Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
kiedy UFO przybedzie?
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 1626
maritus6
20 sierpnia 2006

kiedy UFO przybedzie?
 
Igor

25 listopada 2021

wendol
14 godzin temu

Powiem ci, że mnie to dziwi, bo przyszłe warunki oficjalnego kontaktu zostały na Ziemię przesłane:

- warunek nr 1 brak Broni Atomowej

Potem można wysyłać komunikaty i zaproszenia na Ziemię, tak to nikt nie przyleci, gdyż już kiedyś w pewnych ośrodkach powstał pewien plan, w ramach którego odważono podjąć by się próbę poznania/przejęcia technologii, nawet z użyciem broni typu "A".

Reasumując to tak, jak gdybyś ty chciał polecieć lub popłynąć na jakąś wyspę, gdzie mieszkają ludożercy.

Tutaj masz taki przykład, co się stało z facetem, który chciał ratować i uświadamiać tubylców na jednej z wysp archipelagu Andamanów.

Przeczytaj sobie o tym: Zabity na wyspie Sentinel

Reasumując, zatem kto by tutaj o zdrowych zmysłach obecnie lądował?

Pozdrawiam
Igor

ps. no chyba, że w ramach inicjatyw prowadzonych przez ONZ uda się wypracować jakiś konsensus.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

25 listopada 2021

"Ich wrogość wobec białego człowieka niestety ma swoje uzasadnienie. Pamiętają białych jako siewców zarazy i zabójców."
Niestety tak to wygląda - "dziki" z dzidą niewiele innym zaszkodzi, ale "dziki biały" z bronią palną, czy atomową może zniszczyć całą planetę.
Nobel się przestraszył jak wynalazł dynamit.
Ludzie chyba najbardziej są zainteresowani wynalazkami służącymi jeszcze skuteczniejszemu zabijaniu się nawzajem na coraz większą skalę.
Daj małpie brzytwę, czy szympansowi karabin - się mówiło.
Książki, czy filmy z cyklu "Planeta małp" też miały dać ludziom do myślenia.
Tak więc uważam, że rozwój duchowy ludzi nie nadąża za rozwojem technologicznym.
Tzn. chyba przeważnie "prości ludzie" są w miarę OK, natomiast najgorsi są przywódcy, którzy "szczują" (taki PiS z Kościołem np.), napuszczają ludzi na siebie, by rządzić w imię zasady "dziel i rządź".
Oglądałem kiedyś serial pt. "Zulus Czaka" - oni tam zastanawiali się dziesięć razy zanim kogoś zaatakowali, bo wódz brał udział w potyczkach, a jak jakiś prezydent, czy premier nie bierze w tym udziału, tylko wysyła na rzeź żołnierzy, to... ludzi nie szanuje.
Polecam film pt. "Stalingrad", gdzie jest pokazane jak to nawet żołnierze mieli tego dosyć i chcieli się dogadać (słynna scena przy studni), ale dowódcy zaczęli strzelać.
Tak to w imię jakichś chorych, pokrętnych ideologii ludzie się zabijają dla władców - w Biblii nawet "Bóg" do tego namawiał tłumacząc, że w celu oszczędzania oręża dzieci "niewiernych" można zabijać roztrzaskując ich główki o skały.
Oczywiście to ówcześni przywódcy powoływali się na takiego "Boga" i później też różni w celu skłonienia ludzi do zabijania się nawzajem.
Wracając do tych tubylców z wyspy i zarazy rozsiewanej przez białych, to najgorsza jest zaraza umysłowa.
W małych, lokalnych społecznościach każdy człowiek jest potrzebny, cenny, więc nikomu nie przyjdzie do głowy, by wymyślać "Bogów" napawających się ludzkim cierpieniem - takie rzeczy to tylko, gdy powstaną większe struktury władzy, kasta kapłańska i inne grupy szemranych interesów.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

2 grudnia 2021

a nie ma wizyt UFO u nas? ;)
 

Będzie OK!
wendol

8 grudnia 2021

Polska jest strefą wolną od LGBT, aborcji, niezależnych sądów, tej całej zgnilizny z Zachodu... i od UFO też.
W Polsce co najwyżej diabły się zdarzają, a nie jakieś UFO!
https://www.youtube.com/watch?v=hRdYz8cnOW4
https://www.youtube.com/watch?v=M-skpeuYmfE

A tak na poważnie, to:
https://podroze.onet.pl/ciekawe/ufo-w-polsce-spotkania-z-kosmitami-historia-znane-incydenty/hp5hyhh
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

14 grudnia 2021

wendol
6 dni temu

Witam i pozdrawiam kolegę, tutaj ciekawy materiał. Ciekawe co faktycznie tam mają do ujawnienia, gdyż z tego co widziałem do tej pory to nic szczególnego tam nie było.

w 2022 do sieci mają trafić materiały


Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

15 grudnia 2021

Jak ktoś interesuje się tym tematem od dłuższego czasu, to rzeczywiście nic nowego, ale "Kowalskiego" może to zainteresować.
Gdyby jeszcze powiedzieli o tym w TV... - bo dla Kowalskiego to główne lub nawet jedyne źródło informacji.
Oczywiście np. w Discovery mówią o takich rzeczach, ale Kowalski tego nie ogląda, tylko raczej TVPiS, Polsat i czasem TVN.
Można pooglądać w internecie sporo obserwacji w postaci różnych "plam", czy poczytać o relacjach w stylu... "SF", ale to raczej mało poważne jest.
Te materiały, o których napisałeś mają dużo większą wartość.
Na mnie największe wrażenie zrobiła książka pt. "Tożsamość obcych" - to najpełniejsze i najbardziej rzetelne opracowanie, z jakim miałem do czynienia. Autor jako szanujący się naukowiec miał podejście sceptyczne, przeanalizował źródła od czasów starożytnych i próbował to wytłumaczyć w sposób "konwencjonalny", ale nie we wszystkich przypadkach mu się to udało.
Na drugim biegunie są ludzie, którzy mają gdzieś fakty i nie interesuje ich dociekanie prawdy, bo... się boją lub mają jakieś kompleksy z tym związane.
Są też tacy, którzy wiedzą o tych sprawach, ale nie jest w ich interesie, żeby o tym mówić, bo Kowalski ma konsumować, pracować i ich utrzymywać, a nie myśleć o tym, że rzeczywistość może być bardziej "kolorowa" od tego, czym go karmią, bo jak Kowalski zacznie myśleć, zastanawiać się nad różnymi sprawami, to trudniej będzie nim manipulować.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

28 grudnia 2021

NASA zatrudnia księży! Zastanawiają się, co zrobić z religią, gdy odkryjemy obcych
Niezły kabaret z tymi wypowiedziami teologów.
Natomiast problem jest już dawno rozważany, jak ludzie na to zareagują, bo dla niektórych to może być szok - właśnie zwłaszcza dla ludzi religijnych, więc różni specjaliści zastanawiają się, jak im to wytłumaczyć - tym, co mają niezbyt otwarte umysły.
Co zrobić z księżmi, gdy odkryjemy (tzn. głośno o tym powiemy) obcych?
- Zatrudnić księży w NASA :) Tych, co mają pojęcie o czymś poza teologią - preferowane jakieś wykształcenie, jakiekolwiek, ale... naukowe :)
"Jednym z zaproszonych teologów był o dr. Andrew Davison, ksiądz z doktoratem z zakresu biochemii uzyskanym na Uniwersytecie w Oxfordzie."
Ten jest OK, ale co z pozostałymi?
"Co ciekawe, Davison przekonuje, że religie poradziłyby sobie z nową sytuacją. Według niego jedynie ludzie niezwiązani z żadną religią przekonani są, że odkrycie życia pozaziemskiego stanowiłoby wyzwanie dla obecnych religii. Osoby wierzące aż takiego problemu w tym nie widzą."
Tu trzeba zadać każdy sobie pytanie, kto w co wierzy i na ile jest ściśle religijny.
Ja np. uważam się za osobę wierzącą, ale religijny nie jestem, bo podobnie jak przestałem już dawno czytać książki SF, tak i żadna religia mnie nie interesuje, tylko fakty - z bajek wyrosłem.
Przepraszam, że jakby porównałem SF do religii - oczywiście SF jest bardziej wartościowe, natomiast np. religie zwane chrześcijaństwem (niewiele mają wspólnego z Jezusem) to szczyty absurdu i obraza dla umysłu, logiki - to uwstecznienie w stronę najgorszych cech pogaństwa wobec tego, co Jezus postulował - przerósł swoją epokę i słabo był rozumiany, a do jego nauk dorwali się poganie i zrobili z tego chrześcijaństwo lub co jeszcze gorsze katolicyzm - to najgorsza wariacja na temat - tzn. najmniej na temat, a najbardziej w stronę władzy i kasy.
A gdyby tak połączyć kwestię kosmitów z religią?
No w sumie właśnie z tego wzięły się religie - różne wierzenia o "bogach", którzy przybywali z "nieba", ale nie chodzi mi o to, by czcić kosmitów (jak to jest w religiach), tylko by ludzie zrozumieli, że to nie są "bogowie", tylko... ludzie - tacy trochę inni, skąd indziej pochodzący - to tak w kwestiach bardziej materialnych, a ogólniej (bardziej duchowo) sprawę ujmując, to Źródło jest to samo i możemy je nazwać "Bogiem", bo ludzie to słowo rozumieją, choć niestety często na zbyt religijny sposób i stąd wynika wiele konfliktów, czy nawet wojen religijnych, a ludzi niereligijnych to odpycha, bo właśnie z religią im się to kojarzy i tymi wszystkimi "gównoburzami".
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

20 stycznia 2022

Naukowcy ruszają w pościg. Cel: dogonić Oumuamua za 30 lat
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

21 stycznia 2022

KAZIK - Mars napada ;)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
tajne.tarot-marsylski.pl

 
wendol

7 lutego 2022

Statek obcej cywilizacji na zdjęciu w wysokiej rozdzielczości. To cel nowego projektu Avi Loeba
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

6 kwietnia 2022

Mamy rok 2022 i właśnie zgodnie z zapowiedzią opublikowali te materiały.
Ujawnili rządowe dokumenty na temat spotkań z UFO. Mówią o niechcianych ciążach, poparzeniach i telepatii
"I jak tu żyć w takim świecie, w którym koronawirus próbuje dobrać ci się do płuc, rosyjski żołnierz próbuje cię zastrzelić i ukraść twoją pralkę, a przedstawiciele obcej cywilizacji chcą z tobą tworzyć hybrydy ludzi z obcymi. Przerażające."
Przerażające może być, jak ktoś się dopiero o tym dowiedział i niewiele z tego rozumie.
Tak łopatologicznie to ten kosmita z obrazka to tzw. Szarak, Zeta (od Zeta Reticuli) lub "zielony ludzik", ale oni nie są tacy źli jak... Ruscy, tylko "niekumaci" i nie rozumieją, że ludzie mogą się ich bać.
Oni krzywdy specjalnie nie robią, tylko badają ludzi i tworzą hybrydy, bo wojnę jądrową u siebie mieli i się zdegenerowali.
Całkiem sporo takich hybryd na Ziemi żyje, ale tylko tych bardziej udanych - bardziej ludzkich, bo jak ktoś za bardzo "Szaraka" przypomina, to go biorą do siebie, żeby szoku na Ziemi nie powodował.
Generalnie te Szaraki to w kategoriach kosmicznych niezbyt rozwinięta rasa i w dawnych przekazach byli raczej kojarzeni z "diabłami" w odróżnieniu od np. "Nordyków", którzy ludziom najbardziej przypominali Anioły.
Szaraki dysponują dość prymitywnymi technologiami (takimi bardziej materialnymi) w porównaniu do Nordyków, których możliwości są na wyższym poziomie zarówno materialnym, jak i duchowym, i ich "hybrydy" powstają na poziomie duszy poprzez inkarnacje.
Dlaczego, skoro Szaraki są takie "złe", to Nordycy nie zrobią z nimi... porządku?
- Bo Szaraki sprzedają ludziom węgiel, gaz i ropę ;)
A tak na poważnie, to ich technologia jest na tyle "prymitywna", że ludzie mogą na tym skorzystać - trwa transfer.
A ludzie dają coś w zamian?
- Dają materiał genetyczny i takie łączenie gatunków jest korzystne dla obu stron, bo ludzie dzięki temu zyskują też takie możliwości jak telepatia - tzn. większa telepatia, bo ludzie i tak mają takie zdolności, tylko... uśpione, bo się na tym nie koncentrują, ale w obecności... "kosmitów" ulega to odblokowaniu.
Bo wiecie - zależy w jakim otoczeniu jesteśmy. Normalnie, jak wśród innych ludzi. Jak obracamy się wśród "głupich", to niewiele na tym skorzystamy, a nawet wprost przeciwnie. Natomiast kontakt z ludźmi mądrymi działa stymulująco - możemy się wiele nauczyć i rozwinąć.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

6 kwietnia 2022

wendol
11 godzin temu

Swego czasu już byli, tylko jak słusznie ktoś zauważył nie było jak zdjęcia zrobić ;)

Pewnego dnia

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

9 kwietnia 2022

Fatima, Lourdes, Medziugorie...
Skoro ktoś tam widział "matkę boską", to Szaraki to na pewno nie były, bo ani trochę jej nie przypominają :)
To raczej Nordycy - trzeba przyznać, że są piękni.

Abstrahując już od takich przypadków u ludzi, "silnie rozwiniętych zdolności postrzegania" jak matka boska naszybna, zaciekowa itp. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=_P8xiBcmp74 ;)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

1 czerwca 2022

Naukowiec wyliczył, ile obcych cywilizacji zagraża Ziemi. Wyszło mu, że cztery, więc sprawdził, czy mamy się bać
Wbrew pozorom niegłupie.
"Im bardziej zaawansowani, tym łagodniejsi"
Sami dla siebie stanowimy największe zagrożenie.
Teraz najważniejsze, by uporać się z troglodytą Putinem.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

1 czerwca 2022

wendol
9 kwietnia, 15:46

Aby nam zagrażali musieliby tutaj widzieć jakąś korzyść, niestety na Ziemi nie ma pierwiastków które przewiduje Układ Okresowy, możemy je co prawda próbować wytwarzać sztucznie.

Sprawa druga nakłady energii na przylot w okolice naszego układu słonecznego, nawet jeśli statek napędzany jest antymaterią lub innym układem energetycznym to przetransportowanie w krótkim okresie czasu takiej masy pochłonąć musi określoną ilość energii.

Gdyby tak nie było zamiast ducha materializowałaby się fizyczna postać, przesłanie informacji przez ducha wychodzi łatwiej i energetycznie taniej, poza tym można wysłać kanałem którym dusza opuszcza ten świat.

Inaczej musiałbyś otwierać portale a tutaj potrzeba masy energii no i nie zawsze można i wolno ;) ;)

Co innego transfer Duszy poprzez Chanel lub ponowna reinkarnacja, to w sumie wychodzi najtaniej, podobnie jak nam, kiedy wysyłamy schemat jakiegoś urządzenia np. mailem na drugi kontynent.

Pozdrawiam
Igor

ps. swoją drogą, gdyby przybyli sam bym się z nimi zabrał na chwilę co innego podróżować w sanach czy wizjach a co innego wsiąść do statku i się przelecieć. Poza tym to co powiedziałeś - są bardzo podobni do nas ;) tylko bardziej zaawansowani ;)
 

Niech Moc Będzie z Tobą
nicze

2 czerwca 2022

https://www.youtube.com/watch?v=qj7vYpttuf0

newer ending story

mielą mielą i nic nie wymielą
 
Igor

2 czerwca 2022

nicze
3 godziny temu

Nie mieliby o czym mówić, a tak mogą dyskutować o sprawach powyżej własnych kompetencji, robić konferencje itd. :)

Pozdrawiam
Igor

ps. przecież nikt kto ma pojęcie o tym temacie nie wypowie się publicznie.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

2 czerwca 2022

Temat dość bezpieczny - ludzie i tak nie uwierzą.
Tym mniej, im więcej będzie podanych szczegółowych informacji ;)
Ludzie się boją... innych ludzi, a tzw. kosmitów strasznie, więc wolą nie wierzyć, wyśmiać itp.
Tzn. tak ogólnie biorąc większość ludzi już dopuszcza możliwość istnienia życia poza Ziemią, innych cywilizacji, ale pod warunkiem, że są daleko i nie mają możliwości, żeby tu przylecieć ;)
W prehistorii za to kosmici mogli odwiedzać Ziemię - spoko, bo to dawno było :)
W tamtych czasach to nawet Bóg sobie chodził po Ziemi i z ludźmi rozmawiał, i zdarzało się, że zwierzęta ludzkim głosem mówiły, o czym w Biblii można przeczytać, bo to takie baśniowe czasy były ;)
Obecnie takie rzeczy już się nie dzieją, bo ludzie za bardzo by się... zdziwili, a jakiegoś... kosmity za "Boga" by nie wzięli.
A tak na poważnie, to ludzie są różni - bardzo się różnią poziomem świadomości i reakcjami na... nieznane.
Niestety większość by uciekała lub strzelała, a dopiero później ewentualnie by się pytali o co chodzi.
Kiedyś we Francji na polu wylądował "spodek" i wyszły z niego jakieś "ludziki". Miejscowi chłopi broni palnej nie mieli, więc kamieniami zaczęli rzucać i uciekli - chłopi i te "ludziki" też.
Może za 100 lat jeszcze raz przylecą, żeby sprawdzić na jakim poziomie są ludzie i jak ich przywitają.
A ten artykuł, co go wrzuciłem jest dość "rewolucyjny", bo do tej pory to tylko ludzi straszyli kosmitami, że jak są od nas bardziej technicznie rozwinięci, to nas "wybiją i zajmą Ziemię".
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

10 czerwca 2022

NASA obiecuje rzetelne zbadanie UFO. Powołano niezależny zespół z potężnym budżetem
Tym razem rzetelnie..., a nie politycznie :)
Tylko, jak w razie czego ludziom o tym powiedzieć?
Może jakoś... komediowo? :)
Zrobić więcej filmów o dobrych kosmitach i spoko?
Polecam "Planetę 51".
https://www.cda.pl/video/9344628d0
Wybrane fragmenty złożone do kupy.
Nawet kupy się trzyma i może być, jak ktoś (z różnych względów) nie chce oglądać całości.
Tylko ostrzegam, że film przewrotny i komediowy, ale to karykatura ziemskiej cywilizacji - pouczające i dla dzieci, i dla dorosłych.
Przy większej wiedzy i świadomości można więcej z tego zrozumieć.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

10 czerwca 2022

wendol
10 godzin temu

A czy nie myślałeś kiedyś co by było, gdyby skontaktowali się z tobą, co byś im powiedział lub o co chciałbyś zapytać?

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 1626
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.