Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

13 października 2022

aneta9
8 godzin temu


Tarot kartami Cesarzowa IV i Rycerz Pucharów mówi, że faktycznie występują tutaj takie nierozwiązane problemy.

Tarot mówi, że przed tobą ciekawy okres w którym na pierwszym planie objawi się twoja atrakcyjność. Okoliczności zaś będą korzystnie wpływać na twoje decyzje.

Karty wspominają o nierozwiązanych relacja na lini córka - ojciec, jakoby karmicznym obciążeniu, ale nie przywiązywałbym do tego wielkiej wagi.

Każdym razie jest szansa na pojawienie się takiej osoby - musisz tylko na głos wymówić takowe Życzenie.

Pozdrawiam
Igor

ps. za datek w imieniu Biednego bardzo Ci dziękuję, razem trzymamy za Ciebie kciuki ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

15 października 2022

Dziwne zbiegi okoliczności.
Wszystko pasuje do takiej jednej osoby.

Dzwoniłeś, ale miałem telefon w trybie samolotowym, bo spałem.
Wreszcie trochę pospałem.
Teraz nie odbierasz.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

16 października 2022

Bo jeśli chodzi o Nią, to... chciałbym, ale się jej boję.
Atrakcyjność?
Nie chodzi o wygląd - nie wiem jak teraz wygląda i nie ma to dla mnie znaczenia.
Ona to po prostu Ona.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

19 października 2022

Witam!

Miałem niby już nie pisać na forum, ale zadam ciekawe pytanie ;)

Jak długo u mnie potrwa szukanie pracy? Czy do wiosny?

Czy dobrym pomysłem jest dla mnie praca wykonywana z domu, bez konieczności dojazdu do miejsca pracy? Mam pewną stronę w swoich zakładkach, ale nie wiem, czy to sprawdzeni pracodawcy.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
wendol

19 października 2022

Igor chyba ma już dość ;)

Jak pracodawcy są niesprawdzeni, to Ty możesz ich sprawdzić.
Zdobędziesz doświadczenie i pieniądze, po czym zmienisz pracę na lepszą.
Od czegoś trzeba zacząć.
Już pisałem, co ja robiłem - prawie wszystko ;)
Tylko nie mów, że Ci się nie chce.
Jaki masz staż pracy, wysługę?
Nie masz już czasu do stracenia.
I już Ci mówiłem, że pracodawca musi zobaczyć, że chcesz pracować, a nie narzekać, bo inaczej, jak to się mówi: kopas w dupas.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

19 października 2022

Kiedyś w pracy chciałem porozmawiać z ojcem takiego jednego obiboka, to się wkur... i uciekł.
Na drugi dzień złożył wypowiedzenie i wszyscy odetchnęli z ulgą.
A nawet kierownik nie mógł sobie dać z nim rady, bo różne układy były.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

19 października 2022

Dobra, nie oczekuję już odpowiedzi. Ja chcę pracować i zarabiać pieniądze.

Na początek załatwię sobie orzeczenie o niepełnosprawności i to powinno mi pomóc. Zacznę też myśleć o znalezieniu miłości w życiu, bo sam na starość nie dam sobie rady z utrzymaniem domu, o ile w nim będę mieszkać.

Pozdrawiam,
 

Będzie OK!
wendol

19 października 2022

Kiedyś pomagałem jednemu młodemu żebrakowi pod Biedronką.
Przynosiłem mu różne rzeczy i pieniądze.
Powiedział, że chciałby pracować, ale ma orzeczenie o niepełnosprawności i może pracować tylko w zakładach pracy chronionej, a tam go nie chcą, bo nie ma takiego dużego zapotrzebowania.
Wyglądał na bardzo zdrowego i sprawnego.
Powiedziałem, że do hipermarketów przychodzą ludzie z ulicy tuż przed zamknięciem, tacy z dziurawymi butami itp., po czym po zamknięciu robią porządek na półkach, rozkładają towar, zamiatają itp.
Wreszcie dałem mu zegarek, mydło, jakieś perfumy i więcej pod Biedronką się nie pojawił.

Tobie pisałem, żebyś zbierał pieniądze na leczenie oczu.
Chcesz zarabiać "grosze", czy więcej?

W sumie orzeczenie o niepełnosprawności może Ci coś dać na jakiś czas.
Później się wyleczysz, staniesz przed komisją lekarską, "zdejmą" Ci to orzeczenie, pójdziesz do "normalnej" pracy i będziesz zarabiał więcej.
W pracy możesz poznać dziewczynę, jak zobaczy, że jesteś fajny i pracowity.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

19 października 2022

Ty się najpierw zorientuj odnośnie miejsc pracy dla niepełnosprawnych, bo możesz się nieźle (źle) wkopać, a z renty trudno odłożyć na leczenie i jak będziesz ją pobierał, to nie będziesz mógł pracować w "normalnej" pracy.
Porozmawiaj może o tym z tą Panią, co Ci pracę szukała.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

19 października 2022

STRUMYK
10 godzin temu

Tarot kartami Cesarz IV i X Kijów mówi, że jeśli skorzystasz z pomocy pracę znajdziesz bardzo szybko, ponadto karty w takim układzie wspominają o odnalezieniu miłości.

Pozdrawiam
Igor

ps. trzeba być tylko na uczucia otwartym.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

5 listopada 2022

Najlepsi okuliści w województwie śląskim. Zobacz, którego specjalistę warto wybrać
Dla Strumyka.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

22 listopada 2022

Witam!

Szukanie nowej pracy idzie mi jak po grudzie. Niby wysyłam CV, a odpowiedzi żadnych. Dziś wysłałem CV do pani z ofertą pracy zdalnej w marketingu sieciowym. Prosiłem o więcej szczegółów. Poza tym obowiązki w domu, no i załatwiam powoli orzeczenie nowe o niepełnosprawności.

Przynajmniej mama mi ostatnio powiedziała prawdę, że mam słabe CV.
Na razie się nie poddaję mimo wielu trudnościom,

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
wendol

22 listopada 2022

Nawet jak byś miał dobre CV, to samo CV słabo działa - dostają tego "tony".
Trzeba się "wbić" na rozmowę i to do takiej branży, w której masz doświadczenie.
Jakieś kursy ukończyłeś?
Wiem, że w pizzerii pracowałeś.
Kiedyś coś Ci pisałem, że może w gastronomii powinieneś pracy szukać.
Najpierw powinieneś się określić, sprecyzować, bo lata temu była tu dziewczyna, która też pracy szukała i okazało się, że nawet zainteresowań rozwojowych nie miała w kierunku jakiejś pracy (lubiła słuchać muzyki i oglądać filmy), a pracy szukała "jakiejś dobrej i wysokopłatnej".
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

23 listopada 2022

Może Ci pomogę.
Nie szukaj "jakiejś" pracy.
Musisz wiedzieć, co chcesz robić i się w tym wykwalifikować.
Możesz zrobić tak: rozejrzyj się w okolicy (bliższej i trochę dalszej), jakie są firmy, po czym na czymś się skup, dowiedz się jaki mają profil działalności i jak najwięcej się naucz w tym temacie, poczytaj itp. i dopiero wtedy idź na rozmowę, żebyś się nie ośmieszał, bo jak na razie to wygląda tak, że nie podchodzisz poważnie do sprawy, tylko "coś tam niby robisz".
https://www.youtube.com/watch?v=NRuf-W6_bas
Jak byłem dzieckiem, to "zgredy" tego słuchały - bardzo pouczające.
Pokaż swojej mamie to, co tu napisałem, to może wreszcie nada Ci kierunek.
Ile lat "szukasz pracy"?
W ten sposób nigdy nie znajdziesz.
Jak będziesz robił tak dalej i dalej tu wypisywał to samo, że "niby wysyłasz CV", to... znajdę Cię i Tobą "potrząsnę", bo na razie nie jesteś poważny, tylko "kpisz" sobie, bo jakoś nie wierzę w to, żeby 40-letnia osoba była taka... głupia.
Tak więc pokaż to... mamie i może ona pomyśli za Ciebie i Cię zmobilizuje do działania.

Już miałem tu nie pisać i nie tracić czasu, ale mnie wku...
Tak więc weź to sobie wreszcie do serca i skorzystaj z tego, że ktoś chce Ci pomóc, bo inaczej bardzo marnie skończysz, bo z uporem maniaka, konsekwentnie dążysz do marnego końca.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
kamelon

2 grudnia 2022

Igorze 6 grudnia będę świadkiem podczas sprawy rozwodowej mojego brata. Chciałabym zapytać jak potoczy się sytuacja, czy rozwód zakończy się pozytywnie dla mojego brata? Ewentualnie kiedy możemy spodziewać się zakończenie tej trudnej sytuacji?
 

Kamelon
Igor

3 grudnia 2022

kamelon
Wczoraj o 22:00

Tarot kartami Walet Monet i Gwizda XVII - oznacza, że rozwód zakończy się dla niego powiedzmy to oględnie korzystnie. Choć nie do końca tak jak mu się wydaje.

Powiedz mu jednak, że w tym momencie jest to najlepszym rozwiązaniem dla niego, Tarot kartami VIII Mieczy i Mag I mówi, że jeśli się z tym szybko pogodzi rozpocznie nowe lepsze życie.

Pozdrawiam
Igor

ps. sytuacja całkowicie rozwiąże się około sierpnia
 

Niech Moc Będzie z Tobą
kamelon

6 grudnia 2022

Igor:
kamelon
Wczoraj o 22:00

Tarot kartami Walet Monet i Gwizda XVII - oznacza, że rozwód zakończy się dla niego powiedzmy to oględnie korzystnie. Choć nie do końca tak jak mu się wydaje.

Powiedz mu jednak, że w tym momencie jest to najlepszym rozwiązaniem dla niego, Tarot kartami VIII Mieczy i Mag I mówi, że jeśli się z tym szybko pogodzi rozpocznie nowe lepsze życie.

Pozdrawiam
Igor

ps. sytuacja całkowicie rozwiąże się około sierpnia


Igorze dziś odbyła się rozprawa rozwodowa mojego brata- niestety nie zeznawałam ponieważ zabrakło czasu. Kolejny termin wyznaczono na 17 stycznia i dopiero wtedy będę świadkiem. Na co powinnam uważać aby nie zaszkodzić bratu.
 

Kamelon
Igor

11 grudnia 2022

kamelon
5 dni temu o 22:11

Ty na nic, mów prawdę. W Sądzie nie pracują idioci.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

3 stycznia 2023

Witam!

Wszystkiego dobrego w Nowym 2023 Roku.

Chodzi mi ostatnio na myśl, odbycie kursu na stanowisku magazynier związane z administracją magazynową, ta Fundacja mogłaby sfinansować takie szkolenie (kurs + dojazd na kurs) a potem bym szukał takiego zajęcia.

Ewentualnie kurs dekoratora wnętrz, ale nie mając samochodu to ciężko o pracę w takim zawodzie. No chyba że aranżacja sklepów i witryn sklepowych.

W każdym razie tata mnie ponagla jeśli chodzi o zarabianie.

Pozdrawiam, :)
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

4 stycznia 2023

STRUMYK
Wczoraj o 11:22

Cześć Strumyk, z okazji Nowego Roku Życzę ci wszystkiego, co najlepsze w życiu.

Pozdrawiam
Igor

ps. nie ma się czego bać idź na kurs jak ci ktoś jeszcze za to płaci ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11227
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.