Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Tarot
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11242
Igor

24 sierpnia 2009

JESTEM PO TROCHU WRÓŻKĄ ZNAM KILKA ZAKLĘĆ KTÓRE PONIEKĄD DZIAŁAJĄ ............

- w związku z licznymi pytaniami warunki odpowiedzi na maile opisane są tutaj: Tarot

- na temat stawiania kart KARTY

- odpowiedzi udzielam kiedy przychodzi właściwy czas, oczywiście możesz mnie wesprzeć jednak niema to wpływu na czas otrzymania odpowiedzi ... kontakt przez meila na stronie tarot-marsylski.pl.

Pozdrawiam
Igor

ps. jest to kontynuacja starego wątku Zaklęcia założonego przez Wróżkę ;) natomiast nazwa tematu by nie wprowadzać w błąd została zmieniona na Tarot.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
jaaa
16 listopada 2023

Igorze ja kilka lat temu miałam podobną sytuację z nim. Czy jest szansa, że tym razem też wróci? On chce tego rozwodu naprawdę?
 
Karolinanr5
15 grudnia 2023

Znowu do mnie przemawiałeś w pół śnie/pół jawie. W kluczowym momencie. Miałam być bardzo szczęśliwa… na tydzień? W iluzji?! Wtf, chociaż Ty mi nie pie*dol.

Pozdrawiam,
Karolina
 

Karolina
Igor

16 grudnia 2023

Karolinanr5
Wczoraj o 13:25

Ale miałaś być bardzo szczęśliwa na tydzień czy za tydzień?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

16 grudnia 2023

jaaa
16 listopada, 09:29

Pytanie jest inne czy ty się zamierzasz zmienić?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

20 grudnia 2023

Igorze, bardzo chcę podjąć pracę od Nowego Roku, szukam pracy przez internet, OLX i inne portale, ale tak sobie myślę, by zakończyć sprawy związane ze zdrowiem (szpital w Chorzowie), rozumiem, że kobieta, która może mi pomóc w nowej pracy to albo kierowniczka, albo osoba, która zatrudnia.

Jestem dobrej myśli, aż w końcu moje życie się odmieni :-)

A co myślisz o tym, poniżej, czy to odległa perspektywa?

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2023/12/co-nadchodzi-system-transmisji.html

Pozdrawiam,
STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

28 grudnia 2023

STRUMYK
20 grudnia, 13:54

W takich kwestiach się nie wypowiadam, zaś co do poszukiwania pracy - osobą dzięki której ją znajdziesz tak jak ci wspominałem będzie kobieta z pomocy której należy skorzystać.

Pozdrawiam
Igor

ps. może to być matka, siostra, ciotka lub koleżanka, karty nie wykluczają również szefowej ;) słuchaj co kto do ciebie mówi i bądź otwartym na zmiany. Pozdrawiam z Okazji Nowego Roku.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

1 stycznia 2024

Strumyk

Mam do ciebie prośbę przestudiuj to w wolnym czasie.
Lub wydrukuj włóż pod poduszkę i śpij z tym 3 dni.
Potem opisz mi sen.

Pomysły jako siła

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

2 stycznia 2024

Witam Igorze, witam po Nowym Roku 2024r,

Materiał właśnie przestudiowałem, a śniło mi się dziś między 1 a 4 w nocy, że miałem podejść do egzaminu maturalnego (częsty sen), bądź na policealne studium, pokazywałem, że mam już zdany egzamin zawodowy w szkole policealnej, że po co drugi raz podchodzić, jakiś jamnik czarny coś do mnie mówił po ludzku, ale nie zapamiętałem tego. Jeszcze śniłem o kuchenkach gazowych (ze 4 sztuki), że gasiłem zapalone palniki, coś jeszcze jadłem z talerzy. Tyle zapamiętałem.

Pozdrawiam,
STRUMYK ;)
 

Będzie OK!
Igor

4 stycznia 2024

STRUMYK
2 dni temu o 13:01

Życzę ci w Nowym Roku Spełniania Mażen, Znalezienia Pracy i Dalszych postów w Pracy Nad Sobą.

Pozdrawiam Cię Bardzo Serdecznie
Igor

ps. fajny sen ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
aneta9
7 stycznia 2024

Hej Igor, czy mógłbyś zobaczyć jak będzie się układać relacja moja z młodszym ode mnie blondynem Rafałem w roku 2024? Obecnie przyjaźń, flirt. Coś widać dalej u nas?
Biednemu coś porzucę. Najlepszego w nowym roku
Aneta też blond ;)
 
STRUMYK

13 stycznia 2024

Witam!

Od środy pracuję jako pracownik gospodarczy/sprzątający w Starostwie Powiatowym w Będzinie, w przyszłym tygodniu podpisuję umowę na 1 miesiąc okresu próbnego, praca niełatwa, ale na razie dałem radę.

Pozdrawiam,
STRUMYK ;)
 

Będzie OK!
nicze

13 stycznia 2024

Pozdrawiam
 
wendol

13 stycznia 2024

Gratulacje Strumyku :)
Taka "państwowa" praca to po znajomości? ;)
Praca fizyczna ma tą zaletę, że masz spokojną głowę.
W pracach biurowych wszystko miałem do zrobienia "na wczoraj".
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

14 stycznia 2024

Praca na moment, z ogłoszenia o pracę na OLX, od czegoś muszę zacząć, będę szukać pracy bliżej domu, gdyby coś się stało, będę mieć bliżej domu, a i tak pracuję w centrum Będzina :)

Pozdro
 

Będzie OK!
Igor

14 stycznia 2024

Strumyk

Gratulacje.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

14 stycznia 2024

aneta9
7 dni temu o 18:45

Tarot kartami Sąd XX i V Monet mówi, że ten związek przyniesie nieoczekiwane rozwiązanie. Karty mówią o możliwej podróży.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

21 stycznia 2024

Jest ktoś zainteresowany tabletem Ulefone Tab A7 i radiem Sangean WFR-28C?
Oddam w dobre ręce za darmo.
Może Strumyk?
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

21 stycznia 2024

Mi tablet nie potrzebny :), ewentualnie radio możesz Wendol przetrzymać, jak mi wieża JVC siądzie całkiem, a mam ją od 18 urodzin i jeszcze chodzi, a tylko RMF FM odbieram :)
 

Będzie OK!
wendol

21 stycznia 2024

OK - to napisz do mnie na maila (masz pod każdą moją wypowiedzią) i podaj adres.

Komu tablet? :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

22 stycznia 2024

Witam!

Wendol - na razie nie wysyłaj mi tego radyjka, wieża jeszcze działa, a ja słucham tylko RMF FM, możesz ew. wystawić na aukcję, jak potrzebujesz z tego kasy.

Ja zerwałem umowę z firmą sprzątającą, i tak bym nie dał rady tam dłużej pracować, niby dawałem radę, ale mieli do mnie pretensje, że coś nie było dobrze i szybko zrobione, zwłaszcza w mimiony poniedziałek. Ale swoje zarobię i czekam na przelew w dniu urodzin 10 lutego.

Rozglądam się za nową pracą, gdzieś bliżej domu, nie musi być lepiej płatna, ale by obie strony były zadowolone ;)

Pozdrawiam,
Strumyk
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 11242
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.