Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11242
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

2 sierpnia 2023

wendol
Wczoraj o 00:04

Myślę, że na razie temat Strumyka możemy zamknąć. Musi skupić się na poszukiwaniu własnej drogi. Rady tutaj nic nie pomogą, gdy człowiek do wyzwań nie jest gotowym.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

16 sierpnia 2023

Witam!

Wizyta w Chorzowie w szpitalu, wyniki badań bardzo dobre, jest poprawa, mam jeszcze 2 opakowania leków brać i może wirus będzie wyleczony.

A ja szukam pracy, byłem ostatnio w Sosnowcu na rozmowie, i do innej firmy złożyłem CV.

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
kamelon

16 sierpnia 2023

Witam :) chciałabym Cię Igorze tym razem zapytać o sprawę która dotyczy już spłaconego kredytu mieszkaniowego... istnieje możliwość złożenia pozwu do sądu przeciwko bankowi...czy powinnam brnąć w tą sprawę czy lepiej sobie odpuścić, aby złożyć pozew muszę ponieść znaczne koszty sądowe i dlatego zastanawiam się czy ryzykować ;)
 

Kamelon
Igor

22 sierpnia 2023

kamelon
6 dni temu o 23:41

A ile faktycznie możesz zyskać?

W wolnym czasie rzuć na to okiem

Jak zrobić coś dla siebie dobrego

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

22 sierpnia 2023

STRUMYK
6 dni temu o 10:49

Przeczytaj książkę nr dwa z listy jaką dostał Kameleon ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

7 września 2023

Witam!

Jutro idę do okulistki do Poradni okulistycznej. Zrobiła mi się plamka czarna na tęczówce (tej kolorowej) w lewym oku, (zauważyłem to przed lustrem w sobotę minioną) na które nie widzę. Na tym oku miałem robione 2 operacje, usuniętą siatkówkę w młodości i zaćmę wikłajacą.

Czy będzie konieczna operacja?

Teraz nawet pracy w hali magazynowej jakiejś nie mogę szukać, pewnie okulistka czy też lekarze mi zabronią dźwigać ciężkie rzeczy.

Igorze, co karty pokazują jeśli chodzi o możliwy zarobek?

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

7 września 2023

STRUMYK
8 godzin temu

W takim razie przez VII Kolejnych piątków choć rano do Kościoła na pierwszą poranną Mszę i tam się pomódl o coś, co ci jest potrzebne np. zdrowie lub pieniądze.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

7 września 2023

Przepraszam Cię Strumyku - zapomniałem, że jesteś "piratem".
W takim razie jak mówiłeś - pozostaje renta.
Lub praca "niefizyczna" - np. modlitwa ;)
A tak na poważnie to kiedyś wspominałeś o jakiejś pracy przez internet. Co z tym? A - to było testowanie czegoś. Wyobraź sobie, że jest sporo (zwłaszcza starszych) ludzi, którzy nie radzą sobie z obsługą różnych rzeczy przez strony internetowe - np. zakupów lub płatności. Jest praca polegająca na tym, że zostajesz "konsultantem".
Bo wiesz Strumyku - Ty masz problem ze wzrokiem, ale myślisz, a są tacy, którzy widzą bardzo dobrze, ale nie ogarniają, nie rozumieją tego, co jest napisane.

Na koniec żart odnośnie "dobrych rad":
https://mega.nz/file/o4V1yaLL#NCq7AaSDDtcd1F1_Uy8PsPz9az1WXyX8PR8CxLJYlTI
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

2 października 2023

Witam!

Intensywnie poszukuję pracy, zacząłem korzystać z Facebooka i zapisałem się do kilku grup traktujących o pracy. Pieniądze na teraz by mi się przydały, bo muszę wykupić leki ze starych recept z marca i lipca.

W środę idę do psychiatry po nową receptę na leki.

Tyle chciałem dodać, co u mnie nowego.

Pozdrawiam,
STRUMYK

P.S. Mama mówi, że Bóg wcale mi nie pomoże, próbowałem odstawić wahadeło, udało się tylko na 2 tygodnie, choć i tak już tylko w kwestiach doradczych go używam :P

Pozdrawiam,
 

Będzie OK!
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

2 października 2023

STRUMYK
8 godzin temu

Niestety Mama mało na ten temat wie, w zasadzie wynika z tego, że nic. W wolnym czasie zachęć ją do obejrzenia tego materiału: Chico Xavier


Pozdrawiam
Igor

ps. w wolnym czasie niech pójdzie i da za Ciebie na Mszę o znalezienie pracy.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

5 października 2023

STRUMYK:
Mama mówi, że Bóg wcale mi nie pomoże

Pomoże jak zapłacisz księdzu ;)
A na poważnie to wiara (niezależnie od źródła) podnosi morale.
Wahadełko odstaw, bo będziesz się wahał - niezachwiana wiara czyni cuda :)

https://mega.nz/file/k51FXDaR#TcqC-ko0u0txqSNTob5nDCvm9_YqHlkWzgT-vgzmJEg
https://mega.nz/file/U1FhCZ4K#u0Y7R4D8Xt9DWYfgjtB9PbOna8Gif8Inwr1O5TX_mZ0

I nie wiedzieć czemu, ale dużo energii dodaje mi i wzrusza to:
https://mega.nz/file/U8knTAxT#03m7tEfYlfUaiHm4of0VKcoPCj8IygEiDV7Ns9mfMMg
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
alaiasia
19 października 2023

Hej.
Pewna kobieta zaproponowała mi udział w programie telewizyjnym "Nieustraszeni". 10 tys. za jedną scenę brzmi kusząco, no i mogłoby to mi przysporzyć pewnej popularności, ale to polega na wykonywaniu trudnych wyzwań i boję się, że będę żałować.
Czy według tarota udział w tym wyszedłby mi na dobre?
 
Igor

19 października 2023

alaiasia
11 godzin temu

To wszystko zależy na co jesteś gotowa, pójść możesz i zobaczyć jak to wygląda najwyżej zrezygnujesz ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
10 listopada 2023

Dzień dobry Igorze

Stawiasz jeszcze karty? Możesz sprawdzić czy mój mąż złoży pozew rozwodowy?

Pozdrawiam..
 
STRUMYK

14 listopada 2023

Witam!

Czy mam szansę zarobić jakiekolwiek pieniądze do końca roku?
Czy nastawić się na znalezienie pracy od Nowego Roku, jak będą ludzi zwalniać i zatrudniać na stanowiska?

Jeszcze nie tracę nadziei na zatrudnienie :)

Pozdrawiam,
STRUMYK :)
 

Będzie OK!
Igor

15 listopada 2023

STRUMYK
Wczoraj o 11:51

Tarot kartami VI Pucharów i Cesarzowa III mówi, nastaw się na znalezienie pracy od Nowego roku, kobieta będzie dla ciebie tutaj przewodnikiem.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

15 listopada 2023

jaaa
5 dni temu o 18:04

Tarot kartami III Puchary i Król Kijów mówi, że na razie czeka was spokój po burzy, ale trzeba będzie wprowadzić dużo zmian.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
16 listopada 2023

Dziękuję Igorze, on się wyprowadził. Tzn widzisz rozwód w kartach później?
 
jaaa
16 listopada 2023

Powiedział, że już nie kocha. Mamy córkę, która jest ze mną.
 
STRUMYK

16 listopada 2023

Witam!

Dziękuję Igorze za wróżbę/odpowiedź, postaram się mimo wszystko znaleźć jakieś zajęcie przed Świętami Bożego Narodzenia, bo wydatków trochę mam.
Ale uwaga co do Nowego Roku jest słuszna, wtedy ludzi więcej zwalniają i zatrudniają. A mi czas ucieka ;>.

Do szpitala w Chorzowie jeszcze jadę 4 stycznia na pobranie krwi i usg i potem wizyta w dniu 8 lutego, przed 43 urodzinami, co do zakończenia leczenia wirusa, bo ostatnio jak byłem na wizycie, to wyniki krwi dobre i wirusa trochę zostało w ciele.

Cieszę się np, że mało ważę, tj przy wzroście 178 cm, ważę 71,1 kg.

Pozdrawiam,
STRUMYK

ps. Jak tylko coś zarobię, to dam biednemu jak się trafi, na Mszę Niedzielną też pójdę podziękować za znalezienie pracy.
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11242
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.