Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11238
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

25 maja 2023

STRUMYK
Wczoraj o 17:08

Tarot kartami Kapłanka i Rycerz Pucharów mówi, że nic nie stoi na przeszkodzie otrzymania pracy w handlu.

Osobą która ci pomoże będzie kobieta.

Pozdrawiam
Igor

ps. co ciekawe o przyszłej ciąży też jest mowa, ale w takim układzie, obecnie, może ona oznaczać np ciekawą ideę ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

25 maja 2023

xmiskux
16 maja, 09:28

Tarot kartami As Monet i XI Moc mówi, że nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć dobrze płatną pracę, należy tylko zmienić podejście do tego wszystkiego.

Napisz do mnie przez zakładkę kontakt. Dostaniesz odpowiednią instrukcję co ze sobą zrobić.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

25 maja 2023

Witam Igorze!

Jeśli chodzi o sen, to początkowo zasnąłem wczoraj o 20:10 do 1:15 chyba, potem pół godziny przerwy i ten sen od 1:45 do 3:45, potem pobudka i pobuszowałem w domu na dole z rana przy telegazecie, potem jakoś z rana się zdrzemnąłem od 5:30 do 7:46 i ostatecznie wstałem do działania :).

Z tą kartką z informacją to było tak, że przekaz przeczytałem w całości po angielsku i go zrozumiałem we śnie, lata 2026 do 2027 chyba najbardziej mi utkwiły w pamięci, no, zaraz po przebudzeniu :). Dopytałem jeszcze co do dni moje wahadełko i nie wiem czumu uparcie twierdzi, że będzie 2 dzieci, możliwe, że o córki chodzi właśnie.

Wahadełko też twierdzi, że mogę być dobrym handlowcem :)

Na razie mi jest trudno z kasą, mam jeszcze wizytę w szpitalu zakaźnym zaplanowaną na 12 czerwca i wtedy dowiem się czy mam wirusa czy nie.

Pozdrawiam ;)
 

Będzie OK!
Igor

25 maja 2023

STRUMYK
9 godzin temu

teraz wyjaśnię ci, dlaczego zadałem pytanie o której wstałeś, Strumyk powiem ci tak, musisz baczniejszą uwagę przykładać do snów i do pracy z wahadełkiem.

Przeanalizowałem dzisiaj twoje liczby ze snów.

Nie będę ci tłumaczył jak to robię.

W każdym razie, gdybym na tę analizę zagrał, trafiłbym pięć liczb.

W oparciu o twój sen wyszło mi: 1, 2, 7, 11, 15, oraz 46.

Wylosowane zostało: 2, 7, 11, 15, 41, 46

Nie mogłem tylko zrozumieć liczby 41 - ale teraz zrozumiałem.

Strumyk przyśniła ci się w postaci Szyfru szóstka w Lotto ;)

Zatem jest jak sądziłem, musisz chodzić wcześnie spać i notować wszelkie sny od dzisiaj.

Używaj też wahadełka no i jak ci się coś przyśni pisz tutaj lub na priva.
Może akurat życie ci pomoże rozwiązać problem finansowy.

Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor

ps. może się coś uda ;)


To oznaczał twój dzisiejszy sen ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

29 maja 2023

STRUMYK
4 dni temu o 13:47

W związku z pytaniami osób ciekawych skąd się biorą liczby 2, 11 oraz 41, gdyż na pierwszy rzut oka nie ma ich w podanych liczbach wyjaśniam:

1. liczba 2 - mówi o niej czas snu pomiędzy godzinami 1:45 a 3:45, czas ten wynosi 2 godziny.

2. liczba 11 - ta liczba też została ciekawie ukryta, otóż czas snu pomiędzy godzinami 20:10 a 1:15 - wynosił 5 godzin i pięć minut. Pięć godzin i pięć minut to 5x60 minut + 5 minut = 305 minut snu. I co wtedy robimy odejmujemy od tego wyniku liczbę 49 aż do pozostania reszty mniejszej lub równej 49.

Czyli liczymy 305 - 49 - 49 - 49 - 49 - 49 - 49 = 305 - 294 = 11

3. I oczywiście ciekawie ukryta liczba 41, w tym przypadku liczby powtarzające się w sekcji minut dodajemy do siebie i podobnie jak wyżej odejmujemy nadwyżkę od założenia = (2 x 45) - 49 = 41

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to taki dość prosty sposób kabalizowania, warto nadmienić też, że osoba otrzymała informację o godzinie o której powinna wysłać swój kupon - czyli o 20.10.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

29 maja 2023

Witam Igorze!

Ciekawie to wygląda z tymi liczbami. Z tego co wiem, zakłady na Lotto są chyba do 20:00, ale mogę się mylić.

Jutro w moim mieście Dąbrowa Górnicza w centrum w Fabryce Pełnej Życia odbędą się targi pracy i chyba się na nie wybiorę.

Nie pozostaje mi nic innego jak wysyłać teraz CV. Zastanawiam się czy nie wziąść pożyczki finansowej :/, bo kasy mało, a nie przybywa :>

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
wendol

29 maja 2023

Ale w Lotto wygrałbyś więcej niż byś zarobił w pracy ;)
A tak, to tracisz czas na szukanie pracy, co jest bardzo niepewnym przedsięwzięciem ;)
Niektórzy grają całymi latami i kiedyś wreszcie wygrają, i podzielą się wygraną z tymi, którzy pomogli im wygrać ;)
Żebyś tylko nie przestał grać, jak już znajdziesz pracę ;)
No widzisz - spałeś sobie, a to liczby Lotto były. Nawet nie wiedziałeś.

"musisz baczniejszą uwagę przykładać do snów i do pracy z wahadełkiem"
"Może akurat życie ci pomoże rozwiązać problem finansowy."

Może nawet dwa - nie tylko "ci".

Ja mam dość - spadam, bo to już nie jest zabawne, tylko smutne.
I nie mam na myśli Ciebie Strumyku, tylko...
kupon powinieneś wysłać o 20.10
Wystarczy trochę policzyć i wychodzą i liczby i godzina.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

29 maja 2023

Łatwo powiedzieć, jak wszystko wydarzyło się po fakcie :), na pewno się nie poddam i będę "walczył" o swoje.

Jak byłem w szpitalu psychiatrycznym chyba w lutym 2017 roku, pewna kobieta obca mi zupełnie powiedziała mi, że wygram niby miliony i czy się tą wygraną podzielę, bo niby jakieś urzędy (tam na górze) rozdają pieniądze, nie wiem do dziś jakie miała wobec mnie intencje, ale w tym szpitalu byłem przecież z innego powodu. Powiedziała mi też, że będę tańczyć z jakąś dziewczyną.

No i te jej słowa pamiętam do dziś, jeszcze się nie spełniły.

No nic, skupię się teraz w życiu na "dramatycznym" poszukiwaniu zajęcia i zarobku, a w Lotto zagram dla przyjemności, bo nie jestem uzależniony od tej gry, mimo, że codziennie sprawdzam wyniki losowań.

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
Igor

29 maja 2023

STRUMYK
5 godzin temu

Losowanie w Czwartek, 25.05.2023, wtedy kiedy wyszły twoje liczby miało miejsce o godz. 22:00.

Taki szczegół, mówiąc kolokwialnie doświadczyłeś dylatacji czasu.

Bardzo bym cię prosił o dwie rzeczy:

- obejrzyj film pt INTERSTELER,

- niebawem będziesz miał kolejny sen, być może dzień przed pełnią, a to już jest blisko.

Chciałbym abyś tutaj wszystko dokładnie opisał.

Tylko niczego się nie bój, dokładnie opisz sen. Teraz już wiem jak twój mózg przetwarza informacje. Może tym razem się uda to rozszyfrować.

I pamiętaj, sam nie graj, gdyż popadniesz w obłęd. Nie martw się spokojnie wyślemy za ciebie kupon, połowa będzie twoja.
Musisz tylko odebrać sygnał i go nie zniekształcić.
Reszta w tej zabawie to są szczegóły.

Pozdrawiam Cię Serdecznie
Igor

ps. powiem ci tak, sam jestem pod dużym wrażeniem, tylko widzisz jak ci kiedyś o tym pisałem nie chciałeś w to uwierzyć, gdyż wygląda to jak urojenia ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
wendol

30 maja 2023

Widzę Strumyku, że umiesz czytać między wierszami :)
Odezwij się do mnie.
Kontakt masz w stopce pod każdą moją wypowiedzią.
Spoko - ja intencje mam czyste.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

30 maja 2023

Witam! o oo

Dzisiejszy sen zaczął się od 20:23 do 00:23 i późniejszy mniej więcej od 00:32 do 2:08 z liczbami w grę Lotto ;). Ostateczna pobudka o 6:43 z wcześniejszymi lekkimi wybudzeniami ;).

Liczby jakie mi się przyśniły to być może po kolei:
1,4,11,12,30 i 39. A te od razu sprawdziłem wahadełkiem i rozmową z Bogiem :)
Niezależnie od tego kto mi odpowiada za pomocą wahadełka mam opracowany system pytań o liczby i litery polskiego alfabetu.

Pozdrawiam,
STRUMYK.

P.S. Przyszła wiosna i ciepło i od razu jest co robić na ogrodzie :P
 

Będzie OK!
STRUMYK

30 maja 2023

Aha, to losowanie najbliższe to 1 czerwca o 22:00 ;)
 

Będzie OK!
wendol

30 maja 2023

A targi pracy? To dziś.
Jak będziesz tak śnił o Lotku, to się nie wyśpisz.
Sen przerywany jest bardzo niezdrowy, podobnie jak inne przerywane rzeczy.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

31 maja 2023

Igor:
Nie martw się spokojnie wyślemy za ciebie kupon, połowa będzie twoja.

Wyślemy? Wypraszam sobie.

Igor:
I pamiętaj, sam nie graj, gdyż popadniesz w obłęd.

Bo jeszcze byś się nie podzielił.
Jak byłeś w jakimś szpitalu, to zapewne "obłędu" się boisz?
Igor nie wstyd Ci?

STRUMYK:
Zastanawiam się czy nie wziąść pożyczki finansowej :/, bo kasy mało, a nie przybywa :>

Po pierwsze trzeba by oddać więcej niż się wzięło, więc musiałoby przybywać.
Po drugie "zdolność kredytowa". Pracowałem w banku, w kredytach i ludzie próbowali mi tłumaczyć, że "rodzina pomoże" spłacać.
Provident, Bocian...?
To bardzo niebezpieczne, oprocentowanie wysokie i Twoim rodzicom mogą coś zabrać, jak nie spłacisz.
Komornik przyjdzie lub... kilku Panów z "bejsbolami" ;/
Pani miała Ci podobno załatwić kurs w maju?
Cieszyłeś się, że się sama odezwała.
Nie rób głupich rzeczy Strumyku i nie trać czasu.
Pokaż, że chcesz zostać tym magazynierem lub kimkolwiek innym.
A Igor został bibliotekarzem, bo lubi czytać i polecać książki - spełni się w tym.

https://www.youtube.com/watch?v=JPC8abdXfI0 ;/
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

31 maja 2023

Witam!

Dobra, najgorszą rzeczą jest zrobienie czegoś głupiego, a potem tego żałowanie.
Będę szukać pracy na wakacje i może gdzieś zostanę na dłużej. Najlepiej w godzinach porannych praca, gdyż taka mi odpowiada. ;)
Mam swoje potrzeby finansowe (rower, laptop, codzienne zakupy), więc chyba jedyną metodą jest praca, jaka by nie była.

Kiedyś z tatą braliśmy pożyczki od Vivusa, i więcej oddaliśmy, niż wzięliśmy.
Pani z fundacji jakoś się nie odzywa, projekt chyba się kończy w czerwcu i im kasa też na cele fundacji.

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
xmiskux
31 maja 2023

Igor:
xmiskux
16 maja, 09:28

Tarot kartami As Monet i XI Moc mówi, że nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć dobrze płatną pracę, należy tylko zmienić podejście do tego wszystkiego.

Napisz do mnie przez zakładkę kontakt. Dostaniesz odpowiednią instrukcję co ze sobą zrobić.

Pozdrawiam
Igor



Dziękuję Igorze za lekturę, wciągająca i na ten moment już wiele wniosków mam. :)

Dlatego chciałabym zapytać czy uda mi się w najbliższym czasie znaleźć jaką kol wiek pracę na przeczekanie?

Ponieważ rozwój zajmuje trochę czasu, a na ten moment niestety ale każdy grosz się liczy.

Pozdrawiam
 
Igor

31 maja 2023

xmiskux
2 godziny temu

To jest wszystko prawdą co piszesz, jest jednak kilka ale:

- rozwój nigdy się nie kończy,
- zawsze czegoś nie wiemy,
- nie wiadomo jak miałby wyglądać w ogóle koniec rozwoju
- nie wiadomo czym jest stan idealny i jak ma wyglądać
- itd.. itd..

Zatem człowiek najszybciej może zrealizować te plany i zamiary z którymi najbardziej koresponduje lub jak kto woli rezonuje.

Z racji faktu, że zabrałaś się za działanie celem uzupełnienia wiedzy polecam ci dwa materiały. Jeden jest moim własnym poglądem na sprawę drugi zaś to wykład opisujący lub w zarysie tłumaczący czym są korzystne zbiegi okoliczności.

1. Jasnowidzenie teoria

2. Synchroniczność lub jak wolisz zbiegi okoliczności

Pozdrawiam
Igor

ps. chodzi mi o to byś nie przegapiła swoich szans, a sygnały jak możesz zauważyć po ostatnich przygodach kolegi Strumyka mogą mieć różną charakterystykę.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
zoa32
31 maja 2023

Chciałabym wyrazić pełne uznanie dla Strumyka i jego niezwykłych zdolności analitycznych. Jego umiejętność przenikania do sedna problemów, dogłębne zrozumienie danych i trafne wnioski są godne podziwu.

Gdybyś nie miał na kupon, chętnie ci dorzucę.

Pozdrawiam
Ps.praca w handlu to dobra opcja .
 
STRUMYK

2 czerwca 2023

Witam!

Wysłałem dziś CV, m.in. jako tester stron www i aplikacji ze strony olx.
A także jako sprzedawca w piekarni - ciastkarni.

Odezwała się Pani na emaila w sprawie pracy jako tester, oby to była legalna praca, dają duże możliwości zarobku ;)

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

2 czerwca 2023

zoa32
2 dni temu o 22:51

Tak masz rację, Strumyk posiada ukryty talent jak każdy nas, życzę mu by udało mu się go odkryć.

Pozdrawiam Serdecznie
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11238
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.