się, czy jeszcze stanie ktoś na mojej drodze, dla kogo otworzę serce, poznam i będę spotykać się z kimś ? Nawet na jakiś czas. Jest ktoś na horyzoncie, co rozjaśni moje szare życie?
Wsparłam biednego, który bardzo podziękował.
aneta
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11223
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.