Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Globalizacja - Wspólczesne problemy społeczno polityczno ekonomiczne
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 363
Poprzednia strona | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | .. | 18 | 19 | Następna strona
Raptor

25 kwietnia 2012

Euforia wiosennych porządków jak najbardziej na czasie :) Chyba też posprzątam pokój. Poza tym, założę się, że kolejny post tutaj będzie należał do wrony, jak zawsze w temacie.

No to może na początek coś o najbliższym czekającym nas problemie, czyli Euro 2012 ;)

http://wolnemedia.net/gospodarka/autostradowa-katastrofa/
http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/nie-masz-chleba-doplac-do-igrzysk/
http://wolnemedia.net/gospodarka/bedzie-problem-z-utrzymaniem-stadionow/
http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/nie-bedzie-systemu-lacznosci-na-euro-2012/

Ciekawe też, jak bardzo ta impreza zbliży Polskę do sytuacji Grecji, bo wiele na to wskazuje.
 

The truth is constantly changing. Are you able to follow it? http://truthism.com/
yohanna22

8 czerwca 2015

Przykro mi ze masz takie problemy, ale musisz walczyc o dzieci bo ona je zniszczy. Dzieci sa najwazniejsze. Musisz im stworzyc prawdziwy dom.
Ja sama nie uwazam sie za dobra matke tak mysle powinnam dac im wiecej, ale bylam bardzo chora, teraz tez chora jestem i zmeczona juz wszystkim. Mam nadzieje ze juz za niedlugo bedzie mi lepiej. Robie cos w tym kierunku, ale jest to czasochlonne i kosztowne.
No, ale trzeba isc do przodu. Gdyby nie mialy szkoly to chyba nie wiem co bym zrobila tak to mam spokoj na pare godzin. Moge cos zrobic dla siebie w tym czasie, wiadomo w domu tez. Z drugiej strony mysle ze po 5 latach masakry odpoczynek mi sie nalezy. Czasami sie ciesze ze nie mamy domu bo wszytko byloby na mojej glowie, a tak to mam 3 pokoje do obskoczenia i spokoj.

Pracowac ja musze bo ja inaczej nie potrafie i wiadomo finansowo tez chce dla dzieci lepiej.

Ja mam jedna ksiezniczke, ale taka prawdziwa. A druga to najlepsze dziecko na swiecie, jest delikatna i madra. Chce byc chlopcem, ale czasami jej sie zmienia i chce byc dziewczynka.
 
wendol

8 czerwca 2015

10-letnia córka sąsiada moich rodziców to ładna blondynka, ale nie interesuje się "dziewczyńskimi" zabawami, tylko ogniskami, bronią białą, latarkami, laserami... Jak była na wycieczce szkolnej, to kupiła sobie sztylecik, po czym przyniosła do mojego ojca, żeby go naostrzył - powiedziała, że jej tata się zgodził, ale mama nie.
A przy tym potrafi korzystać ze swojego uroku - przy ognisku podeszła do mnie, zrobiła "słodką minkę", zatrzepotała rzęsami i "niewinnym" głosikiem zapytała: "wujku, dasz mi tą latarkę?". Zapytałem, co ma na myśli mówiąc "dasz". Odpowiedziała, że na zawsze. Powiedziałem, że niestety nie, a ona się uśmiechnęła i poszła dalej rąbać mieczem gałęzie :)
Jest bardzo inteligentna i "urokliwa" - jak dorośnie, to będzie sobie owijała mężczyzn wokół palca :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
yohanna22

8 czerwca 2015

Moja ma blond wlosy niebieskie oczy i najdluszcze czarne rzesy jakie widzialam. Uwielbia bawic sie z chlopcami, grac w pilke i super heroes. Momenntalnie nawiazuje znajomosci przewaznie z chlopcami. Jest bardzo lubiana w klasie. Nigdy nie ma problemow no chyba ze jest spiaca to marudzi. Ma kroliczka z ktorym sie nie rozstaje od 5 lat. Dlatego kupuje je hurtowo zeby nam nie zabraklo jak Petera rabbita zabraknie.
Jak ubierze sukienke to wymiekam jest taka ladna, a jak na mnie popatrzy oczema i zatrzepie rzesami to sie rozplywam. Nie jeden wymieknie.
Wszyscy o niej zawsze rozmawiaja rodzina, znajomi. Dzisiaj miala zaproszenie do kolegi bo ma nowa sypialnie i chcial jej pokazac:)

Druga tez blondynka mocna, lubi sobie pojesc i bawi sie lalkami barbi, uwielbia malowac i wybierac mi ciuchy, uwielbia plywac moze byc w basenie caly dzien. Ma swoj swiat, czasami mi sie wydaje ze jest za stara jak na swoj wiek. Nie ma zabardzo kolezanek bawi sie sama.

Kochaja sie bardzo, ale bija tez sie bardzo. Dobrze ze juz sie nie gryza;)
 
Wrona
12 czerwca 2015

Wreszcie Zydzi moze ruszą ?


https://marucha.wordpress.com/2015/06/11/izrael-stoi-za-publikacjami-tasm-stonogi/


Zdobycie swiata jest wpisane w istnienie masonerii angielsko-niemiecko-zydowskiej. Do tego zdobycia swiata jest potrzebne tez zdobycie Rosji oczywiscie. Rosja dobrze o tym wie od wiekow calych. Ostatnio ukazala sie wzmianka w prasie swiatowej, ze Rosja walczyc nie ma zamiaru. Masonom jednak nie zaszkodzi sprawdzic, czy nie zyje gdzies jeszcze czasem jakis chociaz jeden rosyjski zolnierz !!!

Masoni zawsze opieraja sie na historii, ale historii stosowanej po lobuzersku. Dlatego tez wiadomo, ze jedynym panstwem, ktore zdobylo Moskwe, byla Polska. Polacy dlatego teraz stali sie wazni dla swiatowych masonow, bo moze i teraz zdobeda Rosje, a tym samym Anglicy i Niemcy nie przeleja swojej krwi !!!???

Polacy w zeszlym roku przechodzili cwiczenia wojskowe. Wszycy do wieku 50-ciu lat dostali wezwanie do wojska i pod obca generalicja przechodzili mordercze cwiczenia wojskowe. Czesc tych ludzi zginela. Reszta o chlebie i wodzie czeka na generala smialka, ktory rzuci sie na Rosje. Wreszcie wykombinowali wreszcie Zyda i zydowskie przywodctwo dla polskich rezerwistow.

Polska zdobyla Moskwe, ale pod polskim dowodztwem !!! Polskie dowodztwo jest juz w niebie, bo tym razem na Rosje isc nie chcialo, jako ze Rosja Polski nie napadla. Rosja Polske dostala w Jalcie !!!!!!!

Rosja jest wielkim krajem, ale przeciez jest otoczona innymi panstwami. Na Rosje naklada sie juz takie drastyczne sankcje, a Rosja na nikogo sie nie rzuca, bo to by bylo duzo latwiejsze walczenie - wejscie do walki z Rosja, a tak to trzeba jakos Rosje zaczepic. Jak sie Rosje zaczepi, to moze byc roznie. Kto to moze zrobic bez strat wlasnych - angielskich, niemieckich, francuskich i nawet Wlosi sie nie pisza - wedlug ostatniego francusko, wlosko, niemieckiego oswiadczenia. Polunie i wschod Rosji jest obstawiony przez Chiny i Japonie, ale zachod i polnoc Rosji, to tylko Polska, Ukraina, Finlandia i Szwecja. Dozbrajaja tez Rumunie, bo ta zawsze przeciwstawiala sie Rosji.

Gdyby Polska zaczepila Rosje, to wedlug malych mozgow masonskich pierwsze bomby rosyjskie powinny spasc na Polske, ktora i tak jest do likwidacji przeciez. Ukraina wymordowala juz ludnosc rosyjska i polska w Republice Ukraina, a Rosja siedzi cicho. Jak uderzyc na Rosje, zeby sie "odciela" !? Zydzi twierdza, ze dadza rade. Czekamy wiec.
 
Wrona
26 czerwca 2015

"Fikus" i podatki

Masa udzialowcow poszczegolnych firm jest juz martwa, nie tylko w Polsce, ale na calym swiecie. Jak rozwiazac ten problem, bo nikt z tego faktu nie zdaje sobie sprawy ? Jak do tych spraw podchodzi "fikus" ?

Jezeli ktos zdaje sobie sprawe z tego, ze masa udzialowcow wielkich i malych jest juz martwa, to moze stac sie potentatem zagarniajac cudze pieniadze. Mam podejrzenia najwieksze na maklerow gieldowych. O tych ludziach jest cicho, a to wlasnie oni znaja kazdego udzialowca i to oni maja z nim kontakt [jesli go maja].

Kto zajmuje sie udzialami i wygranymi na gieldzie, bo to przeciez udzialy udzialowcow wygrywaja lub traca na gieldzie !? W wiekszosci udzialy zostaly, a nie ma ich wlasciciela. Ile jest tych bezpanskich udzialow ? Jakie kwoty dotycza tych udzialow bezpanskich ? Kto dzisiaj jest maklerem i co oni wiedza na ten temat ? Kto zbiera z tego podatki ? Czego tak naprawde pilnuje "fikus" ?
 
yohanna22

26 czerwca 2015

Dosc ciekawe Gosia poczytaj
http://www.scientificamerican.com/article/schizophrenia-may-be-the-price-we-pay-for-a-big-brain/
 
Wrona
27 czerwca 2015

Anglicy niech to wezma na swoje ramiona. Ja nie mowie o tym, co biora w garsc ! Ja mowie o tym, co beda musieli wziac na swoje ramiona.
 
yohanna22

1 lipca 2015

Co slychac Gosia ?
 
Wrona
2 lipca 2015

Tajne operacje służb RFN specjalnych na terenie RP - zalegalizowane!


Od dnia 09 lipca 2015 roku, RFN bez powiadamiania kogokolwiek w Polsce będzie mogło przeprowadzać TAJNE operacje służb specjalnych. Patrz załączony 2X SCAN w formacie PDF (razem 2-str.)
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
yohanna22

2 lipca 2015

Czyli po staremu. Nie widze skanu.
 
wendol

3 lipca 2015

Jak by był skan (pełna informacja źródłowa), to ludzie mogliby to inaczej zinterpretować :)
Na fanatycznych portalach ("mózgopraczach") może i są informacje źródłowe, ale mało rozgarnięci ludzie i tak tego nie rozumieją (tacy tam przeważnie zaglądają), a podawana "wykładnia" jest zawsze prosta i klarowna :))

Dla przykładu weźmy taką np. Biblię. Tekst sam w sobie pełny przekłamań i wymysłów, redagowany tak, by manipulować "owieczkami", a i tak niewygodny dla kleru, więc zabronione było tłumaczenie go na inne języki poza łaciną :)
Jak wreszcie przetłumaczyli na języki narodowe, to jeszcze bardziej poprzekręcali i dostosowali do "kontekstu" danego kraju :)
Jeśli kogoś interesują teksty źródłowe Starego Testamentu, to polecam spuściznę Sumerów, a dla zainteresowanych Nowym Testamentem, wspaniałym rozwinięciem i uzupełnieniem będą ewangelie, które nie weszły do kościółkowego kanonu.
Warto czerpać z wielu źródeł i do tego rozwinąć czucie, bo bez tego byle kto nas oszuka. A na oszukiwaniu najbardziej zależy instytucjom, które dzięki temu sprawują władzę. To właśnie tego pokroju ludzie i instytucje starają się ograniczać innym dostęp do informacji - poprzez cezurę i pobudzanie najniższych instynktów człowieka powodujących, że przestaje myśleć, a zaczyna tylko uciekać lub atakować.
Jeśli jakieś media związane z jedną opcją polityczną, światopoglądową lub człowiek mówi wam, że tylko jego macie słuchać, bo reszta kłamie i chce was wykorzystać lub zniszczyć, i stara się ograniczyć wam dostęp do innych źródeł (najczęściej strasząc was), to wtedy szczególnie miejcie się na baczności - nie wobec "innych", tylko tego "wybawcy" :)
Prawda nie boi się, gdy czerpiecie zewsząd - zachęci was wręcz, byście sięgali do wielu źródeł, bo wie, że dzięki temu staniecie się mądrzejsi i mniej podatni na manipulacje w przyszłości :)
Tylko, że trzeba nauczyć się myśleć wielowątkowo, "wielowymiarowo", a nie jednowątkowo :)
Oczywiście zmęczonym, rozkojarzonym, tym co mają mętlik w głowie, przyjdzie "z pomocą" prosty przekaz, który będzie bardzo jednostronny i da wam "wytchnienie" - zwolni od myślenia, które jak wiadomo dla niektórych jest zbyt wielkim wysiłkiem, a nawet jak to się mówi "boli" :)

Wyluzuj Wrona, bo inaczej nigdy nie zaczniesz myśleć, a będziesz jedynie reagowała na bodźce w sposób gadzi - no wiesz: móżdżek w mózgu - najbardziej pierwotna i prymitywna struktura.
A jak u Ciebie z rozwojem wyższych partii mózgu? Wiesz - tych odpowiedzialnych za wyższe, bardziej duchowe emocje. Jak się skupisz na sprawach prymitywnych, dołujących, to nie wzniesiesz się na poziom wibracji Miłości i aż do usr... śm... będziesz w czarnej... czeluści. I po śmierci też tam niestety trafisz, bo Twoja świadomość Cię tam ściągnie - do tego, do czego jesteś podobna wibracyjnie. Chcesz tego?
Czy może wolisz... "Tai Chi" itp.? Wybieraj wreszcie do kur... nędzy świadomie :)
Jak się za siebie nie weźmiesz, to nikt nie będzie Cię nawet chciał kopnąć w du..., a jedynie z odrazą będą Cię omijać szerokim łukiem.
Wejdź między sobie podobnych i tam szukaj poparcia, "wsparcia", ale wiedz, że będziecie się "potęgować".
W jakim kierunku? To już zależy od tego, w co wejdziesz :)
Chcesz się niszczyć? - Oczywiście nie zabronię Ci tego :)
Masz wolną wolę i wybór należy do Ciebie.
Może być komuś Ciebie żal, ale nikt Ci nie pomoże, jeśli nie zaczniesz się sama podnosić z pozycji leżącej, bo za ciężko to zrobić i będziesz ciągnęła swoim ciężarem w dół pomagającego.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Wrona
8 lipca 2015

Raj

Widzialam ostatnio film o bogaczach, ktorym zalezy tylko na majatku. Chca powiedziec - wreszcie to wszystko moje ! Nie obchodzi ich nic i nikt. Obchodzi ich tylko ich ilosc pieniedzy i mozliwosc przejmowania wszystkiego co sie da.

Co tak naprawde stanowi dzisiaj wartosc ? Wartosc jak zwykle stanowi ciekawa, odkrywcza praca. Dzieki pracy ludzie sie bogaca. Zawsze to jest rozwoj umyslowy. Jak zdolam zarobic na kamere, to naucze sie nia poslugiwac. Tak to dziala, ze tylko wtedy praca jest ciekawa, jak moze mi przyniesc przyjemnosc i wiedze.

Dzisiaj masa ludzi nie chce pracowac, a chce tylko miec pieniadze. To wlasnie ci ludzie, ktorzy zaistnieli najczesciej ze spadkow chca przewrocic swiat do gory nogami. Chca byc znani, podziwiani i chca rzadzic tak, zeby tylko do nich swiat nalezal. Nie martwia sie o najmniejsza rzecz. Nie chca slyszec zadnych narzekan czy zlu wylazacemu z kazdego kata. Zabawa jest najwazniejsza. Zabawa kazdym i wszystkim co istnieje. Swiat szczesliwosci i radosci. Tylko to im przyswieca !!! Chca tym swiatem zarazic nawet ginacych z glodu i pod maszyna w pracy. Raj, to Raj !!!
 
wendol

8 lipca 2015

Niestety/stety, ale czeka nas prędzej, czy później "cywilizacja czasu wolnego" - tak przebiega rozwój cywilizacji w kosmosie.
Coraz więcej rzeczy będą robiły za nas komputery, automaty, roboty i ludzie będą mieć coraz więcej luzu.
Im człowiek jest na wyższym poziomie rozwoju, tym więcej dostaje swobody i możliwości decydowania o sobie, ale chodzi o to, że musi do tego dorosnąć, bo inaczej będzie głupiał, świrował, rozrabiał itp., i się lenił totalnie - nie będzie wiedział, co ze sobą zrobić.
Dojdzie do tego, że nikomu nie będzie się chciało "pilnować" innych - każdy ma się pilnować sam. Ludzie będą czuli wstręt do narzucania swojej woli innym i do ludzi, którzy to robią, a z drugiej strony będą pełni podziwu i współczucia dla tych, którym chce się to jeszcze robić, bo resocjalizacja to ciężki kawałek chleba - daje dużo satysfakcji z pomagania, ale jednocześnie człowiek styka się ze złem, które tego nie rozumie i próbuje zniszczyć, uprzykrzyć życie pomagającemu. Trzeba tu być bardzo dobrym psychologiem, by wiedzieć jak komu pomóc i jednocześnie sobie nie zaszkodzić. To praca dla ludzi "twardych" i "miękkich" jednocześnie - dosłownie dla "aniołów"... stróżów :) Trudniejsza niż praca policji, bo bardziej bezpośrednia, głębsza, bardziej wyczerpująca nerwowo, psychicznie i bardziej odpowiedzialna.

W przyszłości będzie coraz więcej artystów - ludzie będą mieć czas na upiększanie, dopieszczanie otoczenia, siebie, innych... :)
Aparat fotograficzny, kamera, zdjęcia, filmy to sztuka, która może być bardzo piękna :)
Życzę Ci Gosiu wspaniałych sukcesów, spełnienia, radości z... pracy :)

Ludzie mają już dosyć cierpienia - chcą widzieć radość wokół, bo robią się coraz bardziej empatyczni. Krzywda ludzka będzie im coraz bardziej doskwierała.

Senior rodu Rockefellerów - David skończył w czerwcu 100 lat i zafundował sobie chyba szósty (o ile dobrze pamiętam) przeszczep serca. Powiedział, że zawsze gdy to robi czuje przypływ energii, nowych sił :) Ciekawe dlaczego akurat serce mu siada. Może dlatego, że mocno kocha? :) Jest filantropem, ekscentrykiem - mnóstwo pieniędzy zarobił, ale połowę z tego rozdał :) Powiedział, że sekretem udanego życia jest cieszenie się z tego, co się ma :) On ma dużo pieniędzy, ale doszedł do tego dzięki pracy. Mógł spocząć na laurach i nic nie robić, ale wykorzystał podstawy, które dali mu rodzice i pomnożył ich majątek. A ilu to już ludzi roztrwoniło fortuny? Człowiek niczego nie docenia i jest niezadowolony, jak ma podane na tacy - robić mu się nie chce i narzeka, jak ktoś robi za niego. Dopiero jak sam coś zrobi, zarobi, to jest zadowolony i docenia, szanuje pracę innych i ogólnie szanuje innych ludzi.

A jak człowiek już się... narobi :) to chce się bawić, cieszyć... i chce by inni też się bawili, byli szczęśliwi, bo inaczej nie może być szczęśliwy, jak inni są nieszczęśliwi.
Oczywiście wszystkich nie da się uszczęśliwić w czasie jednego życia - tym bardziej na siłę :)
Ale... im człowiek wyżej i bliżej ma do... "końca", to chciałby więcej dobrego zrobić dla innych :) - Tych, którzy tu zostają...
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Wrona
17 lipca 2015

Nowy władca ?

Pokazal sie widocznie jakis nowy wladca na Ziemi. Kto wie, czy to nie ten z Koreii Polnocnej !!!???

Przeczytaj do konca ang.!

http://ungse.org.au/2015/07/summation/


August 17, 2015 is the deadline for the leaders of other countries to accept, as a gift, their Country Quota payments of 138 Trillion US dollars for each country.


Nowa broń w rękach Korei Północnej? Mogą atakować i zabijać na całym świecie
Korea Północna może przeprowadzić ataki na infrastrukturę i ludność w dowolnym miejscu na Ziemi. Wszystko za sprawą hakerów pracujących dla Kim Dzong Una - donosi BBC. O takiej możliwości poinformował uciekinier z tego komunistycznego kraju, specjalista w dziedzinie informatyki prof. Kim Heung Kwang.
Według informacji specjalisty, z którym rozmawiała BBC, do dyspozycji Kim Dzong Una pozostaje około sześciu tysięcy wyszkolonych, wojskowych hakerów. Idą na nich ogromne pieniądze sięgające nawet 20 proc. wszystkich wydatków na obronę
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nowa-bron-w-rekach-korei-polnocnej-moga-atakowac-i-zabijac-na-calym-swiecie/909g5c
 
nicze

30 października 2015

https://www.youtube.com/watch?v=C_pdqq8jiQU


KK! - Historyczna klęska lewicy
 
nicze

13 listopada 2015

https://www.youtube.com/watch?v=2YdBVgEApRI


Eksperyment Milgrama - Posłuszeństwo
 
nicze

13 listopada 2015

https://www.youtube.com/watch?v=5Oe04XRjFIQ
 
yohanna22

13 listopada 2015

Bardzo ciekawe nicze widzialam tez film ostatnio warto poogladac
https://www.youtube.com/watch?v=O1VOZhwRvWo
 
nicze

3 grudnia 2015

https://www.youtube.com/watch?v=88eFE8fJeg0


ciekawa wypowiedź profesora Kieżuna sprzed roku
 
yohanna22

4 grudnia 2015

Zajmujemy sie Islamem, a co tam w Polsce
http://www.economist.com/news/leaders/21679470-new-government-poland-has-made-awful-start-europes-new-headache?fsrc=scn/fb/te/bl/ed/europesnewheadache

Nastepny rzad znowu bedzie sprzatal?
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 363
Poprzednia strona | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | .. | 18 | 19 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.