Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
O snach moich i waszych, trochę też o numerologii
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 55
STRUMYK

5 stycznia 2017

Witam!

Postanowiłem założyć na forum temat o snach i numerologii, oczywiście temat o psychotronice zniknął pewnie wraz ze zmianami na forum. Zakładam na forum temat podobnie jak kiedyś Wróżka, może doczeka się dużej liczby odpowiedzi.

Co do snów moich, to może tu będę je opisywał, jak nauczę się je spisywać i zapamiętywać. Ogólnie rzecz biorąc, nieraz i nie drugi mam bogate sny w szczegóły, nieraz śni mi się postać Boga, jacyś nowi nieznani mi ludzie i miejsca. Także możecie wpisywać tu swoje sny, może znajdzie się ktoś, kto umie je interpretować.

Druga sprawa to moja data urodzenia. Może znajdzie się ktoś z Was, kto zna się na numerologii, moja data urodzenia to 10 luty 1981, Bartosz Jacek Małyska z mojego imienia i nazwiska. Bo jak wchodzę na strony o numerologii w internecie to po wpisaniu daty raz wychodzi mi liczba 22, a na innych 4. Także tu możecie podawać swoje daty urodzenia, ale nie koniecznie.

Pozdrawiam i życzę miłego pisania w temacie :)
 

Będzie OK!
Igor

14 marca 2017

rosomak
2 godziny temu

Kiedyś miałem tak, że przez 2 lub trzy tygodnie sen miał codziennie swoją kontynuację, gdzie nie byłem ;)

Zamieniałem się w wiatr, światło lub inne rzeczy w zależności od miejsc w które chciałem się dostać ;-)

Niekiedy było jak w grach, np kiedy uderzałem podczas lotu w przeszkodę itd...

Kiedyś wracając z innego układu słonecznego po drodze w nogę uderzył mnie meteoryt, rano po obudzeniu się było najlepiej bo na nodze był dość duży bąbel po oparzeniu ;)

Kiedyś ci opowiem ;-) historia nie z tej ziemi ;-)

Pozdrawiam
Igor

ps. jednak było i drugie ale nie miałem potem co w realu za bardzo robić ;( no i wszystko mnie nudziło ;) nie mogłem się doczekać kiedy tylko pójdę spać ;-) ale co mnie te sny umordowały to moje ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
rosomak

25 marca 2017

Igor:
Kiedyś ci opowiem ;-) historia nie z tej ziemi ;-)

Z serii nieziemskich snów.
Wyniosło mnie poza galaktykę i widziałem cała naszą Mleczną Drogę jak na stole, tuż przede mną. Wspaniały widok. Następnie w oka mgnienu zostałem przeniesiony na orbitę Ziemi a tam jakaś pradawna istota, ogromna i zakapturzona, wskazała dłonią księżyc i powiedziała jedno słowo - ERB
Dlaczego ERB?- Nie mam pojęcia, próbowałem nawet dokopać się znaczenia bo tak to sugestywnie powiedział ten ktoś że zapadło mi w pamięć
Odnalazłem tylko że to pierwiastek. Ale w tym śnie, to jedno słowo, wyjaśniało wszystkie tajemnice-niestety zapomniałem jakie od razu po przebudzeniu :)
 
STRUMYK

18 października 2017

Witam!

Śniło mi się dzisiaj między innymi, że ktoś powiedział mi, aby zastanowić się nad zawodem ilustratora/rysownika do książek itp. Często też mam sen, że uciekam z zajęć z uczelni/szkoły i w rzeczywistym świecie też tak było jak studiowałem w Warszawie i Katowicaach jak dochodziło do egzaminów to nie uczęszczałem na uczelnię...
 

Będzie OK!
STRUMYK

18 października 2017

Jaką liczbą numerologiczną jest data urodzenia 10 luty 1981?
 

Będzie OK!
Igor

18 października 2017

STRUMYK
4 godziny temu

A jak myślisz kto ci to powiedział?

Pozdrawiam
Igor

ps. Nauka bez udziału świadomości
 

Niech Moc Będzie z Tobą
79277

18 października 2017

STRUMYK:
Jaką liczbą numerologiczną jest data urodzenia 10 luty 1981?

10.02.1981
1+0+0+2+1+9+8+1=22=4
Jesteś czwórką, ale niektóre źródła podają, że tej 22 już się nie "skraca". To liczba mistrzowska, wskazująca na starą duszę...
Numerologia 4. Charakterystyka numerologicznej CZWÓRKI :
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/08/numerologia-4-charakterystyka.html
Numerologia 22 - liczba mistrzowska :
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/10/numerologia-22-liczba-mistrzowska.html
pzdr
 
STRUMYK

18 października 2017

Wydaje mi się, że pasuje do mnie liczba mistrzowska 22, zarówno pod względem pozytywnym jak i negatywnym, gdyż doświadczyłem choroby psychicznej, ale wtedy parę lat temu byłem w dołku. Mam też wrażenie, że chciałbym coś zrobić dla większej społeczności coś dobrego, może mi życie pokaże jeszcze dobrą drogę.
 

Będzie OK!
STRUMYK

31 grudnia 2017

Dzisiejszej nocy miałem sen taki, że jakaś osoba podarowała mi miskę z monetami. Potem wsiadłem z dwoma facetami do samochodu, siedziałem na siedzeniu za fotelem kierowcy i próbowałem liczyć te monety. W końcu w jakichś okolicznościach udało mi się zobaczyć nominały tych monet i były tam kwoty pięćdziesiąt tysięcy złotych razy chyba cztery i jeszcze innne nominały. W pewnym momencie po przebudzeniu pomyślałem o kwocie 425 000 000 mln złotych albo 4 mln 250 tysięcy. Na koniec tego snu śniły mi się jakieś dzieci.

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
Igor

1 stycznia 2018

STRUMYK
Wczoraj o 09:43

Z tego co widzę kup kupon na gry liczbowe we wtorek ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
79277

1 stycznia 2018

Igor... proszę...
Nie doradzaj mu tego...
 
STRUMYK

1 stycznia 2018

A dlaczego nie miałbym zagrać w grę liczbową? Miałem szczęście do dwóch trójek w Lotto, a nieraz brakowało niewiele bym wygrał więcej parę drobnych.

A są tacy co grają i nie mogą wygrać przez całe życie.

Przez ostatnie lata nauczyłem się dbać o pieniądze, liczę teraz każdy grosz, jak są promocje w sklepach to kupuję w Biedronce co trzeba, choć zarzekałem się, że nie będę chodził do tego sklepu robić zakupy, ale zmieniłem zdanie.
 

Będzie OK!
79277

1 stycznia 2018

STRUMYK:

No to powodzenia. Życzę Ci jak najlepiej...
 
STRUMYK

1 stycznia 2018

Dzięki
 

Będzie OK!
79277

1 stycznia 2018

Napiszę Ci tylko, że trafiłem 5 w lotto, 11 w kaskadzie, 8 na 10 w multi multi, mnóstwo 7+ na 10 w multi... To ułuda. Bo to co włożyłem w te gry, wierząc, że "pisane jest mi" wygrać... to kropla w morzu tego mojego wkładu.... To, że ci się udało 2 trójki trafić??? Głupi jesteś czy jaki? Niemal co losowanie trafiam trójkę. Tylko, że za trójkę w lotto dają 24 złote, a ja wkładam w to 50. Ale oczywiście wybór należy do Ciebie... Ja też miałem sny... Zwidy... Sny na jawie...
Różne "afirmacje". To wszystko jest gówno warte- zaręczam.

Ale Ty zrób jak chcesz. Lotto to jest nałóg- pamiętaj o tym. I nie twierdź, że Ty się nie dasz- tak mówi każdy nałogowy palacz, każdy alkoholik, każdy nałogowy hazardzista. "Totalizator sportowy" puści Cię w skarpetkach i módl się, żeby Ci chociaż te skarpetki zostały.

Jeśli jednak się upierasz to polecę Ci jedną stronkę o tematyce lotto.https://www.multipasko.pl/
Masz tu czat, gdzie możesz popisać z innymi maniakami... Masz tu mapy liczbowe, gdzie możesz wyświetlić sobie graficznie wszelkie archiwalne wyniki losowań. masz "ligę typujących", gdzie możesz podejrzeć typowania najlepszych "typerów"... Masz t info o najczęściej losowanych liczbach i o najbardziej oczekiwanych liczbach.... To strona niepoprawnych marzycieli. To strona idiotów... Jaj chcesz to dołącz... Polecam jeśli tylko chcesz zostać lotto- świrem...
Powodzenia.
Pozdrawiam.
79277
 
79277

1 stycznia 2018

STRUMYK:

I nie dziękuj... Naprawdę nie ma za co...
 
Igor

1 stycznia 2018

STRUMYK
12 godzin temu

Jeśli rodzaj gry zobaczysz dzisiaj w nocy zagrasz tylko raz.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
79277

2 stycznia 2018

...miałem zły sen...
Tzn sen nie był taki straszny, ale znaczenie z sennika jest okropne. Miałem taki sen niespełna rok temu. Wypadały mi zgnite przednie górne zęby... Sprawdziłem w senniku... Wkrótce potem zmarła moja teściowa... We wczorajszym śnie wykruszyły mi się dolne przednie... Ale nie całkiem, tylko tak jakby "z grubości". Pół grubości zębów wyjąłem z ust palcami i stwierdziłem, że jeszcze coś tam zostało i nawet można tym jeść- nawet nie bolało...
Potem zadzwonił mi budzik. O 5:00... I usnąłem znowu. Byłęm w byłym domu moich rodziców i wstawałem rano do pracy, albo gdzieś tam (była to raczej godzina nocna niż poranna...) Przez korytarz przeszła moja mama w szlafroku i poszłą spać dalej, a w kuchni (jak do niej wszedłem) siedział ojciec i też szykował się do roboty. Coś próbowałem go zapytać (ot tak, żeby zagaić rozmowę, a nie po to, żeby się czegoś dowiedzieć), ale z mojego gardła wychodziło tylko "charczenie"- miałem straszną chrypkę... To tyle, bo znowu zadzwonił budzik, po 10 minutowej drzemce...
 
79277

2 stycznia 2018

w czasie tego wyciągania połamanych zębów słyszałem głos jakiejś kobiety, która chyba w jakiś sposób była mi bliska, bo czułem sympatię... Ta kobieta mówiła wówczas, że chce być ze mną... Ale nie wiem co to za kobieta... To pewnie nie ma znaczenia...

Umiesz tłumaczyć sny, Igorze?

Pozdrawiam
 
Igor

2 stycznia 2018

No też się tym niekiedy zajmuję.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
STRUMYK

14 stycznia 2018

Witam!

Co może oznaczać we śnie, że mi wypadają zęby lub mam problem z uzębieniem, np krew podczas mycia zębów, dodam, że w rzeczywistości miałem usuwane trzy zęby i robione wypełnienia w zębach,

Pozdrawiam,

STRUMYK
 

Będzie OK!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 55
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.